Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру
Геопортал адміністративно-територіального устрою України

Науково-дослідний інститут геодезії і картографії

Донецька область

Центр - м.Донецьк

Територія (тис. кв. км) - 26592

Населення (тис. осіб) - ▼ 4390092 ( 1.06.2012)

Дата утворення -

районів

-

18

міських рад

-

52

міст обласного значення

-

28

селищних рад

-

81

міст районного значення

-

24

сільських рад

-

253

селищ міського типу

-

81

населених пунктів -1297

в тому числі: міських - 183, сільских - 1114

1. Відомості про райони

а) територія, число рад і населених пунктів

Найменування району

Територія в тис. кв. км

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Амвросіївський

1443842.233193

1

3

14

1

3

72

Артемівський

1706121.28418833

1

1

24

1

1

89

Великоновосілківський

1902106.06282226

0

1

16

0

1

66

Волноваський

1855110.85927781

1

6

27

1

7

66

Володарський

1229168.33134901

0

1

10

0

1

42

Добропільський

938389.821579949

0

1

10

0

1

61

Костянтинівський

1157920.84131296

0

0

20

0

0

60

Красноармійський

1324291.61723458

0

3

17

0

3

94

Краснолиманський

1023159.06434883

0

5

7

0

5

30

Мар'їнський

1356435.58532078

3

2

15

3

3

52

Новоазовський

1008469.16485764

1

1

13

1

1

52

Олександрівський

1009259.66931375

0

1

15

0

1

60

Першотравневий

797478.324201146

0

2

6

0

2

24

Слов'янський

1252594.68356978

0

4

12

0

5

42

Старобешівський

1262238.25035712

1

2

11

1

2

57

Тельманівський

1345276.0396903

0

3

12

0

3

57

Шахтарський

1142360.91424591

0

0

13

0

0

54

Ясинуватський

805922.480612079

0

3

9

0

4

43

2. Відомості про міста і селища міського типу

а) міста обласного значення

райони міст, число рад і населених пунктів

Найменування міста

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Авдіївка

0

0

0

0

0

0

Артемівськ

2

0

0

0

1

0

Вугледар

0

0

0

0

0

0

Горлівка

0

3

1

0

0

4

Дебальцеве

1

1

0

0

0

0

Дзержинськ

1

3

0

0

0

1

Димитров

0

0

0

0

0

1

Добропілля

2

1

0

0

0

0

Докучаєвськ

1

0

0

0

0

0

Донецьк

1

1

0

0

1

0

Дружківка

0

2

0

0

0

1

Єнакієве

2

4

0

0

0

1

Жданівка

0

0

0

0

1

1

Кіровське

0

0

0

0

0

0

Костянтинівка

0

0

0

0

0

0

Краматорськ

0

4

0

0

2

2

Красний Лиман

0

0

0

0

0

4

Красноармійськ

1

1

0

0

0

0

Макіївка

0

5

1

0

0

0

Маріуполь

0

3

0

0

0

1

Новогродівка

0

0

0

0

0

0

Селидове

2

2

0

0

2

0

Слов'янськ

2

0

0

0

0

1

Сніжне

0

5

0

0

0

0

Торез

0

2

0

0

0

0

Харцизьк

2

2

0

0

1

1

Шахтарськ

0

2

0

0

0

0

Ясинувата

0

0

0

0

0

0

б) міста районного значення

Найменування міста

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Амвросіївка

районний центр

Амвросіївський район

Артемове

Дзержинська міська рада

Білицьке

Добропільська міська рада

Білозерське

Добропільська міська рада

Волноваха

районний центр

Волноваський район

Вуглегірськ

Єнакіївська міська рада

Гірник

Селидівська міська рада

Зугрес

Харцизька міська рада

Іловайськ

Харцизька міська рада

Комсомольське

Старобешівський район

Красногорівка

Мар'їнський район

Курахове

Мар'їнський район

Мар'їнка

районний центр

Мар'їнський район

Миколаївка

Слов'янська міська рада

Моспине

Донецька міська рада

Новоазовськ

районний центр

Новоазовський район

Родинське

Красноармійська міська рада

Світлодарськ

Дебальцівська міська рада

Святогірськ

Слов'янська міська рада

Сіверськ

Артемівський район

Соледар

Артемівська міська рада

Українськ

Селидівська міська рада

Часів Яр

Артемівська міська рада

Юнокомунарівськ

Єнакіївська міська рада

в) селища міського типу

Найменування селища

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Андріївка

Слов'янський район

Андріївка

Андріївка

Тельманівський район

Билбасівка

Слов'янський район

Біленьке

Благодатне

Волноваський район

Бражине

Булавинське

Велика Новосілка

