Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру
Геопортал адміністративно-територіального устрою України

Науково-дослідний інститут геодезії і картографії

Дніпропетровська область

Центр - м.Дніпропетровськ

Територія (тис. кв. км) - 31927

Населення (тис. осіб) - ▼ 3313886 ( 1.06.2012)

Дата утворення -

районів

-

22

міських рад

-

20

міст обласного значення

-

13

селищних рад

-

41

міст районного значення

-

7

сільських рад

-

286

селищ міського типу

-

40

населених пунктів -1497

в тому числі: міських - 66, сільских - 1431

1. Відомості про райони

а) територія, число рад і населених пунктів

Найменування району

Територія в тис. кв. км

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Апостолівський

1380261.64626891

2

0

10

2

0

37

Васильківський

1332348.49688694

0

3

10

0

3

79

Верхньодніпровський

1292488.7023136

2

2

11

2

2

65

Дніпропетровський

1377588.01239967

1

2

14

1

2

40

Криворізький

1311407.76736216

0

2

17

0

2

87

Криничанський

1670271.711803

0

3

18

0

3

108

Магдалинівський

1597476.67456111

0

1

21

0

1

57

Межівський

1247767.71226544

0

2

9

0

2

50

Нікопольський

1908013.59838549

0

1

15

0

1

67

Новомосковський

1999949.63742084

1

4

14

1

4

53

П'ятихатський

1647606.22029727

1

2

16

1

2

85

Павлоградський

1393266.48273084

0

0

13

0

0

39

Петриківський

903570.23703113

0

3

6

0

3

17

Петропавлівський

1254603.25768572

0

1

12

0

2

49

Покровський

1221571.86947903

0

2

9

0

2

69

Синельниківський

1649305.0329982

0

3

20

0

4

116

Солонянський

1739323.94572264

0

3

17

0

2

105

Софіївський

1361893.62941389

0

1

11

0

1

80

Томаківський

1215347.3947148

0

2

11

0

1

54

Царичанський

899865.128648077

0

1

12

0

1

48

Широківський

1179194.15303163

0

2

9

0

2

66

Юр'ївський

907409.800537603

0

1

11

0

1

51

2. Відомості про міста і селища міського типу

а) міста обласного значення

райони міст, число рад і населених пунктів

Найменування міста

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Вільногірськ

0

0

0

0

0

0

Дніпродзержинськ

0

0

0

0

1

1

Дніпропетровськ

0

0

0

0

0

0

Жовті Води

0

0

0

0

0

1

Кривий Ріг

0

0

0

0

0

5

Марганець

0

0

0

0

0

0

Нікополь

0

0

0

0

0

0

Новомосковськ

0

0

0

0

0

0

Орджонікідзе

0

0

0

0

0

0

Павлоград

0

0

0

0

0

1

Першотравенськ

0

0

0

0

0

0

Синельникове

0

0

0

0

0

0

Тернівка

0

0

0

0

0

1

б) міста районного значення

Найменування міста

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Апостолове

районний центр

Апостолівський район

Верхівцеве

Верхньодніпровський район

Верхньодніпровськ

районний центр

Верхньодніпровський район

Зеленодольськ

Апостолівський район

П'ятихатки

районний центр

П'ятихатський район

Перещепине

Новомосковський район

Підгородне

Дніпропетровський район

в) селища міського типу

Найменування селища

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Авіаторське

Аули

Криничанський район

Брагинівка

Петропавлівський район

Васильківка

районний центр

Васильківський район

Вишневе

П'ятихатський район

Гвардійське

Новомосковський район

Гірницьке

Губиниха

Новомосковський район

Демурине

Межівський район

Дніпровське

Верхньодніпровський район

Іларіонове

Синельниківський район

Карнаухівка

Кіровське

Дніпропетровський район

Кринички

районний центр

Криничанський район

Курилівка

Петриківський район

Лихівка

П'ятихатський район

Магдалинівка

районний центр

Магдалинівський район

Мар'ївка

Межова

районний центр

Межівський район

Меліоративне

Новомосковський район

Миколаївка

Широківський район

Миколаївка

Петриківський район

Новомиколаївка

Верхньодніпровський район

Новопокровка

Солонянський район

Петриківка

районний центр

Петриківський район

Петропавлівка

районний центр

Петропавлівський район

Письменне

Васильківський район

Покровське

районний центр

Покровський район

Просяна

Покровський район

Радушне

Криворізький район

Роздори

Синельниківський район

Сад

Синельниківський район

Славгород

Синельниківський район

Солоне

районний центр

Солонянський район

Софіївка

районний центр

Софіївський район

Томаківка

районний центр

Томаківський район

Христофорівка

Криворізький район

Царичанка

районний центр

Царичанський район

Чаплине

Васильківський район

Червоногригорівка

Нікопольський район

Черкаське

Новомосковський район

Чортомлик

Широке

районний центр

Широківський район

Щорськ

Криничанський район

Ювілейне

Дніпропетровський район

Юр'ївка

районний центр

Юр'ївський район

3. Ради і населені пункти області

а) міські ради міст обласного значення

Найменування міста обласного значення

Найменування ради

Найменування населеного пункту

Вільногірськ

Вільногірська міська рада

м Вільногірськ

Дніпродзержинськ

Дніпродзержинська міська рада

м Дніпродзержинськ

Дніпропетровськ

Дніпропетровська міська рада

м Дніпропетровськ

Жовті Води

Жовтоводська міська рада

м Жовті Води

Кривий Ріг

Криворізька міська рада

м Кривий Ріг

Марганець

Марганецька міська рада

м Марганець

Нікополь

Нікопольська міська рада

м Нікополь

Новомосковськ

Новомосковська міська рада

м Новомосковськ

Орджонікідзе

Орджонікідзевська міська рада

м Орджонікідзе

Павлоград

Павлоградська міська рада

м Павлоград

Першотравенськ

Першотравенська міська рада

м Першотравенськ

Синельникове

Синельниківська міська рада

м Синельникове

Тернівка

Тернівська міська рада

м Тернівка

б) райони

Апостолівський район
(місто Апостолове)

