Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру
Геопортал адміністративно-територіального устрою України

Науково-дослідний інститут геодезії і картографії

Хмельницька область

Центр - м.Хмельницький

Територія (тис. кв. км) - 20718

Населення (тис. осіб) - ▼ 1317930 ( 1.06.2012)

Дата утворення -

районів

-

20

міських рад

-

13

міст обласного значення

-

6

селищних рад

-

24

міст районного значення

-

7

сільських рад

-

567

селищ міського типу

-

24

населених пунктів -1450

в тому числі: міських - 37, сільских - 1413

1. Відомості про райони

а) територія, число рад і населених пунктів

Найменування району

Територія в тис. кв. км

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Білогірський

779599.7084973

0

2

23

0

2

72

Віньковецький

653800.972874162

0

1

17

0

1

35

Волочиський

1112470.24230564

1

2

40

1

2

85

Городоцький

1117205.87012001

1

1

29

1

1

71

Деражнянський

922429.943780646

1

2

27

1

2

59

Дунаєвецький

1183571.20960246

1

2

43

1

2

83

Ізяславський

1252119.73184875

1

0

29

1

0

91

Кам'янець-Подільський

1546913.52550691

0

1

41

0

1

121

Красилівський

1180047.91225089

1

1

35

1

1

93

Летичівський

958585.681047023

0

2

19

0

2

55

Новоушицький

859830.262630198

0

1

21

0

1

58

Полонський

868076.653980647

1

1

17

1

1

45

Славутський

1167887.125956

0

0

36

0

0

79

Старокостянтинівський

1226999.4935393

0

0

30

0

0

97

Старосинявський

662332.923375126

0

1

16

0

1

44

Теофіпольський

721294.715285601

0

2

22

0

2

53

Хмельницький

1222772.59029308

0

1

38

0

1

77

Чемеровецький

931321.072322175

0

2

33

0

2

68

Шепетівський

1166202.81648297

0

1

22

0

1

68

Ярмолинецький

899685.022897491

0

1

29

0

1

59

2. Відомості про міста і селища міського типу

а) міста обласного значення

райони міст, число рад і населених пунктів

Найменування міста

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Кам'янець-Подільський

0

0

0

0

0

0

Нетішин

0

0

0

0

0

0

Славута

0

0

0

0

0

0

Старокостянтинів

0

0

0

0

0

0

Хмельницький

0

0

0

0

0

0

Шепетівка

0

0

0

0

0

0

б) міста районного значення

Найменування міста

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Волочиськ

районний центр

Волочиський район

Городок

районний центр

Городоцький район

Деражня

районний центр

Деражнянський район

Дунаївці

районний центр

Дунаєвецький район

Ізяслав

районний центр

Ізяславський район

Красилів

районний центр

Красилівський район

Полонне

районний центр

Полонський район

в) селища міського типу

Найменування селища

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Антоніни

Красилівський район

Базалія

Теофіпольський район

Білогір'я

районний центр

Білогірський район

Війтівці

Волочиський район

Віньківці

районний центр

Віньковецький район

Вовковинці

Деражнянський район

Гриців

Шепетівський район

Дунаївці

Дунаєвецький район

Закупне

Чемеровецький район

Летичів

районний центр

Летичівський район

Лозове

Деражнянський район

Меджибіж

Летичівський район

Наркевичі

Волочиський район

Нова Ушиця

районний центр

Новоушицький район

Понінка

Полонський район

Сатанів

Городоцький район

Смотрич

Дунаєвецький район

Стара Синявка

районний центр

Старосинявський район

Стара Ушиця

Кам'янець-Подільський район

Теофіполь

районний центр

Теофіпольський район

Чемерівці

районний центр

Чемеровецький район

Чорний Острів

Хмельницький район

Ямпіль

Білогірський район

Ярмолинці

районний центр

Ярмолинецький район

3. Ради і населені пункти області

а) міські ради міст обласного значення

Найменування міста обласного значення

Найменування ради

Найменування населеного пункту

Кам'янець-Подільський

Кам'янець-Подільська міська рада

м Кам'янець-Подільський

Нетішин

Нетішинська міська рада

м Нетішин

Славута

Славутська міська рада

м Славута

Старокостянтинів

Старокостянтинівська міська рада

м Старокостянтинів

Хмельницький

Хмельницька міська рада

м Хмельницький

Шепетівка

Шепетівська міська рада

м Шепетівка

б) райони

Білогірський район
(селище міського типу Білогір'я)

Білогірська селищна рада

смт Білогір'я

с Закіт

с Карасиха

с Тростянка

с Українка

Ямпільська селищна рада

смт Ямпіль

с Дідківці

с Лепесівка

с Паньківці

В'язовецька сільська рада

с В'язовець

с Ставок

Великоборовицька сільська рада

с Велика Боровиця

с Іванівка

Вікнинська сільська рада

с Вікнини

с Дзвінки

с Надишень

Вільшаницька сільська рада

с Вільшаниця

с Вариводки

Воробіївська сільська рада

с Воробіївка

с Норилів

с Погорільці

с Тихомель

Гулівецька сільська рада

с Гулівці

с Жижниківці

с Синютки

Денисівська сільська рада

с Денисівка

с Данилівка

с Калинівка

Довгалівська сільська рада

с Довгалівка

с Москалівка

Залузька сільська рада

с Залужжя

с Вікентове

с Корниця

с Шельвів

Йосиповецька сільська рада

с Йосипівці

с Гурщина

с Загірці

Квітнева сільська рада

с Квітневе

с Весняне

с Соснівка

с Соснівочка

Коритненська сільська рада

с Коритне

с Ювківці

Кур'янківська сільська рада

с Кур'янки

с Держаки

с Шимківці

Малоборовицька сільська рада

с Мала Боровиця

с Загребля

с Заріччя

с Зіньки

с Карпилівка

Миклашівська сільська рада

с Миклаші

Мокровільська сільська рада

с Мокроволя

с Жемелинці

с Окіп

Перерослівська сільська рада

с Переросле

с Козин

с Червоне

Семенівська сільська рада

с Семенів

с Новосеменів

Сивківська сільська рада

с Сивки

с Міжгір'я

Ставищанська сільська рада

с Ставищани

с Баймаки

с Кащенці

с Ліски

Сушовецька сільська рада

с Сушівці

с Водички

Хорошівська сільська рада

с Хорошів

с Малі Калетинці

с Степанівка

Юрівська сільська рада

с Юрівка

с Великі Калетинці

с Шуньки

Віньковецький район
(селище міського типу Віньківці)

