Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру
Геопортал адміністративно-територіального устрою України

Науково-дослідний інститут геодезії і картографії

Черкаська область

Центр - м.Черкаси

Територія (тис. кв. км) - 20950

Населення (тис. осіб) - ▼ 1274296 ( 1.06.2012)

Дата утворення -

районів

-

20

міських рад

-

16

міст обласного значення

-

6

селищних рад

-

15

міст районного значення

-

10

сільських рад

-

525

селищ міського типу

-

15

населених пунктів -855

в тому числі: міських - 31, сільских - 824

1. Відомості про райони

а) територія, число рад і населених пунктів

Найменування району

Територія в тис. кв. км

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Городищенський

884192.730225875

1

2

17

1

2

29

Драбівський

1161512.5655241

0

2

31

0

2

49

Жашківський

968961.375954339

1

0

32

1

0

37

Звенигородський

1011825.56278

1

0

27

1

0

39

Золотоніський

1457419.77504187

0

0

34

0

0

61

Кам'янський

722932.52373087

1

0

18

1

0

29

Канівський

1253867.11055598

0

0

30

0

0

60

Катеринопільський

673334.674597105

0

2

22

0

2

31

Корсунь-Шевченківський

901808.636431536

1

1

23

1

1

52

Лисянський

746923.813679672

0

1

27

0

1

38

Маньківський

767626.368103069

0

2

21

0

2

29

Монастирищенський

721066.805659367

1

1

27

1

1

39

Смілянський

930657.066413602

0

0

23

0

0

37

Тальнівський

916787.788691022

1

0

27

1

0

42

Уманський

1394338.39290592

0

1

49

0

1

52

Христинівський

629425.998033909

1

1

21

1

1

33

Черкаський

1632918.15590772

0

1

22

0

1

38

Чигиринський

1239585.8346207

1

0

18

1

0

35

Чорнобаївський

1559430.04216854

0

1

29

0

1

52

Шполянський

1107191.9700032

1

0

27

1

0

36

2. Відомості про міста і селища міського типу

а) міста обласного значення

райони міст, число рад і населених пунктів

Найменування міста

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Ватутіне

0

0

0

0

0

1

Золотоноша

0

0

0

0

0

3

Канів

0

0

0

0

0

0

Сміла

0

0

0

0

0

1

Умань

0

0

0

0

0

0

Черкаси

0

0

0

0

0

1

б) міста районного значення

Найменування міста

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Городище

районний центр

Городищенський район

Жашків

районний центр

Жашківський район

Звенигородка

районний центр

Звенигородський район

Кам'янка

районний центр

Кам'янський район

Корсунь-Шевченківський

районний центр

Корсунь-Шевченківський район

Монастирище

районний центр

Монастирищенський район

Тальне

районний центр

Тальнівський район

Христинівка

районний центр

Христинівський район

Чигирин

районний центр

Чигиринський район

Шпола

районний центр

Шполянський район

в) селища міського типу

Найменування селища

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Бабанка

Уманський район

Буки

Маньківський район

Верхнячка

Христинівський район

Вільшана

Городищенський район

Драбів

районний центр

Драбівський район

Єрки

Катеринопільський район

Ірдинь

Черкаський район

Катеринопіль

районний центр

Катеринопільський район

Лисянка

районний центр

Лисянський район

Маньківка

районний центр

Маньківський район

Стеблів

Корсунь-Шевченківський район

Цвіткове

Городищенський район

Цибулів

Монастирищенський район

Чорнобай

районний центр

Чорнобаївський район

Шрамківка

Драбівський район

3. Ради і населені пункти області

а) міські ради міст обласного значення

Найменування міста обласного значення

Найменування ради

Найменування населеного пункту

Ватутіне

Ватутінська міська рада

м Ватутіне

Золотоноша

Золотоніська міська рада

м Золотоноша

Канів

Канівська міська рада

м Канів

Сміла

Смілянська міська рада

м Сміла

Умань

Уманська міська рада

м Умань

Черкаси

Черкаська міська рада

м Черкаси

б) райони

Городищенський район
(місто Городище)