Апостолівська міська рада

м Апостолове

с Новомар'янівка

с-ще Українка

Зеленодольська міська рада

м Зеленодольськ

с Мала Костромка

Великокостромська сільська рада

с Велика Костромка

Вільнянська сільська рада

с Вільне

с Веселі Чумаки

с Єлизаветпілля

с Пам'ять Ілліча

Володимирівська сільська рада

с Володимирівка

с Сергіївка

с Шевченко

Кам'янська сільська рада

с Кам'янка

с-ще Жовте

с Новоіванівка

с Слов'янка

с Тарасо-Григорівка

с Червона Колона

Ленінська сільська рада

с Ленінське

с-ще Гранітне

с-ще Токівське

с Усть-Кам'янка

Мар'янська сільська рада

с Мар'янське

Михайлівська сільська рада

с Михайло-Заводське

с Катеринівка

с Михайлівка

с Широчани

Ниво-Трудівська сільська рада

с Нива Трудова

с Садове

с Солдатське

с Червона Зірка

Першотравенська сільська рада

с Перше Травня

с Запорізьке

с Нова Січ

с Новосеменівка

Токівська сільська рада

с-ще Тік

с-ще Червоний Запорожець

с Червоний Тік

Васильківський район
(селище міського типу Васильківка)

Васильківська селищна рада

смт Васильківка

с Бондареве

с Вовчанське

с Зоря

с Іванівка

с Красне

с Манвелівка

с-ще Правда

с Улянівка

Письменська селищна рада

смт Письменне

с Вербівське

с Возвратне

с Воронізьке

с Дібрівка

с Зелений Гай

с Іванівське

с Кіровське

с Луб'янці

с Новоіванівка

с Рубанівське

с Солонці

с Шевченківське

Чаплинська селищна рада

смт Чаплине

с Журавлинка

с Касаєве

с Петрикове

с Рівне

Богданівська сільська рада

с Богданівка

с Катеринівка

с Колоно-Миколаївка

с Нововасильківка

с Петрівське

Великоолександрівська сільська рада

с Великоолександрівка

с Первомайське

с Преображенське

Воскресенівська сільська рада

с Воскресенівка

с Нововоскресенівка

Григорівська сільська рада

с Григорівка

с Пришиб

Дебальцівська сільська рада

с Дебальцеве

с Веселий Кут

с Лугове

с Новотерсянське

с Охотниче

с Перевальське

Добровільська сільська рада

с Добровілля

с Бровки

с Гришаї

с Лиса Балка

с Очеретувате

Зеленогайська сільська рада

с Зелений Гай

с Довге

с Копані

с Крутеньке

с Новоандріївка

с Таранове

с Хвилі

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с Артемівка

с Дачне

с Дубовики

с Зелена Роща

с Медичне

Павлівська сільська рада

с Павлівка

с Аврамівка

с Інтернаціональне

с Каплистівка

с Кобзар

с Криворізьке

с-ще Крутоярка

с Новогригорівка

с Перепеляче

с Пролетарське

с Самарське

с Червона Долина

с Шев'якине

с Шевченко

с Широке

Шевченківська сільська рада

с Шевченкове

с Краснощокове

с Свиридове

с Хуторо-Чаплине

Верхньодніпровський район
(місто Верхньодніпровськ)

Верхівцівська міська рада

м Верхівцеве

с-ще Соколівка

с Широке

Верхньодніпровська міська рада

м Верхньодніпровськ

Дніпровська селищна рада

смт Дніпровське

Новомиколаївська селищна рада

смт Новомиколаївка

с Братське

с Воєводівка

с Чепине

с Чкаловка

Боровківська сільська рада

с Боровківка

с Авксенівка

с Вільні Хутори

с Матюченкове

с Павло-Григорівка

с Ярок

Бородаївська сільська рада

с Бородаївка

с Правобережне

Водянська сільська рада

с Водяне

с Андріївка

с Діденкове

с Зелене

с Зуботрясівка

с Кривоносове

с Миколаївка

с Солов'ївка

с Томаківка

Ганнівська сільська рада

с Ганнівка

с Заполички

с Клин

с Мости

с Новоселівка

с Попівка

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

с Дідове

с Доброгірське

с Кринички

с Кушнарівка

с Мар'янівка

с Мотронівка

с Новоганнівка

с Посуньки

с Соколове

Дніпровокам'янська сільська рада

с Дніпровокам'янка

с Івашкове

с Калужине

с Павлівка

с Суслівка

Зарічанська сільська рада

с Заріччя

с Бородаївські Хутори

с Василівка

с Домоткань

с Корнило-Наталівка

с Якимівка

Малоолександрівська сільська рада

с Малоолександрівка

с Адалимівка

с Гранове

с Дубове

с Калинівка

с Карла Маркса

с Петрівка

с Полівське

Мишурино-Різька сільська рада

с Мишурин Ріг

Першотравенська сільська рада

с Перше Травня

с Новогригорівка

с Підлужжя

с Самоткань

с Тарасівка

Пушкарівська сільська рада

с Пушкарівка

Дніпропетровський район
(Дніпропетровськ)