Віньковецька селищна рада

смт Віньківці

с Гринева

с Карижин

с Подолянське

Адамівська сільська рада

с Адамівка

Великоолександрівська сільська рада

с Великий Олександрів

с Черкасівка

Говорівська сільська рада

с Говори

с Ломачинці

Грим'яцька сільська рада

с Грим'ячка

Дашковецька сільська рада

с Дашківці

Женишковецька сільська рада

с Женишківці

с Гоголі

Зіньківська сільська рада

с Зіньків

с Станіславівка

Зорянська сільська рада

с Зоряне

Карачієвецька сільська рада

с Карачіївці

с Бистриця

с Калюсик

с Майдан-Карачієвецький

Майдано-Олександрівська сільська рада

с Майдан-Олександрівський

с Балки

с Гута

Нетечинецька сільська рада

с Нетечинці

с Дружба

с Славута

Осламівська сільська рада

с Осламів

Охрімовецька сільська рада

с Охрімівці

с Слобідка-Охрімовецька

Петрашівська сільська рада

с Петрашівка

с Пирогівка

Пилипо-Олександрівська сільська рада

с Пилипи-Олександрівські

Покутинецька сільська рада

с Покутинці

Яснозірська сільська рада

с Яснозір'я

с Виселок

с Фащіївка

Волочиський район
(місто Волочиськ)

Волочиська міська рада

м Волочиськ

Війтовецька селищна рада

смт Війтівці

Наркевицька селищна рада

смт Наркевичі

с Сергіївка

с Юхимівці

Авратинська сільська рада

с Авратин

с Збручівка

Богданівська сільська рада

с Богданівка

с Червоний Острів

Бокиївська сільська рада

с Бокиївка

с Медведівка

Бронівська сільська рада

с Бронівка

с Видава

Бубнівська сільська рада

с Бубнівка

с Новоленськ

Вочковецька сільська рада

с Вочківці

с Вільшани

с Петрівщина

Гарнишівська сільська рада

с Гарнишівка

с Вигода

с Іванівці

с Маначин

Дзеленецька сільська рада

с Дзеленці

Завалійківська сільська рада

с Завалійки

Зайчиківська сільська рада

с Зайчики

с Постолівка

Зеленівська сільська рада

с Зелена

Клининська сільська рада

с Клинини

Копачівська сільська рада

с Копачівка

с Лозова

с Мирівка

с Мислова

Користовецька сільська рада

с Користова

с Бальківці

Кривачинецька сільська рада

с Кривачинці

Криштопівська сільська рада

с Криштопівка

Купільська сільська рада

с Купіль

с Гайдайки

Курилівська сільська рада

с Курилівка

Новогреблівська сільська рада

с Нова Гребля

с Іванівка

Ожиговецька сільська рада

с Ожигівці

с Петрівське

с Соболівка

Павликовецька сільська рада

с Павликівці

с Мочулинці

Пахутинецька сільська рада

с Пахутинці

с Березина

с Копачівка Друга

Петриковецька сільська рада

с Петриківці

с Качуринці

Писарівська сільська рада

с Писарівка

Полянська сільська рада

с Поляни

с Канівка

с Петрівка

Поповецька сільська рада

с Попівці

с Великі Жеребки

с Жовтневе

с Червоний Кут

Порохнянська сільська рада

с Порохня

Рябіївська сільська рада

с Рябіївка

с Гонорівка

Сарнівська сільська рада

с Сарнів

с Куровечка

Соломнянська сільська рада

с Соломна

с Гречана

с Раціборівка

Тарнорудська сільська рада

с Тарноруда

Трительницька сільська рада

с Трительники

с Баглаї

Федірківська сільська рада

с Федірки

с Ріпна

с Сербинів

Холодецька сільська рада

с Холодець

с Кушнирівка

Чернявська сільська рада

с Чернява

с Глядки

с Кущівка

Чухелівська сільська рада

с Чухелі

с Левківці

с Случ

Шмирківська сільська рада

с Шмирки

с Личівка

Щаснівська сільська рада

с Щаснівка

с Пальчинці

Яхновецька сільська рада

с Яхнівці

с Кушнирівська Слобідка

с Лонки

Городоцький район
(місто Городок)

Городоцька міська рада

м Городок

Сатанівська селищна рада

смт Сатанів

Бедриковецька сільська рада

с Бедриківці

с Новосілка

Бубнівська сільська рада

с Бубнівка

с Калинівка

с Липівка

Варовецька сільська рада

с Варівці

Великокарабчіївська сільська рада

с Великий Карабчіїв

с Грицьків

Великояромирська сільська рада

с Велика Яромирка

с Завадинці

с Мала Яромирка

Веселецька сільська рада

с Веселець

с Журавлинці

с Калитинці

Жищинецька сільська рада

с Жищинці

с Балакири

Іванковецька сільська рада

с Іванківці

с Кринцілів

Кам'янська сільська рада

с Кам'янка

с Спасівка

Клинівська сільська рада

с Клинове

Кремінянська сільська рада

с Кремінна

с Кремінянські Хутори

Кузьминська сільська рада

с Кузьмин

с Шишківці

Купинська сільська рада

с Купин

с Велика Левада

с Мала Левада

Курівська сільська рада

с Курівка

с Жаглівка

с Мартинківці

с Тарасівка

Лісоводська сільська рада

с Лісоводи

Лісогірська сільська рада

с Лісогірка

Немиринецька сільська рада

с Немиринці

с Дахнівка

Новопорічанська сільська рада

с Нове Поріччя

с Басівка

с Старе Поріччя

Новосвітська сільська рада

с Новий Світ

с Іванівка

с Матвійківці

с Тростянець

Остапковецька сільська рада

с Остапківці

с Слобідка-Кузьминська

Підлісноолексинецька сільська рада

с Підлісний Олексинець

с Слобідка-Олексинецька

Пільноолексинецька сільська рада

с Пільний Олексинець

Радковицька сільська рада

с Радковиця

с Борщівка

с Турчинці

Скипченська сільська рада

с Скипче

с Сирватинці

Старопісочнянська сільська рада

с Стара Пісочна

с Нова Пісочна

Хмелівська сільська рада

с Хмелівка

с Ковалівка

Хоптинецька сільська рада

с Хоптинці

с Андріївка

с Вигнанка

с Куманів

с Ліпибоки

с Підлісний Веселець

Чорниводська сільська рада

с Чорниводи

с Мудриголови

с Папірня

Юринецька сільська рада

с Юринці

с Зверхівці

с Олександрівка

с Покровка

с Сатанівка

Деражнянський район
(місто Деражня)

