Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру
Геопортал адміністративно-територіального устрою України

Науково-дослідний інститут геодезії і картографії

Харківська область

Центр - м.Харків

Територія (тис. кв. км) - 31495

Населення (тис. осіб) - ▲ 2734517 ( 1.06.2012)

Дата утворення -

районів

-

27

міських рад

-

18

міст обласного значення

-

7

селищних рад

-

60

міст районного значення

-

10

сільських рад

-

382

селищ міського типу

-

60

населених пунктів -1753

в тому числі: міських - 78, сільских - 1675

1. Відомості про райони

а) територія, число рад і населених пунктів

Найменування району

Територія в тис. кв. км

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Балаклійський

1995454.30465128

1

3

20

1

3

65

Барвінківський

1371404.0093168

1

0

12

1

0

59

Близнюківський

1379116.05536284

0

1

19

0

1

97

Богодухівський

1160983.53527616

1

2

20

1

2

74

Борівський

880055.149887987

0

1

9

0

1

37

Валківський

1012368.85662733

1

2

17

1

2

99

Великобурлуцький

1225616.85689367

0

2

16

0

2

81

Вовчанський

1893598.37547573

1

3

23

1

3

91

Дворічанський

1113364.09276778

0

1

14

0

1

54

Дергачівський

856609.248690179

1

7

7

1

7

55

Зачепилівський

794240.979256269

0

1

9

0

1

36

Зміївський

1366070.22594675

1

2

13

1

2

74

Золочівський

972163.479293533

0

1

13

0

1

72

Ізюмський

1560042.2118511

0

0

17

0

0

59

Кегичівський

782207.134470271

0

2

14

0

2

38

Коломацький

329305.946458683

0

1

4

0

1

33

Красноградський

989656.772993854

1

0

13

1

0

55

Краснокутський

1043582.6522259

0

2

11

0

2

63

Куп'янський

1262479.85720257

0

0

19

0

0

69

Лозівський

1364679.02174659

0

2

19

0

2

82

Нововодолазький

1184287.30360926

0

2

13

0

2

56

Первомайський

1195877.20092397

0

0

18

0

0

58

Печенізький

484912.345970093

0

1

4

0

1

11

Сахновщинський

1172680.32451632

0

1

15

0

1

63

Харківський

1384703.32507441

2

14

14

2

14

90

Чугуївський

1127405.01032104

0

6

13

0

6

34

Шевченківський

978461.438175576

0

1

15

0

1

59

2. Відомості про міста і селища міського типу

а) міста обласного значення

райони міст, число рад і населених пунктів

Найменування міста

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Ізюм

0

0

0

0

0

0

Куп'янськ

0

1

0

0

1

0

Лозова

0

1

0

0

0

2

Люботин

0

0

0

0

0

5

Первомайський

0

0

0

0

0

0

Харків

0

0

0

0

0

1

Чугуїв

0

0

0

0

0

2

б) міста районного значення

Найменування міста

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Балаклія

районний центр

Балаклійський район

Барвінкове

районний центр

Барвінківський район

Богодухів

районний центр

Богодухівський район

Валки

районний центр

Валківський район

Вовчанськ

районний центр

Вовчанський район

Дергачі

районний центр

Дергачівський район

Зміїв

районний центр

Зміївський район

Красноград

районний центр

Красноградський район

Мерефа

Харківський район

Південне

Харківський район

в) селища міського типу

Найменування селища

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Андріївка

Балаклійський район

Бабаї

Харківський район

Безлюдівка

Харківський район

Березівка

Харківський район

Білий Колодязь

Вовчанський район

Бірки

Нововодолазький район

Близнюки

районний центр

Близнюківський район

Борова

районний центр

Борівський район

Буди

Харківський район

Васищеве

Харківський район

Введенка

Чугуївський район

Великий Бурлук

районний центр

Великобурлуцький район

Високий

Харківський район

Вільча

Вовчанський район

Вільшани

Дергачівський район

Гути

Богодухівський район

Дворічна

районний центр

Дворічанський район

Есхар

Чугуївський район

Зачепилівка

районний центр

Зачепилівський район

Зідьки

Зміївський район

Золочів

районний центр

Золочівський район

Кегичівка

районний центр

Кегичівський район

Ківшарівка

Ков'яги

Валківський район

Козача Лопань

Дергачівський район

Коломак

районний центр

Коломацький район

Комсомольське

Зміївський район

Коротич

Харківський район

Костянтинівка

Краснокутський район

Кочеток

Чугуївський район

Краснокутськ

районний центр

Краснокутський район

Краснопавлівка

Лозівський район

Кулиничі

Харківський район

Куп'янськ-Вузловий

Мала Данилівка

Дергачівський район

Малинівка

Чугуївський район

Манченки

Харківський район

Нова Водолага

районний центр

Нововодолазький район

Новопокровка

Чугуївський район

Орілька

Лозівський район

Панютине

Пересічна

Дергачівський район

Печеніги

районний центр

Печенізький район

Пісочин

Харківський район

Покотилівка

Харківський район

Приколотне

Великобурлуцький район

Прудянка

Дергачівський район

Рогань

Харківський район

Савинці

Балаклійський район

Сахновщина

районний центр

Сахновщинський район

Слатине

Дергачівський район

Солоницівка

Дергачівський район

Старий Мерчик

Валківський район

Старий Салтів

Вовчанський район

Утківка

Харківський район

Хорошеве

Харківський район

Чапаєве

Кегичівський район

Червоний Донець

Балаклійський район

Чкаловське

Чугуївський район

Шарівка

Богодухівський район

Шевченкове

районний центр

Шевченківський район

3. Ради і населені пункти області

а) міські ради міст обласного значення

Найменування міста обласного значення

Найменування ради

Найменування населеного пункту

Ізюм

Ізюмська міська рада

м Ізюм

Куп'янськ

Куп'янська міська рада

м Куп'янськ

Лозова

Лозівська міська рада

м Лозова

Люботин

Люботинська міська рада

м Люботин

Первомайський

Первомайська міська рада

м Первомайський

Харків

Харківська міська рада

м Харків

Чугуїв

Чугуївська міська рада

м Чугуїв

б) райони

Балаклійський район
(місто Балаклія)

