Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру
Геопортал адміністративно-територіального устрою України

Науково-дослідний інститут геодезії і картографії

Херсонська область

Центр - м.Херсон

Територія (тис. кв. км) - 25421

Населення (тис. осіб) - ▼ 1081389 ( 1.06.2012)

Дата утворення -

районів

-

18

міських рад

-

9

міст обласного значення

-

3

селищних рад

-

31

міст районного значення

-

6

сільських рад

-

257

селищ міського типу

-

30

населених пунктів -700

в тому числі: міських - 40, сільских - 660

1. Відомості про райони

а) територія, число рад і населених пунктів

Найменування району

Територія в тис. кв. км

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Бериславський

1733241.15686106

3

1

20

1

1

41

Білозерський

1329969.33165306

0

1

21

0

1

56

Великолепетиський

992424.737427174

0

1

6

0

1

12

Великоолександрівський

1493113.70913727

0

3

16

0

4

54

Верхньорогачицький

924852.777154592

0

1

6

0

1

20

Високопільський

701192.994897533

0

2

10

0

2

34

Генічеський

1860570.96365847

1

2

17

1

2

65

Голопристанський

2443877.76512776

1

0

21

1

0

52

Горностаївський

1006541.41311636

0

1

12

0

1

28

Іванівський

1119336.08398552

0

1

14

0

1

27

Каланчацький

905755.660873458

0

3

10

0

2

20

Каховський

1455904.52719637

0

1

18

0

1

43

Нижньосірогозький

1211406.60284548

0

1

13

0

1

24

Нововоронцовський

1009204.120567

0

1

12

0

1

19

Новотроїцький

2039246.51724477

0

2

17

0

2

42

Скадовський

1148902.66808158

1

1

13

1

1

39

Цюрупинський

1757407.45875466

0

2

12

0

2

28

Чаплинський

1607693.41162093

0

2

18

0

2

39

2. Відомості про міста і селища міського типу

а) міста обласного значення

райони міст, число рад і населених пунктів

Найменування міста

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Каховка

0

1

0

0

0

0

Нова Каховка

1

0

1

0

0

0

Херсон

1

3

4

0

0

1

б) міста районного значення

Найменування міста

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Берислав

районний центр

Бериславський район

Генічеськ

районний центр

Генічеський район

Гола Пристань

районний центр

Голопристанський район

Скадовськ

районний центр

Скадовський район

Таврійськ

Новокаховська міська рада

Цюрупинськ

районний центр

Херсонська міська рада

в) селища міського типу

Найменування селища

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Антонівка

Архангельське

Високопільський район

Асканія-Нова

Чаплинський район

Біла Криниця

Великоолександрівський район

Білозерка

районний центр

Білозерський район

Брилівка

Цюрупинський район

Велика Лепетиха

районний центр

Великолепетиський район

Велика Олександрівка

районний центр

Великоолександрівський район

Верхній Рогачик

районний центр

Верхньорогачицький район

Високопілля

районний центр

Високопільський район

Горностаївка

районний центр

Горностаївський район

Дніпряни

Новокаховська міська рада

Зеленівка

Іванівка

районний центр

Іванівський район

Каланчак

районний центр

Каланчацький район

Калінінське

Великоолександрівський район

Кар'єрне

Великоолександрівський район

Козацьке

Бериславський район

Комишани

Лазурне

Скадовський район

Любимівка

Каховський район

Мирне

Каланчацький район

Наддніпрянське

Нижні Сірогози

районний центр

Нижньосірогозький район

Нова Маячка

Цюрупинський район

Нововоронцовка

районний центр

Нововоронцовський район

Новоолексіївка

Генічеський район

Новотроїцьке

районний центр

Новотроїцький район

Партизани

Генічеський район

Сиваське

Новотроїцький район

Чаплинка

районний центр

Чаплинський район

3. Ради і населені пункти області

а) міські ради міст обласного значення

Найменування міста обласного значення

Найменування ради

Найменування населеного пункту

Каховка

Каховська міська рада

м Каховка

Нова Каховка

Новокаховська міська рада

м Нова Каховка

Херсон

Херсонська міська рада

м Херсон

б) райони

Бериславський район
(місто Берислав)