Городищенська міська рада

м Городище

с Набоків

Вільшанська селищна рада

смт Вільшана

с-ще Незаможник

с-ще Сагайдачне

Цвітківська селищна рада

смт Цвіткове

Будо-Орловецька сільська рада

с Будо-Орловецька

В'язівська сільська рада

с В'язівок

Валявська сільська рада

с Валява

Вербівська сільська рада

с Вербівка

с-ще Кличкове

Воронівська сільська рада

с Воронівка

с Дмитрове

Дирдинська сільська рада

с Дирдин

Журавська сільська рада

с Журавка

с Тихі Верби

Зеленодібрівська сільська рада

с Зелена Діброва

Калинівська сільська рада

с Калинівка

Ксаверівська сільська рада

с Ксаверове

Мліївська сільська рада

с Мліїв

Орловецька сільська рада

с Орловець

Петриківська сільська рада

с Петрики

с-ще Ільченкове

с-ще Кудинівка

с-ще Моргунове

с Сегединці

с-ще Трихуторівка

Петропавлівська сільська рада

с Петропавлівка

Старосільська сільська рада

с Старосілля

Товстівська сільська рада

с Товста

с-ще Стадниця

Хлистунівська сільська рада

с Хлистунівка

Драбівський район
(селище міського типу Драбів)

Драбівська селищна рада

смт Драбів

Шрамківська селищна рада

смт Шрамківка

с-ще Вишневе

Безбородьківська сільська рада

с Безбородьки

Безпальчівська сільська рада

с Безпальче

Бирлівська сільська рада

с Бирлівка

с Перше Травня

Білоусівська сільська рада

с Білоусівка

Бойківщинська сільська рада

с Бойківщина

Великохутірська сільська рада

с Великий Хутір

с-ще Ашанівка

Вершино-Згарська сільська рада

с Вершина-Згарська

Демківська сільська рада

с Демки

с Новомиколаївка

Драбове-Барятинська сільська рада

с-ще Драбове-Барятинське

Жорнокльовівська сільська рада

с Жорнокльови

Золотоношківська сільська рада

с Золотоношка

Кантакузівська сільська рада

с Кантакузівка

Ковалівська сільська рада

с Ковалівка

с Гречанівка

Коломицька сільська рада

с Коломиці

Кононівська сільська рада

с Кононівка

с-ще Кононівка

Криштопівська сільська рада

с Криштопівка

Левченківська сільська рада

с Левченкове

с Тополі

Ленінська сільська рада

с-ще Ленінське

с-ще Радгоспне

Мехедівська сільська рада

с Мехедівка

Митлашівська сільська рада

с Митлашівка

с Козаче

с Олімпіадівка

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Павлівщина

Мойсівська сільська рада

с Мойсівка

Нехайківська сільська рада

с Нехайки

с Петровського

Остапівська сільська рада

с Остапівка

с Ковтунівка

Перервинцівська сільська рада

с Перервинці

с-ще Козорізи

Погребівська сільська рада

с Погреби

с-ще Бондарівка

с Гай

Рецюківщинська сільська рада

с-ще Рецюківщина

Рождественська сільська рада

с Рождественське

Свічківська сільська рада

с Свічківка

с Хомівщина

Степанівська сільська рада

с Степанівка

Яворівська сільська рада

с Яворівка

с-ще Червона Дача

Жашківський район
(місто Жашків)

Жашківська міська рада

м Жашків

Баштечківська сільська рада

с Баштечки

Безпечнівська сільська рада

с Безпечна

Бузівська сільська рада

с Бузівка

Вільшанська сільська рада

с Вільшанка

Вороненська сільська рада

с Вороне

Житницька сільська рада

с Житники

Зеленорізька сільська рада

с Зелений Ріг

Конельська сільська рада

с Конела

Конельсько-Попівська сільська рада

с Конельська Попівка

Конельсько-Хутірська сільська рада

с Конельські Хутори

с Медувата

Королівська сільська рада

с Королівка

Кривчунська сільська рада

с Кривчунка

Леміщиська сільська рада

с Леміщиха

Литвинівська сільська рада

с Литвинівка

Марійківська сільська рада

с Марійка

Нагірнянська сільська рада

с Нагірна

с-ще Костянтинівка

с Побійна

Новогребельська сільська рада

с Нова Гребля

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

Острожанська сільська рада

с Острожани

Охматівська сільська рада

с Охматів

Павлівська сільська рада

с Павлівка

Пугачівська сільська рада

с Пугачівка

Сабадаська сільська рада

с Сабадаш

Скибинська сільська рада

с Скибин

Соколівська сільська рада

с Соколівка

Сорокотязька сільська рада

с Сорокотяга

Тетерівська сільська рада

с Тетерівка

Тинівська сільська рада

с Тинівка

Тихохутірська сільська рада

с Тихий Хутір

Хижнянська сільська рада

с Хижня

с Одай

Червонокутська сільська рада

с Червоний Кут

Шуляківська сільська рада

с Шуляки

с-ще Адамівка

Звенигородський район
(місто Звенигородка)