Балаклійська міська рада

м Балаклія

с Крейдянка

Андріївська селищна рада

смт Андріївка

Савинська селищна рада

смт Савинці

с Довгалівка

с-ще Раківка

Червонодонецька селищна рада

с Червона Гірка

с Дальня Шебелинка

с Копанка

с Прогрес

смт Червоний Донець

Асіївська сільська рада

с Асіївка

с-ще Жовтневе

с Новомиколаївка

с Попівка

с Серафимівка

с Соколівка

с Успенське

Борщівська сільська рада

с Борщівка

Бригадирівська сільська рада

с Бригадирівка

Вербівська сільська рада

с Вербівка

Веселівська сільська рада

с-ще Веселе

с-ще Крючки

с-ще Новоселівка

с-ще Нурове

с Пазіївка

с Слабунівка

с-ще Теплянка

с Українка

Вишнівська сільська рада

с Вишнева

с Першотравневе

Гусарівська сільська рада

с Гусарівка

с Волобуївка

Залиманська сільська рада

с Залиман

с Мирна Долина

с Норцівка

Лозовеньківська сільська рада

с Лозовенька

с Вільне

с Нова Серпухівка

Міловська сільська рада

с Мілова

с Криничне

с Первомайське

Морозівська сільська рада

с Морозівка

с Бородоярське

с Вільхуватка

П'ятигірська сільська рада

с-ще П'ятигірське

с Глазунівка

с Червоний Шлях

Петрівська сільська рада

с Петрівське

с Берестянки

с Завгороднє

Пришибська сільська рада

с Пришиб

с-ще Жовтневе

с Явірське

Протопопівська сільська рада

с Протопопівка

с Волвенкове

Чепільська сільська рада

с Чепіль

с Вітрівка

Червоногусарівська сільська рада

с Червона Гусарівка

с Байрак

с Щурівка

Шебелинська сільська рада

с Шебелинка

с Новотроїцьке

Шевелівська сільська рада

с Шевелівка

Яковенківська сільська рада

с Яковенкове

с Вовчий Яр

с Таранушине

с Червоний Степ

с Червоний Яр

Барвінківський район
(місто Барвінкове)

Барвінківська міська рада

м Барвінкове

Богодарівська сільська рада

с Богодарове

с Надеждівка

с Погонівка

с Федорівка

Великокомишуваська сільська рада

с Велика Комишуваха

с Барабашівка

Гаврилівська сільська рада

с Гаврилівка

с Африканівка

с Богданове

с Іванівка

с Ковалівка

с Котівка

с Малинівка

с Новобогданове

с Пригоже

с Степове

с Червона Зоря

Григорівська сільська рада

с Григорівка

с Малолітки

с Миколаївка

с Петрівка

Грушуваська сільська рада

с Грушуваха

с Степок

Гусарівська сільська рада

с Гусарівка

с Василівка Друга

с Василівка Перша

с Веселе

с Маяк

с Нікополь

с Новопавлівка

с Олександрівка

Іванівська Друга сільська рада

с-ще Іванівка

с Дмитрівка

с Мар'ївка

с Червона Балка

Іванівська сільська рада

с Іванівка

с Велика Андріївка

с Жовтневе

с Семиланне

с Ставкова Балка

с Червона Поляна

с Червоне

Іллічівська сільська рада

с Іллічівка

с Дібрівне

с Курулька

с Нова Дмитрівка

с Пашкове

Мечебилівська сільська рада

с Мечебилове

с Стара Семенівка

с Українка

с Федорівка

Новомиколаївська сільська рада

с Нова Миколаївка

с Червоний Лиман

Подолівська сільська рада

с Подолівка

с Архангелівка

с Благодатне

с Данилівка

с Олександрівка

с-ще Язикове

Близнюківський район
(селище міського типу Близнюки)

Близнюківська селищна рада

смт Близнюки

с Інтернаціональне

с-ще Садове

с Сергієва Балка

Алісівська сільська рада

с Алісівка

с Безпальцеве

с Рижове

Башилівська сільська рада

с Башилівка

с Новоіванівка

с Новопокровка

с Рясне

с Софіївка

с Червоне

Берестівська сільська рада

с Берестове

с Новоселівка

с Остерське

с Преображенівка

с Тимофіївка

Бурбулатівська сільська рада

с Бурбулатове

с Вільне Друге

с Вільне Перше

с Енергетиків

с Миколаївка Перша

с Олександрівка

Верхньосамарська сільська рада

с Верхня Самара

с Варварівка

с Веселе

с Павлівка

с Федорівка

Добровільська сільська рада

с Добровілля

с Берестове

с Ганнівка

с Лугове

с Одинецьке

с Яковівка

Кіровська сільська рада

с Кірове

с Воровського

с Петрівське

с Шевченкове Друге

с Шевченкове Перше

Криштопівська сільська рада

с Криштопівка

с Андріївка

с Дмитрівка

с Миколаївка Друга

с Самійлівка

Лукашівська сільська рада

с Лукашівка

с Водолазьке

с Водяне

с Водяне

с Ганно-Рудаєве

с Дмитрівка

с Катеринівка

с Ладне

с Миролюбівка

с Степове

Надеждинська сільська рада

с Надеждине

с Жовтневе

с Настасівка

с Якимівка

Новонадеждинська сільська рада

с Новонадеждине

с Богданівка

с Морокине

с Новотроїцьке

с Привілля

Новоукраїнська сільська рада

с Новомиколаївка

с Новоукраїнка

с Холодне

Олексіївська сільська рада

с Олексіївка

с Васюкове

с Григорівка

с Микільське

Острівщинська сільська рада

с Острівщина

с Валер'яновка

с Дунине

с Серафимівка

Радгоспівська сільська рада

с Радгоспне

с Далеке

Самійлівська сільська рада

с-ще Самійлівка

с Бубнове Перше

с Верхньоводяне

с Новоолександрівка

с Новопавлівка

с Широке

Семенівська сільська рада

с Семенівка

с Дубове

с Плахтіївка

Софіївська сільська рада

с Софіївка Перша

с Зубове

с Мар'ївка

с Новомар'ївка

с Новоселівка

с Роздолівка

с Рудаєве

Уплатнівська сільська рада

с Уплатне

с Берестове

с Милівка

с Новоуплатне

с Пролетарське

Богодухівський район
(місто Богодухів)