Деражнянська міська рада

м Деражня

Вовковинецька селищна рада

смт Вовковинці

с Кайтанівка

с Садове

Лозівська селищна рада

смт Лозове

Богдановецька сільська рада

с Богданівці

с Березове

Божиковецька сільська рада

с Божиківці

с Радянське

с Шелехове

Волоськівська сільська рада

с Волоське

с Гута

Галузинецька сільська рада

с Галузинці

Гатнянська сільська рада

с Гатна

с Марківка

Городищенська сільська рада

с Городище

Гришковецька сільська рада

с Гришки

с Згар

Загонецька сільська рада

с Загінці

Згароцька сільська рада

с Згарок

с Новий Майдан

с Новостроївка

с Подолянське

с Старий Майдан

Зяньковецька сільська рада

с Зяньківці

с Бомкове

Кальнянська сільська рада

с Кальна

с Осикове

с Сіноводи

Клопотовецька сільська рада

с Клопотівці

с Вівсяники

с Чернелівці

Копачівська сільська рада

с Копачівка

Коржовецька сільська рада

с Коржівці

Коричинецька сільська рада

с Коричинці

Мазниківська сільська рада

с Мазники

Майдано-Чернелевецька сільська рада

с Майдан-Чернелевецький

с Макарове

с Стара Гута

с Степівка

Маниковецька сільська рада

с Маниківці

Нижненська сільська рада

с Нижнє

с Слобідка

с Черешенька

Новосільська сільська рада

с Новосілка

с Літки

с Підлісне

Пилипівська сільська рада

с Пилипи

Радовецька сільська рада

с Радівці

с Стреків

Шиїнецька сільська рада

с Шиїнці

Шпичинецька сільська рада

с Шпичинці

с Розсохи

с Теперівка

Яблунівська сільська рада

с Яблунівка

с Адамівка

с Буцневе

с Слобідка-Шелехівська

с Шарки

Явтухівська сільська рада

с Явтухи

Яськовецька сільська рада

с Яськівці

с Красносілка

Дунаєвецький район
(місто Дунаївці)

Дунаєвецька міська рада

м Дунаївці

с Заставля

с Мушкутинці

Дунаєвецька селищна рада

смт Дунаївці

Смотрицька селищна рада

смт Смотрич

с Криничани

с Михівка

с Ріпинці

Балинська сільська рада

с Балин

с Петрівське

с Слобідка-Балинська

Великожванчицька сільська рада

с Великий Жванчик

с Ліпини

с Малий Жванчик

с Трибухівка

с Чимбарівка

Великопобіянська сільська рада

с Велика Побійна

Вихрівська сільська рада

с Вихрівка

с Пільний Мукарів

Воробіївська сільська рада

с Воробіївка

Ганнівська сільська рада

с Ганнівка

Гірчичнянська сільська рада

с Гірчична

Голозубинецька сільська рада

с Голозубинці

Гуто-Яцьковецька сільська рада

с Гута-Яцьковецька

с Гута-Блищанівська

с Ксаверівка

с Млаки

с Яцьківці

Дем'янковецька сільська рада

с Дем'янківці

Держанівська сільська рада

с Держанівка

с Антонівка

Залісцівська сільська рада

с Залісці

Зеленченська сільська рада

с Зеленче

Іванковецька сільська рада

с Іванківці

с Слобідка-Гірчичнянська

Лисецька сільська рада

с Лисець

Лисогірська сільська рада

с Лисогірка

Лошковецька сільська рада

с Лошківці

Маківська сільська рада

с Маків

с Слобідка-Залісецька

с Слобідка-Рахнівська

с Шатава

Малієвецька сільська рада

с Маліївці

с Слобідка-Малієвецька

с Ярова Слобідка

Малокарабчіївська сільська рада

с Малий Карабчіїв

Малокужелівська сільська рада

с Мала Кужелівка

с Руда-Гірчичнянська

с Синяківці

Малопобіянська сільська рада

с Мала Побіянка

с Заголосна

с Притулівка

Миньковецька сільська рада

с Миньківці

с Велика Кужелева

с Городиська

с Катеринівка

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Блищанівка

Міцовецька сільська рада

с Міцівці

с Харитонівка

Морозівська сільська рада

с Морозів

с Гамарня

с Гута-Морозівська

Нестеровецька сільська рада

с Нестерівці

Підлісномукарівська сільська рада

с Підлісний Мукарів

с Варварівка

с Сприсівка

Рахнівська сільська рада

с Рахнівка

с Дубинка

с Кривчик

Рачинецька сільська рада

с Рачинці

Рудська сільська рада

с Рудка

Сиворогівська сільська рада

с Сивороги

с Соснівка

Січинецька сільська рада

с Січинці

с Панасівка

Сокілецька сільська рада

с Сокілець

Ставищенська сільська рада

с Ставище

Старогутянська сільська рада

с Стара Гута

Тернівська сільська рада

с Тернова

Тиннянська сільська рада

с Тинна

Томашівська сільська рада

с Томашівка

Удріївська сільська рада

с Удріївці

Чаньківська сільська рада

с Чаньків

с Степок

Чечельницька сільська рада

с Чечельник

Ізяславський район
(місто Ізяслав)