Бериславська міська рада

м Берислав

Козацька селищна рада

смт Козацьке

Бургунська сільська рада

с Бургунка

Веселівська сільська рада

с-ще Веселе

Високівська сільська рада

с Високе

с Львівські Отруби

с-ще Матросівка

с Таврійське

Зміївська сільська рада

с Зміївка

Качкарівська сільська рада

с Качкарівка

с Саблуківка

Кіровська сільська рада

с Кірове

с Інгулівка

с Куйбишеве

с Чайкине

Львівська сільська рада

с Львове

Максимо-Горьківська сільська рада

с Максима Горького

Милівська сільська рада

с Милове

с Суханове

с Червоний Яр

Новобериславська сільська рада

с Новоберислав

Новокаїрська сільська рада

с Новокаїри

с Республіканець

Новорайська сільська рада

с-ще Новорайськ

с-ще Заможне

с Костирка

Одрадокам'янська сільська рада

с Одрадокам'янка

с Миколаївка

Ольгівська сільська рада

с Ольгівка

с Вірівка

Раківська сільська рада

с Раківка

с Новосілка

с Першотравневе

с Тараса Шевченка

с Урожайне

Степнянська сільська рада

с Степне

с Кошара

Томаринська сільська рада

с Томарине

Тягинська сільська рада

с Тягинка

Червономаяцька сільська рада

с-ще Червоний Маяк

с Крупиця

с-ще Ударник

Шляхівська сільська рада

с-ще Шляхове

Білозерський район
(селище міського типу Білозерка)

Білозерська селищна рада

смт Білозерка

с-ще Розлив

с-ще Черешеньки

Дар'ївська сільська рада

с Дар'ївка

Дніпровська сільська рада

с-ще Дніпровське

с-ще Ромашкове

с-ще Янтарне

Інгулецька сільська рада

с Інгулець

с Тельмана

с Ясна Поляна

Киселівська сільська рада

с Киселівка

с Барвінок

с Зелений Гай

с Клапая

Кізомиська сільська рада

с Кізомис

с-ще Берегове

с-ще Велетенське

с-ще Гончарне

с-ще Первомайське

Микільська сільська рада

с Микільське

с Понятівка

Музиківська сільська рада

с Музиківка

с Висунці

с Мірошниківка

Надеждівська сільська рада

с Надеждівка

с Знам'янка

с Зорівка

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

Петрівська сільська рада

с Петрівське

Посад-Покровська сільська рада

с Посад-Покровське

с-ще Копані

с Солдатське

Правдинська сільська рада

с Правдине

с Кірове

с Нова Зоря

Радянська сільська рада

с-ще Радянське

с Грозове

с-ще Дослідне

с-ще Молодецьке

с Паришеве

с-ще Червоний Поділ

Садівська сільська рада

с Садове

с-ще Придніпровське

Станіславська сільська рада

с Станіслав

Східненська сільська рада

с-ще Східне

с Загорянівка

Токарівська сільська рада

с Токарівка

с Іванівка

с Новотягинка

Томинобалківська сільська рада

с Томина Балка

с Новодмитрівка

Федорівська сільська рада

с Федорівка

с Ульяновка

Чорнобаївська сільська рада

с Чорнобаївка

с Крутий Яр

Широкобалківська сільська рада

с Широка Балка

с Софіївка

Великолепетиський район
(селище міського типу Велика Лепетиха)