Богодухівська міська рада

м Богодухів

с Москаленки

с Мусійки

с Паляничники

с Семенів Яр

Гутянська селищна рада

смт Гути

с Первухинка

с Першотравневе

Шарівська селищна рада

смт Шарівка

с Мар'їне

с-ще Першотравневе

Вінницько-Іванівська сільська рада

с Вінницькі Івани

с Дегтярі

с Коротке

Губарівська сільська рада

с Губарівка

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

с Бабаки

с Горбанівка

с Матвіївка

с Новософіївка

с Новоукраїнка

с Щербаки

Забродівська сільська рада

с Заброди

с Воскобійники

с Лозова

с Новоселівка

с Філатове

Зарябинська сільська рада

с Зарябинка

с Леськівка

Івано-Шийчинська сільська рада

с Івано-Шийчине

с Братениця

с Тимофіївка

Кленівська сільська рада

с Кленове

с-ще Володарівка

с Мерло

с Пісочин

с-ще Таверівка

с Шигимагине

с Шийчине

Крисинська сільська рада

с Крисине

с Бабенки

с Кадниця

с-ще Максимівка

с Новоселівка

Куп'єваська сільська рада

с Куп'єваха

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

Павлівська сільська рада

с Павлівка

с Кручик

с Миролюбівка

Петропавлівська сільська рада

с Петропавлівка

с-ще Балабанівка

с Яблучне

Полково-Микитівська сільська рада

с Полкова Микитівка

Сазоно-Баланівська сільська рада

с Сазоно-Баланівка

с Вертіївка

с-ще Горького

с Крупчине

с Ріпки

Сіннянська сільська рада

с Сінне

с Шуби

Степнянська сільська рада

с-ще Степне

с Гарбузи

Сухининська сільська рада

с Сухини

с-ще Гавриші

с Кияни

с Павлове

с Скосогорівка

Улянівська сільська рада

с-ще Улянівка

с Воскресенівка

с Дев'ятибратове

с Корбині Івани

с-ще Крупської

с Мар'їне

с Шкарлати

Хрущово-Микитівська сільська рада

с Хрущова Микитівка

Червононивська сільська рада

с-ще Червона Нива

с Байрак

Борівський район
(селище міського типу Борова)

Борівська селищна рада

смт Борова

с Бойні

с Новоплатонівка

с Шийківка

Богуславська сільська рада

с Богуславка

с Загризове

с Лозова

с Нова Кругляківка

Вищесолоненська сільська рада

с Вище Солоне

с Нижче Солоне

Гороховатська сільська рада

с Голубівка

с Бахтин

Ізюмська сільська рада

с Ізюмське

с Андріївка

с Глущенкове

с Дружелюбівка

с Новий Мир

с Ольгівка

с Червоний Став

Першотравнева сільська рада

с-ще Першотравневе

с Борівська Андріївка

с Вишневе

с Зелений Гай

с Копанки

Підвисочанська сільська рада

с Підвисоке

с Гаврилівка

с Гороховатка

с Калинове

с Мирне

с Парнувате

с Ясинувате

Підлиманська сільська рада

с Підлиман

с Нижня Журавка

Піско-Радьківська сільська рада

с Піски-Радьківські

с Маліївка

Чернещинська сільська рада

с Чернещина

с Новосергіївка

с Пролетарське

Валківський район
(місто Валки)

Валківська міська рада

м Валки

Ков'язька селищна рада

смт Ков'яги

с Журавлі

с Розсохівка

с Трохимівка

с Халимонівка

Старомерчицька селищна рада

смт Старий Мерчик

с-ще Газове

с Добропілля

с Мічурінське

с-ще Привокзальне

Баранівська сільська рада

с Баранове

с Війтенки

с Гринців Ріг

с Коверівка

с Мізяки

с Рогівка

с Тетющине

Благодатненська сільська рада

с Благодатне

с Крута Балка

с Ландишове

с Новоселівка

с Серпневе

Високопільська сільська рада

с Високопілля

с Гвоздьове

Гонтово-Ярська сільська рада

с Гонтів Яр

с Водопій

с Корсунівка

с Круглик

с Кузьмівка

с Старі Валки

Заміська сільська рада

с Заміське

с Бугаївка

с Бурякове

с Корнієнкове

с Косенкове

с Мала Кадигробівка

с Перепелицівка

с Рудий Байрак

с Тупицівка

с Щербинівка

Кобзарівська сільська рада

с Кобзарівка

с Данильчин Кут

с Довжик

с Зайцівка

с Катричівка

с Козаченківка

с Шийки

Костівська сільська рада

с Костів

с Гузівка

с Колодківка

с Семківка

Мельниківська сільська рада

с Мельникове

с Велика Губщина

с Вишневе

с Михайлівка

с Нестеренки

с Різдвяне

с Скельки

с Суха Балка

с Яхременки

Минківська сільська рада

с Минківка

с Велика Кадигробівка

с Водяна Балка

с Гребінники

с Лисконоги

с Манили

с Мірошники

с Тугаївка

Новомерчицька сільська рада

с Новий Мерчик

Огульцівська сільська рада

с Огульці

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Корсунове

с Рідкодуб

с Соснівка

Перекіпська сільська рада

с Перекіп

Сидоренківська сільська рада

с Сидоренкове

с Завгороднє

с Майдан

с Мозолівка

с Очеретове

с Шелудькове

Сніжківська сільська рада

с Сніжків

с Вільхівське

с Дорофіївка

с Кантакузівка

с Ясеневе

Черемушнянська сільська рада

с Черемушна

с Литвинівка

с Піски

с Яблунівка

Шарівська сільська рада

с Шарівка

с Бурівка

с Буцьківка

с Золочівське

с Золочівське

с Пасічне

с Петренкове

с Свинарі

с Хворостове

с Шевченкове

с Шлях

Великобурлуцький район
(селище міського типу Великий Бурлук)

Великобурлуцька селищна рада

смт Великий Бурлук

с Балка

с Буряківка

с Голубівка

с Горяне

с Жуків Яр

с Заміст

с-ще Канівцеве

с Лебедівка

с-ще Литвинівка

с Манцівка

с Михайлівка

с Новоселівка

с Плоске

с Пролетарка

с Яєчне

Приколотненська селищна рада

смт Приколотне

с Гогине

Андріївська сільська рада

с Андріївка

с Веселе

с Рогозянка

с-ще Садовод

с Стецьківка

Вільхуватська сільська рада

с Вільхуватка

с Анискине

с Водяне

с Довгеньке

с Зарубинка

с Івашкине

с Комісарове

с Устинівка

с Широке

Гнилицька Перша сільська рада

с Гнилиця Перша

Гнилицька сільська рада

с Гнилиця

с Аркушине

с Зелений Гай

Григорівська сільська рада

с Григорівка

с Амбарне

с-ще Комсомольське

Катеринівська сільська рада

с Катеринівка

с-ще Микільське

Малобурлуцька сільська рада

с Малий Бурлук

с Шевченкове

Міловська сільська рада

с Мілове

с Чугунівка

с Шев'яківка

Новоолександрівська сільська рада

с Нова Олександрівка

с Красне

с Лозове

с Червоноармійське

с Шевченкове

Підсереднянська сільська рада

с-ще Підсереднє

с-ще Дорошенкове

с-ще Малахове

с-ще Сірий Яр

Рубленська сільська рада

с Рублене

с Артільне

с Березники

с Крейдянка

с Озерне

с Потихонове

Федорівська сільська рада

с-ще Федорівка

с Довжанка

с-ще Миколаївка

с-ще Піонер

Хатнянська сільська рада

с Хатнє

с-ще Красноярське

Червонохвильська сільська рада

с-ще Червона Хвиля

с-ще Зелений Гай

с-ще Куп'єваха

с-ще Нова Олександрівка

Чорненська сільська рада

с Чорне

с Грачівка

с Купине

с Лобанівка

с Нефедівка

с Слизневе

Шипуватська сільська рада

с-ще Шипувате

с Веселе

с Нестерівка

с Середній Бурлук

с Шипувате

с Шляхове

Вовчанський район
(місто Вовчанськ)