Ізяславська міська рада

м Ізяслав

Білівська сільська рада

с Білеве

с Кіндратки

с Припутенка

с Припутні

Білогородська сільська рада

с Білогородка

с Рокитне

Білотинська сільська рада

с Білотин

с Комини

с Півнева Гора

Борисівська сільська рада

с Борисів

с Сторониче

Великопузирківська сільська рада

с Великі Пузирки

с Мала Медведівка

с Тарасівка

Двірецька сільська рада

с Двірець

с Білижинці

Дертківська сільська рада

с Дертка

с Лісна

с Михайлівка

с Новосілка

с Сивір

Завадинецька сільська рада

с Завадинці

с Дібрівка

с Калетинці

Клубівська сільська рада

с Клубівка

с Васьківці

с Ревуха

Кунівська сільська рада

с Кунів

с Антонівка

с Долоччя

с Кам'янка

Ліщанська сільська рада

с Ліщани

с Бейзими

с Григорівка

с Даньківці

с Чепці

с Шевченка

Лютарська сільська рада

с Лютарка

с Михля

с Мокрець

с Новостав

М'якотівська сільська рада

с М'якоти

с Велика Радогощ

с Добрин

с Закриничне

с Мала Радогощ

Мислятинська сільська рада

с Мислятин

с Більчин

с Більчинка

с Лопушне

Михнівська сільська рада

с Михнів

с Закружці

с Покощівка

Новосільська сільська рада

с Нове Село

с Свириди

Плужненська сільська рада

с Плужне

с Улянівка

с Хотень Другий

с Хотень Перший

Поліська сільська рада

с Поліське

Радошівська сільська рада

с Радошівка

с Путринці

Ріпківська сільська рада

с Ріпки

Сахновецька сільська рада

с Сахнівці

с Влашанівка

с Кропивна

Сошненська сільська рада

с Сошне

с Заріччя

с Іванівка

с Криволука

Теліжинецька сільська рада

с Теліжинці

с Калинівка

с Мирне

с Пильки

с Чижівка

Тернавська сільська рада

с Тернавка

с Сохужинці

Тишевицька сільська рада

с Тишевичі

с Зубарі

с Нечаївка

Топорівська сільська рада

с Топори

с Топірчики

Христівська сільська рада

с Христівка

с Сморшки

Шекеринецька сільська рада

с Шекеринці

с Нова Гутиська

с Стара Гутиська

Щуровецька сільська рада

с Щурівці

с Забрід

с Підлісці

с Щурівчики

Кам'янець-Подільський район
(Кам'янець-Подільський)

Староушицька селищна рада

смт Стара Ушиця

с Гораївка

Абрикосівська сільська рада

с Абрикосівка

с Корчівка

Великозаліснянська сільська рада

с Великозалісся

с Киселівка

с Малозалісся

Врубловецька сільська рада

с Врублівці

с Станіславівка

с Яруга

Голосківська сільська рада

с Голосків

с Пудлівці

с Улянівка

Гринчуцька сільська рада

с Гринчук

с Бабшин

с Малинівці

Грушківська сільська рада

с Грушка

с Каштанівка

с Рункошів

Гуменецька сільська рада

с Гуменці

с Вербка

с Колубаївці

с Лисогірка

с Привороття Друге

с Слобідка-Гуменецька

Дерев'янська сільська рада

с Дерев'яне

с Броварі

с Гелетина

с Привітне

Довжоцька сільська рада

с Довжок

с Зіньківці

с Нагоряни

Думанівська сільська рада

с Думанів

Жванецька сільська рада

с Жванець

с Брага

Завальська сільська рада

с Завалля

с Вітківці

с Кудринці

Заліська Друга сільська рада

с Залісся Друге

с Дубинка

Заліська сільська рада

с Залісся Перше

с Параївка

Кадиївська сільська рада

с Кадиївці

с Суржа

Калачковецька сільська рада

с Калачківці

с Демшин

с Патринці

с Рогізна

с Субіч

Кам'янська сільська рада

с Кам'янка

Китайгородська сільська рада

с Китайгород

с Вихватнівці

с Ленівка

Княжпільська сільська рада

с Княжпіль

Колибаївська сільська рада

с Колибаївка

с Вільховець

с Смотрич

с Червона Чагарівка

Колодіївська сільська рада

с Колодіївка

Крушанівська сільська рада

с Крушанівка

Кульчієвецька сільська рада

с Кульчіївці

с Калиня

с Суржинці

с Фурманівка

Ластовецька сільська рада

с Ластівці

с Збруч

с Ісаківці

Нефедівська сільська рада

с Нефедівці

с Лучки

Нігинська сільська рада

с Нігин

с-ще Сахкамінь

Орининська сільська рада

с Оринин

с Ріпинці

с Теклівка

Панівецька сільська рада

с Панівці

с Зубрівка

с Цибулівка

с Шутнівці

Підпилип'янська сільська рада

с Підпилип'я

с Подоляни

Подільська сільська рада

с Подільське

Приворотська сільська рада

с Привороття

с Адамівка

с Добровілля

с Кізя

Рихтівська сільська рада

с Рихта

с Лісківці

Рудська сільська рада

с Руда

с Гаврилівці

с Цвіклівці Перші

Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада

с Слобідка-Кульчієвецька

с Боришківці

с Жовтневе

с Оленівка

Слобідсько-Рихтівська сільська рада

с Слобідка-Рихтівська

с Вільне

с Кізя-Кудринецька

с Мілівці

с Червона Діброва

Сокільська сільська рада

с Сокіл

с Каветчина

с Межигір

с Слобідка-Малиновецька

Супрунковецька сільська рада

с Супрунківці

с Тернавка

Устянська сільська рада

с Устя

с Баговиця

с Велика Слобідка

с Мала Слобідка

с Тарасівка

с Цвіклівці Другі

Ходоровецька сільська рада

с Ходорівці

с Княгинин

с Острівчани

Чабанівська сільська рада

с Чабанівка

с Гута-Чугорська

с Липи

с Лисківці

Шустовецька сільська рада

с Шустівці

с Ніверка

с Нововолодимирівка

с Чорнокозинці

Красилівський район
(місто Красилів)

