Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру
Геопортал адміністративно-територіального устрою України

Науково-дослідний інститут геодезії і картографії

Кіровоградська область

Центр - м.Кіровоград

Територія (тис. кв. км) - 24580

Населення (тис. осіб) - ▼ 999401 ( 1.06.2012)

Дата утворення -

районів

-

21

міських рад

-

12

міст обласного значення

-

4

селищних рад

-

27

міст районного значення

-

8

сільських рад

-

376

селищ міського типу

-

27

населених пунктів -1040

в тому числі: міських - 39, сільских - 1001

1. Відомості про райони

а) територія, число рад і населених пунктів

Найменування району

Територія в тис. кв. км

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Бобринецький

1497092.66177754

1

0

25

1

0

81

Вільшанський

644435.678745131

0

1

14

0

1

24

Гайворонський

696214.998498394

1

2

16

1

2

25

Голованівський

992750.138426844

0

2

22

0

2

48

Добровеличківський

1293433.36026406

1

1

21

1

1

61

Долинський

1276002.48238057

1

1

17

1

1

47

Знам'янський

1305105.15888734

0

0

13

0

0

44

Кіровоградський

1544709.86325835

0

0

30

0

0

75

Компаніївський

964016.633010525

0

1

16

0

1

51

Маловисківський

1253298.52448556

1

1

18

1

1

55

Новгородківський

995604.6227571

0

1

10

0

1

26

Новоархангельський

1205943.6942902

0

1

21

0

1

52

Новомиргородський

1026852.96984138

1

1

20

1

1

48

Новоукраїнський

1666959.30302092

1

0

21

1

0

74

Олександрівський

1149688.62772433

0

3

20

0

3

50

Олександрійський

1832967.34591055

0

2

24

0

2

77

Онуфріївський

886130.440053758

0

2

11

0

2

27

Петрівський

1191833.29975362

0

2

13

0

2

37

Світловодський

1207029.2082

0

0

12

0

0

33

Ульяновський

702412.17504674

1

0

17

1

0

26

Устинівський

944478.565995829

0

1

14

0

1

35

2. Відомості про міста і селища міського типу

а) міста обласного значення

райони міст, число рад і населених пунктів

Найменування міста

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Знам'янка

0

1

0

0

0

0

Кіровоград

0

1

0

0

1

0

Олександрія

0

2

1

0

1

4

Світловодськ

0

1

0

0

0

0

б) міста районного значення

Найменування міста

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Бобринець

районний центр

Бобринецький район

Гайворон

районний центр

Гайворонський район

Долинська

районний центр

Долинський район

Мала Виска

районний центр

Маловисківський район

Новомиргород

районний центр

Новомиргородський район

Новоукраїнка

районний центр

Новоукраїнський район

Помічна

Добровеличківський район

Ульяновка

районний центр

Ульяновський район

в) селища міського типу

Найменування селища

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Балахівка

Петрівський район

Вільшанка

районний центр

Вільшанський район

Власівка

Голованівськ

районний центр

Голованівський район

Димитрове

Добровеличківка

районний центр

Добровеличківський район

Єлизаветградка

Олександрівський район

Завалля

Гайворонський район

Знам'янка Друга

Капітанівка

Новомиргородський район

Компаніївка

районний центр

Компаніївський район

Лісове

Олександрівський район

Молодіжне

Долинський район

Нова Прага

Олександрійський район

Новгородка

районний центр

Новгородківський район

Нове

Новоархангельськ

районний центр

Новоархангельський район

Олександрівка

районний центр

Олександрівський район

Онуфріївка

районний центр

Онуфріївський район

Павлиш

Онуфріївський район

Пантаївка

Петрове

районний центр

Петрівський район

Побузьке

Голованівський район

Приютівка

Олександрійський район

Салькове

Гайворонський район

Смоліне

Маловисківський район

Устинівка

районний центр

Устинівський район

3. Ради і населені пункти області

а) міські ради міст обласного значення

Найменування міста обласного значення

Найменування ради

Найменування населеного пункту

Знам'янка

Знам'янська міська рада

м Знам'янка

Кіровоград

Кіровоградська міська рада

м Кіровоград

Олександрія

Олександрійська міська рада

м Олександрія

Світловодськ

Світловодська міська рада

м Світловодськ

б) райони

Бобринецький район
(місто Бобринець)