районний центр

Великоновосілківський район

Велике Оріхове

Верхньоторецьке

Ясинуватський район

Високе

Вишневе

Вільхівка

Водянське

Войкове

Войковський

Амвросіївський район

Володарське

районний центр

Володарський район

Володимирівка

Волноваський район

Вугляр

Гірне

Гірницьке

Гольмівський

Горбачево-Михайлівка

Гостре

Гродівка

Красноармійський район

Грузько-Зорянське

Грузько-Ломівка

Гусельське

Донецьке

Слов'янський район

Донське

Волноваський район

Дробишеве

Краснолиманський район

Дружне

Желанне

Ясинуватський район

Зайцеве

Залісне

Землянки

Зуївка

Іллінка

Мар'їнський район

Карло-Марксове

Керамік

Ясинуватський район

Кірове

Кіровськ

Краснолиманський район

Колосникове

Комишівка

Комишуваха

Комсомольський

Волноваський район

Контарне

Корсунь

Красна Гора

Красний Октябр

Красноторка

Кринична

Курахівка

Курдюмівка

Кутейникове

Амвросіївський район

Ларине

Ленінське

Лиманчук

Лісне

Луганське

Артемівський район

Малотаранівка

Мангуш

районний центр

Першотравневий район

Маяк

Межове

Миколаївка

Мирне

Тельманівський район

Миронівський

Московське

Неліпівка

Нижня Кринка

Никифорове

Новгородське

Новий Світ

Старобешівський район

Новоамвросіївське

Амвросіївський район

Новогригорівка

Новодонецьке

Новоекономічне

Красноармійський район

Новомиколаївка

Новоселівка

Краснолиманський район

Новотроїцьке

Волноваський район

Олександрівка

районний центр

Олександрівський район

Олександрівка

Олександрівка

Мар'їнський район

Олександрівське

Олексієво-Дружківка

Оленівка

Оленівка

Волноваський район

Ольгинка

Волноваський район

Ольховатка

Очеретине

Ясинуватський район

Пантелеймонівка

Пелагіївка

Первомайське

Первомайський

Петрівка

Побєда

Покровка

Прибережне

Пролетарське

Райгородок

Слов'янський район

Райське

Розсипне

Сартана

Свердлове

Святогорівка

Добропільський район

Сердите

Сєверне

Сєдове

Новоазовський район

Софіївка

Старий Крим

Старобешеве

районний центр

Старобешівський район

Старомихайлівка

Мар'їнський район

Стіжківське

Талаківка

Тельманове

районний центр

Тельманівський район

Троїцько-Харцизьк

Удачне

Красноармійський район

Цукурине

Черкаське

Слов'янський район

Шабельківка

Шахтне

Шевченко

Широке

Щербинівка

Ялта

Першотравневий район

Ямпіль

Краснолиманський район

Ярова

Краснолиманський район

Ясинівка

Ясна Поляна

Ясногірка

3. Ради і населені пункти області

а) міські ради міст обласного значення

Найменування міста обласного значення

Найменування ради

Найменування населеного пункту

Авдіївка

Авдіївська міська рада

м Авдіївка

Артемівськ

Артемівська міська рада

м Артемівськ

Вугледар

Вугледарська міська рада

м Вугледар

Горлівка

Горлівська міська рада

м Горлівка

Дебальцеве

Дебальцівська міська рада

м Дебальцеве

Дзержинськ

Дзержинська міська рада

м Дзержинськ

Димитров

Димитровська міська рада

м Димитров

Добропілля

Добропільська міська рада

м Добропілля

Докучаєвськ

Докучаївська міська рада

м Докучаєвськ

Донецьк

Донецька міська рада

м Донецьк

Дружківка

Дружківська міська рада

м Дружківка

Єнакієве

Єнакіївська міська рада

м Єнакієве

Жданівка

Жданівська міська рада

м Жданівка

Кіровське

Кіровська міська рада

м Кіровське

Костянтинівка

Костянтинівська міська рада

м Костянтинівка

Краматорськ

Краматорська міська рада

м Краматорськ

Красний Лиман

Краснолиманська міська рада

м Красний Лиман

Красноармійськ

Красноармійська міська рада

м Красноармійськ

Макіївка

Макіївська міська рада

м Макіївка

Маріуполь

Маріупольська міська рада

м Маріуполь

Новогродівка

Новогродівська міська рада

м Новогродівка

Селидове

Селидівська міська рада

м Селидове

Слов'янськ

Слов'янська міська рада

м Слов'янськ

Сніжне

Сніжнянська міська рада

м Сніжне

Торез

Торезька міська рада

м Торез

Харцизьк

Харцизька міська рада

м Харцизьк

Шахтарськ

Торезька міська рада

м Шахтарськ

Ясинувата

Ясинуватська міська рада

м Ясинувата

б) райони

Амвросіївський район
(місто Амвросіївка)