Красилівська міська рада

м Красилів

Антонінська селищна рада

смт Антоніни

с Закриниччя

с Рублянка

Васьківчицька сільська рада

с Васьківчики

с Зелена

Великозозулинецька сільська рада

с Великі Зозулинці

с Малі Зозулинці

с Новосілка

с Підлісся

с Улянівка

Великомедведівська сільська рада

с Велика Медведівка

с Красівка

Великоорлинська сільська рада

с Великі Орлинці

с Ключівка

Великосалиська сільська рада

с Велика Салиха

с Долинівці

с Мала Салиха

Веселівська сільська рада

с Веселівка

с Берегелі

с Пашутинці

Волицька сільська рада

с Волиця

с Дубище

с Новодубище

Воскодавинська сільська рада

с Воскодавинці

Глібківська сільська рада

с Глібки

с Говори

с Трудове

Гриценківська сільська рада

с Гриценки

с Тріски

с Юзіно

с Якимівці

Дружненська сільська рада

с Дружнє

Западинська сільська рада

с Западинці

с Баглайки

Заслучненська сільська рада

с Заслучне

с Писарівка

с Слобідка-Чернелівська

с Улянівка Друга

Заставківська сільська рада

с Заставки

Корчівська сільська рада

с Корчівка

Котюржинецька сільська рада

с Котюржинці

с Марківці

Кременчуківська сільська рада

с Кременчуки

с Великі Юначки

с Лісова Волиця

с Малі Юначки

с Медці

Криворудська сільська рада

с Криворудка

с Кучманівка

с Нова Криворудка

Кузьминська сільська рада

с Кузьмин

Кульчинівська сільська рада

с Кульчини

Кульчинківська сільська рада

с Кульчинки

Лагодинецька сільська рада

с Лагодинці

Ледянська сільська рада

с Ледянка

с Малі Пузирки

с Трусилівка

с Федорівка

Малоклітнянська сільська рада

с Мала Клітна

с Велика Клітна

с Вербівка

с Волиця Друга

с Дворик

с Кошелівка

с Чапаєвка

Манівецька сільська рада

с Манівці

Митинецька сільська рада

с Митинці

с Вереміївка

с Заруддя

с Хотьківці

Михайлівецька сільська рада

с Михайлівці

с Мотрунки

с Сушки

Печеська сільська рада

с Печеське

с Грицики

Росолівецька сільська рада

с Росолівці

Севрюківська сільська рада

с Севрюки

с Решнівка

Терешківська сільська рада

с Терешки

с Жовтневе

с Маленки

Чепелівська сільська рада

с Чепелівка

Чернелівська сільська рада

с Чернелівка

с Дубина

с Мончинці

с Моньки

с Пилипи

с Сорокодуби

Щиборівська сільська рада

с Щиборівка

с Каламаринка

с Мовчани

с Радісне

Яворовецька сільська рада

с Яворівці

с Слобідка-Красилівська

Летичівський район
(селище міського типу Летичів)

Летичівська селищна рада

смт Летичів

Меджибізька селищна рада

смт Меджибіж

с Ставниця

Волосовецька сільська рада

с Волосівці

Голенищівська сільська рада

с Голенищеве

с Буцні

с Майдан

с Майдан-Голенищівський

с Нова Гута

с Прилужне

Голосківська сільська рада

с Голосків

с Русанівці

Горбасівська сільська рада

с Горбасів

с Марківці

Гречинецька сільська рада

с Гречинці

с Іванинці

с Михунки

Грушковецька сільська рада

с Грушківці

с Бохни

Козачківська сільська рада

с Козачки

с Анютине

с Варенка

Кудинська сільська рада

с Кудинка

с Рожни

с Свічна

Майдано-Вербецька сільська рада

с Майдан-Вербецький

с Білецьке

Митковецька сільська рада

с Митківці

Руднянська сільська рада

с Рудня

с Подільське

с Ревуха

с Терлівка

Сахнівська сільська рада

с Сахни

с Лозни

с Майдан-Сахнівський

Снітівська сільська рада

с Снітівка

с Малаківщина

с Російська Буда

Сусловецька сільська рада

с Суслівці

с Антонівка

с Копитинці

с Новокостянтинів

с Попівці

Требуховецька сільська рада

с Требухівці

с Головчинці

с Лисогірка

Чаплянська сільська рада

с Чапля

с Юрченки

Шрубківська сільська рада

с Шрубків

с Западинці

Ялинівська сільська рада

с Ялинівка

с Вербка

с Лісо-Березівка

с Москалівка

с Новомиколаївка

с Розсохувата

Ярославська сільська рада

с Ярославка

Новоушицький район
(селище міського типу Нова Ушиця)

Новоушицька селищна рада

смт Нова Ушиця

с Каскада

с Філянівка

Березівська сільська рада

с Березівка

с Шебутинці

Борсуківська сільська рада

с Борсуки

с Садове

Браїлівська сільська рада

с Браїлівка

с Іванівка

с Цівківці

Бучайська сільська рада

с Бучая

с Загоряни

Вахновецька сільська рада

с Вахнівці

с Губарів

Вільховецька сільська рада

с Вільховець

с Маціорськ

с Нова Гута

с Рудківці

Глібівська сільська рада

с Глібів

с Гута-Глібівська

с Джуржівка

с Миржіївка

с Новий Глібів

с Слобода

Заміхівська сільська рада

с Заміхів

с Виселок

с Жабинці

Зеленокуриловецька сільська рада

с Зелені Курилівці

с Пижівка

Івашковецька сільська рада

с Івашківці

с-ще Комунар

Капустянська сільська рада

с Капустяни

с Глибочок

Косиковецька сільська рада

с Косиківці

с Шелестяни

Куражинська сільська рада

с Куражин

с Глибівка

с Мала Щурка

Кучанська сільська рада

с Куча

Малостружківська сільська рада

с Мала Стружка

с Балабанівка

с Щербівці

Отроківська сільська рада

с Отроків

с Антонівка

с Кружківці

с Тимків

с Хворосна

Песецька сільська рада

с Песець

Пилипковецька сільська рада

с Пилипківці

с Заборознівці

Пилипо-Хребтіївська сільська рада

с Пилипи-Хребтіївські

с Іванківці

с Соколівка

с Хребтіїв

Ставчанська сільська рада

с Ставчани

с Любомирівка

с Слобідка

с Стара Гута

Струзька сільська рада

с Струга

Полонський район
(місто Полонне)