Бобринецька міська рада

м Бобринець

с Дібрівка

с Обланка

с Шляхове

Бобринківська сільська рада

с Бобринка

с Варламівка

с Горіхівка

Буховецька сільська рада

с Буховецьке

с Маковіївка

Василівська сільська рада

с Василівка

с Береславка

с Никонорівка

с Новогомельське

Верхньоінгульська сільська рада

с Верхньоінгульське

с Жовтневе

с Оленівське

с Степанівка

Веселівська сільська рада

с Веселівка

с Крутоярка

с-ще Роздолля

с Ударне

с Юр'ївка

Витязівська сільська рада

с Витязівка

с Дончине

с Зоряне

Володимиро-Іллінська сільська рада

с Володимиро-Іллінка

с Апрелівка

с Розтичеве

Кетрисанівська сільська рада

с Кетрисанівка

Костомарівська сільська рада

с Костомарівка

с Березівка

с Кохане

с Майське

Куйбишевська сільська рада

с Куйбишеве

с Кірове

с Осикувате

с Улянівка

Мар'янівська сільська рада

с Мар'янівка

Миколо-Бабанська сільська рада

с Миколо-Бабанка

с Проскурівка

с Сорочанове

Новоградівська сільська рада

с Новосамара

с Водяно-Михайлівка

с Новоградівка

с Пенькове

Новомиколаївська сільська рада

с Новомиколаївка

с Степівка

с Чигиринське

Олексіївська сільська рада

с Олексіївка

Павлогірківська сільська рада

с Павлогірківка

с Бредихине

с Поляна

Рощахівська сільська рада

с Рощахівка

с Ганнопіль

с Маріуполь

Свердловська сільська рада

с Свердлове

с Піщане

с Полум'яне

Солонцюватська сільська рада

с Солонцюватка

с Завадівка

с Трудолюбівка

Сугокліївська сільська рада

с Сугокліївка

с Борисівка

с Мюдівка

с-ще Южне

Тарасівська сільська рада

с Тарасівка

с Західне

с Іванівка

с Новокиївка

с Червонопілля

Федіївська сільська рада

с Федіївка

с Височанове

с Федорівка

Чарівненська сільська рада

с Чарівне

с Вереміївка

с-ще Мирне

Червонодолинська сільська рада

с Червона Долина

с Великодрюкове

с Коржеве

с Садове

с Фрунзе

Червонозорівська сільська рада

с Червонозорівка

Вільшанський район
(селище міського типу Вільшанка)

Вільшанська селищна рада

смт Вільшанка

с Калмазове

с Осички

Березовобалківська сільська рада

с Березова Балка

с Владиславка

с Залізничне

Бузникуватська сільська рада

с Бузникувате

Вівсяниківська сільська рада

с Вівсяники

Добрівська сільська рада

с Добре

Добрянська сільська рада

с Добрянка

Дорожинська сільська рада

с Дорожинка

Йосипівська сільська рада

с Йосипівка

Коритно-Забузька сільська рада

с Коритно-Забузьке

с Вовча Балка

Котовська сільська рада

с Котовське

с Синюха

с Степанівка

Маловільшанська сільська рада

с Мала Вільшанка

с Оброчне

Плоско-Забузька сільська рада

с Плоско-Забузьке

Станкуватська сільська рада

с Станкувате

с Мала Мазниця

Сухоташлицька сільська рада

с Сухий Ташлик

Чистопільська сільська рада

с Чистопілля

с Завітне

Гайворонський район
(місто Гайворон)

Гайворонська міська рада

м Гайворон

с Орджонікідзе

Заваллівська селищна рада

смт Завалля

Сальківська селищна рада

смт Салькове

Бандурівська сільська рада

с Бандурове

Берестягівська сільська рада

с Берестяги

Вікнинська сільська рада

с Вікнина

Долинівська сільська рада

с Долинівка

с Переямпіль

Жакчицька сільська рада

с Жакчик

Казавчинська сільська рада

с Казавчин

с Бугове

Котовська сільська рада

с Котовка

Могильненська сільська рада

с Могильне

с Вільховецьке

с Жовтневе

Мощенська сільська рада

с Мощене

Солгутівська сільська рада

с Солгутове

Соломіївська сільська рада

с Соломія

Таужненська сільська рада

с Таужне

с Тракт

с Червоні Маяки

Тополівська сільська рада

с Тополі

Хащуватська сільська рада

с Хащувате

Чемерпільська сільська рада

с Чемерпіль

с Березівка

с Ташлик

Червоненська сільська рада

с Червоне

Голованівський район
(селище міського типу Голованівськ)

