Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру
Геопортал адміністративно-територіального устрою України

Науково-дослідний інститут геодезії і картографії

Чернігівська область

Центр - м.Чернігів

Територія (тис. кв. км) - 31911

Населення (тис. осіб) - ▼ 1084306 ( 1.06.2012)

Дата утворення -

районів

-

22

міських рад

-

15

міст обласного значення

-

3

селищних рад

-

29

міст районного значення

-

13

сільських рад

-

527

селищ міського типу

-

28

населених пунктів -1527

в тому числі: міських - 45, сільских - 1482

1. Відомості про райони

а) територія, число рад і населених пунктів

Найменування району

Територія в тис. кв. км

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Бахмацький

1488352.21128306

2

1

20

2

1

79

Бобровицький

1416779.79871545

1

0

24

1

0

53

Борзнянський

1610314.01872405

1

0

27

1

0

62

Варвинський

593394.334955319

0

1

14

0

1

29

Городнянський

1559707.52257496

1

0

30

1

0

77

Ічнянський

1574982.22518371

1

1

27

1

2

74

Козелецький

2657840.92281625

1

2

40

1

2

108

Коропський

1309954.89678387

0

2

25

0

2

65

Корюківський

1415498.82592937

1

1

20

1

1

77

Куликівський

946812.202662031

0

1

16

0

1

24

Менський

1376833.65869394

1

2

23

1

2

53

Ніжинський

1510550.52672769

0

1

30

0

1

71

Новгород-Сіверський

1799939.83985605

1

0

25

1

0

87

Носівський

1153270.79759198

1

0

16

1

0

47

Прилуцький

1783808.53359469

0

3

38

0

3

97

Ріпкинський

2098384.54565375

0

5

27

0

5

113

Семенівський

1470339.24152063

1

0

17

1

0

76

Сосницький

925586.032694639

0

1

18

0

1

42

Срібнянський

576428.355198994

0

2

11

0

2

28

Талалаївський

632159.518707686

0

1

13

0

1

44

Чернігівський

2550152.47518182

0

4

42

0

4

120

Щорський

1280782.0724734

1

0

24

1

0

56

2. Відомості про міста і селища міського типу

а) міста обласного значення

райони міст, число рад і населених пунктів

Найменування міста

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Ніжин

0

0

0

0

0

0

Прилуки

0

0

0

0

0

0

Чернігів

0

0

0

0

0

0

б) міста районного значення

Найменування міста

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Батурин

Бахмацький район

Бахмач

районний центр

Бахмацький район

Бобровиця

районний центр

Бобровицький район

Борзна

районний центр

Борзнянський район

Городня

районний центр

Городнянський район

Ічня

районний центр

Ічнянський район

Корюківка

районний центр

Корюківський район

Мена

районний центр

Менський район

Новгород-Сіверський

районний центр

Новгород-Сіверський район

Носівка

районний центр

Носівський район

Остер

Козелецький район

Семенівка

районний центр

Семенівський район

Щорс

районний центр

Щорський район

в) селища міського типу

Найменування селища

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Березна

Менський район

Варва

районний центр

Варвинський район

Гончарівське

Чернігівський район

Десна

Козелецький район

Дігтярі

Срібнянський район

Дмитрівка

Бахмацький район

Добрянка

Ріпкинський район

Дружба

Ічнянський район

Замглай

Ріпкинський район

Козелець

районний центр

Козелецький район

Короп

районний центр

Коропський район

Куликівка

районний центр

Куликівський район

Ладан

Прилуцький район

Линовиця

Прилуцький район

Лосинівка

Ніжинський район

Любеч

Ріпкинський район

Макошине

Менський район

Мала Дівиця

Прилуцький район

Михайло-Коцюбинське

Чернігівський район

Олишівка

Чернігівський район

Парафіївка

Ічнянський район

Понорниця

Коропський район

Радуль

Ріпкинський район

Ріпки

районний центр

Ріпкинський район

Седнів

Чернігівський район

Сосниця

районний центр

Сосницький район

Срібне

районний центр

Срібнянський район

Талалаївка

районний центр

Талалаївський район

Холми

Корюківський район

3. Ради і населені пункти області

а) міські ради міст обласного значення

Найменування міста обласного значення

Найменування ради

Найменування населеного пункту

Ніжин

Ніжинська міська рада

м Ніжин

Прилуки

Прилуцька міська рада

м Прилуки

Чернігів

Чернігівська міська рада

м Чернігів

б) райони

Бахмацький район
(місто Бахмач)

Батуринська селищна рада

м Батурин

Бахмацька міська рада

м Бахмач

Дмитрівська селищна рада

смт Дмитрівка

с Щуча Гребля

Бахмацька сільська рада

с Бахмач

с Кошмалів

с Острів

с Пашків

Біловежівська сільська рада

с Біловежі Перші

с Біловежі Другі

с Вишнівське

с Зарукавне

с Зеленівка

с Кальчинівка

Гайворонська сільська рада

с Гайворон

с Восьме Березня

с Нечаїв

с Червона Зірка

с Шевченкове

Голінська сільська рада

с Голінка

Городищенська сільська рада

с Городище

с Часниківка

с Шумин

Григорівська сільська рада

с Григорівка

с-ще Веселе

Красилівська сільська рада

с Красилівка

с-ще Перемога

с-ще Черемушки

Красненська сільська рада

с Красне

с Карпенкове

с Пирогівка

с Тасуїв

Кропивненська сільська рада

с Кропивне

Курінська сільська рада

с Курінь

с Ополонське

с Українське

с Шумейків

Матіївська сільська рада

с Матіївка

с Бондарі

с Веселівка

с-ще Голубів

с-ще Каціри

с Лісова Поляна

с-ще Лопатин

с Мости

с Нове Полісся

с Обірки

с-ще Прохори

с-ще Шумейкине

Митченківська сільська рада

с Митченки

Обмачівська сільська рада

с Обмачів

с Вербівка

с Осіч

с Слобідка

Пальчиківська сільська рада

с Пальчики

с Веселе

Пісківська сільська рада

с Піски

с Варварівка

с Запорізьке

с Кулішове

с Олексіївка

с Осинівка

Рубанська сільська рада

с Рубанка

с Заболоття

с Ковальове

с-ще Нове

с Смолове

с Терешиха

Стрільницька сільська рада

с Стрільники

Тиницька сільська рада

с Тиниця

с Кирпичне

Фастовецька сільська рада

с Фастівці

с Безпечне

с Грушівка

с Перше Травня

с Петровського

с Шевченка

Халимонівська сільська рада

с Халимонове

с Глибоке

с Калинівка

с Мовчинів

с Петрівське

Бобровицький район
(місто Бобровиця)