Вовчанська міська рада

м Вовчанськ

с-ще Плетенівка

Білоколодязька селищна рада

смт Білий Колодязь

с-ще Волохівське

с-ще Земляний Яр

Вільчанська селищна рада

смт Вільча

Старосалтівська селищна рада

смт Старий Салтів

с Березники

с Металівка

с Петрівське

Вовчансько-Хутірська сільська рада

с Вовчанські Хутори

с Зибине

с Покаляне

с-ще Тихе

Волохівська сільська рада

с Волохівка

с Бочкове

с Караїчне

Гатищенська сільська рада

с Гатище

с Бугруватка

с Огірцеве

с Приліпка

Гонтарівська сільська рада

с Гонтарівка

с Дідівка

с Паськівка

с-ще Профінтерн

с Радькове

с Середівка

с Томахівка

с Широке

Жовтнева Друга сільська рада

с Жовтневе Друге

с Варварівка

с Хрипуни

Землянська сільська рада

с Землянки

с Бударки

Іванівська сільська рада

с Іванівка

с Благодатне

с Василівка

с Захарівка

Котівська сільська рада

с Котівка

с Бережне

Молодівська сільська рада

с Молодова

Нестернянська сільська рада

с Нестерне

с Дегтярне

с Кругле

с Піщане

с Шабельне

Новоолександрівська сільська рада

с-ще Новоолександрівка

с-ще Бакшеївка

с-ще Вірівка

с-ще Лозова

Охрімівська сільська рада

с Охрімівка

с Мала Вовча

с Рибалкине

с Чайківка

Петропавлівська сільська рада

с Петропавлівка

с Ганнопілля

с Гарбузівка

Пільнянська сільська рада

с Пільна

с Українське

Революційна сільська рада

с Революційне

с Сосновий Бір

с Шевченкове Перше

Різниківська сільська рада

с Різникове

с Бузове

с Красний Яр

с Лошакове

с Лукашове

с-ще Сердобине

с Хижнякове

с Черняків

Рубіжненська сільська рада

с Рубіжне

с Байрак

с Варварівка

с Верхній Салтів

с Жовтневе

с Українка

Старицька сільська рада

с Стариця

с Ізбицьке

Хотімлянська сільська рада

с Хотімля

с Перківка

Червоноармійська Перша сільська рада

с Червоноармійське Перше

с Верхня Писарівка

с Жовтневе

с Пролетарське

с Радянське

с Синельникове

с-ще Цегельне

с Шестерівка

Червоноармійська сільська рада

с Червоноармійське Друге

с Москалівка

с Погоріле

Шестаківська сільська рада

с Шестакове

с Федорівка

Юрченківська сільська рада

с Юрченкове

с Шевченкове

Дворічанський район
(селище міського типу Дворічна)

Дворічанська селищна рада

смт Дворічна

с Западне

Вільшанська сільська рада

с Вільшана

с Лиман Перший

с Масютівка

с Першотравневе

Жовтнева сільська рада

с Жовтневе

Кам'янська сільська рада

с Кам'янка

с Бологівка

с-ще Дворічанське

с Красне Перше

с Строївка

с Тополі

Колодязненська сільська рада

с Колодязне

с Новоужвинівка

с Обухівка

с Одрадне

Кутьківська сільська рада

с Кутьківка

с Довгеньке

с Касянівка

с Лозова Друга

с Лозова Перша

Лиманська Друга сільська рада

с Лиман Другий

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с Нежданівка

с Павлівка

с Петрівка

Новоєгорівська сільська рада

с Новоєгорівка

с Берестове

с-ще Великий Виселок

с Гракове

с Іванівка

с Мальцівка

с Терни

Петро-Іванівська сільська рада

с Петро-Іванівка

с Митрофанівка

с Нововасилівка

с Новомлинськ

с Фиголівка

Пісківська сільська рада

с Піски

с Піщанка

с-ще Тополі

Рідкодубівська сільська рада

с Рідкодуб

с Васильцівка

с Водяне

с Плескачівка

с Путникове

Тавільжанська сільська рада

с Тавільжанка

с Гороб'ївка

с-ще Гряниківка

с-ще Дворічне

Токарівська сільська рада

с Токарівка

с Добролюбівка

с Мечнікове

с Петрівське

Дергачівський район
(місто Дергачі)

Дергачівська міська рада

м Дергачі

с Білаші

с Болибоки

с Ємці

с Замірці

с Маслії

с Мищенки

с Семенівка

с Шовкопляси

Вільшанська селищна рада

смт Вільшани

Козачо-Лопанська селищна рада

смт Козача Лопань

с-ще Ветеринарне

с Гранів

с Ілліча

с Шевченка

Малоданилівська селищна рада

смт Мала Данилівка

с Зайченки

с Караван

с Лужок

с Чайківка

Пересічнянська селищна рада

смт Пересічна

с-ще Комунар

Прудянська селищна рада

смт Прудянка

с Цупівка

с Шаповалівка

Слатинська селищна рада

смт Слатине

с Солоний Яр

Солоницівська селищна рада

смт Солоницівка

с Куряжанка

с Подвірки

с Сіряки

Безруківська сільська рада

с Безруки

с-ще Лещенки

Полівська сільська рада

с Польова

с Дворічний Кут

с-ще Мануїлівка

с-ще Південне

Протопопівська сільська рада

с Протопопівка

с Безруків

с В'язове

с Гуківка

с Тернова

с Ярошівка

Проходівська сільська рада

с Алісівка

с Великі Проходи

с Висока Яруга

с Малі Проходи

Русько-Лозівська сільська рада

с Руська Лозова

с-ще Нове

с-ще Питомник

Токарівська сільська рада

с Токарівка

с Бугаївка

с Гоптівка

с Дементіївка

с Дубівка

с Кочубеївка

с Кудіївка

с Лобанівка

с Токарівка Друга

с Шопине

Черкасько-Лозівська сільська рада

с Черкаська Лозова

с-ще Лісне

Люботинська міська рада

с-ще Березівське

Зачепилівський район
(селище міського типу Зачепилівка)