Голованівська селищна рада

с-ще Голованівськ

смт Голованівськ

Побузька селищна рада

смт Побузьке

Вербівська сільська рада

с Вербове

Грузька сільська рада

с Грузьке

с Ясне

Ємилівська сільська рада

с Ємилівка

с-ще Ємилівка

Журавлинська сільська рада

с Журавлинка

с Цвіткове

Капітанська сільська рада

с Капітанка

Клинівська сільська рада

с Клинове

с Ковалівка

Красногірська сільська рада

с Красногірка

с Манжурка

Крутеньківська сільська рада

с Крутеньке

Лебединська сільська рада

с Лебединка

с Лещівка

с Табанове

с Цюрупи

Липовеньківська сільська рада

с Липовеньке

с Грузянка

с Липняги

Люшнюватська сільська рада

с Люшнювате

Межирічківська сільська рада

с Межирічка

с Краснопілля

Молдовська сільська рада

с Молдовка

с Матвіївка

с Надеждівка

Наливайківська сільська рада

с Наливайка

Перегонівська сільська рада

с Перегонівка

с Давидівка

с-ще Іллічівка

с Полонисте

Пушківська сільська рада

с Пушкове

с Одая

Роздольська сільська рада

с Роздол

Розкішненська сільська рада

с Розкішне

с Костянтинівка

с Мар'янівка

с Маринопіль

с Новосілка

Свірнівська сільська рада

с Свірневе

с Зелена Балка

с Новоголованівськ

с Олексіївка

Семидубська сільська рада

с Семидуби

Троянська сільська рада

с Троянка

Шепилівська сільська рада

с Шепилове

с Олександрівка

Добровеличківський район
(селище міського типу Добровеличківка)

Помічнянська міська рада

м Помічна

Добровеличківська селищна рада

смт Добровеличківка

с Варваро-Олександрівка

с Мар'ївка

Братолюбівська сільська рада

с Братолюбівка

с Вороб'ївка

с Нововікторівка

Гаївська сільська рада

с Гаївка

с Вірне

с Новотишківка

с Осикове

Глинянська сільська рада

с Глиняне

с Міжколодяжне

с Новоглиняне

Гнатівська сільська рада

с Гнатівка

с Михайлівка

с Новомиколаївка

Дружелюбівська сільська рада

с Дружелюбівка

с Василівка

с Олександро-Завадське

с Скопіївка

с Шевченка

Карбівська сільська рада

с Карбівка

Липнязька сільська рада

с Липняжка

с Водяне

с Володимирівка

Любомирська сільська рада

с Любомирка

с Вікняне

с Коколове

Марківська сільська рада

с Маркове

с Анатолівка

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с Новопетрівка

Новолутківська сільська рада

с Новолутківка

с Добротимофіївка

с Олександро-Акацатове

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Богодарівка

Олексіївська сільська рада

с Олексіївка

с Кирилівка

Перчунівська сільська рада

с Перчунове

с Сміливе

Піщанобрідська сільська рада

с Піщаний Брід

с Веснянка

с Крикунка

с Нова Ковалівка

с Перемога

Тернівська сільська рада

с Тернове

с Новостанкувата

Тишківська сільська рада

с Тишківка

с Андріївка

с Богданівка

Троянська сільська рада

с Трояни

с Новодобрянка

с Новоодеса

Федорівська сільська рада

с Федорівка

с Новомихайлівка

с Показове

с Попівка

Червонополянська сільська рада

с Червона Поляна

с Микільське

с Якимівка

Юр'ївська сільська рада

с Юр'ївка

Долинський район
(місто Долинська)

Долинська міська рада

м Долинська

с Більшовик

Молодіжненська селищна рада

смт Молодіжне

Березівська сільська рада

с Березівка

с Антонівка

Богданівська сільська рада

с Богданівка

с Братський Посад

с Вишневе

с Гординівка

с Згода

с Катеринівка

с Марфівка

с Новоданилівка

с Очеретяне

с Славне

с Фалькове

Братолюбівська сільська рада

с Братолюбівка

с Дубровине

Варварівська сільська рада

с Варварівка

с Новомосковське

Василівська сільська рада

с Василівка

Гурівська сільська рада

с Гурівка

с Благодатне

Іванівська сільська рада

с Іванівка

с Веселі Боковеньки

с Зелений Гай

с Нагірне

с Никифорівка

Кіровська сільська рада

с Кірове

с Ганнівка

Лаврівська сільська рада

с Лаврівка

Маловодянська сільська рада

с Маловодяне

с Писанка

с Червоне Озеро

Новогригорівська Друга сільська рада

с Новогригорівка Друга

Новогригорівська Перша сільська рада

с Новогригорівка Перша

с Широка Балка

Новоолександрівська сільська рада

с Новоолександрівка

с Гурівське

с Федоро-Шулічине

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Новомихайлівка

с Новошевченкове

Першотравнева сільська рада

с-ще Першотравневе

с Мирне

Пишненська сільська рада

с Пишне

с Червоне

Суходільська сільська рада

с Суходільське

с Новосавицьке

Знам'янський район
(Знам'янка)