Бобровицька міська рада

м Бобровиця

с Затишшя

с Макарівка

с-ще Мирне

с Травкине

с Урожайне

с-ще Червоноармійське

Білоцерківська сільська рада

с Білоцерківці

Браницька сільська рада

с Браниця

Бригинцівська сільська рада

с Бригинці

Веприцька сільська рада

с Веприк

Вороньківська сільська рада

с Вороньки

Гаврилівська сільська рада

с Гаврилівка

с Запоріжжя

с Українка

Горбачівська сільська рада

с Горбачі

с Зелене

Кобижчанська сільська рада

с Кобижча

Козацька сільська рада

с Козацьке

с Миколаїв

Марковецька сільська рада

с Марківці

Новобасанська сільська рада

с Нова Басань

Новобиківська сільська рада

с Новий Биків

с Старий Биків

с-ще Чистопілля

Озерянська сільська рада

с Озеряни

с Дзержинського

с Плуг

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Катеринівка

с Лідин

Осокорівська сільська рада

с Осокорівка

с Наумівка

Петрівська сільська рада

с Петрівка

Пісківська сільська рада

с Піски

Рудьківська сільська рада

с Рудьківка

с Коношівка

с Хомівці

Свидовецька сільська рада

с Свидовець

с Буглаки

с Татарівка

Соколівська сільська рада

с Соколівка

с Бірки

с Красне

с Мочалище

с Новоселиця

с Рокитне

Старобасанська сільська рада

с Стара Басань

Сухинська сільська рада

с Сухиня

Щаснівська сільська рада

с Щаснівка

с Гарт

с Майнівка

с Осовець

Ярославська сільська рада

с Ярославка

Борзнянський район
(місто Борзна)

Борзнянська міська рада

м Борзна

с-ще Більшовик

с Забілівщина

с Кинашівка

с Любомудрівка

Берестовецька сільська рада

с Берестовець

с Іллінці

Великодочинська сільська рада

с Велика Доч

Великозагорівська сільська рада

с Велика Загорівка

с Степ

Височанська сільська рада

с Високе

с Галайбине

с-ще Клипин

с Купченків

с Маличина Гребля

Головеньківська сільська рада

с Головеньки

с Добропілля

с Паристівка

Комарівська сільська рада

с Комарівка

Красносільська сільська рада

с Красносільське

с-ще Запоріжжя

Малозагорівська сільська рада

с Мала Загорівка

с Вольниця

с Червоне Озеро

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с Іванівка

с Суховодка

Новомлинівська сільська рада

с Нові Млини

с Кербутівка

с Червона Гірка

Носелівська сільська рада

с Носелівка

с Мала Доч

Оленівська сільська рада

с Оленівка

Омбиська сільська рада

с Омбиш

Петрівська сільська рада

с Петрівка

Печівська сільська рада

с Печі

с Пам'ятне

Плисківська сільська рада

с Плиски

Прачівська сільська рада

с Прачі

с Адамівка

Прохорівська сільська рада

с Прохори

с Шевченка

Сиволозька сільська рада

с Сиволож

Смолязька сільська рада

с Смоляж

Степанівська сільська рада

с Степанівка

с Березівка

с Воловиця

Тростянська сільська рада

с Тростянка

Ховмівська сільська рада

с Ховми

с Ворона

с Сидорівка

Хорошеозерська сільська рада

с Хороше Озеро

с Червона Україна

с Червоний Остер

Шаповалівська сільська рада

с Шаповалівка

Ядутинська сільська рада

с Ядути

с Гришівка

с Жданів

с Кіровське

с Красностав

с Линівка

с Сапонівка

с Юрківщина

Варвинський район
(селище міського типу Варва)

Варвинська селищна рада

смт Варва

с Воскресенське

Антонівська сільська рада

с Антонівка

Богданівська сільська рада

с Богдани

с Сіриків

Брагинцівська сільська рада

с Брагинці

Гнідинська сільська рада

с Гнідинці

Дащенківська сільська рада

с Дащенки

с Мудре

Журавська сільська рада

с Журавка

с Кулишівка

Калиновицька сільська рада

с Калиновиця

с Булавівщина

с Григорівщина

с Сіряківщина

Кухарська сільська рада

с Кухарка

с Боханів

с Хортиця

Леляківська сільська рада

с Леляки

с-ще Саверське

Макіївська сільська рада

с Макіївка

Мармизівська сільська рада

с Мармизівка

с Макушиха

Озерянська сільська рада

с Озеряни

с Берізка

с Тонка

Остапівська сільська рада

с Остапівка

Світличненська сільська рада

с Світличне

с-ще Рубанів

с Ященків

Городнянський район
(місто Городня)