Амвросіївська міська рада

м Амвросіївка

Іловайська міська рада

с-ще Придорожнє

Войковська селищна рада

смт Войковський

с-ще Обрізне

Кутейниківська селищна рада

смт Кутейникове

Новоамвросіївська селищна рада

смт Новоамвросіївське

Артемівська сільська рада

с Артемівка

с Карпово-Надеждинка

с Красний Луч

с-ще Кринички

с-ще Овочеве

с-ще Рубашкине

Білоярівська сільська рада

с Білоярівка

с-ще Житенко

с-ще Нижньокринське

с-ще Сергієве-Кринка

Благодатнівська сільська рада

с Благодатне

с Велике Мішкове

с-ще Жукова Балка

с-ще Котовського

с Мала Шишівка

с Новоклинівка

с Новопетрівське

с-ще Родники

с Свистуни

с Сіятель

Василівська сільська рада

с Василівка

с Кошарне

с Мокроєланчик

с Петропавлівка

Єлизавето-Миколаївська сільська рада

с Єлизавето-Миколаївка

с-ще Трепельне

Зеленівська сільська рада

с Зелене

с Вербівка

с Садове

с Федорівка

Кленівська сільська рада

с-ще Кленівка

с-ще Дзеркальне

с-ще Мережки

с-ще Петренки

с-ще Свободне

Лисиченська сільська рада

с-ще Лисиче

с-ще Квашине

с-ще Харківське

Металістівська сільська рада

с-ще Металіст

с-ще Бондаревське

Многопільська сільська рада

с Многопілля

с Агрономічне

с-ще Володарського

с-ще Грабське

с Григорівка

с-ще Кобзарі

с Полтавське

с Червоносільське

Новоіванівська сільська рада

с Новоіванівка

с Киселівка

с Ленінське

с Новоєланчик

с Ольгинське

с Павлівське

с-ще Улянівське

Олексіївська сільська рада

с Олексіївське

с Григорівка

с Комишуваха

с Новопетрівське

с Новоукраїнське

с Семенівське

Степано-Кринська сільська рада

с Степано-Кринка

с Покровка

с Русько-Орлівка

Успенська сільська рада

с Успенка

с-ще Виселки

с Калинове

с-ще Катеринівка

с Манич

с-ще Степне

Артемівський район
(Артемівськ)

Сіверська міська рада

м Сіверськ

Луганська селищна рада

смт Луганське

с Красний Пахар

с Криничне

с Лозове

с Миронівка

с Розсадки

с-ще Роти

Бахмутська сільська рада

с Бахмутське

с-ще Підгородне

Берестівська сільська рада

с Берестове

с-ще Виїмка

с-ще Нагірне

с-ще Спірне

Васюківська сільська рада

с Васюківка

с Бондарне

с Петрівське

с Сакко і Ванцетті

с Федорівка

с Хромівка

Верхньокам'янська сільська рада

с Верхньокам'янське

с Івано-Дар'ївка

с Новоселівка

Володимирівська сільська рада

с-ще Володимирівка

с Нова Кам'янка

с Пилипчатине

с-ще Стряпівка

с Трипілля

Дронівська сільська рада

с Дронівка

с Платонівка

Зайцівська сільська рада

с Зайцеве

с Вершина

с Весела Долина

с Іванград

Званівська сільська рада

с Званівка

с Кузьминівка

с Переїзне

Калінінська сільська рада

с-ще Калініна

с Богданівка

с Григорівка

Клинівська сільська рада

с Клинове

с Відродження

с Мідна Руда

Кодемська сільська рада

с Кодема

с Дача

с Миколаївка

с Одрадівка

Комунівська сільська рада

с Комуна

с Калинівка

с Логвинове

Красненська сільська рада

с Красне

с Андріївка

с-ще Артемівське

с Берхівка

с Клищіївка

с-ще Ягідне

Міньківська сільська рада

с Міньківка

с Голубівка

с Дубово-Василівка

с Оріхово-Василівка

с Привілля

Никифорівська сільська рада

с Никифорівка

с Діброва

с Липівка

с Федорівка Друга

Новогригорівська сільська рада

с Новогригорівка

с Нижнє Лозове

с Санжарівка

Новолуганська сільська рада

с-ще Новолуганське

с-ще Доломітне

с Семигір'я

с-ще Травневе

Опитненська сільська рада

с-ще Опитне

с-ще Зеленопілля

Парасковіївська сільська рада

с Парасковіївка

с Благодатне

с Залізнянське

Покровська сільська рада

с Покровське

Різниківська сільська рада

с Різниківка

с Кірове

Роздолівська сільська рада

с Роздолівка

с Краснополівка

с Миколаївка

Серебрянська сільська рада

с Серебрянка

с Григорівка

Яковлівська сільська рада

с Яковлівка

с Білогорівка

с Василівка

с Веселе

с Липове

Горлівська міська рада

с Миколаївка Друга

Великоновосілківський район
(селище міського типу Велика Новосілка)