Підгородненська міська рада

м Підгородне

с Перемога

Кіровська селищна рада

смт Кіровське

с Горянівське

Ювілейна селищна рада

смт Ювілейне

Балівська сільська рада

с Балівка

Волоська сільська рада

с Волоське

с Майорка

с Ракшівка

с Червоний Садок

Горьківська сільська рада

с-ще Горького

с Долинське

с-ще Нове

с Пашена Балка

с-ще Шевченко

Любимівська сільська рада

с Любимівка

с Перше Травня

с Придніпрянське

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с-ще Сурське

Новомиколаївська сільська рада

с Новомиколаївка

с Зелений Гай

с Сурсько-Клевцеве

Новоолександрівська сільська рада

с Новоолександрівка

с Братське

с Дніпрове

с Дороге

с-ще Дослідне

с Кам'янка

с Старі Кодаки

с Чувилине

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Василівка

Орджонікідзевська сільська рада

с-ще Орджонікідзе

Партизанська сільська рада

с Партизанське

Степнянська сільська рада

с Степове

Степова сільська рада

с Степове

с Благовіщенка

Сурсько-Литовська сільська рада

с Сурсько-Литовське

Чумаківська сільська рада

с Чумаки

с Виноградне

с-ще Зоря

с Маївка

Криворізький район
(Кривий Ріг)

Радушненська селищна рада

смт Радушне

Христофорівська селищна рада

смт Христофорівка

Валівська сільська рада

с Валове

с Іванівка

Веселівська сільська рада

с Веселе

с Бурлацьке

с Львів

с Нова Зоря

с Новий Шлях

с Новомар'янівське

Вільненська сільська рада

с Вільне

с Радгоспне

Гейківська сільська рада

с Гейківка

с Іванівка

с Кривбас

с Новий Кременчук

с Павлівка

с Ранній Ранок

Глеюватська сільська рада

с Глеюватка

с Веселий Кут

с Красна Балка

с Новоіванівка

Грузька сільська рада

с Грузьке

с Анастасівка

с Новолозуватка

с Тернівка

Зеленобалківська сільська рада

с Червона Поляна

Златоустівська сільська рада

с Златоустівка

с Андрусівка

с Кам'янське

с Новогригорівка

Кіровська сільська рада

с Кіровка

с Зелений Гай

с Зелений Луг

с Кудашівка

с-ще Мусіївка

с Новий Мир

Красінська сільська рада

с Красне

с Водяне

с Красіне

с Леніна

с-ще Нові Садки

с Новожитомир

с Суворовка

с Трудове

Лозуватська сільська рада

с Лозуватка

с Базарове

с Мар'янівка

с Новоганнівка

с Раєво-Олександрівка

Надеждівська сільська рада

с Надеждівка

с Братсько-Семенівка

с Маяк

Недайводська сільська рада

с Недайвода

с Зоря

с Тернуватка

Новопільська сільська рада

с Новомайське

с Дніпровка

с Златопіль

с Золота Поляна

с-ще Лісопитомник

с Новопілля

с Чапаєвка

с Червоні Поди

Орджонікідзевська сільська рада

с Орджонікідзе

с Високе Поле

с Зелене Поле

с Кам'яне Поле

с Кірове

с Новопокровка

с-ще Пичугине

Червоненська сільська рада

с Червоне

с Гомельське

с Запорожець

с Калініна

с-ще Рудничне

с Чабанове

Чкаловська сільська рада

с Чкаловка

с Грузька Григорівка

с Дружба

с Інгулець

с Радіонівка

Широківська сільська рада

с Широке

с Вільний Посад

с Вільний Табір

с Новоселівка

с Романівка

с Шевченкове

Криворізька міська рада

с Коломійцеве

Криничанський район
(селище міського типу Кринички)

Аулівська селищна рада

смт Аули

Криничанська селищна рада

смт Кринички

с Гримуче

с Новопідгірне

с Новопушкарівка

с Одарівка

с Суворовське

с Червоний Яр

с Чернече

с Яблуневе

Щорська селищна рада

смт Щорськ

с Веселе

с Вільне

с Людмилівка

с Надія

с Олексіївка

с Потоки

с Скелюватка

с Трудове

Адамівська сільська рада

с Адамівка

с Зелена Долина

Биківська сільська рада

с Бикове

с Василівка

с Водяне

Болтишківська сільська рада

с Болтишка

с Калинівка

с Олександрівка

Гуляйпільська сільська рада

с Гуляйполе

с Березине

с Благодатне

с Бузулуки

с Високе

с Леніна

с Малософіївка

с Октябрське

с Первомайське

с Смоленка

с Тарасівка

с Удачне

Дружбівська сільська рада

с Дружба

с Кам'янчани

с Мирне

с Первозванівка

с Сухий Хутір

с Улянівка

с Червона Українка

с Червоний Став

Жовтнева сільська рада

с Жовтневе

с Божедарівка

с Теплівка

Затишнянська сільська рада

с Затишне

с-ще Гранітне

с Лугове

Катеринопільська сільська рада

с Катеринопіль

с Зоря

с Нова Праця

с Новогурівка

с Павлівка

с Привілля

Кудашівська сільська рада

с-ще Кудашівка

с Андріївка

с Благословенна

с Катеринівка

с Ковалівка

с Новожитлівка

с Поляна

Маломихайлівська сільська рада

с Маломихайлівка

с Діброва

с Новокалинівка

с Шмакове

Новоселівська сільська рада

с Новоселівка

с Барвінок

с Зелений Кут

с Іллінка

с Рогівське

с Степанівка

Покровська сільська рада

с Покровка

с Весела Долина

с Грузинівка

с Зелений Яр

с Кіровка

с-ще Милорадівка

с Новомилорадівка

с-ще Сорокопанівка

с Червоний Орлик

Преображенська сільська рада

с Преображенка

с Вітрівка

с Кімовка

с Лозуватка

с Михайлівка

с Чапаєвка

с Червона Балка

с Червоне

Світлогірська сільська рада

с Світлогірське

Семенівська сільська рада

с Семенівка

с Весела Роща

с Котлярівка

с Любимівка

с Любомирівка

с Підгірне

с Червоний Прапор

Українська сільська рада

с Українка

с-ще Вишневе

Червоноіванівська сільська рада

с Червоноіванівка

с Козодуб

с Коробчине

Червонопромінська сільська рада

с Червоний Промінь

с Володимирівка

с Грушівка

с Єгорівка

с Оленівка

Магдалинівський район
(селище міського типу Магдалинівка)

