Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру
Геопортал адміністративно-територіального устрою України

Науково-дослідний інститут геодезії і картографії

Київська область

Центр - м.

Територія (тис. кв. км) - 28141

Населення (тис. осіб) - ▲ 1720668 ( 1.06.2012)

Дата утворення -

районів

-

25

міських рад

-

24

міст обласного значення

-

11

селищних рад

-

30

міст районного значення

-

13

сільських рад

-

607

селищ міського типу

-

30

населених пунктів -1179

в тому числі: міських - 54, сільских - 1125

1. Відомості про райони

а) територія, число рад і населених пунктів

Найменування району

Територія в тис. кв. км

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Баришівський

852198.46373953

0

1

25

0

1

38

Білоцерківський

1266904.45364948

1

1

34

1

1

57

Богуславський

770047.253240861

1

0

21

1

0

40

Бориспільський

1457014.62841302

0

0

20

0

0

43

Бородянський

953100.751545913

0

5

19

0

5

42

Броварський

1196724.36451875

0

3

24

0

3

42

Васильківський

1191129.11837666

0

4

39

0

4

66

Вишгородський

2011406.59510366

1

1

28

1

1

55

Володарський

651814.23421609

0

1

21

0

1

36

Згурівський

760898.134784731

0

1

20

0

1

40

Іванківський

1783014.78678746

0

1

27

0

1

80

Кагарлицький

921194.843560226

1

0

30

1

0

49

Києво-Святошинський

652249.566366071

2

1

25

2

1

49

Макарівський

1353969.91661681

0

2

36

0

2

67

Миронівський

905869.760993746

1

0

23

1

0

45

Обухівський

707616.205723535

1

1

22

1

1

43

Переяслав-Хмельницький

1457872.95059472

0

0

31

0

0

51

Поліський

661773.441024464

0

1

13

0

1

29

Рокитнянський

650083.010188785

0

1

14

0

1

22

Сквирський

975631.739588152

1

0

27

1

0

49

Ставищенський

677382.128256744

0

1

22

0

1

29

Таращанський

770936.191931623

1

0

23

1

0

34

Тетіївський

753810.583314373

1

0

22

1

0

32

Фастівський

891629.731586812

0

2

23

0

2

46

Яготинський

791779.004388858

1

0

18

1

0

41

2. Відомості про міста і селища міського типу

а) міста обласного значення

райони міст, число рад і населених пунктів

Найменування міста

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Березань

0

0

0

0

0

0

Біла Церква

0

0

0

0

0

0

Бориспіль

0

0

0

0

0

0

Бровари

0

0

0

0

0

0

Буча

0

0

0

0

0

0

Васильків

0

0

0

0

0

0

Ірпінь

0

3

0

0

0

0

Переяслав-Хмельницький

0

0

0

0

0

0

Ржищів

0

0

0

0

0

0

Славутич

0

0

0

0

0

0

Фастів

0

0

0

0

0

0

б) міста районного значення

Найменування міста

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Богуслав

районний центр

Богуславський район

Боярка

Києво-Святошинський район

Вишгород

районний центр

Вишгородський район

Вишневе

Києво-Святошинський район

Кагарлик

районний центр

Кагарлицький район

Миронівка

районний центр

Миронівський район

Обухів

районний центр

Обухівська район міська рада

Сквира

районний центр

Сквирський район

Тараща

районний центр

Таращанський район

Тетіїв

районний центр

Тетіївський район

Узин

Білоцерківський район

Українка

Обухівський район

Яготин