Городнянська міська рада

м Городня

с Альошинське

с Вокзал-Городня

с Павло-Іванівське

с-ще Ясенівка

Андріївська сільська рада

с Андріївка

с Автуничі

с Старосілля

Бурівська сільська рада

с Бурівка

Бутівська сільська рада

с Бутівка

с Здрягівка

с Радянське

Ваганицька сільська рада

с Ваганичі

с Барабанівське

с-ще Вершини

Великодирчинська сільська рада

с Великий Дирчин

с Лашуки

с Малий Дирчин

Великолиственська сільська рада

с Великий Листвен

Вихвостівська сільська рада

с Вихвостів

с Розвинівка

Володимирівська сільська рада

с Володимирівка

с День-Добрий

Гніздищенська сільська рада

с Гніздище

с Горошківка

с Стовпівка

Деревинська сільська рада

с Деревини

Дроздовицька сільська рада

с Дроздовиця

с Будище

с Диханівка

Івашківська сільська рада

с Івашківка

с Довге

с Перше Травня

Ільмівська сільська рада

с Ільмівка

с Ближнє

с Карпівка

с Марочкине

с Мости

с Світанок

Конотопська сільська рада

с Конотоп

Кузничівська сільська рада

с Кузничі

с-ще Зелене

Куликівська сільська рада

с Куликівка

Лемешівська сільська рада

с Лемешівка

с Мальча

с-ще Рубіж

Макишинська сільська рада

с Макишин

Моложавська сільська рада

с Моложава

с Безиків

с Залісся

с Картовецьке

с-ще Лозове

с Лютіж

с Минаївщина

с Невкля

с Перерост

с Черецьке

Мощенська сільська рада

с Мощенка

с Гасичівка

с Сутоки

Пекурівська сільська рада

с Пекурівка

Переписька сільська рада

с Перепис

с Кусії

Поліська сільська рада

с Полісся

Сеньківська сільська рада

с Сеньківка

с Берилівка

Смичинська сільська рада

с Смичин

с Дібрівне

Солонівська сільська рада

с Солонівка

Тупичівська сільська рада

с Тупичів

с-ще Тополівка

Хоробицька сільська рада

с Хоробичі

Хотівлянська сільська рада

с Хотівля

с Студенець

с Травневе

Хрипівська сільська рада

с Хрипівка

с Півнівщина

с Політрудня

Ічнянський район
(місто Ічня)

Ічнянська міська рада

м Ічня

с Августівка

с Безводівка

смт Дружба

Парафіївська селищна рада

смт Парафіївка

с-ще Лугове

с-ще Софіївка

Андріївська сільська рада

с Андріївка

с Селихів

с Томашівка

Бакаївська сільська рада

с Бакаївка

с Комарівка

Бережівська сільська рада

с Бережівка

Більмачівська сільська рада

с Більмачівка

Будянська сільська рада

с Буди

с Грабів

с Лучківка

с Пелюхівка

с Червоне

Бурімська сільська рада

с Бурімка

с Безбородьків

с Шиловичі

Гмирянська сільська рада

с Гмирянка

Городнянська сільська рада

с Городня

Гужівська сільська рада

с Гужівка

Дорогинська сільська рада

с Дорогинка

Заудайська сільська рада

с Заудайка

с Коршаки

Івангородська сільська рада

с Івангород

Іваницька сільська рада

с Іваниця

с Загін

с Зоцівка

с Ковтунівка

с Купина

с Степ

Іржавецька сільська рада

с Іржавець

Крупичпільська сільська рада

с Крупичполе

с Новий Поділ

с Сваричівка

Мартинівська сільська рада

с Мартинівка

с Хаїха

Монастирищенська сільська рада

с Монастирище

с Веприк

Ольшанська сільська рада

с Ольшана

с Жовтневе

с Тарасівка

Петрушівська сільська рада

с Петрушівка

с Власівка

с-ще Качанівка

с Проліски

с-ще Шевченка

Припутнівська сільська рада

с Припутні

с Барбурське

с Вишнівка

с-ще Куликівка

Рожнівська сільська рада

с Рожнівка

с Довбні

с Максимівка

Сезьківська сільська рада

с Сезьки

с Гейці

с Дзюбівка

с-ще Коломійцеве

с Тишківка

Ступаківська сільська рада

с Ступаківка

с Зінченкове

Тростянецька сільська рада

с-ще Тростянець

с Барвінкове

с Верескуни

Хаєнківська сільська рада

с Хаєнки

с Воронівка

с Киколи

Щурівська сільська рада

с Щурівка

с Іценків

с Однольків

Южненська сільська рада

с Южне

с Лисогори

с Пролетарське

Козелецький район
(селище міського типу Козелець)

Остерська міська рада

м Остер

с Беремицьке

с Любечанинів

с Поліське

Деснянська селищна рада

смт Десна

Козелецька селищна рада

смт Козелець

Берлозівська сільська рада

с Берлози

с Гламазди

с Сивухи

с Часнівці

Білейківська сільська рада

с Білейки

с Кривицьке

с Новики

с Опеньки

с Тарасів

с Шами

Біликівська сільська рада

с Білики

с Жилин Млинок

с Набільське

с Туманська Гута

Бірківська сільська рада

с Бірки

с Дешки

с Жуківщина

с Крені

с Романьки

с Самсони

Бобруйківська сільська рада

с Бобруйки

Бригинцівська сільська рада

с Бригинці

с Карасинівка

с Корніїв

с Мирне

с Пізнє

с Риків

Булахівська сільська рада

с Булахів

Вовчківська сільська рада

с Вовчок

Данівська сільська рада

с Данівка

с Курганське

Євминська сільська рада

с Євминка

Карпилівська сільська рада

с Карпилівка

с Виповзів

с Лутава

Кіптівська сільська рада

с Кіпті

Короп'ївська сільська рада

с Короп'є

Косачівська сільська рада

с Косачівка

с Бір

с Лошакова Гута

с Сорокошичі

с Тужар

Красилівська сільська рада

с Красилівка

с Шпаків

Крехаївська сільська рада

с Крехаїв

Лемешівська сільська рада

с Лемеші

с Боярівка

с Горбачі

с Пісоцьке

с Шапіхи

с Шолойки

с Шуляки

Лихолітська сільська рада

с Лихолітки

Максимівська сільська рада

с Максим

с Лебедівка

с Соколівка

Морівська сільська рада

с Морівськ

с Отрохи

с Рудня

Надинівська сільська рада

с Надинівка

с Копачів

Нічогівська сільська рада

с Нічогівка

Новошляхівська сільська рада

с Новий Шлях

с Розівка

Одинцівська сільська рада

с Одинці

с Бабарики

с Волевачі

с Кошани

Озерненська сільська рада

с Озерне

Олбинська сільська рада

с Олбин

с Борсуків

с Димерка

с Савинка

с Самійлівка

Олексіївщинська сільська рада

с Олексіївщина

с Гарбузин

с Єрків

с Жеребецьке

с Закревське

с Тополі

Омелянівська сільська рада

с Омелянів

с-ще Калитянське

с Привітне

Пархимівська сільська рада

с Пархимів

с Котів

Патютинська сільська рада

с Патюти

с Будище

с Гладке

Петрівська сільська рада

с Петрівське

Пилятинська сільська рада

с Пилятин

Підлісненська сільська рада

с Підлісне

Прогресівська сільська рада

с-ще Прогрес

с Гайове

Савинська сільська рада

с Савин

Сираївська сільська рада

с Сираї

с Карпоки

с Сокирин

Скрипчинська сільська рада

с Скрипчин

с Пушкарі

Стависька сільська рада

с Ставиське

с Блудше

с Нова Гребля

Хрещатенська сільська рада

с Хрещате

с Гальчин

Чемерська сільська рада

с Чемер

Коропський район
(селище міського типу Короп)