Богданівська сільська рада

с Богданівка

с Кучерівка

Володимирівська сільська рада

с Володимирівка

с Новороманівка

с Саблине

Диківська сільська рада

с Диківка

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

с Веселий Кут

с Гостинне

с Долина

с Калинівка

с Плоске

Іванковецька сільська рада

с Іванківці

с Веселівка

с Заломи

с П'ятихатки

с Юхимове

Казарнянська сільська рада

с Казарня

с Барвінівка

с Глибока Балка

с Мілова Балка

с Нововодяне

с Новополяна

Макариська сільська рада

с Макариха

с Новопокровка

Мошоринська сільська рада

с Мошорине

с Васине

Пантазіївська сільська рада

с Пантазіївка

с Троянка

с Шевченкове

Петрівська сільська рада

с Петрове

с Новоолександрівка

с Сокільники

Суботцівська сільська рада

с Суботці

с Костянтинівка

с Коханівка

Трепівська сільська рада

с Трепівка

с Долино-Кам'янка

с Зелений Гай

с Копані

с Новотрепівка

с Спасо-Мажарівка

с Топило

Цибулівська сільська рада

с Цибулеве

Кіровоградський район
(Кіровоград)

Аджамська сільська рада

с Аджамка

с Григорівка

с Павло-Миколаївка

с Привілля

Бережинська сільська рада

с Бережинка

с Верхівці

с Макове

Великосеверинівська сільська рада

с Велика Северинка

с Кандаурове

с Лозуватка

с Підгайці

Веселівська сільська рада

с Веселівка

с Зелений Гай

Високобайрацька сільська рада

с Високі Байраки

с Андросове

с Рожнятівка

с Червоний Кут

Вишняківська сільська рада

с Вишняківка

Вільненська сільська рада

с Вільне

Володимирівська сільська рада

с Володимирівка

с Миронівка

с Олександрівка

Гаївська сільська рада

с Гаївка

с Новогригорівка

Грузьківська сільська рада

с Грузьке

Іванівська сільська рада

с Іванівка

с Безводня

Івано-Благодатненська сільська рада

с Івано-Благодатне

Калинівська сільська рада

с Калинівка

Клинцівська сільська рада

с Клинці

Крупська сільська рада

с Крупське

с Ганнинське

с Дар'ївка

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с Корлюгівка

с Олено-Косогорівка

с Українка

с Шевченкове

с-ще Шостаківка

Могутненська сільська рада

с Могутнє

с Аврамівка

Назарівська сільська рада

с Назарівка

с Оленівка

Новоолександрівська сільська рада

с Нововолодимирівка

с Медерове

с Молодецьке

с Новоолександрівка

Обознівська сільська рада

с Обознівка

с Катеринівка

Овсяниківська сільська рада

с Овсяниківка

Олексіївська сільська рада

с Олексіївка

с Лісне

с Мальовниче

с Осикувате

Оситнязька сільська рада

с Оситняжка

с Петрове

Первозванівська сільська рада

с Первозванівка

с Зоря

с Неопалимівка

с Попівка

с Сонячне

Покровська сільська рада

с Покровське

с Демешкове

с Любо-Надеждівка

Созонівська сільська рада

с Созонівка

Соколівська сільська рада

с Соколівське

с Липове

с Нова Павлівка

с Новопетрівка

с Черняхівка

Степова сільська рада

с Степове

с Паращине Поле

Федорівська сільська рада

с Федорівка

с Миколаївські Сади

Червоноярська сільська рада

с Червоний Яр

Компаніївський район
(селище міського типу Компаніївка)

Компаніївська селищна рада

смт Компаніївка

с Громадське

с Живанівка

с Лужок

Виноградівська сільська рада

с Виноградівка

с Ромашки

с Травневе

Водянська сільська рада

с Водяне

с Нижня Водяна

Гарманівська сільська рада

с Гарманівка

с Обертасове

с Семенівка

с Трудолюбівка

Голубієвицька сільська рада

с Голубієвичі

с Антонівка

Губівська сільська рада

с Губівка

Коротяцька сільська рада

с Коротяк

с Бузова

с Коневе

с Морквина

Лозуватська сільська рада

с Лозуватка

с Волошки

с Дружба

Мар'ївська сільська рада

с Мар'ївка

с Зелене

с Тернова Балка

Нечаївська сільська рада

с Нечаївка

с Золотницьке

с Криничувате

Першотравенська сільська рада

с Першотравенка

с Вишнівка

с Володимирівка

с Гордіївка

Петрівська сільська рада

с Петрівка

с Інженерівка

с Наглядівка

с Павлівка

Полтавська сільська рада

с Полтавка

с Вербове

с Долинівка

Сасівська сільська рада

с Сасівка

Софіївська сільська рада

с Софіївка

с Покровка

Червоновершківська сільська рада

с Червоновершка

с Братерське

с Роздолля

Червонослобідська сільська рада

с Червона Слобода

с Березнегувате

с Богодарівка

с Грізне

с Кременчувате

с Малоконеве

Маловисківський район
(місто Мала Виска)