Красноградська міська рада

с Червона Перемога

Зачепилівська селищна рада

смт Зачепилівка

с Нагірне

с Скалонівка

Бердянська сільська рада

с Бердянка

с Першотравневе

с Червоний Жовтень

с Червоноармійське

Забаринська сільська рада

с Забарине

с Олександрівка

Леб'язька сільська рада

с Леб'яже

с Кочетівка

Малоорчицька сільська рада

с Малий Орчик

с Залінійне

с Зарічне

с Орчик

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с Абазівка

Новомажарівська сільська рада

с Нове Пекельне

с Дудівка

с Зіньківщина

с Котовського

с Нове Мажарове

с Петрівське

с Старе Мажарове

с Старе Пекельне

с Улянівка

Рунівщинська сільська рада

с Рунівщина

с Романівка

с Устимівка

Сомівська сільська рада

с Сомівка

с Займанка

с Лиманівка

с Семенівка

Чернещинська сільська рада

с Чернещина

с Новоселівка

с Письмаківка

Зміївський район
(місто Зміїв)

Зміївська міська рада

м Зміїв

с-ще Вирішальний

Зідьківська селищна рада

смт Зідьки

с-ще Бутівка

с-ще Лазуківка

с-ще Черемушне

Комсомольська селищна рада

смт Комсомольське

с-ще Благодатне

с-ще Донець

Бірківська сільська рада

с Бірки

с Гужвинське

с-ще Джгун

с-ще Залізничні Бірки

с Кирюхи

с Кисле

с Кравцове

с-ще Кукулівка

с-ще Першотравневе

с Погоріле

с Федорівка

Борівська сільська рада

с Борова

с-ще Водяне

с Гусина Поляна

с-ще Звідки

с Костянтівка

с-ще Красна Поляна

с Петрищеве

с-ще Реп'яхівка

Великогомільшанська сільська рада

с Велика Гомільша

с Западня

с Клименівка

с Козачка

с Пасіки

Геніївська сільська рада

с Геніївка

с-ще Дачне

с-ще Занки

с-ще Курортне

с-ще Українське

Задонецька сільська рада

с Задонецьке

с Гайдари

с Іськів Яр

с Камплиця

с Коропове

с Омельченки

Лиманська сільська рада

с Лиман

Нижньобишкинська сільська рада

с Нижній Бишкин

с Геївка

с Суха Гомільша

с Черкаський Бишкин

Скрипаївська сільська рада

с Скрипаї

с-ще Лісне

с Мохнач

Соколівська сільська рада

с Соколове

с Бірочок Другий

с Вилівка

с Глибока Долина

с Гришківка

Таранівська сільська рада

с Таранівка

с Безпалівка

с-ще Безпалівка

с Дудківка

с Жаданівка

с-ще Радгоспне

с-ще Роздольне

Тимченківська сільська рада

с Тимченки

с Аксютівка

с Колісники

с Миргороди

с Островерхівка

с Сидори

с Тросне

Чемужівська сільська рада

с Чемужівка

с Артюхівка

с Водяхівка

с Левківка

с Пролетарське

Шелудьківська сільська рада

с Шелудьківка

Золочівський район
(селище міського типу Золочів)

Золочівська селищна рада

смт Золочів

с Березівка

с Бугаї Другі

с Зрубанка

с Литвинове

с Макариха

с Орішанка

с Розсохувате

с Сніги

с Цапівка

Великорогозянська сільська рада

с Велика Рогозянка

с Гуринівка

с Сковородинівка

Гур'єво-Козачанська сільська рада

с Гур'їв Козачок

с Андріївка

с Баранівка

с Сотницький Козачок

Довжицька сільська рада

с Довжик

с Вікнине

с Рідний Край

Жовтнева сільська рада

с Жовтневе

с Карасівка

с Миронівка

с Чорноглазівка

Лютівська сільська рада

с Лютівка

с-ще Відродженівське

Малорогозянська сільська рада

с Мала Рогозянка

с Вільшанське

с Зіньківське

с Перемога

Одноробівська Перша сільська рада

с-ще Одноробівка

с Басове

с Івашки

с-ще Перовське

Одноробівська сільська рада

с Одноробівка

с Борохи

с Гресі

с Ковалі

с Мартинівка

с-ще Муравське

с Петрівка

с Постольне

с-ще Сніги

с Стогнії

с Цилюрики

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Завадське

с Скорики

с-ще Тимофіївка

с Широкий Яр

Писарівська сільська рада

с Писарівка

с Гур'їв

с Леміщине

с Малижине

с Мерло

с Морозова Долина

с Рясне

Світличненська сільська рада

с Світличне

с Дуванка

с Макарове

с Соснівка

с Турове

Удянська сільська рада

с Уди

с Костянтинівка

с Окіп

с Червона Зоря

Феськівська сільська рада

с Феськи

с Головашівка

с Жовтневе

с Маяк

с-ще Першотравневе

с-ще Пролетар

с Чепелі

Ізюмський район
(Ізюм)

Бражківська сільська рада

с Бражківка

с Сулигівка

Бригадирівська сільська рада

с Бригадирівка

с Бабенкове

с Липчанівка

с Федорівка

Бугаївська сільська рада

с Бугаївка

с Попасне

с Розсохувате

с Сухий Яр

с Чорнобаївка

Вірнопільська сільська рада

с Вірнопілля

с Дмитрівка

с Карнаухівка

Довгеньківська сільська рада

с Довгеньке

Заводська сільська рада

с Заводи

с Андріївка

с Петропілля

с Червоний Шахтар

Іванчуківська сільська рада

с Іванчуківка

с Лисогірка

с Новопавлівка

с Червона Поляна

с Червоний Донець

Кам'янська сільська рада

с Кам'янка

с Суха Кам'янка

с Тихоцьке

Капитолівська сільська рада

с Капитолівка

с Букине

с Діброва

Комарівська сільська рада

с Комарівка

с Миколаївка

Куньєвська сільська рада

с Куньє

Левківська сільська рада

с Левківка

с Глинське

с Забавне

с Іванівка

с Іскра

с Крамарівка

с Пимонівка

с Рудневе

Малокомишуваська сільська рада

с Мала Комишуваха

с Донецьке

с Копанки

с Семенівка

с Сніжківка

с Топольське

с Шпаківка

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Жовтневе

с Козютівка

с Підвисоке

с Радянське

Студенокська сільська рада

с Студенок

с Пасіка

с Синичине

с Яремівка

Червонооскільська сільська рада

с Червоний Оскіл

Чистоводівська сільська рада

с Чистоводівка

Кегичівський район
(селище міського типу Кегичівка)

Кегичівська селищна рада

смт Кегичівка

с Антонівка

с Зелена Діброва

Чапаєвська селищна рада

смт Чапаєве

с Комунарське

с Улянівка

с Шляхове

Андріївська сільська рада

с Андріївка

с Землянки

с Олександрівка

Бессарабівська сільська рада

с Бессарабівка

с Коханівка

Власівська сільська рада

с Власівка

с Кофанівка

с Шевченкове

Вовківська сільська рада

с Вовківка

с Серго

Красненська сільська рада

с Краснянське

с-ще Вільне

с Калинівка

с Карабущине

с-ще Красне

Лозівська сільська рада

с Лозова

Мажарська сільська рада

с Мажарка

Медведівська сільська рада

с Медведівка

с Золотухівка

Новопарафіївська сільська рада

с Нова Парафіївка

Павлівська сільська рада

с Павлівка

с Калюжине

с Комунарка

с Писарівка

Парасковіївська сільська рада

с Парасковія

Розсохуватська сільська рада

с Розсохувата

с Крутоярівка

Рояківська сільська рада

с Рояківка

с Гутирівка

с Дальнє

с Софіївка

Шляхівська сільська рада

с Артемівка

с Козачі Майдани

Коломацький район
(селище міського типу Коломак)