Коропська селищна рада

смт Короп

Понорницька селищна рада

смт Понорниця

с Зелена Поляна

с Рихли

Атюшівська сільська рада

с Атюша

с Кучі

с Лубенець

с Пуста Гребля

с Рубанників

Будищенська сільська рада

с Будище

Вербівська сільська рада

с Верба

с Осьмаки

Вишеньківська сільська рада

с Вишеньки

с Бужанка

с Черешеньки

с Чорнявка

Вільненська сільська рада

с Вільне

с Борзенців

с Борисове

с Сміле

с Тарасівка

Городищенська сільська рада

с Городище

с-ще Зайцеве

с Придеснянське

Жовтнева сільська рада

с Жовтневе

с-ще Груди

с Єгорівка

с Накот

с Синявка

Карильська сільська рада

с Карильське

Краснопільська сільська рада

с Краснопілля

с Червоний Ранок

Крисківська сільська рада

с Криски

с Великий Ліс

с Іваньків

Лукнівська сільська рада

с Лукнове

с Червоний Лан

Мезинська сільська рада

с Мезин

с Курилівка

Нехаївська сільська рада

с Нехаївка

с Галичівка

с Лебедин

с Нориця

Оболонська сільська рада

с Оболоння

с Гута

с-ще Лиса Гора

с Червона Поляна

Покошицька сільська рада

с Покошичі

Пролетарська сільська рада

с Пролетарське

с Горохове

с Дрібці

с Карацюбине

с Новоселиця

Радичівська сільська рада

с Радичів

Райгородоцька сільська рада

с Райгородок

с Жернівка

Риботинська сільська рада

с Риботин

Рижківська сільська рада

с Рижки

Розльотівська сільська рада

с Розльоти

Свердловська сільська рада

с Свердловка

с Сміле

Сохачівська сільська рада

с Сохачі

с Подоляки

с Станове

Червоненська сільська рада

с Червоне

Шабалинівська сільська рада

с Шабалинів

с Мохове

Корюківський район
(місто Корюківка)

Корюківська міська рада

м Корюківка

с Лебіддя

Холминська селищна рада

смт Холми

с Олешня

с Ченчики

Білошицько-Слобідська сільська рада

с Білошицька Слобода

с Майбутнє

Брецька сільська рада

с Бреч

с Гуринівка

с Лубенець

с Нова Гуринівка

с Озереди

с Трудовик

с Ховдіївка

Будянська сільська рада

с Буда

с Маховики

с Петрова Слобода

с Соснівка

с Шишка

Домашлинська сільська рада

с Домашлин

с Бешківка

с Луковець

Жуклянська сільська рада

с Жукля

Забарівська сільська рада

с Забарівка

с Воловики

с Кирилівка

с Нова Буда

Камківська сільська рада

с Камка

Козилівська сільська рада

с Козилівка

с Бобрик

с Борок

с Дачне

с-ще Комсомольське

с Тихонівське

с Уріччя

Наумівська сільська рада

с Наумівка

с Андроники

с Високе

с Переділ

с Спичувате

с Турівка

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Верхолісся

с Піски

Охрамієвицька сільська рада

с Охрамієвичі

с Лупасове

с Червона Буда

Перелюбська сільська рада

с Перелюб

с Баляси

Прибинська сільська рада

с Прибинь

с Костянтинівка

Рейментарівська сільська рада

с Рейментарівка

с Богдалівка

с Гутище

с-ще Довга Гребля

с Заляддя

с Олійники

Рибинська сільська рада

с Рибинськ

с-ще Голубівщина

с Журавлева Буда

с Кучугури

с Лісове

с Новоселівка

с Парастовське

с Стопилка

Савинківська сільська рада

с Савинки

с Червоний Довжик

Сядринська сільська рада

с Сядрине

с Будище

с Самотуги

с Тельне

Тютюнницька сільська рада

с Тютюнниця

с Костючки

с Кугуки

с Самсонівка

с Сахутівка

Хотіївська сільська рада

с Хотіївка

Шишківська сільська рада

с Шишківка

с Рудня

Куликівський район
(селище міського типу Куликівка)

Куликівська селищна рада

смт Куликівка

с Пенязівка

Авдіївська сільська рада

с Авдіївка

Бакланово-Муравійська сільська рада

с Бакланова Муравійка

Вересоцька сільська рада

с Вересоч

с Веселе

Вершиново-Муравійська сільська рада

с Вершинова Муравійка

с Кошарище

Виблівська сільська рада

с Виблі

Горбівська сільська рада

с Горбове

с Глузди

с Уборки

Грабівська сільська рада

с Грабівка

Дрімайлівська сільська рада

с Дрімайлівка

с Будище

Дроздівська сільська рада

с Дроздівка

Жуківська сільська рада

с Жуківка

Кладьківська сільська рада

с Кладьківка

Ковчинська сільська рада

с Ковчин

с Українське

Орлівська сільська рада

с Орлівка

Салтиково-Дівицька сільська рада

с Салтикова Дівиця

Смолянська сільська рада

с Смолянка

с Коростень

Хибалівська сільська рада

с Хибалівка

Менський район
(місто Мена)