Звенигородська міська рада

м Звенигородка

Багачівська сільська рада

с Багачівка

с Михайлівка

с Павлівка

Боровиківська сільська рада

с Боровикове

с-ще Юркове

Будищенська сільська рада

с Будище

Вільховецька сільська рада

с Вільховець

Водяницька сільська рада

с Водяники

Гудзівська сільська рада

с Гудзівка

Гусаківська сільська рада

с Гусакове

Княжицька сільська рада

с Княжа

Кобиляцька сільська рада

с Кобиляки

Козацька сільська рада

с Козацьке

Мизинівська сільська рада

с Мизинівка

с-ще Олександрівка

с Стара Буда

Моринська сільська рада

с Моринці

с Гнилець

Неморозька сільська рада

с Неморож

с Мурзинці

Озірнянська сільська рада

с Озірна

Пединівська сільська рада

с Пединівка

с-ще Шампанія

Попівська сільська рада

с Попівка

Рижанівська сільська рада

с Рижанівка

Ризинська сільська рада

с Ризине

Стебнівська сільська рада

с Стебне

Стецівська сільська рада

с Стецівка

Тарасівська сільська рада

с Тарасівка

Хлипнівська сільська рада

с Хлипнівка

с Майданівка

Чемериська сільська рада

с Чемериське

с Барвінок

Чижівська сільська рада

с Чижівка

Чичиркозівська сільська рада

с Чичиркозівка

Шевченківська сільська рада

с Шевченкове

с Демкове

с-ще Кононове-Івасів

Юрківська сільська рада

с Юрківка

Золотоніський район
(Золотоноша)

Антипівська сільська рада

с Антипівка

с Бакаївка

Богданівська сільська рада

с Богдани

с-ще Шкодунівка

Богуславецька сільська рада

с Богуславець

Броварківська сільська рада

с Броварки

с-ще Малинівщина

Бубнівсько-Слобідська сільська рада

с Бубнівська Слобідка

Вільхівська сільська рада

с Вільхи

с-ще Холодне

Вознесенська сільська рада

с Вознесенське

с-ще Канівщина

с-ще Пальміра

с-ще Петровського

Гельмязівська сільська рада

с Гельмязів

Гладківщинська сільська рада

с-ще Гладківщина

с Гладківщина

Деньгівська сільська рада

с Деньги

с Хвильово-Сорочин

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

с Матвіївка

Домантівська сільська рада

с Домантове

Драбовецька сільська рада

с Драбівці

с Маркізівка

с Сеньківці

Зорівська сільська рада

с Зорівка

с Чернещина

Калениківська сільська рада

с Каленики

с-ще Ковтунівка

Коврайська Друга сільська рада

с Коврай Другий

Коврайська сільська рада

с Коврай

Ковтунівська сільська рада

с Ковтуни

с Мицалівка

Коробівська сільська рада

с Коробівка

с Кедина Гора

с Комарівка

с-ще Снігурівка

Кривоносівська сільська рада

с Кривоносівка

Кропивнянська сільська рада

с Кропивна

с Маліївка

с Щербинівка

Крупська сільська рада

с Крупське

Лукашівська сільська рада

с Лукашівка

с Хрущівка

Новодмитрівська сільська рада

с Нова Дмитрівка

с-ще Дібрівка

с Мелесівка

Підставківська сільська рада

с Підставки

Піщанська сільська рада

с Піщане

с Коврайські Хутори

Плешканівська сільська рада

с Плешкані

Подільська сільська рада

с Подільське

Привітненська сільська рада

с Привітне

с-ще Роздол

Синьооківська сільська рада

с Синьооківка

Скориківська сільська рада

с Скориківка

с Львівка

Софіївська сільська рада

с Софіївка

Чапаєвська сільська рада

с Чапаєвка

Шабельниківська сільська рада

с Шабельники

с Нова Гребля

Кам'янський район
(місто Кам'янка)

Кам'янська міська рада

м Кам'янка

Баландинська сільська рада

с Баландине

Вербівська сільська рада

с Вербівка

с-ще Калинівка

Грушківська сільська рада

с Грушківка

Жаботинська сільська рада

с Жаботин

с-ще Сокирне

с Флярківка

Катеринівська сільська рада

с Катеринівка

Косарська сільська рада

с Косарі

Коханівська сільська рада

с Коханівка

Лебедівська сільська рада

с Лебедівка

с-ще Копійчана

Лубенська сільська рада

с Лубенці

с-ще Грекове

с Куликівка

Лузанівська сільська рада

с Лузанівка

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с-ще Петрівське

Радиванівська сільська рада

с Радиванівка

с-ще Богданівське

с Олянине

Райгородська сільська рада

с Райгород

с Ярове

Ребедайлівська сільська рада

с Ребедайлівка

Ревівська сільська рада

с Ревівка

с Пляківка

Телепинська сільська рада

с Телепине

Тимошівська сільська рада

с Тимошівка

Юрчиська сільська рада

с Юрчиха

Канівський район
(Канів)