Великоновосілківська селищна рада

смт Велика Новосілка

с Времівка

с Нескучне

с Новий Комар

с-ще Октябр

Андріївська сільська рада

с Андріївка

с Петропавлівка

с Слов'янка

с Шевченко

Багатирська сільська рада

с Багатир

с Зелений Кут

с Новоукраїнка

с Олексіївка

Євгенівська сільська рада

с Євгенівка

Зеленопільська сільська рада

с Зелене Поле

с Новопіль

с Новосілка

Іскрівська сільська рада

с Іскра

с-ще Зелений Гай

Комарська сільська рада

с Комар

с Веселе

с Дніпроенергія

с Запоріжжя

с Новоочеретувате

с-ще Перебудова

с Скудне

с Федорівка

с Червона Зірка

с Ялта

Костянтинопільська сільська рада

с Костянтинопіль

с-ще Розлив

с Улакли

Краснополянська сільська рада

с Красна Поляна

Новопетриківська сільська рада

с Новопетриківка

с Георгіївка

с Малий Керменчик

с Ялинське

Октябрська сільська рада

с-ще Октябрське

с-ще Ключове

с-ще Новодонецьке

с Новомайорське

Піддубненська сільська рада

с Піддубне

с Грушівське

с Карла Маркса

с Новохатське

с Толстой

Роздольненська сільська рада

с-ще Роздольне

с Одрадне

Старомайорська сільська рада

с Старомайорське

с Макарівка

с Рівнопіль

с Сторожеве

с-ще Урожайне

Старомлинівська сільська рада

с Старомлинівка

с Володине

с Завітне Бажання

с Орлинське

Шахтарська сільська рада

с Шахтарське

с-ще Золота Нива

с-ще Ясна Поляна

Шевченківська сільська рада

с-ще Шевченко

с-ще Бурлацьке

с Вільне Поле

с Воскресенка

с-ще Комишуваха

с Олександроград

с Привільне

Волноваський район
(місто Волноваха)

Волноваська міська рада

м Волноваха

с Новогригорівка

с Новопавлівка

с Трудове

Благодатненська селищна рада

смт Благодатне

смт Комсомольський

Володимирівська селищна рада

смт Володимирівка

Донська селищна рада

смт Донське

Новотроїцька селищна рада

смт Новотроїцьке

Оленівська селищна рада

смт Оленівка

с-ще Малинове

с-ще Молодіжне

с-ще Новомиколаївка

с-ще Петрівське

Ольгинська селищна рада

смт Ольгинка

с-ще Лісне

с-ще Пільне

Анадольська сільська рада

с Анадоль

с Полкове

Андріївська сільська рада

с Андріївка

с-ще Доля

Валер'янівська сільська рада

с Валер'янівка

с Благовіщенка

с Зелений Гай

Вільненська сільська рада

с Вільне

с-ще Зачатівка

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

Єгорівська сільська рада

с Єгорівка

с Шевченко

Зачатівська сільська рада

с Зачатівка

Златоустівська сільська рада

с Златоустівка

с Веселе

с Голубицьке

с Затишне

с Малинівка

с Новомиколаївка

Іванівська сільська рада

с Іванівка

с Новотатарівка

Калінінська сільська рада

с Калініне

Кіровська сільська рада

с-ще Кіровське

Краснівська сільська рада

с Краснівка

с Знаменівка

Любівська сільська рада

с Любівка

с Червоне

Максимівська сільська рада

с Бугас

Микільська сільська рада

с Микільське

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с Богданівка

с Вікторівка

с Новогнатівка

Новоандріївська сільська рада

с Новоандріївка

с Кирилівка

Новоолексіївська сільська рада

с Новоолексіївка

с Лідине

Октябрська сільська рада

с Октябрське

с Лазарівка

с Петрівське

с Шевченко

Петрівська сільська рада

с Петрівське

Привільненська сільська рада

с-ще Привільне

Прохорівська сільська рада

с Прохорівка

с Малогнатівка

с Тарасівка

с Чичеріне

Рибинська сільська рада

с Рибинське

с-ще Ближнє

с Василівка

с Трудівське

Рівнопільська сільська рада

с Рівнопіль

с-ще Передове

Свободненська сільська рада

с Свободне

Степненська сільська рада

с-ще Степне

с-ще Кропивницьке

Хлібодарівська сільська рада

с-ще Хлібодарівка

Володарський район
(селище міського типу Володарське)

Володарська селищна рада

смт Володарське

с-ще Лісне

с Новоянисоль

Боївська сільська рада

с Бойове

с-ще Малинівка

с Новогригорівка

с Паннівка

с Суженка

Зеленоярська сільська рада

с Зелений Яр

с Веселе

с Лугове

с Садове

с Федорівка

Зорянська сільська рада

с-ще Зоря

с-ще Водяне

с-ще Гранітне

с-ще Приовражне

Кальчицька сільська рада

с Кальчик

с Кирилівка

с Кірове

Касянівська сільська рада

с Касянівка

с-ще Асланове

с-ще Ключове

с Кременівка

с Македонівка

с-ще Херсонес

Малоянисольська сільська рада

с Малоянисоль

с-ще Катеринівка

с-ще Труженка

Новокраснівська сільська рада

с Новокраснівка

с Кальчинівка

с Назарівка

с Українка

Республіканська сільська рада

с Республіка

с Ксенівка

с Новороманівка

с Сергіївка

Старченківська сільська рада

с Старченкове

Тополинська сільська рада

с Тополине

с Октябрське

с Первомайське

с Перемога

с Шевченко

Добропільський район
(Добропілля)