Великолепетиська селищна рада

смт Велика Лепетиха

Демидівська сільська рада

с Демидівка

с Запоріжжя

Катеринівська сільська рада

с Катеринівка

с Костянтинівка

Князе-Григорівська сільська рада

с Князе-Григорівка

с Середнє

Малолепетиська сільська рада

с Мала Лепетиха

с Дмитрівка

с Сергіївка

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

Рубанівська сільська рада

с Рубанівка

с Веселе

Великоолександрівський район
(селище міського типу Велика Олександрівка)

Білокриницька селищна рада

с Білоусове

смт Біла Криниця

смт Кар'єрне

с Первомайське

Великоолександрівська селищна рада

смт Велика Олександрівка

с Білоусове

с Твердомедове

Калінінська селищна рада

смт Калінінське

с Зелений Гай

с Краснолюбецьк

с Новополтавка

Білоусівська сільська рада

с Токареве

Благодатівська сільська рада

с Благодатівка

с Андріївка

с Лозове

с Мала Сейдеминуха

с Новогреднєве

с Сухий Ставок

Бобровокутська сільська рада

с Бобровий Кут

с Заповіт

Борозенська сільська рада

с Борозенське

с Кучерське

с П'ятихатки

с Садок

Брускинська сільська рада

с Брускинське

с Безводне

с Іщенка

с Костромка

Давидово-Брідська сільська рада

с Давидів Брід

с Білогірка

с Запоріжжя

Малоолександрівська сільська рада

с Мала Олександрівка

Новодмитрівська сільська рада

с Новодмитрівка

Новокалузька сільська рада

с Нова Калуга

с Веселе

с Нова Калуга Друга

с Червона Людмилівка

Новокам'янська сільська рада

с Новогригорівка

с Нова Кам'янка

Новокубанська сільська рада

с Нова Кубань

с Стариця

Новопавлівська сільська рада

с Новопавлівка

с Буцівське

Старосільська сільська рада

с Старосілля

с Довгове

с Кам'яне

с Шостакове

Трифонівська сільська рада

с Трифонівка

с Нововасилівка

Чарівненська сільська рада

с Чарівне

с Дмитренка

с Костомарове

с Красносільське

Чкаловська сільська рада

с Чкалове

с Вишневе

с Карло-Марксівське

с Криничанка

с Степове

Верхньорогачицький район
(селище міського типу Верхній Рогачик)

Верхньорогачицька селищна рада

смт Верхній Рогачик

с Вишневе

с Зоря

с Леніне

с Трудовик

Бережанська сільська рада

с Бережанка

с Георгіївка

с Михайлівка

с Новознам'янка

Зеленівська сільська рада

с Зелене

Первомаївська сільська рада

с Первомаївка

с Пролетарій

Самійлівська сільська рада

с Самійлівка

с Лисиче

с Павлівка

Ушкальська сільська рада

с Ушкалка

с Бабине

с Нижній Рогачик

Чистопільська сільська рада

с Чистопілля

с Кожум'яки

с Олексіївка

Високопільський район
(селище міського типу Високопілля)

Архангельська селищна рада

смт Архангельське

с Блакитне

Високопільська селищна рада

смт Високопілля

с Князівка

с Потьомкине

с Тополине

Заградівська сільська рада

с Заградівка

Зарічненська сільська рада

с Зарічне

с Благодатне

с Мар'їне

Іванівська сільська рада

с Іванівка

с Миколаївка

Кочубеївська сільська рада

с Кочубеївка

с Микільське

с Світлівка

Малошестірнянська сільська рада

с Мала Шестірня

с Новогригорівське

с Федорівка

Нововознесенська сільська рада

с Нововознесенське

с Вереміївка

с Добрянка

с Костирка

Новомиколаївська сільська рада

с Новомиколаївка

с Червоноармійське

Новопетрівська сільська рада

с Новопетрівка

с Ольгине

Орлівська сільська рада

с Орлове

с Наталине

с Новобратське

с Петрівське

с Рівнопілля

Пригір'ївська сільська рада

с Пригір'я

с Кам'янка

с Краснівка

с Розівка

с Свободне

Генічеський район
(місто Генічеськ)