Коломацька селищна рада

смт Коломак

с Жовтневе

Покровська сільська рада

с Покровка

с Гладківка

с Панасівка

с Трудолюбівка

Різуненківська сільська рада

с Різуненкове

с Вдовичине

с Ганнівка

с Гришкове

с Гуртовівка

с Каленикове

с Крамарівка

с Мірошниківка

с Прядківка

с Явтухівка

Шелестівська сільська рада

с Шелестове

с Білоусове

с Григорівка

с Нагальне

с Пащенівка

с Петропавлівка

с Підлісне

с Цепочкине

Шляхівська сільська рада

с Шляхове

с Андрусівка

с Бондарівка

с Бровкове

с Дмитрівка

с Кисівка

с Латишівка

с Логвинівка

с Миколаївка

с Сургаївка

Красноградський район
(місто Красноград)

Красноградська міська рада

м Красноград

с-ще Дослідне

с-ще Куми

с-ще Степове

Володимирівська сільська рада

с Варварівка

с Копанки

с Лукашівка

с Олександрівка

с-ще Садове

Кирилівська сільська рада

с Кирилівка

с Високе

с Світле

с Червоне

Кобзівська сільська рада

с Кобзівка

с Кобзівка Друга

с Одрадівка

Ленінська сільська рада

с Ленінка

с Тишенківка

с Чапаєве

Мартинівська сільська рада

с Мартинівка

с Вільховий Ріг

с Вознесенське

с Гадяч

с Добренька

с Кам'янка

Миколо-Комишуватська сільська рада

с Миколо-Комишувата

с Гірчаківка

с Мокрянка

Наталинська сільська рада

с Наталине

с Володимирівка

с-ще Ленінське

с Улянівка

Октябрська сільська рада

с Октябрське

с Берестовенька

с Гранове

с Калинівка

Петрівська сільська рада

с Петрівка

с Лип'янка

Піщанська сільська рада

с Піщанка

с-ще Жовтневе

с Новоселівка

Попівська сільська рада

с Попівка

с-ще Балки

с Вільне

с Маховик

с Новопавлівка

с Роздолля

с Шкаврове

с Ясна Поляна

Соснівська сільська рада

с Соснівка

с Березівка

Хрестищенська сільська рада

с Хрестище

с Кобцівка

с Оленівка

с Першотравневе

с Українка

Краснокутський район
(селище міського типу Краснокутськ)

Костянтинівська селищна рада

смт Костянтинівка

с-ще Кам'яно-Хутірське

с-ще Ковалівське

с-ще Степове

Краснокутська селищна рада

смт Краснокутськ

с Основинці

с Ситники

с Степанівка

с Чернещина

В'язівська сільська рада

с В'язова

с Михайлівка

с Одрада

с Олійники

с Рандава

Каплунівська сільська рада

с Каплунівка

с Мойка

Качалівська сільська рада

с Качалівка

с Бузове

с Карайкозівка

с Кусторівка

с-ще Михайлівське

с Павлюківка

с Петрівське

с Шевченкове

Китченківська сільська рада

с Китченківка

с Ковальчуківка

с Коломацький Шлях

с-ще Комсомольське

с Настеньківка

с Сергіївка

Козіївська сільська рада

с Козіївка

с Городнє

с-ще Лучки

с Прокопенкове

с Ходунаївка

Колонтаївська сільська рада

с Колонтаїв

с Капранське

с Котелевка

Любівська сільська рада

с Любівка

Мурафська сільська рада

с Мурафа

с-ще Володимирівка

с-ще Лісне

с Мирне

с-ще Оленівське

с-ще Пильнянка

с-ще Сорокове

Олексіївська сільська рада

с Олексіївка

с Бідило

с-ще Водяне

с-ще Дублянка

с Сонцедарівка

с Червоний Прапор

Пархомівська сільська рада

с Пархомівка

с Гаркавець

с-ще Павлівка

с-ще Піонерське

Покровська сільська рада

с-ще Прогрес

Рябоконівська сільська рада

с Рябоконеве

с Березівка

с Гринів Яр

с Зубівка

с Ковалівка

с Комарівка

с Комсомолець

с Слобідка

Куп'янський район
(Куп'янськ)

Вишнівська сільська рада

с Вишнівка

Глушківська сільська рада

с Глушківка

с Колісниківка

Грушівська сільська рада

с Грушівка

с Благодатівка

с Василівка

Гусинська сільська рада

с Гусинка

с Єгорівка

с Курочкине

с Самборівка

Кислівська сільська рада

с Кислівка

с Котлярівка

с Крохмальне

с Табаївка

Кіндрашівська сільська рада

с Кіндрашівка

с Голубівка

с Калинове

с Мала Шапківка

с Московка

с Радьківка

с Соболівка

с Тищенківка

Кругляківська сільська рада

с Кругляківка

Курилівська сільська рада

с Курилівка

с Новоосинове

с-ще Піщане

с Подоли

Лісностінківська сільська рада

с Лісна Стінка

с Біле

с Воронцівка

с Синиха

с Хомине

Моначинівська сільська рада

с Моначинівка

с Василівка

с Дорошівка

с Селище

Нечволодівська сільська рада

с Нечволодівка

Петрівська сільська рада

с Петрівка

с Болдирівка

с Осадьківка

с Пойдунівка

с Прокопівка

с Стінка

с Тамарганівка

Петропавлівська сільська рада

с Петропавлівка

с Кучерівка

с Синьківка

Піщанська сільська рада

с Піщане

с Берестове

Пристінська сільська рада

с Пристін

с Сеньок

Просянська сільська рада

с Просянка

с Вовчий Яр

с Миколаївка Друга

с Миколаївка Перша

с Прилютове

с Цибівка

Сеньківська сільська рада

с Сенькове

Смородьківська сільська рада

с Смородьківка

с Велика Шапківка

с Ковалівка

с Паламарівка

Ягідненська сільська рада

с Ягідне

с Затишне

с Іванівка

с Миколаївка

с Нова Тарасівка

с-ще Орлянське

с Степова Новоселівка

Лозівський район
(Лозова)