Святогорівська селищна рада

смт Святогорівка

с Вікторівка

с Вірівка

с Копані

с Нововікторівка

с Новоукраїнка

Ганнівська сільська рада

с Ганнівка

с Кутузовка

с Рубіжне

Добропільська сільська рада

с Добропілля

с Красноподілля

с Матяшеве

с Новогришине

Золотоколодязька сільська рада

с Золотий Колодязь

с Веселе

с Грузьке

с Кучерів Яр

с Лідине

с Мар'ївка

с Новотроїцьке

с Петрівське

Криворізька сільська рада

с Криворіжжя

с Артема

с Завидо-Борзенка

с Завидо-Кудашеве

с Зелене

с Новокриворіжжя

с Новомар'ївка

с Новофедорівка

с Ракша

Никанорівська сільська рада

с Никанорівка

с Бойківка

с Вільне

с Іванівка

с-ще Маяк

с Рози Люксембург

с Суворове

Нововодянська сільська рада

с Нововодяне

с Благодать

с Веселе Поле

с Первомайське

с Урицьке

Новоторецька сільська рада

с Новоторецьке

с Володимирівка

с Коптєве

с Панківка

Октябрська сільська рада

с Октябрське

с Торецьке

Світлівська сільська рада

с-ще Світле

с-ще Дорожнє

с-ще Красноярське

с-ще Новий Донбас

с-ще Шевченко

Шилівська сільська рада

с Шилівка

с Василівка

с Гуліве

с Кам'янка

с Леніна

с Лиман

с Новоолександрівка

с Петрівське

с Юр'ївка

Костянтинівський район
(Костянтинівка)

Артемівська сільська рада

с-ще Артема

с-ще Розкішне

с Степанівка

Білокузьминівська сільська рада

с Білокузьминівка

Віролюбівська сільська рада

с Віролюбівка

с-ще Безім'яне

с Клинове

с Попасне

Зорянська сільська рада

с-ще Зоря

Іванопільська сільська рада

с Іванопілля

с Біла Гора

с Диліївка

с Неліпівка

с Олександро-Шультине

Іллічівська сільська рада

с Ілліча

с-ще Бересток

Катеринівська сільська рада

с Катеринівка

с-ще Клебан-Бик

с Плещіївка

Кіндратівська сільська рада

с Кіндратівка

с Куртівка

с Осикове

Марківська сільська рада

с Маркове

с Новомаркове

с Федорівка

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с Подільське

Миколайпільська сільська рада

с Миколайпілля

Новоартемівська сільська рада

с Артемівка

Новодмитрівська сільська рада

с-ще Новодмитрівка

с Іжевка

с Майське

с-ще Молочарка

с-ще Стінки

с-ще Червоне

Новополтавська сільська рада

с Нова Полтавка

Олександро-Калинівська сільська рада

с Олександро-Калинове

с Яблунівка

Полтавська сільська рада

с Полтавка

с Попів Яр

с Русин Яр

Правдівська сільська рада

с Правдівка

с Гнатівка

с Калинове

с Романівка

Предтечинська сільська рада

с Предтечине

с Ступочки

Тарасівська сільська рада

с Тарасівка

с Березівка

с Водяне Друге

с Зелене Поле

с Новооленівка

с Олександропіль

Торська сільська рада

с Торське

с Новопавлівка

с Павлівка

с Петрівка

с-ще Приют

с Райське

с Торецьке

Красноармійський район
(Красноармійськ)

Гродівська селищна рада

смт Гродівка

с Журавка

с Красний Яр

с Крутий Яр

с Миколаївка

с Московське

с Промінь

Новоекономічна селищна рада

смт Новоекономічне

с Балаган

с Луначарське

с Миколаївка

с Михайлівка

с Разіне

Удачненська селищна рада

смт Удачне

с Леніне

с Муравка

с Новомиколаївка

с Новосергіївка

Гришинська сільська рада

с Гришине

Іванівська сільська рада

с Іванівка

с Веселе

с Вовче

с Євгенівка

с Лисичне

с-ще Лозуватське

с Новоторецьке

с Прогрес

с Свиридонівка

с Сергіївка

Красненська сільська рада

с Красне

с Берестки

с Зоря

с Новодмитрівка

Лисівська сільська рада

с Лисівка

с Гнатівка

с Даченське

с Зелене

с Новий Труд

с Новопавлівка

с Новоукраїнка

с Ріг

с Сухий Яр

с-ще Чунишине

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с Завітне

с Калинове

с Маринівка

с Новожеланне

с Орлівка

с-ще Птиче

Миролюбівська сільська рада

с Миролюбівка

с Єлизаветівка

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Мемрик

Новоєлизаветівська сільська рада

с Новоєлизаветівка

с-ще Котлярівка

с-ще Надеждинка

с-ще Пушкіне

Новоолександрівська сільська рада

с-ще Новоолександрівка

с Баранівка

с Воздвиженка

с Тимофіївка

Новотроїцька сільська рада

с Новооленівка

с Жовте

с Нововасилівка

с Новоолександрівка

с-ще Новопустинка

с Новотроїцьке

с Успенівка

Першотравнева сільська рада

с-ще Димитрове

Петрівська сільська рада

с Петрівка

с Воровське

с Ленінське

с Новоолексіївка

с Пустинка

Піщанська сільська рада

с Піщане

с Вовкове

с Звірове

с-ще Перше Травня

с-ще Солоне

с Троянда

Рівненська сільська рада

с Рівне

с Красний Лиман

с Сухецьке

Сергіївська сільська рада

с Сергіївка

с Калініне

Срібненська сільська рада

с Срібне

с Богданівка

с Запоріжжя

с Новоандріївка

с Петровського

с Преображенка

с Троїцьке

с Українка

с Ясенове

Улянівська сільська рада

с Улянівка

с Шевченко Перше

Краснолиманський район
(Красний Лиман)