районний центр

Яготинський район

в) селища міського типу

Найменування селища

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Бабинці

Бородянський район

Баришівка

районний центр

Баришівський район

Борова

Фастівський район

Бородянка

районний центр

Бородянський район

Велика Димерка

Броварський район

Володарка

районний центр

Володарський район

Ворзель

Глеваха

Васильківський район

Гостомель

Гребінки

Васильківський район

Димер

Вишгородський район

Дослідницьке

Васильківський район

Згурівка

районний центр

Згурівський район

Іванків

районний центр

Іванківський район

Калинівка

Броварський район

Калинівка

Васильківський район

Калита

Броварський район

Клавдієво-Тарасове

Бородянський район

Кодра

Макарівський район

Кожанка

Фастівський район

Козин

Обухівський район

Коцюбинське

Красятичі

районний центр

Поліський район

Макарів

районний центр

Макарівський район

Немішаєве

Бородянський район

Пісківка

Бородянський район

Рокитне

районний центр

Рокитнянський район

Ставище

районний центр

Ставищенський район

Терезине

Білоцерківський район

Чабани

Києво-Святошинський район

3. Ради і населені пункти області

а) міські ради міст обласного значення

Найменування міста обласного значення

Найменування ради

Найменування населеного пункту

Березань

Березанська міська рада

м Березань

Біла Церква

Білоцерківська міська рада

м Біла Церква

Бориспіль

Бориспільська міська рада

м Бориспіль

Бровари

Броварська міська рада

м Бровари

Буча

Бучанська міська рада

м Буча

Васильків

Васильківська міська рада

м Васильків

Ірпінь

Ірпінська міська рада

м Ірпінь

Переяслав-Хмельницький

Переяслав-Хмельницька міська рада

м Переяслав-Хмельницький

Ржищів

Ржищівська міська рада

м Ржищів

Славутич

Славутицька міська рада

м Славутич

Фастів

Фастівська міська рада

м Фастів

б) райони

Баришівський район
(селище міського типу Баришівка)

Баришівська селищна рада

смт Баришівка

с Пасічна

с Швачиха

Бзівська сільська рада

с Бзів

Веселинівська сільська рада

с Веселинівка

Волошинівська сільська рада

с Волошинівка

с Борщів

с Устинкова Гребля

с Шовкове

Гостролуцька сільська рада

с Гостролуччя

Дернівська сільська рада

с Дернівка

с Хлопків

Коржівська сільська рада

с Коржі

Корніївська сільська рада

с Корніївка

Лехнівська сільська рада

с Лехнівка

Лук'янівська сільська рада

с Лук'янівка

Лукашівська сільська рада

с Лукаші

Масківецька сільська рада

с Масківці

Морозівська сільська рада

с Морозівка

Недрянська сільська рада

с Недра

Паришківська сільська рада

с Паришків

с Червоноармійське

Перемогівська сільська рада

с Перемога

Пилипчанська сільська рада

с Пилипча

Подільська сільська рада

с Поділля

с Мала Тарасівка

Рудницька сільська рада

с Рудницьке

Садівська сільська рада

с-ще Садове

Сезенківська сільська рада

с Сезенків

с Власівка

Селичівська сільська рада

с Селичівка

Селищенська сільська рада

с Селище

Семенівська сільська рада

с Семенівка

с Леляки

Яблунівська сільська рада

с Яблуневе

с Більшовик

с Григорівка

с Хмельовик

Ярешківська сільська рада

с Ярешки

Білоцерківський район
(Біла Церква)