Краснопавлівська селищна рада

смт Краснопавлівка

с Браїлівка

с Миронівка

Орільська селищна рада

смт Орілька

с Запарівка

с Захарівське

с Петрівське

с Петропілля

с Хижняківка

с Шугаївка

с Яблучне

Артільна сільська рада

с Артільне

с Барабашівка

с Григоросове

с Дивізійне

с Миколаївка

с Надеждине

Бунаківська сільська рада

с Бунакове

с Горохівка

с Святушине

Єлизаветівська сільська рада

с Єлизаветівка

Іванівська Друга сільська рада

с Тихопілля

Катеринівська сільська рада

с Катеринівка

с Братолюбівка

с Довгове

с Михайлівка

с Світловщина

Кінненська сільська рада

с-ще Кінне

с-ще Жовтневе

Комсомольська сільська рада

с-ще Комсомольське

с Мирне

с Радянське

с Федорівка

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с Копані

с Литовщина

с Мар'ївка

с Олексіївка

с Поди

Надеждівська сільська рада

с Надеждівка

с Миролюбівка

с Привілля

с Федорівка

Новоіванівська сільська рада

с Нова Іванівка

с Мальцівське

с Нестеліївка

с Страсне

Павлівська Друга сільська рада

с Павлівка Друга

с Бакшарівка

с Зелений Гай

с Новоселівка

Перемогівська сільська рада

с Перемога

с Герсеванівка

с Роздори

с Червоний Кут

Плисівська сільська рада

с Плисове

Садівська сільська рада

с Садове

с Богомолівка

с Бритай

с Іванівка

с Різдвянка

Смирнівська сільська рада

с Смирнівка

с Веселе

Тихопільська сільська рада

с Благодатне

с Лиман

с Нова Мечебилівка

Царедарівська сільська рада

с Царедарівка

с Запорізьке

с-ще Нове

с Полтавське

с Реводарівка

с Червоний Шахтар

Чернігівська сільська рада

с-ще Чернігівське

с Вільне

Шатівська сільська рада

с Шатівка

с Городнє

с Миколаївка

с Олександрівка

Яковлівська сільська рада

с Яковлівка

с Веселе

с-ще Нижня Краснопавлівка

с Оддихне

с Сергіївка

с Степанівка

Нововодолазький район
(селище міського типу Нова Водолага)

Бірківська селищна рада

смт Бірки

с Василівське

с Ключеводське

с Липкуватівка

с Рябухине

Нововодолазька селищна рада

с Новоселівка

смт Нова Водолага

Ватутінська сільська рада

с Ватутіне

с Вільхуватка

Знам'янська сільська рада

с Знам'янка

с Брідок

с Круглянка

с Мануйлове

с Федорівка

Караванська сільська рада

с Караван

с Завадівка

с Червона Поляна

Мелихівська сільська рада

с Мелихівка

с Парасковія

Одринська сільська рада

с Одринка

с Кут

с Пластунівка

Ордівська сільська рада

с Ордівка

с Нова Мерефа

с Щебетуни

Охоченська сільська рада

с Охоче

с Клинове

Просянська сільська рада

с Просяне

с Дерегівка

с Комсомольське

с Лихове

Рокитненська сільська рада

с Рокитне

с Мокра Рокитна

Сосонівська сільська рада

с Сосонівка

с Бражники

с Головнівка

с Княжне

с Моськівка

с Низівка

с Стулепівка

Станичненська сільська рада

с Станичне

с Білоусівка

с Винники

с Гаврилівка

с Дегтярка

с Комінтерн

с Литовки

с Ляшівка

с Москальцівка

с Печіївка

Старовірівська сільська рада

с Старовірівка

с Дячківка

с Муравлинка

с-ще Палатки

с Раківка

Староводолазька сільська рада

с Стара Водолага

с Бахметівка

с Павлівка

Первомайський район
()

Берецька сільська рада

с Берека

с-ще Комсомольське

Верхньобишкинська сільська рада

с Верхній Бишкин

Верхньоорільська сільська рада

с Верхня Орілька

Грушинська сільська рада

с Грушине

с Високе

с Жовтневе

с Караченців

с Кашпурівка

с Маслівка

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

с Мар'ївка

Єфремівська сільська рада

с Єфремівка

с-ще Більшовик

с Новоберецьке

с Семенівка

Закутнівська сільська рада

с Закутнівка

с-ще Біляївка

с Веселе

Картамиська сільська рада

с Картамиш

с Крутоярка

с Лозівське

с Миколаївка

с Совєтське

Киселівська сільська рада

с Киселі

с Кам'янка

с Перерізнівка

Красненська сільська рада

с Красне

с Задорожнє

с Нова Семенівка

с Нове

с Червоне Знамено

Миронівська сільська рада

с Миронівка

с Кіптівка

с Новоєгорівка

с Тимченки

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Берестки

с Сумці

Одрадівська сільська рада

с Одрадове

с Красиве

с Максимівка

с Рокитне

с Шевченкове

Олексіївська сільська рада

с Олексіївка

Правдинська сільська рада

с-ще Правда

Ржавчицька сільська рада

с Ржавчик

с Радомислівка

Роздольська сільська рада

с Роздолля

с-ще Краснопавлівське

с Крюкове

с Шульське

Суданська сільська рада

с Суданка

с Булацелівка

с Зеленівка

с Паризьке

с Петрівка

с Побєда

Печенізький район
(селище міського типу Печеніги)

Печенізька селищна рада

смт Печеніги

с Кицівка

с Новокомсомольське

с П'ятницьке

Артемівська сільська рада

с Артемівка

Борщівська сільська рада

с Борщова

с Ганнівка

с Гарашківка

с Гуслівка

с Першотравневе

Мартівська сільська рада

с Мартове

Новобурлуцька сільська рада

с Новий Бурлук

Сахновщинський район
(селище міського типу Сахновщина)

Сахновщинська селищна рада

смт Сахновщина

с Германівка

с Жовтень

с Чорнолозка

Аполлонівська сільська рада

с Аполлонівка

с Красна Гірка

с Лесівка

с Миколаївка

с Червона Долина

Багаточернещинська сільська рада

с Багата Чернещина

с Малі Бучки

Великобучківська сільська рада

с Великі Бучки

Володимирівська сільська рада

с Володимирівка

с Козирів

с Орільське

с Староволодимирівка

Дар-Надеждинська сільська рада

с Дар-Надежда

с Гришівка

с Загаркушине

с Івано-Слиньківка

с Максимівка

с Новобогданівка

Дубовогрядська сільська рада

с Дубові Гряди

Катеринівська сільська рада

с Катеринівка

с Берестове

с Олександрівка

с Піскувате

с Халтуріна

Лебедівська сільська рада

с Лебедівка

с Красноярка

с Нагірне

с Нововолодимирівка

Лигівська сільська рада

с Лигівка

с Бондарівка

с Олексіївка

с Тарасівка

с Червоний Степ

Новоолександрівська сільська рада

с Новодмитрівка

с Андріївка

с Касянівка

с Кузьминівка

с Ленінське

с Надеждине

с Нова Балка

с Новоолександрівка

с Петрівка

с Степанівка

Новочернещинська сільська рада

с Нова Чернещина

с Калинівка

с Костянтинівка

Огіївська сільська рада

с Огіївка

с Гаркушине

с Тернуватка

Олійниківська сільська рада

с Олійники

с Мар'ївка

с Новомихайлівка

с Яковлівка

Тавежнянська сільська рада

с Тавежня

с Скиртяне

с Судиха

с Чапаєвка

с Шевченкове

Шевченківська сільська рада

с Шевченкове

с Миколаївка

Харківський район
(Харків)