Магдалинівська селищна рада

смт Магдалинівка

с Дубравка

с Радянське

Бузівська сільська рада

с Бузівка

с Йосипівка

с Ковпаківка

Гупалівська сільська рада

с Гупалівка

Дмухайлівська сільська рада

с Дмухайлівка

Жданівська сільська рада

с Жданівка

с Грабки

с Деконка

с Дудківка

с Крамарка

Заплавська сільська рада

с Заплавка

с Краснопілля

с Кременівка

с Минівка

Казначеївська сільська рада

с Казначеївка

Котовська сільська рада

с Котовка

с Степанівка

Личківська сільська рада

с Личкове

с Великокозирщина

Мар'ївська сільська рада

с Мар'ївка

с Олянівка

с Трудолюбівка

Новопетрівська сільська рада

с Новопетрівка

с Виноградівка

с Водяне

с Шевське

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Запоріжжя

с Малоандріївка

Оленівська сільська рада

с Оленівка

Очеретуватська сільська рада

с Очеретувате

Першотравенська сільська рада

с Першотравенка

Поливанівська сільська рада

с Поливанівка

с Веселий Гай

с Новоіванівка

Почино-Софіївська сільська рада

с Почино-Софіївка

с Січкарівка

с Тарасівка

Приютська сільська рада

с Приют

с Веселе

с Вишневе

с Іванівка

с Нововасилівка

с Новоспаське

с Тарасо-Шевченківка

Пролетарська сільська рада

с-ще Пролетарське

с Гавришівка

с Новопролетарське

Топчинська сільська рада

с Топчине

с Тарасівка

Чернеччинська сільська рада

с Чернеччина

с Мусієнкове

Шевченківська сільська рада

с Шевченківка

с Євдокіївка

с Тарасівка

Межівський район
(селище міського типу Межова)

Демуринська селищна рада

смт Демурине

с Василівка

с Володимирівка

Межівська селищна рада

смт Межова

с Веселе

с Вознесенське

с Жукове

с Запорізьке

с Ленінське

с Новолозуватівка

с Славне

с Українка

Богданівська сільська рада

с Богданівка

с Антонівське

с Миколаївка

с Солоне

с Тарасівка

с Федорівське

с Чаус

Веселівська сільська рада

с Веселе

с Олександрівка

с Попутне

Зорянська сільська рада

с Зоряне

с Крутоярівка

с Мала Покровка

с Малієве

с Маліївське

с Новопетровське

с Петровське

с Полтавське

Іванівська сільська рада

с Іванівка

Новогригорівська сільська рада

с Новогригорівка

с Водолазьке

с Красногорівка

с Юр'ївка

Новопавлівська сільська рада

с Новопавлівка

с Дачне

с Філія

с Чугуєве

Преображенська сільська рада

с Преображенка

с Всесвятське

с Новотроїцьке

Райпільська сільська рада

с Райполе

с Колона-Межова

с Краснознам'янка

с Мар'ївка

с Новоолександрівка

с Новопідгородне

с Сухарева Балка

Слов'янська сільська рада

с Слов'янка

с Андронівка

с Наталівка

Нікопольський район
(Нікополь)

Червоногригорівська селищна рада

смт Червоногригорівка

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

с Борисівка

с Привільне

Кіровська сільська рада

с Кірове

с Високопіль

с Колгоспне

с Мар'ївка

с Олександрівка

с Підгірне

с Таврійське

Криничуватська сільська рада

с Криничувате

с Веселе

с Голубівка

с Довгівка

с Дружба

с Змагання

с Лебединське

с Лукіївка

с Менделєєвка

с Охотниче

с Пахар

с Томаківське

Лошкарівська сільська рада

с Лошкарівка

с Головкове

с Зелене

с Межуївка

с Нова Балта

с Сорочине

с Христофорівка

Менжинська сільська рада

с Менжинське

с Олексіївка

с Старозаводське

Новоіванівська сільська рада

с Новоіванівка

с Високе

с Новоселівка

Новософіївська сільська рада

с Новософіївка

с Орджонікідзе

с Путилівка

с Хмельницьке

Павлопільська сільська рада

с Павлопілля

с Водяне

с Звізда

с Іванівка

с Маринопіль

с Приют

с Шишкине

Першотравенська сільська рада

с-ще Першотравневе

с-ще Західне

с-ще Східне

Південна сільська рада

с Південне

Покровська сільська рада

с Покровське

с Капулівка

с Катеринівка

с Красне

с Набережне

с Шахтар

Придніпровська сільська рада

с Придніпровське

с-ще Кам'янське

с Мусіївка

Чкаловська сільська рада

с Чкалове

Шевченківська сільська рада

с Шевченкове

с Крутий Берег

с Максимівка

с Олександропіль

Шолоховська сільська рада

с Шолохове

с Миронівка

с Улянівка

Новомосковський район
(Новомосковськ)