Узинська міська рада

м Узин

Терезинська селищна рада

смт Терезине

Биково-Гребельська сільська рада

с Бикова Гребля

Василівська сільська рада

с Василів

Вільнотарасівська сільська рада

с Вільна Тарасівка

с Володимирівка

с Гайок

Глушківська сільська рада

с Глушки

Дроздівська сільська рада

с Дрозди

с Мазепинці

Іванівська сільська рада

с Іванівка

Йосипівська сільська рада

с Йосипівка

с Затиша

с Красне

с Павлівка

Коженицька сільська рада

с Коженики

с Клочки

Макіївська сільська рада

с Макіївка

Малоантонівська сільська рада

с Мала Антонівка

Маловільшанська сільська рада

с Мала Вільшанка

с Бакали

Матюшівська сільська рада

с Матюші

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Вербова

Озернянська сільська рада

с Озерна

с Коржівка

с Межове

Олійниково-Слобідська сільська рада

с Олійникова-Слобода

Острійківська сільська рада

с Острійки

с Блощинці

Пилипчанська сільська рада

с Пилипча

с Глибочка

с Городище

Піщанська сільська рада

с Піщана

Поправська сільська рада

с Поправка

с Одноріг

с Черкас

Потіївська сільська рада

с Потіївка

Розаліївська сільська рада

с Розаліївка

с Людвинівка

с Степок

Сидорівська сільська рада

с Сидори

Сорокотязька сільська рада

с Сорокотяги

Сухоліська сільська рада

с Сухоліси

с Чепиліївка

Тарасівська сільська рада

с Тарасівка

Томилівська сільська рада

с Томилівка

Трушківська сільська рада

с Трушки

Фастівська сільська рада

с Фастівка

Фесюрівська сільська рада

с Фесюри

с Щербаки

Фурсівська сільська рада

с Фурси

с Чмирівка

Храпачівська сільська рада

с Храпачі

с Скребиші

Чупирянська сільська рада

с Чупира

Шкарівська сільська рада

с Шкарівка

Яблунівська сільська рада

с Яблунівка

с Мала Сквирка

Богуславський район
(місто Богуслав)

Богуславська міська рада

м Богуслав

Бієвецька сільська рада

с Біївці

Бранопільська сільська рада

с Бране Поле

Вільховецька сільська рада

с Вільховець

с Калинівка

с Половецьке

с Семигори

Дибинецька сільська рада

с Дибинці

с Бородані

Дмитренківська сільська рада

с Дмитренки

с Гута

с Коряківка

Іванівська сільська рада

с Іванівка

Ісайківська сільська рада

с Ісайки

с Яцюки

Киданівська сільська рада

с Киданівка

Медвинська сільська рада

с Медвин

с Дібрівка

Мисайлівська сільська рада

с Мисайлівка

с Чайки

Митаївська сільська рада

с Митаївка

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Олексіївка

Москаленківська сільська рада

с Москаленки

Побережківська сільська рада

с Побережка

с Закутинці

с Красногородка

с Софійка

Розкопанецька сільська рада

с Розкопанці

Саварська сільська рада

с Саварка

с Лютарі

Синицька сільська рада

с Синиця

Тептіївська сільська рада

с Тептіївка

с Дешки

Хохітвянська сільська рада

с Хохітва

с Івки

с Поташня

Шупиківська сільська рада

с Шупики

с Карандинці

с Туники

Щербашинецька сільська рада

с Щербашинці

Бориспільський район
(Бориспіль)

Великоолександрівська сільська рада

с Велика Олександрівка

с Безуглівка

с Мала Олександрівка

с Чубинське

Вишеньківська сільська рада

с Вишеньки

с Петровське

Вороньківська сільська рада

с Вороньків

с Жовтневе

Гірська сільська рада

с Гора

Глибоцька сільська рада

с Глибоке

с Городище

Гнідинська сільська рада

с Гнідин

Головурівська сільська рада

с Головурів

с Кийлів

Дударківська сільська рада

с Дударків

с Займище

Іванківська сільська рада

с Іванків

Кіровська сільська рада

с Кірове

с Артемівка

с Лебедин

с Мала Стариця

с Сулимівка

Любарецька сільська рада

с Любарці

с Тарасівка

Мартусівська сільська рада

с Мартусівка

Мирненська сільська рада

с Мирне

с Малі Єрківці

Процівська сільська рада

с Проців

Ревненська сільська рада

с Ревне

с Ленінівка

Рогозівська сільська рада

с Рогозів

с Кириївщина

Сеньківська сільська рада

с Сеньківка

с Андріївка

с Велика Стариця

с Горобіївка

с Григорівка

с Перегуди

Сошниківська сільська рада

с Сошників

Старівська сільська рада

с Старе

с Васильки

Щасливська сільська рада

с Щасливе

с Проліски

Бородянський район
(селище міського типу Бородянка)