Маловисківська міська рада

м Мала Виска

с-ще Комсомольське

с Краснопілка

с-ще Улянівка

Смолінська селищна рада

смт Смоліне

Березівська сільська рада

с Березівка

с П'ятихатки

Великовисківська сільська рада

с Велика Виска

Злинська сільська рада

с Злинка

с Прохорова Балка

Кіровська сільська рада

с Кіровка

с Червона Поляна

Ленінська сільська рада

с Леніна

с Копанки

с Полохівка

Лозуватська сільська рада

с Лозуватка

с Димине

Мануйлівська сільська рада

с Мануйлівка

с Лутківка

Мар'янівська сільська рада

с Мар'янівка

с Вись

с Заріччя

с Ковалівка

с Матусівка

с Олексіївка

с Павлівка

Нововознесенська сільська рада

с Нововознесенка

с Успенівка

Новогригорівська сільська рада

с Новоолександрівка

с Новогригорівка

с Новопетрівка

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Новомиколаївка

с Тарасівка

Оникіївська сільська рада

с Оникієве

с Ленінське

с Новокрасне

с Новомихайлівка

с Новооникієве

Паліївська сільська рада

с Паліївка

с Веселе

Первомайська сільська рада

с Первомайське

Плетеноташлицька сільська рада

с Плетений Ташлик

с Первомайськ

с Шевченкове

Розсохуватська сільська рада

с Розсохуватка

Хмелівська сільська рада

с Хмельове

с Запашка

с Леніно-Ульяновка

с Новопавлівка

Якимівська сільська рада

с Якимівка

с Андріївка

с Виноградне

с Дорофіївка

с Межове

с Миропіль

с Новостанівка

Новгородківський район
(селище міського типу Новгородка)

Новгородківська селищна рада

смт Новгородка

с Велика Чечеліївка

с Воронцівка

Верблюзька сільська рада

с Верблюжка

Вершино-Кам'янська сільська рада

с Вершино-Кам'янка

Інгуло-Кам'янська сільська рада

с Інгуло-Кам'янка

Куцівська сільська рада

с Куцівка

с Білозерне

с Просторе

с Ручайки

с Сотницьке

Митрофанівська сільська рада

с Митрофанівка

Новоандріївська сільська рада

с Новоандріївка

с Бережинка

с Веселе

с Перше Травня

с Рибчине

Новомиколаївська сільська рада

с Новомиколаївка

с Спільне

Петрокорбівська сільська рада

с Петрокорбівка

с Білопіль

с Дубівка

с Корбомиколаївка

Спасівська сільська рада

с Спасове

Тарасівська сільська рада

с Тарасівка

с Козирівка

с Ольгівка

Новоархангельський район
(селище міського типу Новоархангельськ)

Новоархангельська селищна рада

смт Новоархангельськ

с Журівка

с Комишеве

с Лозуватка

с Синюха

с Солдатське

Вільшанська сільська рада

с Вільшанка

с Шляхове

Ганнівська сільська рада

с Ганнівка

с Кагарлик

с Новопетрівка

Іванівська сільська рада

с Іванівка

с Вукитичеве

Кальниболотська сільська рада

с Кальниболота

с Жеванівка

с Калинівка

с Кіндратівка

с Низове

с Приют

Кам'янецька сільська рада

с Кам'янече

Копенкуватська сільська рада

с Копенкувате

с Борщова

с-ще Урожайне

с Шевченка

Мар'янівська сільська рада

с Мар'янівка

с Диковичеве

с Сабове

с Червінка

Мартинівська сільська рада

с Мартинівка

Надлацька сільська рада

с Надлак

с Тимофіївка

Небелівська сільська рада

с Небелівка

Нерубайська сільська рада

с Нерубайка

с Станіславівка

Підвисоцька сільська рада

с Підвисоке

с Володимирівка

Покотилівська сільська рада

с Покотилове

с Орлове

с Тарасівка

Покровська сільська рада

с Покровка

Розсохуватецька сільська рада

с Розсохуватець

Свердликівська сільська рада

с Свердликове

Скалівська сільська рада

с Скалева

с Голубенка

Скалівсько-Хутірська сільська рада

с Скалівські Хутори

с Кринички

с Новомиколаївка

Тернівська сільська рада

с Тернівка

Торговицька сільська рада

с Торговиця

с Левківка

Ятранська сільська рада

с Ятрань

с Вербівка

с Зрубанці

Новомиргородський район
(місто Новомиргород)