Перещепинська міська рада

м Перещепине

с Комінтерн

с Малокозирщина

с Олександрія

с Свічанівка

с-ще Фрунзе

Гвардійська селищна рада

смт Гвардійське

Губиниська селищна рада

смт Губиниха

с Євецько-Миколаївка

Меліоративнівська селищна рада

смт Меліоративне

Черкаська селищна рада

смт Черкаське

Багатська сільська рада

с Багате

с Панасівка

с Рівне

Василівська сільська рада

с Василівка

с Андріївка

с Всесвятське

Вільненська сільська рада

с Вільне

с Хащеве

Голубівська сільська рада

с Голубівка

с-ще Видвиженець

с Воскресенівка

с-ще Кільчень

с Троїцьке

Знаменівська сільська рада

с Знаменівка

с Новотроїцьке

с Підпільне

Керносівська сільська рада

с Керносівка

с Ганнівка

с Орілька

Мар'янівська сільська рада

с Мар'янівка

с-ще Мирне

с Новоскотувате

с Скотувате

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с Дніпрельстан

с Королівка

с Нове

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Левенцівка

Новостепанівська сільська рада

с Новостепанівка

с Варварівка

с Гарасимівка

с Гнатівка

с Івано-Михайлівка

с Радсело

Орлівщинська сільська рада

с Орлівщина

Піщанська сільська рада

с Піщанка

с Новоселівка

с Соколове

с Ягідне

Попасненська сільська рада

с Попасне

с Надеждівка

с Привільне

с Тарасове

Спаська сільська рада

с Спаське

с Дмитрівка

с Хуторо-Губиниха

П'ятихатський район
(місто П'ятихатки)

П'ятихатська міська рада

м П'ятихатки

Вишнівська селищна рада

смт Вишневе

с Кулябкине

Лихівська селищна рада

смт Лихівка

с Комунарівка

с Степове

Біленщинська сільська рада

с Біленщина

с Верхньокам'яниста

с Катеринівка

с Липове

с Михайлівка

с Олександро-Григорівка

с Плоске

с Плоско-Таранівка

Богдано-Надеждівська сільська рада

с Богдано-Надеждівка

с Калинівка

с Культура

с-ще Мирне

с Миролюбівка

с Полтавобоголюбівка

Виноградівська сільська рада

с Виноградівка

с Запоріжжя

с Суханівка

с Чистопіль

Грушуватська сільська рада

с Грушуватка

с Комсомольське

с Красноіванівка

с Нерудсталь

с Семенівка

Жовтянська сільська рада

с Жовте

с-ще Зелене

Зорянська сільська рада

с-ще Зоря Комунізму

с Авангард

с Зелений Луг

с Касинівка

с Осикувате

с Петрівка

Івашинівська сільська рада

с Івашинівка

с Красна Воля

с-ще Радгоспне

Комісарівська сільська рада

с Комісарівка

Лозуватська сільська рада

с Лозуватка

с Байківка

с Іванівка

с Ликошине

с Новоукраїнка

с Терно-Лозуватка

с Червоний Яр

Мар'янівська сільська рада

с Мар'янівка

с Волочаєвка

Ордо-Василівська сільська рада

с Демурино-Варварівка

Пальмирівська сільська рада

с Пальмирівка

с Веселий Поділ

с Дмитрівка

с Жовтоолександрівка

с Красний Луг

с Нововасилівка

с Новозалісся

с Ровеньки

с Трудолюбівка

Саврівська сільська рада

с Савро

с Балкове

с Вільне

с Галина Лозуватка

с Кам'яне

с Новоіванівка

с Червона Поляна

с Чигринівка

Саївська сільська рада

с Саївка

с Долинське

с Тернувате

Саксаганська сільська рада

с Саксагань

с Чумаки

Троїцька сільська рада

с Троїцьке

с Березняк

с Зелений Клин

с Золотницьке

с Миколаївка

с Новотроїцьке

с Червона Деріївка

Холодіївська сільська рада

с Холодіївка

с Володимирівка

с Грамівка

с Григорівка

с Миронівка

с Цвіле

с Червона Гірка

с Яковлівка

Павлоградський район
(Павлоград)

Богданівська сільська рада

с Богданівка

с Мерцалівка

с Самарське

с Тельмана

Богуславська сільська рада

с Богуслав

Булахівська сільська рада

с Булахівка

с Червона Долина

В'язівоцька сільська рада

с В'язівок

с Веселе

Вербківська сільська рада

с Вербки

с Морозівське

с Нові Вербки

Карабинівська сільська рада

с Карабинівка

с Лиманське

с Новоолександрівське

Кочережківська сільська рада

с Кочережки

с Жолобок

с-ще Мінеральні Води

с Підлісне

Межиріцька сільська рада

с Межиріч

с Домаха

с Котовець

с Оженківка

с Червона Нива

Новодачинська сільська рада

с Нова Дача

с Кохівка

Новоруська сільська рада

с Нова Русь

с Зелене

с Мар'ївка

Поперечненська сільська рада

с Поперечне

с Новомиколаївське

с Свідівок

с Степ

Привовчанська сільська рада

с Привовчанське

с Малоолександрівка

Троїцька сільська рада

с Троїцьке

с Вербове

с Левадки

Павлоградська міська рада

с-ще Новоселівське

Петриківський район
(селище міського типу Петриківка)