Беркозівська сільська рада

с Беркозівка

с Лізки

Бобрицька сільська рада

с Бобриця

с Студенець

Горобіївська сільська рада

с Горобіївка

с Буда-Горобіївська

Григорівська сільська рада

с Григорівка

с Луковиця

с Трахтемирів

Грищинецька сільська рада

с Грищинці

Келебердянська сільська рада

с Келеберда

Козарівська сільська рада

с Козарівка

с Бересняги

с-ще Орловець

с Синявка

Конончанська сільська рада

с Кононча

с Гамарня

Копіюватська сільська рада

с Копіювата

с-ще Копіювате

Курилівська сільська рада

с Курилівка

Литвинецька сільська рада

с Литвинець

с Ковалі

Ліплявська сільська рада

с Ліпляве

Мартинівська сільська рада

с Мартинівка

с Дарівка

с Ключники

Межиріцька сільська рада

с Межиріч

с Бабичі

с Лука

Мельниківська сільська рада

с Мельники

с Голяки

Озерищанська сільська рада

с Озерище

Павлівська сільська рада

с Павлівка

с Новоукраїнка

Пекарівська сільська рада

с Пекарі

Полствинська сільська рада

с Полствин

с Малий Ржавець

Попівська сільська рада

с Попівка

Потапцівська сільська рада

с Потапці

с Лазірці

с Пищальники

с-ще Райок

Прохорівська сільська рада

с Прохорівка

с Сушки

Пшеничницька сільська рада

с Пшеничники

с Бучак

с Глинча

с Іваньків

с Трощин

Степанецька сільська рада

с Степанці

с Пилява

с-ще Степанецьке

Таганчанська сільська рада

с Таганча

с Поташня

Тростянецька сільська рада

с Тростянець

Хмільнянська сільська рада

с Хмільна

с Михайлівка

с Хутір-Хмільна

Чернишівська сільська рада

с Черниші

Яблунівська сільська рада

с Яблунів

Катеринопільський район
(селище міського типу Катеринопіль)

Єрківська селищна рада

смт Єрки

с Залізнячка

Катеринопільська селищна рада

смт Катеринопіль

Бродецька сільська рада

с Бродецьке

Вербовецька сільська рада

с Вербовець

Вікнинська сільська рада

с Вікнине

с Грушківка

Гончариська сільська рада

с Гончариха

с-ще Новоукраїнка

с Ромейково

Гуляйпільська сільська рада

с Гуляйполе

Єлизаветська сільська рада

с Єлизаветка

с-ще Червоний Брід

Кайтанівська сільська рада

с Кайтанівка

Киселівська сільська рада

с Киселівка

Лисичобалківська сільська рада

с Лисича Балка

Мокрокалигірська сільська рада

с Мокра Калигірка

с Любисток

Новоселицька сільська рада

с Новоселиця

Пальчиківська сільська рада

с Пальчик

с Луківка

Петраківська сільська рада

с Петраківка

Потоківська сільська рада

с Потоки

с Кобилянка

Радчиська сільська рада

с Радчиха

Розсохуватська сільська рада

с Розсохуватка

Стійківська сільська рада

с Стійкове

Ступичненська сільська рада

с Ступичне

Сухокалигірська сільська рада

с Суха Калигірка

Шостаківська сільська рада

с Шостакове

Ямпільська сільська рада

с Ямпіль

Ярошівська сільська рада

с Ярошівка

с Надвисся

Корсунь-Шевченківський район
(місто Корсунь-Шевченківський)

Корсунь-Шевченківська міська рада

м Корсунь-Шевченківський

с Гарбузин

с Саморідня

Стеблівська селищна рада

смт Стеблів

Бровахівська сільська рада

с Бровахи

с Буда-Бровахівська

Виграївська сільська рада

с Виграїв

Дацьківська сільська рада

с Дацьки

с Переможинці

с Прутильці

с Яблунівка

Деренковецька сільська рада

с Деренковець

Драбівська сільська рада

с Драбівка

с-ще Червоне

Завадівська сільська рада

с Завадівка

Зарічанська сільська рада

с Заріччя

с Миколаївка

с Склименці

с-ще Хлерівка

Квітчанська сільська рада

с Квітки

Кичинецька сільська рада

с Кичинці

с Мірошниківка

Кіровська сільська рада

с Кірове

с Паськів

Комарівська сільська рада

с Комарівка

с Хильки

Кошмаківська сільська рада

с Кошмак

с Глушки

с Миропілля

Моринська сільська рада

с Моринці

с-ще Берлютине

с Ситники

Нетеребська сільська рада

с Нетеребка

с Набутів

с-ще Сахнівське

Петрушківська сільська рада

с Петрушки

с Листвина

Пішківська сільська рада

с Пішки

с-ще Зелена Діброва

с Нехворощ

Сахнівська сільська рада

с Сахнівка

Селищенська сільська рада

с Селище

с Гута-Селицька

с Тараща

Сидорівська сільська рада

с Сидорівка

с Гута-Стеблівська

с Скрипчинці

Сотницька сільська рада

с Сотники

Сухинівська сільська рада

с Сухини

Черепинська сільська рада

с Черепин

с Вільхівчик

с Карашина

Шендерівська сільська рада

с Шендерівка

с Нова Буда

Лисянський район
(селище міського типу Лисянка)