Генічеська міська рада

м Генічеськ

Новоолексіївська селищна рада

смт Новоолексіївка

Партизанська селищна рада

смт Партизани

с Гайове

с Догмарівка

с Москаленка

Новогригорівська сільська рада

с Новогригорівка

с Зелений Гай

с Рози Люксембург

Новодмитрівська сільська рада

с Новодмитрівка

с Веснянка

с Люблинка

Новоіванівська сільська рада

с Новоіванівка

с Пробудження

Озерянська сільська рада

с Озеряни

с Комісарівка

с Новий Азов

с Перекоп

с Пчілка

Павлівська сільська рада

с Павлівка

Петрівська сільська рада

с Петрівка

Плавська сільська рада

с Плавське

с Вільне

с Новий Світ

с Роздолля

с Якимівка

Привільненська сільська рада

с-ще Привільне

с Велетнівка

с-ще Жовтневе

с-ще Радянське

Рівненська сільська рада

с Рівне

с Вікторівка

с Володимирівка

с Запорожець

с-ще Комунарське

с Малинівка

с Муравейник

с Новий Мир

с Сергіївка

с Шлях Незаможника

Сокологірненська сільська рада

с Сокологірне

с Виноградний Клин

с Макшіївка

с Новоєфремівка

Стокопанівська сільська рада

с Стокопані

с Драгоманове

с Нова Праця

Стрілкова сільська рада

с Стрілкове

Фрунзенська сільська рада

с Фрунзе

с Придорожнє

Червонопрапорна сільська рада

с Червонопрапорне

с Салькове

с Семихатка

с Ясна Поляна

Чонгарська сільська рада

с Чонгар

с Атамань

с-ще Залізничне

с Миколаївка

с Новий Труд

с Попівка

с-ще Сиваш

с Чернігівка

Щасливцівська сільська рада

с Щасливцеве

с Генічеська Гірка

с-ще Приозерне

Щорсівська сільська рада

с Щорсівка

с Бойове

с Ярошик

Голопристанський район
(місто Гола Пристань)

Голопристанська міська рада

м Гола Пристань

с Білогрудове

Бехтерська сільська рада

с Бехтери

с Новочорномор'я

Великокардашинська сільська рада

с Велика Кардашинка

с Кардашинка

с Кохани

с Мала Кардашинка

Геройська сільська рада

с Геройське

Гладківська сільська рада

с Гладківка

с Рідна Україна

Добропільська сільська рада

с Добропілля

с-ще Жовтневе

с Київка

с-ще Новоселівка

Долматівська сільська рада

с Долматівка

Збур'ївська сільська рада

с Збур'ївка

с Берегове

с Комуна

с Облої

Краснознам'янська сільська рада

с Краснознам'янка

с Вільна Україна

с Очаківське

Круглоозерська сільська рада

с Круглоозерка

с Більшовик

Малокопанівська сільська рада

с Малі Копані

с Буркути

Нововолодимирівська сільська рада

с Нововолодимирівка

с Зеленотропинське

с Сліпушинське

Новозбур'ївська сільська рада

с Нова Збур'ївка

Новософіївська сільська рада

с Новософіївка

с Калинівка

с Петрівка

Новофедорівська сільська рада

с Новофедорівка

с Залізний Порт

Олексіївська сільська рада

с Олексіївка

Рибальченська сільська рада

с Рибальче

с-ще Виноградне

с Забарине

Садівська сільська рада

с-ще Садове

с Вільна Дружина

с Іванівка

с Індустріальне

с Пам'ятне

Старозбур'ївська сільська рада

с Стара Збур'ївка

Таврійська сільська рада

с Таврійське

с Великий Клин

Чорноморська сільська рада

с Чорноморські Криниці

с Лиманівка

с Суворовка

с-ще Чорноморське

Чулаківська сільська рада

с Чулаківка

Горностаївський район
(селище міського типу Горностаївка)