Мереф'янська міська рада

м Мерефа

с-ще Селекційне

Південна міська рада

м Південне

с-ще Першотравневе

Бабаївська селищна рада

смт Бабаї

с-ще Радгоспне

Безлюднівська селищна рада

смт Безлюдівка

Березівська селищна рада

смт Березівка

Будянська селищна рада

смт Буди

с Бистре

с Бідряги

Васищівська селищна рада

смт Васищеве

с-ще Подольох

Височанська селищна рада

смт Високий

с-ще Нова Березівка

Коротичанська селищна рада

смт Коротич

с-ще Комунар

с Стара Московка

Кулиничівська селищна рада

смт Кулиничі

с Артемівка

с Байрак

с Бобрівка

с Бражники

с Заїки

с Затишшя

с-ще Зернове

с-ще Кутузівка

с-ще Момотове

с-ще Перемога

с-ще Прелесне

с Радгоспне

с-ще Фрунзе

Манченківська селищна рада

смт Манченки

с-ще Барчани

с Горіхове

с Гурине

с Мищенки

с Нестеренки

с-ще Санжари

с-ще Спартаси

с-ще Травневе

с-ще Ударне

Пісочинська селищна рада

смт Пісочин

с Надточії

с Олешки

с-ще Рай-Оленівка

Покотилівська селищна рада

смт Покотилівка

Роганська селищна рада

смт Рогань

с-ще Комуніст

Утківська селищна рада

смт Утківка

с Верхня Озеряна

с Кринички

с Лелюки

с Нижня Озеряна

Хорошівська селищна рада

смт Хорошеве

Веселівська сільська рада

с Веселе

с Зелене

с Нескучне

с Радгоспне

Вільхівська сільська рада

с Вільхівка

с Верхня Роганка

с Сороківка

с Степанки

Глибоківська сільська рада

с-ще Глибоке

с Красне

с Мороховець

с Стрілеча

Жовтнева сільська рада

с Жовтневе

с Борщова

Комунарська сільська рада

с Комунар

Лизогубівська сільська рада

с Лизогубівка

с Кирсанове

с Темнівка

с Хмарівка

с Шубіне

Липецька сільська рада

с Липці

Лук'янцівська сільська рада

с Лук'янці

с Борисівка

с Олійникове

с Пильна

Малороганська сільська рада

с Малая Рогань

с Бісквітне

с Коропи

Пономаренківська сільська рада

с Пономаренки

с Борове

с Горбані

с Лелюки

с Логачівка

с Павленки

с Федірці

с Хроли

Русько-Тишківська сільська рада

с Руські Тишки

с Петрівка

с Українське

с Черкаські Тишки

Тернівська сільська рада

с Тернова

с-ще Перемога

Циркунівська сільська рада

с Циркуни

с Бутенкове

с Михайлівка

с Олександрівка

с Черняки

Яковлівська сільська рада

с Яковлівка

с Олександрівка

с Ржавець

Харківська міська рада

с Мовчани

Чугуївський район
(Чугуїв)

Введенська селищна рада

смт Введенка

с Зауддя

с Зелений Колодязь

с Світанок

с Тернова

Есхарівська селищна рада

смт Есхар

Кочетоцька селищна рада

смт Кочеток

Малинівська селищна рада

смт Малинівка

Новопокровська селищна рада

смт Новопокровка

с-ще Чапаєва

Чкаловська селищна рада

смт Чкаловське

с Гаврилівка

с-ще Дослідне

с Миколаївка

с Нова Гнилиця

Базаліївська сільська рада

с Базаліївка

Великобабчанська сільська рада

с Велика Бабка

с Піщане

Волохово-Ярська сільська рада

с Волохів Яр

Граківська сільська рада

с Гракове

с-ще Залізничне

с Ртищівка

Зарожненська сільська рада

с Зарожне

с Тетлега

Іванівська сільська рада

с Іванівка

с Михайлівка

с Петрівське

с Студенок

Кам'яноярузька сільська рада

с Кам'яна Яруга

Коробочкинська сільська рада

с Коробочкине

с Осиковий Гай

Леб'язька сільська рада

с Леб'яже

с Миколаївка

с Пушкарне

с Таганка

Мосьпанівська сільська рада

с Мосьпанове

Старогнилицька сільська рада

с Стара Гнилиця

Старопокровська сільська рада

с Стара Покровка

с Поди

Юрченківська сільська рада

с Юрченкове

Шевченківський район
(селище міського типу Шевченкове)

Шевченківська селищна рада

смт Шевченкове

с Верхньозорянське

с Зорянське

с Огурцівка

с Первомайське

с Раївка

с Сазонівка

с Троїцьке

Аркадівська сільська рада

с Аркадівка

с Ленінка

с Микільське

Безмятежненська сільська рада

с Безмятежне

с Кравцівка

с Миропілля

с Полтава

с Станіславка

с Старий Чизвик

Березівська сільська рада

с Березівка

с Баранове

Борівська сільська рада

с-ще Борівське

с Михайлівка

Василенківська сільська рада

с Василенкове

с Малі Кринки

с Худоярове

Великохутірська сільська рада

с Великі Хутори

с Журавка

Волосько-Балаклійська сільська рада

с Волоська Балаклія

Гетьманівська сільська рада

с Гетьманівка

с Горожанівка

с Лелюківка

с Мостове

с Одрадне

с Тетянівка

Нижньобурлуцька сільська рада

с Нижній Бурлук

с Володимирівка

с Іванівка

с Михайлівка

с Смолівка

с Шевченкове

с Шишківка

Новомиколаївська сільська рада

с Новомиколаївка

с Іванівка

Петрівська сільська рада

с Петрівка

Петропільська сільська рада

с Петропілля

с Гроза

с Колісниківка

с Максимівка

с Олександрівка

с Олексіївка

с Самарське

с Ставище

с Сумське

Семенівська сільська рада

с Семенівка

с Богодарівка

с Новий Лиман

с Новостепанівка

Сподобівська сільська рада

с Сподобівка

с Дуванка

с Федорівка

Старовірівська сільська рада

с Старовірівка