Лисянська селищна рада

смт Лисянка

Босівська сільська рада

с Босівка

с Товсті Роги

Боярська сільська рада

с Боярка

Будищенська сільська рада

с Будище

с Орли

Бужанська сільська рада

с Бужанка

Виноградська сільська рада

с Виноград

Вотилівська сільська рада

с Вотилівка

Дашуківська сільська рада

с Дашуківка

Дібрівська сільська рада

с Дібрівка

Жаб'янська сільська рада

с Жаб'янка

Журжинецька сільська рада

с Журжинці

с Петрівська Гута

Кам'янобрідська сільська рада

с Кам'яний Брід

Мар'янівська сільська рада

с Мар'янівка

с Розкошівка

Петрівсько-Попівська сільська рада

с Петрівка-Попівка

Писарівська сільська рада

с Писарівка

Погибляцька сільська рада

с Погибляк

с-ще Дубина

Почапинська сільська рада

с Почапинці

с Верещаки

Ріпківська сільська рада

с Ріпки

Рубаномостівська сільська рада

с Рубаний Міст

Семенівська сільська рада

с Семенівка

Смільчинецька сільська рада

с Смільчинці

с Ганжалівка

Тихонівська сільська рада

с Тихонівка

Федюківська сільська рада

с Федюківка

Хижинська сільська рада

с Хижинці

с Чеснівка

Чаплинська сільська рада

с Чаплинка

с Шушківка

Шестеринська сільська рада

с Шестеринці

Шубиноставська сільська рада

с Шубині Стави

с-ще Михайлівка

Яблунівська сільська рада

с Яблунівка

с Кучківка

Маньківський район
(селище міського типу Маньківка)

Буцька селищна рада

смт Буки

Маньківська селищна рада

смт Маньківка

с-ще Жолудькове

Багвянська сільська рада

с Багва

с Улянівка

Березівська сільська рада

с Березівка

Вікторівська сільська рада

с Вікторівка

Дзензелівська сільська рада

с Дзензелівка

Добрянська сільська рада

с Добра

Іваньківська сільська рада

с Іваньки

с Тимошівка

Кислинська сільська рада

с Кислин

Кищенецька сільська рада

с Кищенці

Крачківська сільська рада

с Крачківка

Кривецька сільська рада

с Кривець

с-ще Рудка

Кутівська сільська рада

с Кути

Молодецька сільська рада

с Молодецьке

Нестерівська сільська рада

с Нестерівка

Паланоцька сільська рада

с Паланочка

Подібнянська сільська рада

с Подібна

Попівська сільська рада

с Попівка

с-ще Зелений Гай

с Філіція

Потаська сільська рада

с Поташ

Рогівська сільська рада

с Роги

Русалівська сільська рада

с Русалівка

Харківська сільська рада

с Харківка

с Мала Маньківка

Чорнокам'янська сільська рада

с Чорна Кам'янка

с Юрпіль

Монастирищенський район
(місто Монастирище)

Монастирищенська міська рада

м Монастирище

с-ще Кудинів Ліс

с Нове Місто

Цибулівська селищна рада

смт Цибулів

с Антоніна

Аврамівська сільська рада

с Аврамівка

с Летичівка

Бачкуринська сільська рада

с Бачкурине

Владиславчицька сільська рада

с Владиславчик

Дібрівська сільська рада

с Дібрівка

Долинківська сільська рада

с Долинка

Жовтнева сільська рада

с Жовтневе

Зарубинецька сільська рада

с Зарубинці

Зюбриська сільська рада

с Зюбриха

Івахнянська сільська рада

с Івахни

Княже-Криницька сільська рада

с Княжа Криниця

с Новосілка

Княжиківська сільська рада

с Княжики

Копіюватська сільська рада

с Копіювата

Коритнянська сільська рада

с Коритня

Леськівська сільська рада

с Леськове

с Матвіїха

Лукашівська сільська рада

с Лукашівка

с Тарасівка

Петрівська сільська рада

с Петрівка

Половинчицька сільська рада

с Половинчик

Попуднянська сільська рада

с Попудня

с-ще Забіляни

Сарнівська сільська рада

с Сарни

с-ще Володимирівка

Сатанівська сільська рада

с Сатанівка

с-ще Покровка

Степівська сільська рада

с Степівка

Тарнавська сільська рада

с Тарнава

Теолинська сільська рада

с Теолин

Терлицька сільська рада

с Терлиця

Халаїдівська сільська рада

с Халаїдове

Чапаєвська сільська рада

с Чапаєвка

Шабастівська сільська рада

с Шабастівка

с-ще Вільна

Шарнопільська сільська рада

с Шарнопіль

Смілянський район
(Сміла)