Горностаївська селищна рада

смт Горностаївка

с Зелений Под

Антонівська сільська рада

с Антонівка

с Зірка

Великоблаговіщенська сільська рада

с Велика Благовіщенка

с Василівка

с Новоєлизаветівка

Дубівська сільська рада

с Дубівка

с Запорізьке

Заводівська сільська рада

с Заводівка

Каїрська сільська рада

с Каїри

Козаче-Лагерська сільська рада

с Козачі Лагері

с Нові Олешки

Костянтинівська сільська рада

с Костянтинівка

с Братолюбівка

с Миколаївка

Маринська сільська рада

с Маринське

с Червоноармійське

Ольгинська сільська рада

с Ольгине

с Кочубеївка

Славненська сільська рада

с Славне

с Нова Благовіщенка

с Софіївка

Червоноблагодатненська сільська рада

с Червоноблагодатне

с Красне

с Лопатки

с Ясна Поляна

Червонополянська сільська рада

с Червона Поляна

с Старолук'янівка

Іванівський район
(селище міського типу Іванівка)

Іванівська селищна рада

смт Іванівка

Балашівська сільська рада

с Балашове

с Квіткове

Благодатненська сільська рада

с Благодатне

с Тимофіївка

Воскресенська сільська рада

с Воскресенка

с Михайлівка

Дружбівська сільська рада

с Дружбівка

Любимівська сільська рада

с Любимівка

Нововасилівська сільська рада

с Нововасилівка

Новодмитрівська сільська рада

с Новодмитрівка Друга

с Дмитрівка

с-ще Новознаменка

с-ще Федорівка

Новомиколаївська сільська рада

с Новомиколаївка

с Широка Балка

Новосеменівська сільська рада

с Новосеменівка

с Мартівка

Першотравнева сільська рада

с Першотравневе

Трохимівська сільська рада

с Трохимівка

с Захарівка

с Кірове

с Новодмитрівка Перша

Українська сільська рада

с Українське

с Червоний Прапор

Фрунзенська сільська рада

с Фрунзе

Шотівська сільська рада

с Шотівка

с-ще Веселівка

Каланчацький район
(селище міського типу Каланчак)

Каланчацька селищна рада

смт Каланчак

Мирненська селищна рада

смт Мирне

Гаврилівська сільська рада

с Гаврилівка Друга

с Бабенківка Перша

Новокиївська сільська рада

с Новокиївка

Новоолександрівська сільська рада

с Новоолександрівка

Новопавлівська сільська рада

с Новопавлівка

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

Олексіївська сільська рада

с Олексіївка

с Приморське

Привільська сільська рада

с Привілля

с Бабенківка Друга

с Вербове

с Максима Горького

Роздольненська сільська рада

с-ще Роздольне

Хорлівська сільська рада

с Хорли

Червоночабанська сільська рада

с Червоний Чабан

с Каїрка

с Макарівка

с Пам'ятник

с Польове

с Ставки

Каховський район
(Каховка)