Менська міська рада

м Мена

Березнянська селищна рада

смт Березна

Макошинська селищна рада

смт Макошине

с Остапівка

Бігацька сільська рада

с Бігач

Бірківська сільська рада

с Бірківка

Блистівська сільська рада

с Блистова

с Дерепівка

Величківська сільська рада

с Величківка

с Вільне

Волосківська сільська рада

с Волосківці

с Степанівка

Городищенська сільська рада

с Городище

Данилівська сільська рада

с Данилівка

с Веселе

Дягівська сільська рада

с Дягова

Жовтнева сільська рада

с Жовтневе

Киселівська сільська рада

с Киселівка

с Комарівка

с-ще Прогрес

Куковицька сільська рада

с-ще Куковицьке

с Куковичі

с Пам'ять Леніна

с Червоний Маяк

Ленінівська сільська рада

с Ленінівка

с Кам'янка

с Климентинівка

с Лугове

с Червоні Гори

с Яськове

Лісківська сільська рада

с Ліски

с Майське

с Максаки

с Червоні Луки

Локнистенська сільська рада

с Локнисте

с Гориця

с Гусавка

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с Гребля

с-ще Домниця

с Мощне

с Подин

Осьмаківська сільська рада

с Осьмаки

Семенівська сільська рада

с Семенівка

Синявська сільська рада

с Синявка

Слобідська сільська рада

с Слобідка

Стольненська сільська рада

с Стольне

с Дмитрівка

с Лазарівка

с Мурівка

с Чорногорці

Ушнянська сільська рада

с Ушня

с Дібрівка

Феськівська сільська рада

с Феськівка

Чапаєвська сільська рада

с-ще Чапаєвка

с Червоні Партизани

Ніжинський район
(Ніжин)

Лосинівська селищна рада

смт Лосинівка

с Погребець

Безуглівська сільська рада

с Безуглівка

с Бідин

с Довге

с Курилівка

с Пашківка

с Синдаревське

с Хомівка

Березанська сільська рада

с Березанка

Бурківська сільська рада

с Бурківка

Великодорізька сільська рада

с Велика Дорога

с Калинівка

с Кравчиха

Великокошелівська сільська рада

с Велика Кошелівка

Вертіївська сільська рада

с Вертіївка

с Бобрик

с Каблуки

с Кардаші

с Низи

с Радгоспне

с Титівка

с Холявки

с Хомине

с-ще Юність

Вікторівська сільська рада

с Вікторівка

с Леонідівка

с Червоний Пахар

Галицька сільська рада

с Галиця

с Ковтунівка

Григоро-Іванівська сільська рада

с Григоро-Іванівка

с Кропивне

Данинська сільська рада

с Данине

Дуболугівська сільська рада

с Дуболугівка

Заньківська сільська рада

с Заньки

Колісниківська сільська рада

с Колісники

с Григорівка

Крутівська сільська рада

с Крути

с Бакланове

с Діброва

с Поляна

Кукшинська сільська рада

с Кукшин

с Зруб

Кунашівська сільська рада

с Кунашівка

с Наумівське

с Паливода

Липоворізька сільська рада

с Липів Ріг

Малокошелівська сільська рада

с Мала Кошелівка

Перебудівська сільська рада

с Перебудова

с Валентіїв

с Почечине

Перемозька сільська рада

с Перемога

с Богданівка

с Гармащина

с Червоний Колодязь

с Червоний Шлях

Переяслівська сільська рада

с Переяслівка

Сальненська сільська рада

с Сальне

с Садове

Світанківська сільська рада

с-ще Світанок

с-ще Мирне

с Яхнівка

Стодольська сільська рада

с Стодоли

с Переходівка

Талалаївська сільська рада

с Талалаївка

с Лустівка

с Хвилівка

Терешківська сільська рада

с Терешківка

Черняхівська сільська рада

с Черняхівка

с Лісове

Шатурська сільська рада

с Шатура

Шняківська сільська рада

с Шняківка

Новгород-Сіверський район
(місто Новгород-Сіверський)

Новгород-Сіверська міська рада

м Новгород-Сіверський

Березовогатська сільська рада

с Березова Гать

Биринська сільська рада

с Бирине

с Підгірне

с Прокопівка

Блистівська сільська рада

с Блистова

с Лоска

с Слобідка

Будо-Вороб'ївська сільська рада

с Будо-Вороб'ївська

с Красний Хутір

с Мовчанів

с Ямне

Бучківська сільська рада

с Бучки

с Великий Гай

с Вильчики

с Городище

с Зоря

с Ясна Поляна

Вороб'ївська сільська рада

с Вороб'ївка

с Внутрішній Бір

с Осове

Горбівська сільська рада

с Горбове

с Путивськ

с Юхнове

Грем'яцька сільська рада

с Грем'яч

с Богданове

с Гай

с Діброва

с Колос

с Мурав'ї

с Новоселівка

Дігтярівська сільська рада

с Дігтярівка

с Гірки

Кам'янсько-Слобідська сільська рада

с Кам'янська Слобода

с Камінь

Кіровська сільська рада

с Кірове

с Стахорщина

с Форостовичі

Ковпинська сільська рада

с Ковпинка

с Будище

с Кремський Бугор

с Михайлівка

с Новеньке

с Пушкарі

с Роща

Команська сільська рада

с Комань

с Араповичі

с Дробишів

с-ще Красна Гірка

с Чернацьке

с Чулатів

Кудлаївська сільська рада

с Кудлаївка

с Гнатівка

Ларинівська сільська рада

с Ларинівка

с Бугринівка

с Солов'їв

с Фаївка

Лісконогівська сільська рада

с Лісконоги

с Рогівка

Мамекинська сільська рада

с Мамекине

с Киселівка

с Леньків

с Фурсове

Михальчино-Слобідська сільська рада

с Михальчина-Слобода

с Миколаївське

Об'єднанська сільська рада

с Об'єднане

с Студинка

с Ушівка

Орлівська сільська рада

с Орлівка

с Красне

с Ломанка

Печенюгівська сільська рада

с Печенюги

с Володимирівка

с Восточне

с Кузьминське

с Лизунівка

Попівська сільська рада

с Попівка

с Муравейник

Смяцька сільська рада

с Смяч

Чайкинська сільська рада

с Чайкине

с Аршуки

с Карабани

с Полюшкине

Шептаківська сільська рада

с Шептаки

с Клевин

с Кролевець-Слобідка

с Узруй

с Ясне

Носівський район
(місто Носівка)