Дробишевська селищна рада

смт Дробишеве

с Дерилове

Кіровська селищна рада

смт Кіровськ

с Торське

Новоселівська селищна рада

смт Новоселівка

Ямпільська селищна рада

смт Ямпіль

с Закітне

Ярівська селищна рада

смт Ярова

с Олександрівка

с-ще Соснове

Коровоярська сільська рада

с Коровій Яр

Криволуцька сільська рада

с Крива Лука

с Діброва

с Іллічівка

с Каленики

Рідкодубівська сільська рада

с Рідкодуб

с Карпівка

с Катеринівка

с Липове

с-ще Нове

с Новомихайлівка

Рубцівська сільська рада

с Рубці

с Вовчий Яр

с Лозове

Тернівська сільська рада

с Терни

с-ще Дзержинське

с Іванівка

с Колодязі

с Новосадове

с Ямполівка

Шандриголівська сільська рада

с Шандриголове

с Зелена Долина

с Середнє

Яцьківська сільська рада

с Яцьківка

с Кримки

Мар'їнський район
(місто Мар'їнка)

Красногорівська міська рада

м Красногорівка

Курахівська міська рада

м Курахове

с Вовченка

смт Іллінка

с-ще Острівське

с Степанівка

Мар'їнська міська рада

м Мар'їнка

с Побєда

Олександрівська селищна рада

смт Олександрівка

Старомихайлівська селищна рада

смт Старомихайлівка

Богоявленська сільська рада

с Богоявленка

Галицинівська сільська рада

с Галицинівка

с Долинівка

с Карлівка

с Лісівка

Дачненська сільська рада

с-ще Дачне

с Гігант

с-ще Дальнє

с-ще Зеленівка

с Островського

с-ще Старі Терни

с Сухі Яли

с-ще Янтарне

Єлизаветівська сільська рада

с Єлизаветівка

с Іллінка

с Романівка

Зорянська сільська рада

с Зоряне

с Желанне Друге

с Желанне Перше

с-ще Олександропіль

Катеринівська сільська рада

с Катеринівка

с Антонівка

Костянтинівська сільська рада

с Костянтинівка

Луганська сільська рада

с-ще Луганське

с-ще Кремінець

с-ще Сигнальне

с-ще Славне

Максимільянівська сільська рада

с Максимільянівка

с Георгіївка

Новомихайлівська сільська рада

с Новомихайлівка

с Парасковіївка

Новоселидівська сільська рада

с Новоселидівка

с Вознесенка

с Ізмайлівка

с Кремінна Балка

Новоукраїнська сільська рада

с Новоукраїнка

с-ще Максимівка

с Пречистівка

Павлівська сільська рада

с Павлівка

Степненська сільська рада

с-ще Степне

с-ще Березове

с-ще Водяне

с-ще Солодке

с-ще Тарамчук

Успенівська сільська рада

с Успенівка

с Веселий Гай

с Ганнівка

с Трудове

Новоазовський район
(місто Новоазовськ)

Новоазовська міська рада

м Новоазовськ

с Гусельщикове

с Козлівка

с Рози Люксембург

Сєдовська селищна рада

смт Сєдове

с-ще Обрив

Талаківська селищна рада

с Водяне

Безіменська сільська рада

с Безіменне

с Веденське

с Качкарське

с Митьково-Качкарі

с Роза

с Самсонове

Виноградненська сільська рада

с Піонерське

с Приморське

Козацька сільська рада

с Козацьке

с Порохня

с Шевченко

Комінтернівська сільська рада

с Комінтернове

с Заїченко

Красноармійська сільська рада

с Красноармійське

с Куликове

с Октябр

Лебединська сільська рада

с Лебединське

с-ще Калинівка

с Сопине

Павлопільська сільська рада

с Павлопіль

с Пищевик

с Черненко

Приморська сільська рада

с Приморське

с Набережне

с Первомайське

с Соснівське

с Українське

Розівська сільська рада

с Веселе

с Кузнеці

с Маркине

с Патріотичне

с Холодне

Самійлівська сільська рада

с Самійлове

с Ванюшкине

с Клинкине

с Ковське

с Щербак

Саханська сільська рада

с Саханка

с Дзержинське

с Ленінське

Хомутівська сільська рада

с Хомутове

с Бессарабка

с Вітава

с Сєдово-Василівка

Широкинська сільська рада

с Широкине

с Бердянське

Маріупольська міська рада

с Виноградне

Олександрівський район
(селище міського типу Олександрівка)