Любимівська селищна рада

смт Любимівка

с-ще Завітне

Василівська сільська рада

с Василівка

с Комишанка

с Лук'янівка

с Софіївка

Волинська сільська рада

с-ще Волинське

с-ще Остапенка

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

с Діброва

Дудчинська сільська рада

с Дудчине

с Любимо-Мар'ївка

с Любимо-Павлівка

Заозерненська сільська рада

с Заозерне

с Ольгівка

Кам'янська сільська рада

с Кам'янка

с Сергіївка

с Цукури

с Червоне Поділля

Коробківська сільська рада

с Коробки

Костогризівська сільська рада

с Костогризове

с Богданівка

с Наталівка

Малокаховська сільська рада

с Малокаховка

Новокам'янська сільська рада

с Новокам'янка

Роздольненська сільська рада

с Роздольне

Розо-Люксембургська сільська рада

с-ще Слиненка

с-ще Сокирки

с-ще Федорівка

Семенівська сільська рада

с Семенівка

Слобідська сільська рада

с Архангельська Слобода

с Вільна Україна

Тавричанська сільська рада

с Тавричанка

с Мар'янівка

с Скворцівка

с Солідарне

Червоноперекопська сільська рада

с-ще Червоний Перекоп

с-ще Зелена Рубанівка

с Калинівка

с Петропавлівка

с Подівка

с Просторе

Чорноморівська сільська рада

с Чорноморівка

Чорнянська сільська рада

с Чорнянка

Нижньосірогозький район
(селище міського типу Нижні Сірогози)

Нижньосирогозька селищна рада

смт Нижні Сірогози

Анатолівська сільська рада

с Анатолівка

с Догмарівка

Братська сільська рада

с Братське

с Заповітне

Вербівська сільська рада

с Верби

с Зернове

с Комсомольське

с Партизани

с Чеховка

Верхньосірогозька сільська рада

с Верхні Сірогози

Верхньоторгаївська сільська рада

с Верхні Торгаї

Вільненська сільська рада

с Вільне

с Змагання

с Новорогачинське

Дем'янівська сільська рада

с Дем'янівка

Нижньоторгаївська сільська рада

с Нижні Торгаї

Новоолександрівська сільська рада

с Новоолександрівка

Новопетрівська сільська рада

с Новопетрівка

с Косаківка

Першопокровська сільська рада

с Першопокровка

с Богданівка

Сірогозька сільська рада

с-ще Сірогози

Степненська сільська рада

с Степне

с-ще Дальнє

Нововоронцовський район
(селище міського типу Нововоронцовка)

Нововоронцовська селищна рада

смт Нововоронцовка

Біляївська сільська рада

с Біляївка

с Українка

Гаврилівська сільська рада

с Гаврилівка

Дудчанська сільська рада

с Дудчани

Золотобалківська сільська рада

с Золота Балка

Любимівська сільська рада

с Любимівка

Миролюбівська сільська рада

с Миролюбівка

с Трудолюбівка

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

Нововоскресенська сільська рада

с Нововоскресенське

Новоолександрівська сільська рада

с Новоолександрівка

Осокорівська сільська рада

с Осокорівка

Петропавлівська сільська рада

с Петропавлівка

с Майське

с Червоне

Хрещенівська сільська рада

с Хрещенівка

с-ще Ленінське

с Петрівка

с Шевченківка

Новотроїцький район
(селище міського типу Новотроїцьке)

Новотроїцька селищна рада

смт Новотроїцьке

с Благовіщенка

с Захарівка

Сиваська селищна рада

смт Сиваське

Василівська сільська рада

с Василівка

с Дружелюбівка

Володимиро-Іллінська сільська рада

с Володимиро-Іллінка

с Катеринівка

с Новорепівка

с Новоукраїнка

с Софіївка

Воскресенська сільська рада

с Воскресенка

Горностаївська сільська рада

с Горностаївка

Громівська сільська рада

с Громівка

Дивненська сільська рада

с Дивне

с Лиходідівка

с Попелак

с Свиридонівка

Зеленівська сільська рада

с Зелене

с Перемога

Новомиколаївська сільська рада

с Новомиколаївка

Новомихайлівська сільська рада

с Новомихайлівка

с Водославка

с Маячка

Новопокровська сільська рада

с Новопокровка

с Ясна Поляна

Одрадівська сільська рада

с Одрадівка

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Калинівка

Подівська сільська рада

с Подове

с Качкарівка

Сергіївська сільська рада

с Сергіївка

с Вознесенка

Сивашівська сільська рада

с Сивашівка

с Заозерне

с Овер'янівка

с Садове

Федорівська сільська рада

с Федорівка

с Кривий Ріг

с Метрополь

Чкаловська сільська рада

с Чкалове

с Воскресенське

с Двійне

с Ковильне

Скадовський район
(місто Скадовськ)