Балаклеївська сільська рада

с Балаклея

с Теклине

Березняківська сільська рада

с Березняки

Великояблунівська сільська рада

с Велика Яблунівка

Голов'ятинська сільська рада

с Голов'ятине

с Гуляйгородок

с Малий Бузуків

Залевківська сільська рада

с Залевки

Ковалиська сільська рада

с Ковалиха

Костянтинівська сільська рада

с Костянтинівка

с Будки

с Плоске

Куцівська сільська рада

с Куцівка

Макіївська сільська рада

с Макіївка

с Буда-Макіївка

Малосмілянська сільська рада

с Мала Смілянка

с Миколаївка

с-ще Холоднянське

Малостаросільська сільська рада

с Мале Старосілля

Мельниківська сільська рада

с Мельниківка

Носачівська сільська рада

с Носачів

с Ленінське

Пастирська сільська рада

с Пастирське

с-ще Богунове

Плескачівська сільська рада

с Плескачівка

с Шевченка

Попівська сільська рада

с Попівка

с-ще Червоне

Ротмістрівська сільська рада

с Ротмістрівка

с-ще Вовківка

Самгородоцька сільська рада

с Самгородок

Санжариська сільська рада

с Санжариха

Сердюківська сільська рада

с Сердюківка

Сунківська сільська рада

с Сунки

Ташлицька сільська рада

с Ташлик

с-ще Степок

Тернівська сільська рада

с Тернівка

Тальнівський район
(місто Тальне)

Тальнівська міська рада

м Тальне

Білашківська сільська рада

с Білашки

с-ще Левада

Веселокутська сільська рада

с Веселий Кут

Вишнопільська сільська рада

с Вишнопіль

Глибочківська сільська рада

с Глибочок

Гордашівська сільська рада

с Гордашівка

Заліська сільська рада

с Заліське

Здобутківська сільська рада

с-ще Здобуток Жовтня

с-ще Тарасівка

Зеленьківська сільська рада

с Зеленьків

Кобринівська сільська рада

с Кобринове

с Гуляйка

Кобриново-Гребельська сільська рада

с Кобринова Гребля

с Антонівка

Колодистенська сільська рада

с Колодисте

Корсунська сільська рада

с Корсунка

с Довгеньке

Кривоколінська сільська рада

с Криві Коліна

с-ще Добрянка

с-ще Нова Павлівка

с Чеснопіль

Лащівська сільська рада

с Лащова

Легедзинська сільська рада

с Легедзине

Лісівська сільська рада

с Лісове

Лоташівська сільська рада

с Лоташеве

с Піщана

Майданецька сільська рада

с Майданецьке

с-ще Новомайданецьке

Мошурівська сільська рада

с Мошурів

Онопріївська сільська рада

с Онопріївка

с Кобиляки

с Павлівка Друга

Павлівська сільська рада

с Павлівка Перша

Папужинська сільська рада

с Папужинці

Потаська сільська рада

с Поташ

Романівська сільська рада

с Романівка

с-ще Шалаське

Соколівоцька сільська рада

с Соколівочка

с-ще Степне

с Червоне

Тальянківська сільська рада

с Тальянки

Шаулиська сільська рада

с Шаулиха

Уманський район
(Умань)