Олександрівська селищна рада

смт Олександрівка

с Варварівка

с Дмитро-Дар'ївка

с Левадне

с Надеждівка

с Новополтавка

с Пасічне

с Петрівка Перша

с Софіївка

Беззаботівська сільська рада

с Беззаботівка

с Дмитроколине

с Новоандріївка

с Новостепанівка

с Роздолля

с Софіїно-Лиман

Веселогірська сільська рада

с Куроїдівка

с-ще Самарське

с Федорівка

Високопільська сільська рада

с Високопілля

с Запаро-Мар'ївка

Золотопрудська сільська рада

с Золоті Пруди

Іверська сільська рада

с Іверське

с Новосамарське

с Шостаківка

Криничанська сільська рада

с Криниці

с Весела Гора

с-ще Новоявленка

Мирнодолинська сільська рада

с Мирна Долина

с Бузинівка

с Мар'ївка

с Новознаменівка

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Львівка

с Шаврове

Некременська сільська рада

с Некременне

Новоолександрівська сільська рада

с Новобахметьєве

с Єлизаветівка

с Зелене

с Карпівка

с Новий Кавказ

с Новоолександрівка

с Новопригоже

Очеретинська сільська рада

с Очеретине

с Голубівка

с Громова Балка

Петрівська Друга сільська рада

с Петрівка Друга

с Зелений Брід

с Знаменівка

с Микільське

Спасько-Михайлівська сільська рада

с Спасько-Михайлівка

с Катеринівка

с Курицине

с Новопетрівка

с Новосергіївка

с Шевченко

Староварварівська сільська рада

с Староварварівка

с Яковлівка

Степанівська сільська рада

с Степанівка

с Новоіверське

с Новопавлівка

с Самійлівка

Першотравневий район
(селище міського типу Мангуш)

Мангуська селищна рада

смт Мангуш

Ялтинська селищна рада

смт Ялта

с Юр'ївка

Бердянська сільська рада

с Бердянське

с-ще Агробаза

с-ще Приазовське

с Радянська Україна

с Шевченко

Іллічівська сільська рада

с Іллічівське

с-ще Рибацьке

с Червоне

с Широка Балка

Комишуватська сільська рада

с Комишувате

с-ще Дем'янівка

с Червона Україна

Мелекинська сільська рада

с Мелекине

с-ще Азовське

с Білосарайська Коса

с Бурякова Балка

с-ще Глибоке

с Огороднє

с-ще Портівське

Стародубівська сільська рада

с Стародубівка

с Захарівка

Урзуфська сільська рада

с Урзуф

с-ще Бабах-Тарама

Слов'янський район
(Слов'янськ)

Андріївська селищна рада

смт Андріївка

Билбасівська селищна рада

смт Билбасівка

с Торець

Райгородоцька селищна рада

смт Райгородок

смт Донецьке

с Карпівка

с Селезнівка

Черкаська селищна рада

с Іванівка

с Новомиколаївка

с-ще Шнурки

Андріївська сільська рада

с Андріївка

с Варварівка

с Новоандріївка

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

Долинська сільська рада

с Долина

с Богородичне

с Краснопілля

с Мазанівка

Малинівська сільська рада

с Малинівка

с Васютинське

с Никонорівка

с Оріхуватка

с Першомар'ївка

с Тихонівка

с Юрківка

Маяківська сільська рада

с Маяки

с Пришиб

с Сидорове

с Тетянівка

Мирненська сільська рада

с Глибока Макатиха

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Красноармійське

с Октябрське

с Троїцьке

смт Черкаське

Прелесненська сільська рада

с Прелесне

с Майдан

Привільська сільська рада

с Привілля

Рай-Олександрівська сільська рада

с Рай-Олександрівка

с Пискунівка

с Стародубівка

Сергіївська сільська рада

с Сергіївка

с Роганське

Хрестищенська сільська рада

с Хрестище

с Адамівка

с Микільське

Слов'янська міська рада

с-ще Мирне

Старобешівський район
(селище міського типу Старобешеве)

Комсомольськаміська рада

м Комсомольське

с Веселе

Новосвітська селищна рада

смт Новий Світ

Старобешівська селищна рада

смт Старобешеве

Кленівська сільська рада

с-ще Бурне

Комунарівська сільська рада

с Комунарівка

с Кам'янка

с Піщане

Кумачівська сільська рада

с Кумачове

с Берестове

с Вишневе

с Глинка

с Культура

с Лужки

с Побєда

с Світлий Луч

с Шевченко

Мар'янівська сільська рада

с Мар'янівка

с-ще Калініна

с-ще Кірове

с-ще Менчугове

с Новобешеве

с Новоселівка

с Обільне

с Придорожнє

Новозар'ївська сільська рада

с Новозар'ївка

с Андріївка

с Войкове

с Воровське

с Зелене

с Кам'янка

с-ще Колоски

с Ленінське

с Широке

Новокатеринівська сільська рада

с Новокатеринівка

с Берегове

с Прохорівське

с Ребрикове

с-ще Строїтель

с Шевченко

с Шмідта

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Андріївка

с Вознесенка

с Горбатенко

с Світле

с Чумаки

Осиківська сільська рада

с Осикове

Петрівська сільська рада

с Петрівське

с-ще Зернове

с-ще Кипуча Криниця

с Підгірне

с-ще Родникове

Роздольненська сільська рада

с Роздольне

с Василівка

Сонцевська сільська рада

с Сонцеве

с Краснопілля

с Новомихайлівка

Стильська сільська рада

с Стила

с Петрівське

Тельманівський район
(селище міського типу Тельманове)