Полонська міська рада

м Полонне

с Ганнусине

Понінківська селищна рада

смт Понінка

с Липівка

с Лодзянівка

Білецька сільська рада

с Білецьке

Бражинецька сільська рада

с Бражинці

с Кіпчинці

с Фадіївка

Буртинська сільська рада

с Буртин

с Залісся

с-ще Лісне

с Новаки

Великоберезнянська сільська рада

с Велика Березна

с Адамів

с Варварівка

с Радгоспне

Великокаленицька сільська рада

с Великі Каленичі

с Коханівка

с Малі Каленичі

Воробіївська сільська рада

с Воробіївка

Котелянська сільська рада

с Котелянка

Котюржинецька сільська рада

с Котюржинці

с Блидні

с Черніївка

Кустовецька сільська рада

с Кустівці

с Голубча

с Москалівка

Малошкарівська сільська рада

с Мала Шкарівка

с Москвитянівка

Микулинська сільська рада

с Микулин

Новолабунська сільська рада

с Новолабунь

с Титьків

с Троєщина

с Юровщина

Новоселицька сільська рада

с Новоселиця

с Дубовий Гай

Онацьковецька сільська рада

с Онацьківці

с Храбузна

Прислуцька сільська рада

с Прислуч

с Колосівка

с Любомирка

Роговичівська сільська рада

с Роговичі

с Сягрів

с Червоне

Сасанівська сільська рада

с Сасанівка

с Крачанівка

Славутський район
()

Бачманівська сільська рада

с Бачманівка

Берездівська сільська рада

с Берездів

с Зубівщина

с Михайлівка

с Модестівка

с Селичів

Варварівська сільська рада

с Варварівка

с Голики

Великоправутинська сільська рада

с Великий Правутин

Великоскнитська сільська рада

с Великий Скнит

с Нараївка

с Рівки

Волицька сільська рада

с Волиця

с Губельці

Ганнопільська сільська рада

с Ганнопіль

с Глинники

с Досін

с Соснівка

с Хоросток

Головлівська сільська рада

с Головлі

с Нижні Головлі

Горицька сільська рада

с Гориця

с Красностав

Довжківська сільська рада

с Довжки

Дяківська сільська рада

с Дяків

с Красносілка

Жуківська сільська рада

с Жуків

Іванівська сільська рада

с Іванівка

с Пузирки

Киликіївська сільська рада

с Киликиїв

Клепачівська сільська рада

с Клепачі

Крупецька сільська рада

с Крупець

с Стригани

Лисиченська сільська рада

с Лисиче

с Дідова Гора

с Потереба

Малоправутинська сільська рада

с Малий Правутин

Малоскнитська сільська рада

с Малий Скнит

с Шатерники

Манятинська сільська рада

с Манятин

с Яблунівка

Марачівська сільська рада

с Марачівка

Миньковецька сільська рада

с Миньківці

с Романіни

с Шевченка

Мирутинська сільська рада

с Мирутин

с Плоска

Мухарівська сільська рада

с Мухарів

с Улянівка

Ногачівська сільська рада

с Ногачівка

с Дятилівка

Печиводська сільська рада

с Печиводи

с Шагова

Піддубцівська сільська рада

с Піддубці

с Веселинівка

с Тростянець

Полянська сільська рада

с Полянь

с Колом'є

с Комарівка

с Хоровиця

Ставичанська сільська рада

с Ставичани

с Кутки

Старокривинська сільська рада

с Старий Кривин

с Новий Кривин

Сьомаківська сільська рада

с Сьомаки

Улашанівська сільська рада

с Улашанівка

с Вачів

с Перемишель

Хвощівська сільська рада

с Хвощівка

с Бесідки

Хоняківська сільська рада

с Хоняків

с Понора

с Прикордонна Улашанівка

Хоровецька сільська рада

с Хоровець

с Гута

с Пашуки

Цвітоська сільська рада

с Цвітоха

с Кам'янка

с Ташки

Старокостянтинівський район
(Старокостянтинів)

Баглаївська сільська рада

с Баглаї

с Ємці

с Загірне

с Лажева

Березненська сільська рада

с Березне

с Бутівці

с Вербівочка

с Лисинці

с Нападівка

с Першотравневе

с Пихтії

Великомацевицька сільська рада

с Великі Мацевичі

с Круча

с Малі Мацевичі

с Раштівка

Великочернятинська сільська рада

с Великий Чернятин

с Малий Чернятин

с Оріхівка

Вербородинська сільська рада

с Вербородинці

с Гнатки

Веснянська сільська рада

с Веснянка

с Караїмівка

с Ланок

Вишнопільська сільська рада

с Вишнопіль

с Малий Вишнопіль

с Мартинівка

с Северини

Волице-Керекешинська сільська рада

с Волиця-Керекешина

с Червона Семенівка

Григорівська сільська рада

с Григорівка

с Воронківці

Губчанська сільська рада

с Губча

с Зеленці

с Мальки

с Партинці

Ілляшівська сільська рада

с Ілляшівка

Іршиківська сільська рада

с Іршики

с Малишівка

с Хижники

с Яремичі

Коржівська сільська рада

с Коржівка

с Махаринці

Ладигівська сільська рада

с Ладиги

с Губин

Миролюбненська сільська рада

с Миролюбне

с Верхняки

с Морозівка

с Новоселиця

с Підгірне

Немиринецька сільська рада

с Немиринці

с Берегелі

с Деркачі

с Кантівка

Огіївська сільська рада

с Огіївці

с Громівка

с Писарівка

с Половинники

Пашковецька сільська рада

с Пашківці

с Грибенинка

с Капустин

с Попівці

Пеньківська сільська рада

с Пеньки

с Андронівка

с Бовкуни

с Драчі

с Залісся

с Криниця

Радковецька сільська рада

с Радківці

с Демківці

с Жабче

с Хутори

Решнівецька сільська рада

с Решнівка

Самчиківська сільська рада

с Самчики

с Степок

Самчинецька сільська рада

с Самчинці

с Семиреньки

Сахновецька сільська рада

с Сахнівці

с Киселі

с Красносілка

с Немирівка

Сербинівська сільська рада

с Сербинівка

с Йосипівка

с Калинівка

с Левківка

Сковородківська сільська рада

с Сковородки

с Веселе

с Круглики

Староостропільська сільська рада

с Старий Остропіль

с Райки

Стецьківська сільська рада

с Стецьки

с Дубина

с Костянець

с Кучівка

с Прохорівка

Чорнянська сільська рада

с Чорна

с-ще Ленінське

с Шевченка

Старосинявський район
(селище міського типу Стара Синявка)