Бабинецька селищна рада

смт Бабинці

с Буда-Бабинецька

Бородянська селищна рада

смт Бородянка

Клавдієво-Тарасівська селищна рада

смт Клавдієво-Тарасове

с Пороскотень

Немішаївська селищна рада

смт Немішаєве

Пісківська селищна рада

смт Пісківка

с Раска

Блиставицька сільська рада

с Блиставиця

Дружнянська сільська рада

с Дружня

Жовтнева сільська рада

с Жовтневе

с Озерщина

Загальцівська сільська рада

с Загальці

с Бондарня

с Гай

с Нова Буда

с Поташня

с Торф'яне

Здвижівська сільська рада

с Здвижівка

Качалівська сільська рада

с Качали

с Волиця

с Галинка

с Стара Буда

Козинцівська сільська рада

с Козинці

с Діброво-Ленінське

Луб'янська сільська рада

с Луб'янка

Майданівська сільська рада

с Майданівка

с Вишняки

с Язвинка

Мигалківська сільська рада

с Мигалки

Микулицька сільська рада

с Микуличі

Мирчанська сільська рада

с Мирча

с Великий Ліс

с Коблицький Ліс

с Коблиця

с Тальське

Небратська сільська рада

с Небрат

с Берестянка

с Михайленків

с Нове Залісся

Новогребельська сільська рада

с Нова Гребля

с Вабля

Новокорогодська сільська рада

с Новий Корогод

Озерська сільська рада

с Озера

Пилиповицька сільська рада

с Пилиповичі

Шибенська сільська рада

с Шибене

с Красний Ріг

Броварський район
(Бровари)

Великодимерська селищна рада

смт Велика Димерка

Калинівська селищна рада

смт Калинівка

с Димитрове

с Перемога

с Скибин

Калитянська селищна рада

смт Калита

с Опанасів

Бобрицька сільська рада

с Бобрик

с Фрунзівка

Богданівська сільська рада

с Богданівка

с Залісся

Гоголівська сільська рада

с Гоголів

с Зоря

Жердівська сільська рада

с Жердова

с Вільне

с Захарівка

с Куйбишеве

с Мала Тарасівка

с Михайлівка

с Підлісся

Заворицька сільська рада

с Заворичі

Зазимська сільська рада

с Зазим'я

Княжицька сільська рада

с Княжичі

Красилівська сільська рада

с Красилівка

Кулажинська сільська рада

с Кулажинці

Літківська сільська рада

с Літки

Літочківська сільська рада

с Літочки

с Соболівка

Мокрецька сільська рада

с Мокрець

с Бервиця

Плосківська сільська рада

с Плоске

с Першотравневе

Погребська сільська рада

с Погреби

Пухівська сільська рада

с Пухівка

Рожівська сільська рада

с Рожівка

Рожнівська сільська рада

с Рожни

Руднянська сільська рада

с Рудня

Русанівська сільська рада

с Русанів

с Перше Травня

Світильнівська сільська рада

с Світильня

с Гребельки

Семиполківська сільська рада

с Семиполки

Требухівська сільська рада

с Требухів

с Переможець

Шевченківська сільська рада

с Шевченкове

Васильківський район
(Васильків)