Носівська міська рада

м Носівка

с Дебреве

с Жовтень

с Лукашівка

с Підгайне

Ганнівська сільська рада

с Ганнівка

с Бекарщина

с Карла Маркса

с Кленове

с Степове

Держанівська сільська рада

с Держанівка

с Адамівка

с Ведмедівка

Іржавецька сільська рада

с Іржавець

Калинівська сільська рада

с Калинівка

с Вили

с Коломійцівка

с Мильники

Козарівська сільська рада

с Козари

с Андріївка

Лихачівська сільська рада

с Лихачів

Макіївська сільська рада

с Макіївка

с Пустотине

Мринська сільська рада

с Мрин

Плосківська сільська рада

с Плоске

Рівчак-Степанівська сільська рада

с Рівчак-Степанівка

с Веселе

с Григорівка

Селищенська сільська рада

с Селище

с Киселівка

с Роздольне

Софіївська сільська рада

с Софіївка

с Вишневе

Степовохутірська сільська рада

с Степові Хутори

с Відрадне

с Карабинівка

с Кіровка

Тертишницька сільська рада

с Тертишники

с Шлях Ілліча

с Ясна Зірка

Хотинівська сільська рада

с Хотинівка

Червонопартизанська сільська рада

с Червоні Партизани

с Дослідне

с Кобилещина

с Коробчине

с Криниця

с Ставок

с Сулак

Прилуцький район
(Прилуки)

Ладанська селищна рада

смт Ладан

с Подище

Линовицька селищна рада

смт Линовиця

Малодівицька селищна рада

смт Мала Дівиця

с Клеці

с Новий Лад

с Перше Травня

с Шевченка

Білорічицька сільська рада

с Білорічиця

с Бажанівка

с Боротьбарівка

с Володимирівка

Білошапківська сільська рада

с Білошапки

с Запереводське

с-ще Козин

Богданівська сільська рада

с Богданівка

с Глинщина

с Малківка

с Онищенків

с Сухоярівка

с Тополя

с Турківка

Бубнівщинська сільська рада

с Бубнівщина

Валківська сільська рада

с Валки

с Боршна

с Мільки

Великодівицька сільська рада

с Велика Дівиця

Даньківська сільська рада

с Даньківка

с Нетягівщина

с Стасівщина

Дідовецька сільська рада

с Дідівці

с Єгорівка

с Манжосівка

Дубовогаївська сільська рада

с Дубовий Гай

Жовтнева сільська рада

с Жовтневе

с Воровського

Заїздська сільська рада

с Заїзд

с Петрівське

с Тихе

Замостянська сільська рада

с Замістя

с Густиня

с Капустенці

с Маціївка

Знам'янська сільська рада

с Знам'янка

с Зарудка

Івковецька сільська рада

с Івківці

с Голубівка

Канівщинська сільська рада

с Канівщина

с Кроти

с Сухоставець

Ковтунівська сільська рада

с Ковтунівка

Колісниківська сільська рада

с Колісники

с Левки

Краслянська сільська рада

с Красляни

с Лиски

с Рибці

Крутоярівська сільська рада

с Крутоярівка

Лісовосорочинська сільська рада

с Лісові Сорочинці

с Стрільники

Мазківська сільська рада

с Мазки

с Приозерне

с Пролетарське

Нетяжинська сільська рада

с Нетяжино

с Нова Тарнавщина

с Покрівка

Новогребельська сільська рада

с Нова Гребля

с Лутайка

с Мокляки

с Мохнівка

Обичівська сільська рада

с Обичів

с Заудайка

с Радьківка

Охіньківська сільська рада

с Охіньки

с Пручаї

Переволочнянська сільська рада

с Переволочна

Петрівська сільська рада

с Петрівка

Піддубівська сільська рада

с Піддубівка

с Пологи

с Тарасівка

Погребівська сільська рада

с Погреби

с Миколаївка

Рудівська сільська рада

с Рудівка

Ряшківська сільська рада

с Ряшки

с Оникіївка

Сергіївська сільська рада

с Сергіївка

с Сухоліски

Смоська сільська рада

с Смош

с Високе

с Заудаївське

с Комуна

Сухополов'янська сільська рада

с Сухополова

с Білещина

с Пирогівці

с Полова

с Ярова Білещина

Товкачівська сільська рада

с Товкачівка

Удайцівська сільська рада

с Удайці

с Полонки

Яблунівська сільська рада

с Яблунівка

с Яблунівське

Ріпкинський район
(селище міського типу Ріпки)