Новомиргородська міська рада

м Новомиргород

с Бирзулове

с Лікареве

Капітанівська селищна рада

смт Капітанівка

с Прищепівка

с Рівне

Веселівська сільська рада

с Веселівка

с Арсенівка

Дібрівська сільська рада

с Дібрівка

с Бурти

с Василівка

с Зелене

Жовтнева сільська рада

с Жовтневе

с Моргунівка

Йосипівська сільська рада

с Йосипівка

с Защита

с Кам'януватка

с Розлива

Кам'янська сільська рада

с Кам'янка

Канізька сільська рада

с Каніж

Коробчинська сільська рада

с Коробчине

с Крупське

с Сухолітівка

Костянтинівська сільська рада

с Костянтинівка

с Ганнівка

Листопадівська сільська рада

с Листопадове

с Андріївка

Мар'ївська сільська рада

с Мар'ївка

с Журавка

Мартоноська сільська рада

с Мартоноша

с Котівка

Оситнязька сільська рада

с Оситняжка

с Берегове

с Писарівка

Оситнянська сільська рада

с Оситна

Панчівська сільська рада

с Панчеве

Петроострівська сільська рада

с Петроострів

с Лев-Балка

с Мостове

Пурпурівська сільська рада

с Пурпурівка

с Іванівка

с Мар'янопіль

Рубаномостівська сільська рада

с Рубаний Міст

с Троянове

с Щербатівка

Тишківська сільська рада

с Тишківка

Туріянська сільська рада

с Турія

Шпаківська сільська рада

с Шпакове

с Бровкове

с Пенькине

Новоукраїнський район
(місто Новоукраїнка)

Новоукраїнська міська рада

с Новоолександрівка

с Звірівка

м Новоукраїнка

с Яблунівка

Ганнівська сільська рада

с Ганнівка

с Громуха

с Шутеньке

с Юр'ївка

Глодоська сільська рада

с Глодоси

с Вербівка

с Мар'янівка

Григорівська сільська рада

с Григорівка

с Караказелівка

Диминська сільська рада

с Димине

Захарівська сільська рада

с Захарівка

с Далеке

Іванівська сільська рада

с Іванівка

с Квітка

с-ще Костянтинівка

с Октябрське

с Петрівське

с Солдатське

с Степове

Комишуватська сільська рада

с Комишувате

с Водяне

с Дическулове

с Софіївка

Кропивницька сільська рада

с Кропивницьке

с Вільні Луки

с Трудолюбівка

Лісківська сільська рада

с Ліски

с Козакова Балка

Малопомічнянська сільська рада

с Мала Помічна

с Висоцьке

с Ковалівка

с Піддубне

Малотимошівська сільська рада

с Мала Тимошівка

с Варварівка

с-ще Новоселівка

Мар'янопільська сільська рада

с Мар'янопіль

с Кам'яний Міст

Новоєгорівська сільська рада

с Новоєгорівка

с Веселий Кут

с Леонтовичеве

с Нововодяне

Новомиколаївська сільська рада

с Новомиколаївка

с Войнівка

с Михайлівка

с Новоподимка

с Петрівка

с Подимка

Помічнянська сільська рада

с Помічна

с Новопавлівка

с Червоний Розділ

Приютівська сільська рада

с Приют

с В'юнки

с Куликова Балка

Рівнянська сільська рада

с Рівне

с Вільне

с Іванівці

с Лозуватка

с Радісне

с Червоний Ташлик

Семенастівська сільська рада

с Семенасте

с Нерубаївка

Сотницько-Балківська сільська рада

с Сотницька Балка

с Арепівка

с Воронівка

с Єгорівка

с Схід

с Улянівка

Фурманівська сільська рада

с Фурманівка

с Щасливка

Шишкинська сільська рада

с Шишкине

с Острівка

Олександрівський район
(селище міського типу Олександрівка)