Глевахівська селищна рада

смт Глеваха

с Зайців

Гребінківська селищна рада

смт Гребінки

Дослідницька селищна рада

смт Дослідницьке

Калинівська селищна рада

смт Калинівка

Барахтівська сільська рада

с Барахти

Варовицька сільська рада

с Варовичі

Великобугаївська сільська рада

с Велика Бугаївка

Великовільшанська сільська рада

с Велика Вільшанка

Великосолтанівська сільська рада

с Велика Солтанівка

с Хлепча

Вільшансько-Новоселицька сільська рада

с Вільшанська Новоселиця

с Петрівка

с Степанівка

Вінницько-Ставська сільська рада

с Вінницькі Стави

Гвоздівська сільська рада

с Гвоздів

Данилівська сільська рада

с Данилівка

с Бобриця

с Кожухівка

с Липовий Скиток

Дзвінківська сільська рада

с Дзвінкове

с Перевіз

Дібрівська сільська рада

с Діброва

с Багрин

Застугнянська сільська рада

с Застугна

с Безп'ятне

с Зозулі

с Кулібаба

с Червоне

Здорівська сільська рада

с Здорівка

Іванковичівська сільська рада

с Іванковичі

Ковалівська сільська рада

с Ковалівка

Кодаківська сільська рада

с Кодаки

Крушинська сільська рада

с Крушинка

с Борисів

с Дерев'янки

с Залізне

с-ще Зелений Бір

с Мала Бугаївка

Ксаверівська сільська рада

с Ксаверівка Друга

с Ксаверівка

Лосятинська сільська рада

с Лосятин

Луб'янська сільська рада

с Луб'янка

Малосолтанівська сільська рада

с Мала Солтанівка

с Скрипки

Мар'янівська сільська рада

с Мар'янівка

Мархалівська сільська рада

с Мархалівка

Митницька сільська рада

с Митниця

Пінчуківська сільська рада

с Пінчуки

Плесецька сільська рада

с Плесецьке

Погребська сільська рада

с Погреби

с Заріччя

Пологівська сільська рада

с Пологи

Порадівська сільська рада

с Порадівка

с Руликів

Путрівська сільська рада

с Путрівка

с Березенщина

с Кобці

с Крячки

Пшеничненська сільська рада

с Пшеничне

Рославичівська сільська рада

с Рославичі

Саливонківська сільська рада

с Саливонки

Соколівська сільська рада

с Соколівка

Тростинська сільська рада

с Тростинка

Тростинсько-Новоселицька сільська рада

с Тростинська Новоселиця

Устимівська сільська рада

с Устимівка

Шевченківська сільська рада

с Шевченківка

с Червоне

с Червоне Поле

Яцьківська сільська рада

с Яцьки

Вишгородський район
(місто Вишгород)

Вишгородська міська рада

м Вишгород

Димерська селищна рада

смт Димер

с Каменка

с Рикунь

Абрамівська сільська рада

с Абрамівка

с Дудки

с Савенки

Богданівська сільська рада

с Богдани

с Овдієва Нива

с Пилява

с Ритні

с Рихта

Вахівська сільська рада

с Вахівка

с Любидва

Вищедубечанська сільська рада

с Вища Дубечня

Воропаївська сільська рада

с Воропаїв

Гаврилівська сільська рада

с Гаврилівка

с Тарасівщина

Глібівська сільська рада

с Глібівка

Демидівська сільська рада

с Демидів

Жукинська сільська рада

с Жукин

с Ровжі

Катюжанська сільська рада

с Катюжанка

с Гута-Катюжанська

Козаровицька сільська рада

с Козаровичі

Лебедівська сільська рада

с Лебедівка

Литвинівська сільська рада

с Литвинівка

с Лісовичі

с Миколаївка

Любимівська сільська рада

с Любимівка

с Андріївка

с Сичівка

Лютізька сільська рада

с Лютіж

с Гута-Межигірська

Нижчедубечанська сільська рада

с Нижча Дубечня

Новопетрівська сільська рада

с Нові Петрівці

Новосілківська сільська рада

с Новосілки

Пірнівська сільська рада

с Пірнове

Ровівська сільська рада

с Рови

с Круги

с Розтісне

с Федорівка

Руднє-Димерська сільська рада

с Рудня-Димерська

с Володимирівка

Синяківська сільська рада

с Синяк

с Вороньківка

с Раківка

с Червоне

Старопетрівська сільська рада

с Старі Петрівці

Сувидська сільська рада

с Сувид

с Боденьки

Сухолуцька сільська рада

с Сухолуччя

Толокунська сільська рада

с Толокунь

с Петрівське

Хотянівська сільська рада

с Хотянівка

с Осещина

Ясногородська сільська рада

с Ясногородка

Володарський район
(селище міського типу Володарка)