Бабанська селищна рада

смт Бабанка

Антонівська сільська рада

с Антонівка

Аполянська сільська рада

с Аполянка

Берестівецька сільська рада

с Берестівець

Вільшано-Слобідська сільська рада

с Вільшана-Слобідка

Вільшанська сільська рада

с Вільшанка

Гереженівська сільська рада

с Гереженівка

Городецька сільська рада

с Городецьке

Городницька сільська рада

с Городниця

Гродзівська сільська рада

с Гродзеве

Громівська сільська рада

с Громи

Дмитрушківська сільська рада

с Дмитрушки

Доброводівська сільська рада

с Доброводи

Дубівська сільська рада

с Дубова

Затишанська сільська рада

с-ще Затишок

с-ще Політвідділовець

Іванівська сільська рада

с Іванівка

с Яроватка

Колодистенська сільська рада

с Колодисте

Коржівська сільська рада

с Коржова

Коржовокутська сільська рада

с Коржовий Кут

Коржовослобідська сільська рада

с Коржова Слобода

Косенівська сільська рада

с Косенівка

Кочержинська сільська рада

с Кочержинці

Кочубіївська сільська рада

с Кочубіївка

Краснопільська сільська рада

с Краснопілка

Ладижинська сільська рада

с Ладижинка

Максимівська сільська рада

с Максимівка

Оксанинська сільська рада

с Оксанина

Острівецька сільська рада

с Острівець

Паланська сільська рада

с Паланка

Піківецька сільська рада

с Піківець

Полянецька сільська рада

с Полянецьке

Посухівська сільська рада

с Посухівка

с Юрківка

Пугачівська сільська рада

с Пугачівка

Рижавська сільська рада

с Рижавка

Рогівська сільська рада

с Рогова

Родниківська сільська рада

с Родниківка

Ропотуська сільська рада

с Ропотуха

Свинарська сільська рада

с Свинарка

Собківська сільська рада

с Собківка

Старобабанівська сільська рада

с Старі Бабани

Степківська сільська рада

с Степківка

Сушківська сільська рада

с Сушківка

с Заячківка

Танська сільська рада

с Танське

Текучанська сільська рада

с Текуча

Томашівська сільська рада

с Томашівка

Фурманська сільська рада

с Фурманка

Черповодівська сільська рада

с Черповоди

Шаринська сільська рада

с Шарин

Ятранівська сільська рада

с Ятранівка

Христинівський район
(місто Христинівка)

Христинівська міська рада

м Христинівка

Верхняцька селищна рада

смт Верхнячка

Ботвинівська сільська рада

с Ботвинівка

с Гребля

Великосевастянівська сільська рада

с Велика Севастянівка

Вербуватська сільська рада

с Вербувата

с Багачівка

с Мала Іванівка

Заячківська сільська рада

с Заячківка

Зорянська сільська рада

с Зоряне

Івангородська сільська рада

с Івангород

Кузьмино-Гребельська сільська рада

с Кузьмина Гребля

с-ще Хасанівка

Ліщинівська сільська рада

с Ліщинівка

Малосевастянівська сільська рада

с Мала Севастянівка

с Вільшанка

с-ще Іванівка

с Козаче

Орадівська сільська рада

с Орадівка

Осітнянська сільська рада

с Осітна

Пеніжківська сільська рада

с Пеніжкове

Розсішківська сільська рада

с Розсішки

с Веселівка

Синицька сільська рада

с Синиця

Сичівська сільська рада

с-ще Сичі

с Сичівка

с-ще Яри

Талалаївська сільська рада

с Талалаївка

Углуватська сільська рада

с Углуватка

с Чайківка

Христинівська сільська рада

с Христинівка

Шельпахівська сільська рада

с Шельпахівка

Шукайводська сільська рада

с Шукайвода

с Вікторівка

Ягубецька сільська рада

с Ягубець

Черкаський район
(Черкаси)

Ірдинська селищна рада

смт Ірдинь

Байбузівська сільська рада

с Байбузи

с-ще Закревки

Білозірська сільська рада

с Білозір'я

с-ще Баси

Будищенська сільська рада

с Будище

с Єлизаветівка

с Лозівок

с Новоселівка

Вергунівська сільська рада

с Вергуни

с Нечаївка

Геронимівська сільська рада

с Геронимівка

Дубіївська сільська рада

с Дубіївка

Думанецька сільська рада

с Думанці

с Чубівка

Кумейківська сільська рада

с Кумейки

с Гута Межиріцька

Леськівська сільська рада

с Леськи

Мошнівська сільська рада

с Мошни

Русько-Полянська сільська рада

с Руська Поляна

Сагунівська сільська рада

с Сагунівка

Свидівоцька сільська рада

с Свидівок

с-ще Сокирна

Софіївська сільська рада

с Софіївка

с Гута Станіславчицька

с Станіславчик

с Шелепухи

Степанківська сільська рада

с Степанки

с Бузуків

Тубільцівська сільська рада

с Тубільці

с Березняки

с Первомайське

с Хрещатик

Хацьківська сільська рада

с Хацьки

Худяківська сільська рада

с Худяки

Хутірська сільська рада

с Хутори

Червонослобідська сільська рада

с Червона Слобода

Чорнявська сільська рада

с Чорнявка

Яснозірська сільська рада

с Яснозір'я

Чигиринський район
(місто Чигирин)