Курилівська селищна рада

смт Курилівка

Миколаївська селищна рада

смт Миколаївка

Петриківська селищна рада

смт Петриківка

с Жовтневе

с Сотницьке

с Червонопартизанське

Єлизаветівська сільська рада

с Єлизаветівка

Іванівська сільська рада

с Іванівка

с Гречане

с Клешнівка

с Куліші

с Радсело

Лобойківська сільська рада

с Лобойківка

Хутірська сільська рада

с Хутірське

Чаплинська сільська рада

с Чаплинка

с Улянівка

Шульгівська сільська рада

с Шульгівка

с Плавещина

с Сорочине

с Судівка

Петропавлівський район
(селище міського типу Петропавлівка)

Петропавлівська селищна рада

смт Петропавлівка

смт Брагинівка

Брагинівська сільська рада

с Брагинівка

с Богдано-Вербки

с Зелений Гай

с Нововербське

с Олександрівка

с Сонцеве

с Шевченка

Васильківська сільська рада

с-ще Васильківське

с Запоріжжя

с Кунінова

с Русакове

с Сидоренко

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

с Бажани

с Відродження

с Кардаші

с Олефірівка

с Чумаки

Лозівська сільська рада

с Лозове

с Роздори

с Росішки

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

Олександропільська сільська рада

с Олександропіль

с Озерне

с Товсте

с Успенівка

Осадченська сільська рада

с Осадче

с Водяне

с Добринька

Петрівська сільська рада

с Петрівка

с Катеринівка

с Маломиколаївка

с Мар'їна Роща

с Новопричепилівка

Самарська сільська рада

с Самарське

с Васюківка

с Лугове

Троїцька сільська рада

с Троїцьке

Українська сільська рада

с-ще Українське

с Василівка

с Вереміївка

с Зелений Гай

с Мар'янка

с Новодмитрівка

с Новоселівка

с Новохорошевське

Хорошівська сільська рада

с Хороше

с Коханівка

с Старий Колодязь

Покровський район
(селище міського типу Покровське)

Покровська селищна рада

смт Покровське

с Водяне

с Гапоно-Мечетне

с Зелена Долина

с Отрішки

с Петриків

с Романки

с Скотувате

с Старокасянівське

с Цикове

с Чорненкове

Просянська селищна рада

смт Просяна

Андріївська сільська рада

с Андріївка

с Братське

с Вільне

с Гарасимівка

с Комунарівка

с Нечаївка

с Остапівське

с Піщане

с Радісне

Березівська сільська рада

с Березове

с Запорізьке

с Калинівське

с Новогеоргіївка

с Новомиколаївка

с Новопетрівське

с Степове

Великомихайлівська сільська рада

с Великомихайлівка

с Вороне

с Лісне

с Маліївка

с Новоселівка

с Орестопіль

с Соснівка

с Хороше

с Январське

Вишнівська сільська рада

с Вишневе

с Вербове

с Данилівка

с Єгорівка

с Кирпичне

с Новоолександрівка

с Першотравневе

с Привілля

Гаврилівська сільська рада

с Гаврилівка

с Підгаврилівка

Катеринівська сільська рада

с Катеринівка

с Зарічне

с Кіровка

Маломихайлівська сільська рада

с Маломихайлівка

с Яблунівка

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Богодарівка

с Відрадне

с Вовче

с Гай

с Коломійці

с Новоскелювате

с Олексіївка

с Писанці

с Тихе

с Червоний Лиман

Орлівська сільська рада

с Орли

с Діброва

с Киричкове

с Кривобокове

с Малинівка

с Маяк

с Мечетне

с Солоне

Синельниківський район
(Синельникове)

Іларіонівська селищна рада

смт Іларіонове

с Знаменівське

с Іванівка

с Лозуватка

смт Сад

с Старолозуватка

Роздорська селищна рада

смт Роздори

с Гострий Камінь

с Нововознесенка

с Роздолля

Славгородська селищна рада

смт Славгород

с Бегма

с Новоолександрівське

с Новоолександропіль

с Першозванівка

с Польове

с Тургенєвка

Варварівська сільська рада

с Варварівка

с Андріївка

с Грякувате

с Дубо-Осокорівка

с Зелене

с Обоянівське

с Олександропіль

с Осокорівка

с Попове

Василівська сільська рада

с Василівка-на-Дніпрі

с Воронове

с Мар'ївка

с Ненаситець

Великомихайлівська сільська рада

с Великомихайлівка

с Заяче

с Київське

с Кодацьке

с Носачі

Вільненська сільська рада

с Вільне

с Новоолексіївка

Гірківська сільська рада

с Гірки

с Бурханівка

с Володимирівське

с Запорізьке

с Надеждине

с Третяківка

с Троїцьке

Дерезуватська сільська рада

с Дерезувате

с Дороге

с Лугове

с-ще Степове

с Широкосмоленка

Дібровська сільська рада

с Діброва

с Веселе

с Воронівка

Зайцівська сільська рада

с Зайцеве

с Калинівка

с Красне

с Очеретувате

с Тернове

Кислянська сільська рада

с Кислянка

с Кам'януватка

с Надеждівка

с Хорошеве

Луб'янська сільська рада

с Луб'янка

с Березнуватка

с Калинівське

с Катражка

с Садове

с Токове

с Циганівка

с Ясне

Майська сільська рада

с Майське

с Козачий Гай

с Нове

с Новомиколаївка

с Октябрське

с Романівка

Мар'ївська сільська рада

с Мар'ївка

с Мар'їнка

с-ще Первомайське

с Ракове

с-ще Хорошеве

с-ще Шахтарське

Миролюбівська сільська рада

с Миролюбівка

с Андріївка

с Новий Посьолок

с Новочернігівське

с Партизани

с Терса

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Василівка

с Павлівка

Новогнідська сільська рада

с Новогніде

с Вербове

с Грушувато-Криничне

с Дубове

с Запорожець

с Іванівка

с Суха Калина

Новоолександрівська сільська рада

с Новоолександрівка

с Панасівка

с Петрівське

Писарівська сільська рада

с Писарівка

с Зелений Гай

с Мар'ївка

с Новоіларіонівське

с Пристень

Раївська сільська рада

с Раївка

с Богуславка

с Веселе

с Георгіївка

с Морозівське

Старовишневецька сільська рада

с Старовишневецьке

с Водяне

с Новопавлоградське

с Парне

с-ще Фрунзе

Шевченківська сільська рада

с Шевченківське

с Дніпровське

с Котлярівське

с Мажари

с Рудево-Миколаївка

Солонянський район
(селище міського типу Солоне)