Єлизаветградківська селищна рада

смт Єлизаветградка

с Плішки

Лісівська селищна рада

смт Лісове

Олександрівська селищна рада

с Веселе

с Китайгород

с Северинівка

Бірківська сільська рада

с Бірки

смт Олександрівка

Бовтиська сільська рада

с Бовтишка

Букварська сільська рада

с Букварка

с Роздолля

с Тарасівка

Веселівська сільська рада

с Гайове

с Польове

Вищеверещаківська сільська рада

с Вищі Верещаки

с Бурякове

с Любомирка

с Настине

Голиківська сільська рада

с Голикове

с Кримки

Івангородська сільська рада

с Івангород

с Стримівка

Красносілківська сільська рада

с Красносілка

с Бандурове

Красносільська сільська рада

с Красносілля

с Гутницька

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Григорівка

Несватківська сільська рада

с Несваткове

Підлісненська сільська рада

с Підлісне

Родниківська сільська рада

с Родниківка

с Липівка

с Мар'янівка

с Могилів Курінь

с Ясинуватка

Розумівська сільська рада

с Розумівка

с Миколаївка

Соснівська сільська рада

с Соснівка

с Нижчі Верещаки

Ставидлянська сільська рада

с Ставидла

с Світова Зірка

с Хайнівка

Староосотська сільська рада

с Стара Осота

с Іванівка

с Нова Осота

с Поселянівка

Триліська сільська рада

с Триліси

с Антонівка

Цвітненська сільська рада

с Цвітне

с Ружичеве

Ясинівська сільська рада

с Ясинове

с Біляївка

с Омельгород

Олександрійський район
(Олександрія)

Новопразька селищна рада

смт Нова Прага

с Григорівка

с Іванівка

с Лозуватка

с Олександро-Пащенкове

Приютівська селищна рада

смт Приютівка

Андріївська сільська рада

с Андріївка

с Мала Березівка

с Рожеве

с Степанівка

с Сургани

Бандурівська сільська рада

с Бандурівка

с Морозівка

с Оліївка

с Ясинуватка

Войнівська сільська рада

с Войнівка

Головківська сільська рада

с Головківка

Дівоче-Пільська сільська рада

с Дівоче Поле

с Новозолотарівка

с Петрозагір'я

с Трудівка

Добронадіївська сільська рада

с Добронадіївка

с Зелений Барвінок

с Зелений Гай

с Зразкове

с Катеринівка

с Леніна Друге

Долинська сільська рада

с Долинське

Ізмайлівська сільська рада

с Ізмайлівка

с Видне

с Гайок

с Королівка

с Піщаний Брід

с Пустельникове

Комінтернівська сільська рада

с-ще Комінтерн

с Веселе

Косівська сільська рада

с Косівка

Костянтинівська сільська рада

с Костянтинівка

с Бутівське

с Занфірівка

Куколівська сільська рада

с Куколівка

с Гулевичі

с Солов'ївка

Лікарівська сільська рада

с Лікарівка

с Запоріжжя

с Новоолексіївка

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Пахарівка

с Тарасівка

Недогарська сільська рада

с Недогарки

с Вільний Посад

с Володимиро-Ульяновка

с Глибоке

с Мар'ївка

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Сонине

Попельнастівська сільська рада

с Попельнасте

Пролетарська сільська рада

с Пролетарське

с Братське

с Зелена Балка

с Леніна Перше

Протопопівська сільська рада

с Протопопівка

с Березівка

с Діброви

с Петрівське

с Федорівка

с Ягідне

Світлопільська сільська рада

с Світлопіль

Улянівська сільська рада

с Улянівка

с Першотравневе

с Тарасово-Шевченкове

с Червоний Поділ

Червонокам'янська сільська рада

с Червона Кам'янка

с Таврівка

с Ялинівка

Шарівська сільська рада

с Шарівка

с-ще Гайове

с-ще Квітневе

Щасливська сільська рада

с Щасливе

Онуфріївський район
(селище міського типу Онуфріївка)

Онуфріївська селищна рада

смт Онуфріївка

Павлиська селищна рада

смт Павлиш

с Браїлівка

с Шевченка

Василівська сільська рада

с Василівка

Вишнівцівська сільська рада

с Вишнівці

с Лозуватка

Деріївська сільська рада

с Деріївка

Зибківська сільська рада

с Зибкове

Камбурліївська сільська рада

с Камбурліївка

Куцеволівська сільська рада

с Куцеволівка

с Ясинуватка

Мар'ївська сільська рада

с Мар'ївка

с Краснофедорівка

с Омелянівка

Млинківська сільська рада

с Млинок

с Морозівка

с П'ятомиколаївка

с Петрівка

Омельницька сільська рада

с Омельник

с Байдакове

Попівська сільська рада

с Попівка

с Калачівка

с Костянтинівка

с Любівка

с Павловолуйськ

с Солдатське

Успенська сільська рада

с Успенка

с Дача

Петрівський район
(селище міського типу Петрове)