Чигиринська міська рада

м Чигирин

с-ще Чернече

Боровицька сільська рада

с Боровиця

Вершацька сільська рада

с Вершаці

с-ще Кудашеве

с Тарасо-Григорівка

Галаганівська сільська рада

с Галаганівка

Головківська сільська рада

с Головківка

с-ще Скелівка

Зам'ятницька сільська рада

с Зам'ятниця

с Деменці

Іванівська сільська рада

с Іванівка

с-ще Бурякове

с Вдовичине

с-ще Гненне

Красносільська сільська рада

с Красносілля

с Погорільці

с Розсошинці

Матвіївська сільська рада

с Матвіївка

с-ще Скаржинка

Медведівська сільська рада

с Медведівка

с Івківці

Мельниківська сільська рада

с Мельники

с-ще Буда

Новоселицька сільська рада

с Новоселиця

с Полуднівка

с Рублівка

с Чмирівка

Рацівська сільська рада

с Рацеве

с Вітове

Стецівська сільська рада

с Стецівка

Суботівська сільська рада

с Суботів

Тіньківська сільська рада

с Тіньки

Топилівська сільська рада

с Топилівка

Трушівська сільська рада

с Трушівці

Худоліївська сільська рада

с Худоліївка

Чорнобаївський район
(селище міського типу Чорнобай)

Чорнобаївська селищна рада

смт Чорнобай

с Савківка

Богодухівська сільська рада

с Богодухівка

с Головатівка

Васютинська сільська рада

с Васютинці

Великобурімська сільська рада

с Велика Бурімка

с Михайлівка

Великоканівецька сільська рада

с Великі Канівці

с Малі Канівці

Вереміївська сільська рада

с Вереміївка

Веселохутірська сільська рада

с Веселий Хутір

Жовнинська сільська рада

с Жовнине

Іркліївська сільська рада

с Іркліїв

с Загородище

с Скородистик

с Червоногірка

Кліщинська сільська рада

с Кліщинці

Комінтернівська сільська рада

с-ще Комінтерн

Красенівська сільська рада

с Красенівка

с-ще Іванівка

Крутьківська сільська рада

с Крутьки

с-ще Жовтневий Промінь

с Чехівка

Ленінська сільська рада

с Ленінське

Лихолітська сільська рада

с Лихоліти

Лукашівська сільська рада

с Лукашівка

с Веселий Поділ

с-ще Вишнівка

с Григорівка

с Новоселиця

Лящівська сільська рада

с Лящівка

Малобурімська сільська рада

с Мала Бурімка

Мельниківська сільська рада

с Мельники

с Воронинці

с Червонохижинці

Москаленківська сільська рада

с Москаленки

Мохнацька сільська рада

с Мохнач

с Старий Мохнач

Новожиттівська сільська рада

с Нове Життя

с Тарасівка

Новоукраїнська сільська рада

с Новоукраїнка

Першотравнева сільська рада

с Першотравневе

Придніпровська сільська рада

с Придніпровське

с Коврай

Ревбинська сільська рада

с Ревбинці

Староковрайська сільська рада

с Старий Коврай

с-ще Жовтневе

Тимченківська сільська рада

с Тимченки

с Баталий

Франківська сільська рада

с Франківка

с Бакаєве

Хрестителівська сільська рада

с Хрестителеве

с Мар'янівка

Шполянський район
(місто Шпола)

Шполянська міська рада

м Шпола

Антонівська сільська рада

с Антонівка

с Глиняна Балка

с Коротине

Буртівська сільська рада

с Бурти

Васильківська сільська рада

с Васильків

Веселокутська сільська рада

с Веселий Кут

с Витязеве

с Козачани

Водянська сільська рада

с Водяне

Журавська сільська рада

с Журавка

Іскренська сільська рада

с Іскрене

с Георгіївка

Кавунівська сільська рада

с Кавунівка

Капустинська сільська рада

с Капустине

Кримківська сільська рада

с Кримки

Лебединська сільська рада

с Лебедин

Лип'янська сільська рада

с Лип'янка

с Межигірка

Лозуватська сільська рада

с Лозуватка

с Кам'януватка

Мар'янівська сільська рада

с Мар'янівка

Маслівська сільська рада

с Маслове

Матусівська сільська рада

с Матусів

Надточаївська сільська рада

с Надточаївка

Нечаєвська сільська рада

с Нечаєве

Сердегівська сільська рада

с Сердегівка

Сигнаївська сільська рада

с Сигнаївка

Скотарівська сільська рада

с Скотареве

Соболівська сільська рада

с Соболівка

Станіславчицька сільська рада

с Станіславчик

Терешківська сільська рада

с Терешки

с-ще Ховківка

Товмацька сільська рада

с Товмач

Топильнянська сільська рада

с Топильна

Ярославська сільська рада

с Ярославка

с Нова Ярославка