Добрянська селищна рада

смт Добрянка

с Аткильня

с Вербівка

Замглайська селищна рада

смт Замглай

Любецька селищна рада

смт Любеч

с-ще Гірки

с Кукарі

Радульська селищна рада

смт Радуль

с Корчев'я

с Лопатні

с Новосілки

с Переділ

Ріпкинська селищна рада

смт Ріпки

с Глиненка

Великовіська сільська рада

с Велика Вісь

с Звеничів

Великозліївська сільська рада

с Великий Зліїв

с Вороб'їв

с Малий Зліїв

с Петрики

с Пушкіне

с Чисті Лужі

Вербицька сільська рада

с Вербичі

Вишнівська сільська рада

с Вишневе

с Буянки

с Чумак

Голубицька сільська рада

с Голубичі

Горностаївська сільська рада

с Горностаївка

с Гута-Ткачова

с Строївка

с Чижівка

Грабівська сільська рада

с Грабів

с Пилипча

с Чудівка

Губицька сільська рада

с Губичі

с Гуньківка

с Лісківка

с Миси

с Редьківка

с Шкуранка

Гучинська сільська рада

с Гучин

с Трудове

с Ямище

Даницька сільська рада

с Даничі

с Мутичів

с Присторонь

Задеріївська сільська рада

с Задеріївка

с Кам'янка

с Пізнопали

с Плехтіївка

с Суслівка

Клубівська сільська рада

с Клубівка

с Вир

с Лизунова Рудня

с Олександрівка Друга

Красківська сільська рада

с Красківське

с Убіжичі

Ловинська сільська рада

с Ловинь

Малинівська сільська рада

с Малинівка

с Голубівка

с Довгуни

с Коробки

с Маньки

с Пищики

Малолиственська сільська рада

с Малий Листвен

с Бихальцохівка

с Суличівка

Мохначівська сільська рада

с Мохначі

с Галків

с Губарі

с-ще Пересаж

с Семаки

с Углова Рудня

Неданчицька сільська рада

с Неданчичі

с Грабівка

с Комарівка

с-ще Левичівка

с Мекшунівка

с Нова Рудня

с Пролетарська Рудня

с Червона Гута

Новоукраїнська сільська рада

с Новоукраїнське

Новояриловицька сільська рада

с Нові Яриловичі

с Киселівка

с Нова Папірня

с Сиделівка

с Скиток

с Старі Яриловичі

Олешнянська сільська рада

с Олешня

с Грибова Рудня

с-ще Заводське

с Олександрівка

Павлівська сільська рада

с Павлівка

с Духанки

с Шумани

Петрушівська сільська рада

с Петруші

с Бахани

с Зубахи

с Кислі

с Кратинь

с Рашкова Слобода

с Сенюки

Пушкарівська сільська рада

с Пушкарі

с Високинь

с Молочки

с Тамарівка

Сиберізька сільська рада

с Сибереж

с Великі Осняки

Смолигівська сільська рада

с Смолигівка

с Березівка

с Клонів

с Розсудів

с Скитьки

с Тулія

Тарасо-Шевченківська сільська рада

с Тараса Шевченка

с Корольча

с Мокрі Велички

с Незаможне

Семенівський район
(місто Семенівка)

Семенівська міська рада

м Семенівка

с Кути Другі

с Кути Перші

Архипівська сільська рада

с Архипівка

с Зоря

с Леонівка

Галаганівська сільська рада

с Галаганівка

с Грем'ячка

Жадівська сільська рада

с Жадове

с Вільхівка

с Довжик

с Єршов

с Іванине

с Селище

с Турове

Жовтнева сільська рада

с Жовтневе

с Покровське

Іванівська сільська рада

с Іванівка

с Зелений Гай

с-ще Іванпуть

с Кривуша

с Марс

с Ракути

с Східне

Карповицька сільська рада

с Карповичі

с Гаті

с Красні Лози

с Набережне

Костобобрівська сільська рада

с Костобобрів

с Сергіївське

Машівська сільська рада

с Машеве

с Ферубки

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с Залізний Міст

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с-ще Газопровідне

с-ще Зелена Роща

с Карасі

с Криульки

с Максимихине

с-ще Угли

с Фроли

Орликівська сільська рада

с Орликівка

с Баранівка

с Блешня

с Мхи

с Першотравневе

Погорільська сільська рада

с Погорільці

с Лосівка

с Тополівка

Радомська сільська рада

с Радомка

с Березова Роща

Старогутківська сільська рада

с Стара Гутка

с Вільшанка

с Жаданівка

с Лосевочка

с Шведчина

Тимоновицька сільська рада

с Тимоновичі

с Заріччя

с Калинівське

с Медведівка

с Улянівське

с Червоний Пахар

с Чорнозем

Хотіївська сільська рада

с Хотіївка

с Дачне

с Кринички

с Лісківщина

с Логи

с Михайлове

с Прогрес

с Ракужа

с Червоний Гай

Чорнорізька сільська рада

с Чорний Ріг

с Бобрик Другий

с Козилівщина

с Лубня

Сосницький район
(селище міського типу Сосниця)

Сосницька селищна рада

смт Сосниця

с Ганнівка

с Мале Устя

Авдіївська сільська рада

с Авдіївка

Бутівська сільська рада

с Бутівка

с Бондарівка

с-ще Мала Бондарівка

с Польове

с Старобутівка

Великоустівська сільська рада

с Велике Устя

с Долинське

Вільшанська сільська рада

с Вільшане

с Гай

Волинківська сільська рада

с Волинка

Загребельська сільська рада

с Загребелля

с Гапішківка

с Масалаївка

Змітнівська сільська рада

с Змітнів

с Купчичі

с Прогони

Киріївська сільська рада

с Киріївка

Козляницька сільська рада

с Козляничі

с Рудня

Конятинська сільська рада

с Конятин

Кудрівська сільська рада

с Кудрівка

с Ляшківці

Лавська сільська рада

с Лави

с Лозова

Матвіївська сільська рада

с Матвіївка

с Полісся

Пекарівська сільська рада

с Пекарів

с Кнути

с Костирів

с Синютин

Спаська сільська рада

с Спаське

с Гутище

с Філонівка

с Якличі

Хлоп'яницька сільська рада

с Хлоп'яники

с Свірок

с Соснівка

Чорнотицька сільська рада

с Чорнотичі

Шаболтасівська сільська рада

с Шаболтасівка

Срібнянський район
(селище міського типу Срібне)

Дігтярівська селищна рада

смт Дігтярі

с Гнатівка

с Іванківці

Срібнянська селищна рада

смт Срібне

с Артеменків

с Никонівка

Васьковецька сільська рада

с Васьківці

Горобіївська сільська рада

с Горобіївка

с Точене

Гриціївська сільська рада

с Гриціївка

с Галка

с Лозове

с Побочіївка

Гурбинська сільська рада

с Гурбинці

с Дейманівка

с Тростянець

Калюжинська сільська рада

с Калюжинці

Карпилівська сільська рада

с Карпилівка

с Лебединці

Олексинська сільська рада

с Олексинці

с Васюків

с Горького

Подільська сільська рада

с Поділ

с Кути

с Поетин

Савинська сільська рада

с Савинці

с Хукалівка

Сокиринська сільська рада

с Сокиринці

Харитонівська сільська рада

с Харитонівка

с Скибівщина

Талалаївський район
(селище міського типу Талалаївка)