Старосинявська селищна рада

смт Стара Синявка

с Іванківці

с Йосипівка

с Теліжинці

с Уласово-Русанівка

Адампільська сільська рада

с Адампіль

с Липки

с Перекора

Бабинська сільська рада

с Бабине

с Дубова

Залісянська сільська рада

с Залісся

с Подоляни

Заставецька сільська рада

с Заставці

с Ілятка

с Красносілка

с Чехи

с Щербані

Івківська сільська рада

с Івки

с Мисюрівка

с Травневе

Лисанівська сільська рада

с Лисанівці

с Паньківці

Мшанецька сільська рада

с Мшанець

Новосинявська сільська рада

с Нова Синявка

Ожарівська сільська рада

с Ожарівка

с Пишки

Паплинецька сільська рада

с Паплинці

с Гончариха

Пасічнянська сільська рада

с Пасічна

с Гречана

с Рідкодуб

Пилявківська сільська рада

с Пилявка

с Карпівці

Пилявська сільська рада

с Пилява

с Вишневе

с Миколаївка

с Олександрівка

с Олексіївка

Сьомаківська сільська рада

с Сьомаки

с Буглаї

с Дашківці

с Петрівське

Харковецька сільська рада

с Харківці

Цимбалівська сільська рада

с Цимбалівка

с Яблунівка

Теофіпольський район
(селище міського типу Теофіполь)

Базалійська селищна рада

смт Базалія

Теофіпольська селищна рада

смт Теофіполь

Бережинецька сільська рада

с Бережинці

с Рідка

Борщівська сільська рада

с Борщівка

с Василівка

Великолазучинська сільська рада

с Великий Лазучин

с Малий Лазучин

Волице-Польова сільська рада

с Волиця-Польова

Волицька сільська рада

с Волиця

Воронівецька сільська рада

с Воронівці

с Немиринці

Гаврилівська сільська рада

с Гаврилівка

с Караїна

с Ленінське

с Медисівка

Гальчинецька сільська рада

с Гальчинці

с Єлизаветпіль

с Новоіванівка

с Червоний Случ

Ільковецька сільська рада

с Ільківці

с Колісець

Карабіївська сільська рада

с Карабіївка

с Котюржинці

Кунчанська сільська рада

с Кунча

с Дмитрівка

Лідихівська сільська рада

с Лідихівка

с Заруддя

с Строки

с Троянівка

Михиринецька сільська рада

с Михиринці

с Малі Жеребки

Михнівська сільська рада

с Михнівка

Новоставцівська сільська рада

с Новоставці

с Коров'є

с Кривовілька

Олійницька сільська рада

с Олійники

с Колки

с Майдан-Петрівський

Ординецька сільська рада

с Ординці

с Лютарівка

с Червоне

Поляхівська сільська рада

с Поляхове

с Кузьминці

с Романів

Святецька сільська рада

с Святець

с Лисогірка

с Мар'янівка

Турівська сільська рада

с Турівка

с Червона Дубина

Човгузівська сільська рада

с Човгузів

с Антонівка

с Вовківці

Шибенська сільська рада

с Шибена

с Улянове

Хмельницький район
(Хмельницький)

Чорноострівська селищна рада

смт Чорний Острів

с Вовча Гора

с Мар'янівка

Андрійковецька сільська рада

с Андрійківці

Антонівська сільська рада

с Антонівка

с Катеринівка

Аркадієвецька сільська рада

с Аркадіївці

Бахматовецька сільська рада

с Бахматівці

Везденецька сільська рада

с Везденьки

с Малі Орлинці

Водичківська сільська рада

с Водички

с Климківці

Гвардійська сільська рада

с Гвардійське

с Доброгорща

с Нафтулівка

с Немичинці

Гелетинецька сільська рада

с Гелетинці

Гнатовецька сільська рада

с Гнатівці

с Моломолинці

Грузевицька сільська рада

с Грузевиця

Давидковецька сільська рада

с Давидківці

Жучковецька сільська рада

с Жучківці

с Олешківці

Захаровецька сільська рада

с Захарівці

с Крачки

с Ляпинці

Копистинська сільська рада

с Копистин

с-ще Богданівці

с Івашківці

с Колибань

с Мала Колибань

Лісовогриновецька сільська рада

с Лісові Гринівці

с Скаржинці

Малашовецька сільська рада

с Малашівці

с Волиця

Малиницька сільська рада

с Малиничі

с Кудринці

с Рижулинці

Масовецька сільська рада

с Масівці

Миколаївська сільська рада

с Миколаїв

с Манилівка

Олешинська сільська рада

с Олешин

с Велика Калинівка

с Іванківці

с Черепова

Осташківська сільська рада

с Осташки

Пархомовецька сільська рада

с Пархомівці

Пашковецька сільська рада

с Пашківці

с Климашівка

Педосівська сільська рада

с Педоси

с Бережанка

с Мартинівка

Печеськівська сільська рада

с Печеськи

с Ходаківці

Пироговецька сільська рада

с Пирогівці

с Червона Зірка

Райковецька сільська рада

с Райківці

Рідкодубівська сільська рада

с Рідкодуби

с Лапківці

Розсошанська сільська рада

с Розсоша

с Вищі Вовківці

с Нижчі Вовківці

Ружичанська сільська рада

с Ружичанка

с Карпівці

Ставчинецька сільська рада

с Ставчинці

с Польові Гринівці

Стуфчинецька сільська рада

с Стуфчинці

с Тиранівка

Терешовецька сільська рада

с Терешівці

с Редвинці

Чабанівська сільська рада

с Чабани

с Данюки

с Хоминці

Черепівківська сільська рада

с Черепівка

Шаровечківська сільська рада

с Шаровечка

с Мацьківці

Шпичинецька сільська рада

с Шпичинці

Шумовецька сільська рада

с Шумівці

Чемеровецький район
(селище міського типу Чемерівці)