Балахівська селищна рада

смт Балахівка

Петрівська селищна рада

смт Петрове

с Новомануйлівка

с Олександродар

с Покровка

Богданівська сільська рада

с Богданівка

с Мала Ганнівка

с Солдатське

Водянська сільська рада

с Водяне

с Маловодяне

с Сабадашеве

Ганнівська сільська рада

с Ганнівка

с-ще Володимирівка

с-ще Рядове

Зеленська сільська рада

с Зелене

с Артемівка

Іванівська сільська рада

с Іванівка

Іскрівська сільська рада

с Іскрівка

с Новофедорівка

Йосипівська сільська рада

с Йосипівка

Луганська сільська рада

с Луганка

с Братське

Малинівська сільська рада

с Малинівка

Новостародубська сільська рада

с Новий Стародуб

с Мар'янівка

с Олімпіадівка

с Федорівка

с Червоносілля

Петрівська сільська рада

с Петрівське

с Зелений Гай

с Лани

с Олександро-Мар'ївка

Червонокостянтинівська сільська рада

с Червонокостянтинівка

с Баштине

с Краснопілля

с Лелеківка

с Новопетрівка

Чечеліївська сільська рада

с Чечеліївка

с Олександрівка

Світловодський район
(Світловодськ)

Великоандрусівська сільська рада

с Велика Андрусівка

с Іллічівка

с Калантаїв

с Сніжкова Балка

Великоскелівська сільська рада

с Велика Скельова

с Мала Скельова

Глинська сільська рада

с Глинськ

с Арсенівка

с Ганнівка

с Семигір'я

Григорівська сільська рада

с Григорівка

с Кобзарівка

с Оврагове

с Перехрестівка

с Яремівка

Захарівська сільська рада

с Захарівка

с Аудиторівка

с Серебряне

Іванівська сільська рада

с Іванівка

Микільська сільська рада

с Микільське

с Бугруватка

с Золотарівка

Миронівська сільська рада

с Миронівка

Озерська сільська рада

с Озера

с Олексіївка

с Талова Балка

Павлівська сільська рада

с Павлівка

с Свердловка

Подорожненська сільська рада

с Подорожнє

с Бабичівка

с Нагірне

Федірківська сільська рада

с Федірки

с Сніжкове

Ульяновський район
(місто Ульяновка)

Уляновська міська рада

м Ульяновка

Богданівська сільська рада

с Богданове

с Маньківське

Великотроянівська сільська рада

с Великі Трояни

Вільхівська сільська рада

с Вільхове

с Сергіївка

Грушківська сільська рада

с Грушка

с Станіславове

Данилово-Балківська сільська рада

с Данилова Балка

с Шевченка

Йосипівська сільська рада

с Йосипівка

Кам'янобрідська сільська рада

с Кам'яний Брід

с Петрівка

с Христофорове

Кам'янокриничанська сільська рада

с Кам'яна Криниця

Лозуватська сільська рада

с Лозувата

с Дельфінове

с Змійове

Луполівська сільська рада

с Луполове

с Кошаро-Олександрівка

Мечиславська сільська рада

с Мечиславка

Новоселицька сільська рада

с Новоселиця

Розношенська сільська рада

с Розношенське

Сабатинівська сільська рада

с Сабатинівка

Синицівська сільська рада

с Синицівка

Синьківська сільська рада

с Синьки

Шамраївська сільська рада

с Шамраєве

Устинівський район
(селище міського типу Устинівка)

Устинівська селищна рада

смт Устинівка

Березівська сільська рада

с Березівка

Брусівська сільська рада

с Брусівка

Ганно-Леонтовичівська сільська рада

с Ганно-Леонтовичеве

с Мала Ганнівка

с Новочигиринка

Ганно-Требинівська сільська рада

с Ганно-Требинівка

с Костянтинівка

Димитровська сільська рада

с Димитрове

с Мар'янівка

с Тирлова Балка

с Третій Інтернаціонал

Докучаєвська сільська рада

с Докучаєве

с Мальчевське

с Медове

Жовтнева сільська рада

с Жовтневе

с Новокиївка

Інгульська сільська рада

с Інгульське

с Завтурове

с Любовичка

с Медвежа Балка

Криничненська сільська рада

с Криничне

с Нариманівка

с Новоустинівка

с Садки

Криничуватська сільська рада

с Криничуватка

с Березуватка

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Козлівське

Седнівська сільська рада

с Седнівка

с Переможне

с Селіванове

Сонцівська сільська рада

с Сонцеве

Степанівська сільська рада

с Степанівка

с Ленінка

с Орлова Балка