Андріївська селищна рада

смт Андріївка

с-ще Бахчовик

с-ще Дружне

с-ще Обільне

Мирненська селищна рада

смт Мирне

Тельманівська селищна рада

смт Тельманове

с Зернове

Гранітненська сільська рада

с Гранітне

с Старомар'ївка

Коньковська сільська рада

с Конькове

с Іванівка

с Калініне

с Октябрське

с Самсонове

Кузнецово-Михайлівська сільська рада

с Кузнецово-Михайлівка

с Котляревське

Луківська сільська рада

с Лукове

с Григорівка

с Запорожець

с Каплани

с Миколаївка

с Петрівське

с Тавричеське

с Шевченко

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Греково-Олександрівка

с Зелений Гай

с Зорі

с Новоолександрівка

с Радянське

с Садки

с Тернівка

Мічурінська сільська рада

с Мічуріне

с Богданівка

с Вершинівка

с Красний Октябр

с Нова Мар'ївка

с Октябрське

с Первомайське

с Розівка

Новоселівська сільська рада

с Новоселівка

с Запорізьке

с Кам'янка

с-ще Маловодне

с Новоселівка Друга

с Степанівка

Первомайська сільська рада

с Первомайське

с Воля

с Черевківське

Свободненська сільська рада

с Свободне

с Дерсове

с Чумак

Старогнатівська сільська рада

с Старогнатівка

с Новогригорівка

Староласпинська сільська рада

с Староласпа

с Біла Кам'янка

с Новоласпа

Чермалицька сільська рада

с Чермалик

с Орловське

с Федорівка

Шахтарський район
(Шахтарськ)

Ольховатська селищна рада

с-ще Кумшацьке

с-ще Польове

с-ще Рідкодуб

Великошишівська сільська рада

с Велика Шишівка

с Тернове

Грабівська сільська рада

с Грабове

с-ще Балочне

с Рівне

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

с Верхній Кут

с Дібрівка

с Зрубне

с-ще Кожевня

с Латишеве

с Передерієве

с Розсипне

с Чугуно-Крепинка

Золотарівська сільська рада

с Золотарівка

с Дубівка

с Новомиколаївка

с Новопелагіївка

Малоорлівська сільська рада

с Малоорлівка

с Комишатка

с-ще Славне

с Шевченко

Мануйлівська сільська рада

с Мануйлівка

с Петрівське

Нікішинська сільська рада

с Нікішине

с Круглик

Орлово-Іванівська сільська рада

с Орлово-Іванівка

с Михайлівка

с Новоорлівка

с-ще Степне

Петропавлівська сільська рада

с Петропавлівка

с Красний Луч

с Стіжкове

Розівська сільська рада

с Розівка

с Шевченко

Розсипненська сільська рада

с Розсипне

с Веселе

с Димитрова

с Стрюкове

с Тимофіївка

Садівська сільська рада

с-ще Садове

с Зарощенське

с Захарченко

с-ще Зачатівка

с-ще Молодецьке

с Шапошникове

Степанівська сільська рада

с Степанівка

с Маринівка

с Саурівка

с Тарани

с Червона Зоря

Ясинуватський район
(Ясинувата)

Верхньоторецька селищна рада

смт Верхньоторецьке

с Василівка

с Троїцьке

Желаннівська селищна рада

смт Желанне

с-ще Восход

Очеретинська селищна рада

смт Очеретине

смт Керамік

Красногорівська сільська рада

с Красногорівка

с Веселе

с-ще Кам'янка

с Новоселівка Друга

Новобахмутівська сільська рада

с Новобахмутівка

Новоселівська Перша сільська рада

с Новоселівка Перша

с Межове

с Новопокровське

с Скучне

Орлівська сільська рада

с Орлівка

с Бердичі

с-ще Ласточкине

с-ще Петрівське

с Семенівка

с Тоненьке

с Уманське

с Яснобродівка

Первомайська сільська рада

с Первомайське

с-ще Невельське

с Нетайлове

Пісківська сільська рада

с-ще Піски

с Водяне

с-ще Лозове

с-ще Сєверне

Розівська сільська рада

с Розівка

с-ще Новоселівка

с Пантелеймонівка

Соловйовська сільська рада

с Соловйове

с Архангельське

с Новобахмутівка

с Новокалинове

с Сокіл

Спартаківська сільська рада

с Спартак

с Веселе

с-ще Каштанове

с-ще Крута Балка

с-ще Мінеральне

с-ще Опитне

с Яковлівка

Горлівська міська рада

с-ще Красний Партизан