Скадовська міська рада

м Скадовськ

с-ще Озерне

Лазурненська селищна рада

смт Лазурне

Антонівська сільська рада

с-ще Антонівка

с-ще Озерне

с-ще Озерне

Володимирівська сільська рада

с Володимирівка

с Лиманське

с Новоросійське

Красненська сільська рада

с Красне

с-ще Степне

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Біленьке

с Ленінське

с Новосілка

с Промінь

с Труд

Новомиколаївська сільська рада

с Новомиколаївка

Приморська сільська рада

с Приморське

Птахівська сільська рада

с Птахівка

с Малоолександрівка

с Миколаївка

с Хатки

Радгоспненська сільська рада

с-ще Радгоспне

с-ще Грушівка

с-ще Зелене

с Комсомольське

с Комунарівка

Таврійська сільська рада

с-ще Таврія

с-ще Вишневе

Тарасівська сільська рада

с Тарасівка

с Дарівка

с Новоукраїнка

Улянівська сільська рада

с Улянівка

с Андріївка

Шевченківська сільська рада

с Шевченка

с Мала Андронівка

с Петрівка

Широчанська сільська рада

с Широке

с Велика Андронівка

с Гостроподолянське

Цюрупинський район
(місто Цюрупинськ)

Цюрупинська міська рада

с-ще Цюрупинськ

с Саги

Брилівська селищна рада

смт Брилівка

с Мирне

Новомаяцька селищна рада

смт Нова Маячка

Абрикосівська сільська рада

с-ще Абрикосівка

Великокопанівська сільська рада

с Великі Копані

с Добросілля

Виноградівська сільська рада

с Виноградове

Козаче-Лагерська сільська рада

с Козачі Лагері

с Кринки

Костогризівська сільська рада

с Костогризове

с Поди

Підстепненська сільська рада

с Підстепне

с Піщанівка

Подо-Калинівська сільська рада

с Подо-Калинівка

с Стара Маячка

Раденська сільська рада

с Раденськ

с Пролетарка

Солонцівська сільська рада

с Солонці

с-ще Підлісне

Тарасівська сільська рада

с Тарасівка

с Клини

с Ленінка

с Привітне

Щасливська сільська рада

с-ще Щасливе

с Марченка

с Привільне

Ювілейна сільська рада

с-ще Ювілейне

с Дружне

Чаплинський район
(селище міського типу Чаплинка)

Асканіє-Нова селищна рада

смт Асканія-Нова

с-ще Іллінка

с-ще Комиш

с-ще Молочне

с-ще Новий Етап

с-ще Питомник

Чаплинська селищна рада

смт Чаплинка

с Нове

с Червоний Яр

Балтазарівська сільська рада

с Балтазарівка

с Морозівка

с Рачівка

Григорівська сільська рада

с Григорівка

Долинська сільська рада

с Долинське

Іванівська сільська рада

с Іванівка

Кучерявоволодимирівська сільська рада

с Кучерявоволодимирівка

с Кудряве

Магдалинівська сільська рада

с Магдалинівка

с Андріївка

с Чорна Долина

Маркеєвська сільська рада

с-ще Маркеєв

Надеждівська сільська рада

с Надеждівка

Новонаталівська сільська рада

с Новонаталівка

с Наталівка

Павлівська сільська рада

с Павлівка

с Нововолодимирівка

Першокостянтинівська сільська рада

с Першокостянтинівка

Преображенська сільська рада

с Преображенка

с Жовтневе

Скадовська сільська рада

с Скадовка

с Білоцерківка

Строганівська сільська рада

с Строганівка

Хлібодарівська сільська рада

с Хлібодарівка

с Веселе Друге

Хрестівська сільська рада

с Хрестівка

с Світле

Червонополянська сільська рада

с Червона Поляна

с Новий Гай

Шевченківська сільська рада

с Шевченка

с Маячинка

с Рогачинка