Єлізарівська селищна рада

с-ще Єлізарове

с Орлове

с Рясне

с Чорнопарівка

с Шульгівка

Новопокровська селищна рада

смт Новопокровка

с Дружелюбівка

с Котлярівка

с Малинове

Солонянська селищна рада

смт Солоне

с Аполлонівка

с Гончарка

с Дніпровське

с-ще Жданове

с Сергіївка

Башмачанська сільська рада

с Башмачка

с Дніпрельстан

с Кам'яно-Зубилівка

с Любимівка

с Любов

с Перше Травня

с Широкополе

Березнуватівська сільська рада

с Березнуватівка

с Грушівка

с Костянтинівка

с Червоне

Василівська сільська рада

с Василівка

с Кам'яне

с Новоселівка

с Червонокам'яне

Військова сільська рада

с Військове

с Вовніги

с Гроза

с Калинівка

с Петро-Свистунове

Дзержинівська сільська рада

с Дзержинівка

с Кашкарівка

с Мала Калинівка

с Миколо-Мусіївка

с Миропіль

с Олександрівка

с Осипенко

с Розтання

с Червоноармійське

Малозахаринська сільська рада

с Малозахарине

с Лікнеп

Микільська сільська рада

с Микільське-на-Дніпрі

с Дороганівка

с Звонецьке

с Звонецький Хутір

с Олексіївка

с Оріхове

Мопрівська сільська рада

с Мопрівське

с Водяне

с Григорівка

с Суданівка

с Товариський Труд

с Тракторне

Наталівська сільська рада

с Наталівка

с Барвінок

с Незабудине

с-ще Незабудине

с Хижине

Новомар'ївська сільська рада

с Новомар'ївка

с Томаківка

с Чернігівка

Новоолександрівська сільська рада

с Антонівка

Олександропільська сільська рада

с Олександропіль

с Бутовичівка

с Віленка

с Гаркушине

с Долинське

с Кринички

с Михайлівка

с Новоандріївка

с Петриківка

с-ще Тихе

Павлівська сільська рада

с Павлівка

с Войкове

с Мирне

с Пропашне

Письмечівська сільська рада

с Письмечеве

с Безбородькове

с Круте

с Пшеничне

с Стародніпровське

Привільненська сільська рада

с Привільне

с Малинівка

с Микільське

с Новотернуватка

с Петрівське

с Трудолюбівка

с Червоний Маяк

с Червоний Яр

Промінська сільська рада

с Промінь

с Голубинівка

с Дальнє

с Карайкове

с Матросове

с Якимівка

Сурсько-Михайлівська сільська рада

с Сурсько-Михайлівка

с Ленінське

с Новотарасівка

Широчанська сільська рада

с Широке

с Радянське

с Тритузне

с Шестипілля

Софіївський район
(селище міського типу Софіївка)

Софіївська селищна рада

смт Софіївка

с Любимівка

с Менжинка

с Михайлівка

с Петрове

с-ще Спокойствіє

с Тарасівка

Девладівська сільська рада

с-ще Девладове

с Веселе Поле

с Водяне

с Гончарове

с Грушки

с Зелений Гай

Жовтнева сільська рада

с Жовтневе

с Калашники

с Леніна

с Мар'ївка

с Павлівка

с Петропавлівка

с Садове

с Українка

с Явдохівка

Запорізька сільська рада

с Запорізьке

с Братське

с-ще Потоцьке

Кам'янська сільська рада

с Кам'янка

с Вишневе

с Ізлучисте

с Новохортиця

с Олексіївка

Мар'є-Дмитрівська сільська рада

с Мар'є-Дмитрівка

с Довгівка

с Ковалеве

с Кринички

с Червоне Поле

с Червоний Яр

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с Вільне Життя

с Володимирівка

с Зелене

с Катеринівка

с Катерино-Наталівка

с-ще Лошкарівка

с Назарівка

с Непереможне

с Олександро-Білівка

с Петрівка

Нововасилівська сільська рада

с Нововасилівка

с Базавлучок

с Жовте

с Нові Ковна

с Нововітебське

с Новоподільське

с Одрубок

с Тернуватка

Новоолексіївська сільська рада

с Новоолексіївка

Новоюлівська сільська рада

с Новопетрівка

с Авдотівка

с Новоюлівка

с Степове

с Трудолюбівка

Ордо-Василівська сільська рада

с Ордо-Василівка

с Володимирівка

с Зав'ялівка

с Кодак

с Макорти

с Мар'є-Костянтинівка

с Мар'ївка

с Мотина Балка

с Новомихайлівка

с Райполе

с Сергіївка

Першотравенська сільська рада

с Перше Травня

с Андріївка

с Вербове

с Ганно-Миколаївка

с Криничувате

с Любе

с Нова Зоря

с Олександрівка

с Южне

Томаківський район
(селище міського типу Томаківка)