Талалаївська селищна рада

смт Талалаївка

Березівська сільська рада

с Березівка

с Колядин

с Мирне

Болотницька сільська рада

с Болотниця

Корінецька сільська рада

с Корінецьке

с Мигурів

Красноколядинська сільська рада

с Красний Колядин

с Глинське

с-ще Зелений Гай

с Левівщина

Липівська сільська рада

с Липове

с Березовиця

с Жолобок

с Рубанів

с Скороходове

Понорівська сільська рада

с Понори

Поповичківська сільська рада

с Поповичка

с Грабщина

с Новопетрівське

с Обухове

Рябухівська сільська рада

с Рябухи

с Грицівка

с Петьків

с Степанівське

с Червоний Плугатар

Сильченківська сільська рада

с Сильченкове

с-ще Основа

с Слобідка

Українська сільська рада

с Українське

с Займище

с Нова

с Степ

Харківська сільська рада

с Харкове

с Лавіркове

с Новоселівка

с Степове

с Шевченка

Чернецька сільська рада

с Чернецьке

с Глибоке

с Діброва

с Макаренкове

с Співакове

Юрківцівська сільська рада

с Юрківці

с Довгалівка

Чернігівський район
(Чернігів)

Гончарівська селищна рада

смт Гончарівське

Михайло-Коцюбинська селищна рада

смт Михайло-Коцюбинське

Олишівська селищна рада

смт Олишівка

Седнівська селищна рада

смт Седнів

с-ще Нове

Андріївська сільська рада

с Андріївка

Анисівська сільська рада

с Анисів

с Лукашівка

Боровиківська сільська рада

с Боровики

с Будище

с Василева Гута

с Ворохівка

с Ліски

с Лісне

с Хатилова Гута

Боромиківська сільська рада

с Боромики

с Моргуличі

с Петрове

Будинська сільська рада

с Буди

Ведильцівська сільська рада

с Ведильці

с Малійки

Дніпровська сільська рада

с Дніпровське

с Загатка

с Повідов

с Прохорів

с Старик

с Шмаївка

Довжицька сільська рада

с Довжик

с Рогощі

с Табаївка

с Унучки

Жеведська сільська рада

с Жеведь

Жукотківська сільська рада

с Жукотки

с Гірманка

с Левоньки

Іванівська сільська рада

с Іванівка

с Количівка

с Ягідне

Кархівська сільська рада

с Кархівка

с Леньків Круг

Киїнська сільська рада

с Киїнка

с Гущин

с Жавинка

Киселівська сільська рада

с Киселівка

с Березанка

с Брусилів

с Кобилянка

с Снов'янка

Ковпитська сільська рада

с Ковпита

с-ще Ревунів Круг

с Червоне

с Шульгівка

Красненська сільська рада

с Красне

с Золотинка

с Скорінець

Кувечицька сільська рада

с Кувечичі

Ладинська сільська рада

с Ладинка

с Друцьке

Левковицька сільська рада

с Левковичі

с Зайці

с Льгів

с Льгівка

Мньовська сільська рада

с Мньов

с Глядин

с Пустинки

с Рудня

с Храпате

с-ще Центральне

Мохнатинська сільська рада

с Мохнатин

с Юр'ївка

Новобілоуська сільська рада

с Новий Білоус

с Деснянка

с Кошівка

Пакульська сільська рада

с Пакуль

с Завод

с Линея

с Папірня

с Пильня

с Семенягівка

Петрушинська сільська рада

с Петрушин

Пісківська сільська рада

с Піски

с Єньків

с Підгірне

Пльохівська сільська рада

с Пльохів

с Бірки

с Скугарі

Радянсько-Слобідська сільська рада

с Радянська Слобода

с Павлівка

Роїщенська сільська рада

с Роїще

Рудківська сільська рада

с Рудка

с Кругле

с Редьківка

с Селянська Слобода

Серединська сільська рада

с Серединка

с Сіножацьке

с Топчіївка

Слабинська сільська рада

с Слабин

с Мажугівка

с Якубівка

Слобідська сільська рада

с Слобода

с Вікторівка

с Драчівщина

Смолинська сільська рада

с Смолин

с Козероги

Старобілоуська сільська рада

с Старий Білоус

Терехівська сільська рада

с Терехівка

с Малинівка

с Стаси

с Товстоліс

Улянівська сільська рада

с Улянівка

с Новоселівка

Халявинська сільська рада

с Халявин

с Полуботки

с Шевченка

Хмільницька сільська рада

с Хмільниця

с Рижики

с Рівнопілля

с Рябці

Черниська сільська рада

с Черниш

с Клочків

Шестовицька сільська рада

с Шестовиця

Шибиринівська сільська рада

с Шибиринівка

с Антоновичі

с Москалі

Щорський район
(місто Щорс)

Щорська міська рада

м Щорс

Великощимельська сільська рада

с Великий Щимель

Гірська сільська рада

с Гірськ

с Липівка

с Хрінівка

Гуто-Студенецька сільська рада

с Гута-Студенецька

с Сальне

Єлінська сільська рада

с Єліне

с Безуглівка

с Містки

с Млинок

Жовідська сільська рада

с Жовідь

с Піщанка

Займищенська сільська рада

с Займище

Зарічанська сільська рада

с Заріччя

Кпюсівська сільська рада

с Клюси

с Пльохів

Кучинівська сільська рада

с Кучинівка

Низківська сільська рада

с Низківка

с Куропіївка

с Лютівка

с Привільне

с Радвине

с Руда

с Філонівка

с Щокоть

Новоборовицька сільська рада

с Нові Боровичі

с Загребельна Слобода

Новомлинівська сільська рада

с Нові Млини

с Лосєва Слобода

Петрівська сільська рада

с Петрівка

с Журавок

Рогізківська сільська рада

с Рогізки

Смяцька сільська рада

с Смяч

Сновська сільська рада

с Сновське

с Єнькова Рудня

с Михайлівка

Софіївська сільська рада

с Софіївка

с Глибокий Ріг

с Іванівка

Староборовицька сільська рада

с Старі Боровичі

с Гвоздиківка

Староруднянська сільська рада

с Стара Рудня

Суничненська сільська рада

с Суничне

с Попільня

с Шкробове

Тихоновицька сільська рада

с Тихоновичі

с Слава

Тур'янська сільська рада

с Тур'я

с Ількуча

с-ще Лука

с Мишине

с Селище

Хотуницька сільська рада

с Хотуничі

с Камка

с Крестопівщина

Чепелівська сільська рада

с Чепелів