Закупненська селищна рада

смт Закупне

Чемеровецька селищна рада

смт Чемерівці

Андріївська сільська рада

с Андріївка

Бережанська сільська рада

с Бережанка

Більська сільська рада

с Біла

Вишнівчицька сільська рада

с Вишнівчик

с Завадівка

с Слобідка-Скипчанська

Вівсянська сільська рада

с Вівся

с Лисогірка

Вільховецька сільська рада

с Вільхівці

с Кузьминчик

с Рудка

Голенищівська сільська рада

с Голенищеве

с Романівка

Гуківська сільська рада

с Гуків

с Бурти

с Долинівка

с Мар'янівка

Гусятинська сільська рада

с Гусятин

с Боднарівка

с Йосипівка

Жабинецька сільська рада

с Жабинці

Жердянська сільська рада

с Жердя

Залучанська сільська рада

с Залуччя

с Черче

Зарічанська сільська рада

с Зарічанка

с Драганівка

Івахновецька сільська рада

с Івахнівці

Кормильчанська сільська рада

с Кормильча

с Ружа

Кочубеївська сільська рада

с Кочубеїв

Красноставська сільська рада

с Красноставці

Кугаєвецька сільська рада

с Кугаївці

Кутковецька сільська рада

с Кутківці

с Дубівка

Летавська сільська рада

с Летава

с Вигода

с Михайлівка

с Нове Життя

с Чагарівка

П'ятничанська сільська рада

с П'ятничани

Почапинецька сільська рада

с Почапинці

с Садове

Пукляківська сільська рада

с Пукляки

с Мала Бережанка

Свіршковецька сільська рада

с Свіршківці

с Демківці

с Залісся

Слобідсько-Смотрицька сільська рада

с Слобідка-Смотрицька

с Гайове

с Діброва

с Нова Гута

Сокиринецька сільська рада

с Сокиринці

с Збриж

с Ленінське

Степанівська сільська рада

с Степанівка

Хропотівська сільська рада

с Хропотова

Циківська сільська рада

с Цикова

с Карачківці

Чорнянська сільська рада

с Чорна

с Антонівка

Шидловецька сільська рада

с Шидлівці

с Велика Зелена

с Вікторівка

с Криків

с Мала Зелена

Юрковецька сільська рада

с Юрківці

с Теремківці

Ямпільчицька сільська рада

с Ямпільчик

Шепетівський район
(Шепетівка)

Грицівська селищна рада

смт Гриців

с Корпилівка

Великорішнівська сільська рада

с Велика Рішнівка

с Коса Рішнівка

с Сошки

Великошкарівська сільська рада

с Велика Шкарівка

с Курганівка

с Онишківці

Вербовецька сільська рада

с Вербівці

с Вишневе

с Сульжин

Вовковецька сільська рада

с Вовківці

с Вовківчики

Городищенська сільська рада

с Городище

с Красносілка

с Пашуки

Городнявська сільська рада

с Городнявка

с Бронники

с Дубіївка

с Заморочення

с Червоний Цвіт

Корчицька сільська рада

с Корчик

с Романів

с Хутір

Коськівська сільська рада

с Коськів

Ленковецька сільська рада

с Ленківці

с Степ

Лотівська сільська рада

с Лотівка

с Саверці

Михайлюцька сільська рада

с Михайлючка

с Конотоп

с Майдан-Лабунь

с Судимонт

с Хмелівка

с Цмівка

Мокіївська сільська рада

с Мокіївці

с Білопіль

с Пиляї

Новичівська сільська рада

с Новичі

с Жолудки

с Мальованка

с Поляна

Плеснянська сільська рада

с Плесна

с Жилинці

Пліщинська сільська рада

с Пліщин

Рилівська сільська рада

с Рилівка

с Круглик

с Сенігів

с Цвіт

Рожичнянська сільська рада

с Рожична

с Орлинці

с Устянівка

Серединецька сільська рада

с Серединці

с Березне

Старобейзимська сільська рада

с Старі Бейзими

с Брикуля

с Лавринівці

с Марківці

Судилківська сільська рада

с Судилків

с Білокриниччя

с Климентовичі

с Лозичне

с Рудня-Новенька

Хролинська сільська рада

с Хролин

с Велика Медведівка

с Купине

с Савичі

с Траулин

Чотирбоківська сільська рада

с Чотирбоки

Ярмолинецький район
(селище міського типу Ярмолинці)

Ярмолинецька селищна рада

смт Ярмолинці

с Шевченка

Антоновецька сільська рада

с Антонівці

с Голохвасти

Баламутівська сільська рада

с Баламутівка

с Лугове

Баранівська сільська рада

с Баранівка

с Круті Броди

Боднарівська сільська рада

с Боднарівка

Буйволовецька сільська рада

с Буйволівці

Вербецька сільська рада

с Вербка

Вербсько-Мурована сільська рада

с Вербка-Мурована

с Лебедівка

Виноградівська сільська рада

с Виноградівка

с Слобідка

Глушковецька сільська рада

с Глушковецьке

с Глушківці

с Слобідка-Глушковецька

Жилинецька сільська рада

с Жилинці

Кадиївська сільська рада

с Кадиївка

с Волудринці

с Слобідка-Кадиївська

Косогірська сільська рада

с Косогірка

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Видошня

с Іванівка

с Королівка

с Лука

с Микитинці

Монастироцька сільська рада

с Монастирок

с Іванківці

с Михалківці

Москалівська сільська рада

с Москалівка

с Верхівці

с Коритна

Пасічнянська сільська рада

с Пасічна

с Васильківці

с Магнишівка

Правдівська сільська рада

с Правдівка

с Вихилівка

Проскурівська сільська рада

с Проскурівка

с Корначівка

с Майдан-Морозівський

Савинецька сільська рада

с Савинці

Скаржинецька сільська рада

с Скаржинці

с Лехнівка

с Перегінка

Соколівська сільська рада

с Соколівка

Солобковецька сільська рада

с Солобківці

Соснівська сільська рада

с Соснівка

Стріховецька сільська рада

с Стріхівці

Сутковецька сільська рада

с Сутківці

с Борбухи

с Лисівка

Тарасівська сільська рада

с Тарасівка

с Андріївка

Томашівська сільська рада

с Томашівка

с Нове Село

Шарівська сільська рада

с Шарівка

Ясенівська сільська рада

с Ясенівка