Зорянська селищна рада

с-ще Зоря

с-ще Прогрес

Томаківська селищна рада

смт Томаківка

с Катьощине

с Олександрівка

с Петрівка

с Семенівка

с Сергіївка

Виводівська сільська рада

с Виводове

с Глухе

с Долинське

с Жмерине

с Новий Мир

с Новопавлівка

с Стрюківка

Вищетарасівська сільська рада

с Вищетарасівка

Володимирівська сільська рада

с Володимирівка

с Ганнівка

с Грушеве

с Запорізька Балка

с Запорізьке

с Миролюбівка

с Новомиколаївка

с Новомихайлівка

с Новоукраїнка

с Садове

с Степанівка

с Урожайне

Дмитрівська сільська рада

с-ще Маяк

Зеленогайська сільська рада

с Зелений Гай

с Краснопіль

с Новокраснопіль

с Тарасівка

с Червоноукраїнка

Кисличуватська сільська рада

с Кисличувата

Китайгородська сільська рада

с Китайгородка

с Зелений Клин

Мирівська сільська рада

с-ще Мирове

с Весела Федорівка

с Настасівка

с Топила

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Гарбузівка

с Новокатьощине

с Чайки

Новокиївська сільська рада

с Новокам'янка

с Вільне

с Добра Надія

с Іллінка

с Новокиївка

Преображенська сільська рада

с Преображенка

с Баркове

Чумаківська сільська рада

с Чумаки

с Кірове

с Червоний Яр

Царичанський район
(селище міського типу Царичанка)

Царичанська селищна рада

смт Царичанка

с Драгівка

с Дубове

с Калинівка

с Лисківка

с Пилипівка

с Селянівка

с Тарасівка

с Турове

Бабайківська сільська рада

с Бабайківка

с Вербове

с Івано-Яризівка

с Кущівка

с Новостроївка

Залеліївська сільська рада

с Залелія

с Андріївка

с Лозуватка

с Нетесівка

с Помазанівка

Зорянська сільська рада

с Проточі

Китайгородська сільська рада

с Китайгород

Ляшківська сільська рада

с Ляшківка

с Назаренки

с Орлівка

с Шарівка

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Гнатівка

с Заорілля

с Червона Орілька

Могилівська сільська рада

с Могилів

Новопідкрязька сільська рада

с Новопідкряж

с Супина

Прядівська сільська рада

с Прядівка

Рудківська сільська рада

с Рудка

с Кравцівка

с Рибалки

с Щербинівка

Цибульківська сільська рада

с Цибульківка

с Єгорине

с Зубківка

с Катеринівка

с-ще Молодіжне

с Новоселівка

с Плавещина

с Салівка

Юр'ївська сільська рада

с Юр'ївка

с Ненадівка

с Преображенка

с Семенівка

Широківський район
(селище міського типу Широке)

Миколаївська селищна рада

смт Миколаївка

с Вишневе

с Зелений Гай

с Карпівка

с Розівка

с Тихий Став

с Цвіткове

с Широка Дача

Широківська селищна рада

смт Широке

Андріївська сільська рада

с Андріївка

с Веселий Став

с Городуватка

с Могилівка

с Радевичеве

Зеленобалківська сільська рада

с Зелена Балка

с Курганка

с Макарівка

с Нове

с Червоний Ранок

с Шведове

Новолатівська сільська рада

с Новолатівка

с Інгулець

с Латівка

с Новоселівка

с Стародобровільське

Новомалинівська сільська рада

с Новомалинівка

с Дем'янівка

с Зелений Став

с Казанківка

с Котовське

с Малинівка

с Олександрія

с Полтавка

с Червоне

с Червоний Плугатар

с Широка Долина

с Яблунівка

с Явдотівка

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Нове Життя

Розилюксембурзька сільська рада

с Рози Люксембург

с Калинівка

с Красний Під

с Миролюбівка

с Свистунове

с Трудолюбівка

Степова сільська рада

с Степове

с Водяне

с Кравці

с Кряжове

с Озерне

с Подове

с Пологи

Чапаєвська сільська рада

с Чапаєвка

с Весела Дача

с Григорівка

с Дачне

с Запоріжжя

с Кошове

с Надія

с Новоукраїнка

с Одрадне

с Оленівка

с Подидар

с Свердловське

Шестірнянська сільська рада

с Шестірня

с Ганнівка

с Новокурське

Юр'ївський район
(селище міського типу Юр'ївка)

Юр'ївська селищна рада

смт Юр'ївка

с Бразолове

с-ще Жемчужне

с Івано-Межиріцьке

с Новогригорівка

с Українське

Варварівська сільська рада

с Варварівка

с Вербське

с Весела Гірка

с Призове

с Широка Балка

с Юр'ївське

Вербуватівська сільська рада

с Вербуватівка

с Долина

с Нижнянка

Жемчужненська сільська рада

с Жемчужне

с Варламівка

с Василівка

с Затишне

с Катеринівка

с Кіндратівка

Новов'язівська сільська рада

с Новов'язівське

с Водяне

с Дубове

с Зарічне

с Орлівське

Новоіванівська сільська рада

с Новотимофіївське

с Новоіванівське

с П'ятихатки

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Комсомольське

с Оленівка

с Сергіївка

Олексіївська сільська рада

с Олексіївка

с Новочорноглазівське

с Пшеничне

с Сокільське

с Улянівка

с Федорівське

Преображенська сільська рада

с Преображенка

с Білозерське

с Голубівське

с Новомосковське

с Первомайське

Чаплинська сільська рада

с Чаплинка

с Новостроївка

Чернявщинська сільська рада

с Чернявщина

с Терни

с Чорноглазівка

с Яблунівка

Шандрівська сільська рада

с Шандрівка

с Новошандрівка