Володарська селищна рада

смт Володарка

с Надросівка

Березнянська сільська рада

с Березна

Біліївська сільська рада

с Біліївка

Гайворонська сільська рада

с Гайворон

Городище-Пустоварівська сільська рада

с Городище-Пустоварівське

с-ще Веснянка

Завадівська сільська рада

с Завадівка

с Дружба

Зрайківська сільська рада

с Зрайки

с Шевченкове

Капустинська сільська рада

с Капустинці

с Коржиха

с Чепіжинці

Косівська сільська рада

с Косівка

с Городище-Косівське

Лобачівська сільська рада

с Лобачів

с Нове Життя

Логвинська сільська рада

с Логвин

с Михайлівка

Мармуліївська сільська рада

с Мармуліївка

с Кленове

Матвіїхівська сільська рада

с Матвіїха

с Лихачиха

с Ратуш

Ожегівська сільська рада

с Ожегівка

Пархомівська сільська рада

с Пархомівка

Петрашівська сільська рада

с Петрашівка

Рачківська сільська рада

с Рачки

Рогізнянська сільська рада

с Рогізна

Рубченківська сільська рада

с Рубченки

с Володимирівка

Рудосільська сільська рада

с Руде Село

Тадіївська сільська рада

с Тадіївка

с Гайок

с Тарасівка

Тарганська сільська рада

с Тарган

Згурівський район
(селище міського типу Згурівка)

Згурівська селищна рада

смт Згурівка

с Леніне

Аркадіївська сільська рада

с Аркадіївка

с Терлещина

Безуглівська сільська рада

с Безуглівка

с Свобода

Великокрупільська сільська рада

с Великий Крупіль

с Малий Крупіль

Войківська сільська рада

с Войкове

с Софіївка

Жовтнева сільська рада

с Жовтневе

с Вишневе

с Гречана Гребля

Жуківська сільська рада

с Жуківка

Красненська сільська рада

с Красне

с Олександринівка

Лизогубово-Слобідська сільська рада

с Лизогубова Слобода

Малоберезанська сільська рада

с Мала Березанка

с Левченкове

Малосупоївська сільська рада

с Мала Супоївка

Новоолександрівська сільська рада

с Нова Олександрівка

с Вільне

с Старе

Новооржицька сільська рада

с Нова Оржиця

с Зелене

Пасківщинська сільська рада

с Пасківщина

Правожовтневська сільська рада

с Право Жовтня

с Горбачівка

с Пайки

Середівська сільська рада

с Середівка

с Олексіївка

Старооржицька сільська рада

с Стара Оржиця

Турівська сільська рада

с Турівка

с Іллінське

с Петрівське

с Урсалівка

Усівська сільська рада

с Усівка

Черевківська сільська рада

с Черевки

Шевченківська сільська рада

с Шевченкове

с Володимирське

с Майське

Іванківський район
(селище міського типу Іванків)

Іванківська селищна рада

смт Іванків

с Болотня

с Запрудка

Блідчанська сільська рада

с Блідча

с Коленці

с Коленцівське

с Леонівка

Варівська сільська рада

с Варівськ

с Людвинівка

с Рахвалівка

Горностайпільська сільська рада

с Горностайпіль

с Губин

с Лапутьки

Димарська сільська рада

с Димарка

с Петрівське

с Рудня-Левківська

с Шевченкове

Дитятківська сільська рада

с Дитятки

с Зорин

с Фрузинівка

Жміївська сільська рада

с Жміївка

с Верхолісся

Заруддянська сільська рада

с Заруддя

с Кірове

с Осовець

с Слобода-Кухарська

Кропивнянська сільська рада

с Кропивня

с Мокра Корма

с Рудня-Сидорівська

Кухарівська сільська рада

с Кухарі

с Підгайне

с Яхнівка

Ладижицька сільська рада

с Сукачі

с Федорівка

Макарівська сільська рада

с Макарівка

с Мала Макарівка

с Нові Макалевичі

с Русаки

Мусійківська сільська рада

с Мусійки

с Поталіївка

Обуховицька сільська рада

с Обуховичі

с Станишівка

Оливська сільська рада

с Олива

с Захарівка

с Старовичі

Олизарівська сільська рада

с Олизарівка

Оранська сільська рада

с Оране

с Степанівка

с Хочева

Пісківська сільська рада

с Піски

с Доманівка

с Карпилівка

с Ковалівка

Прибірська сільська рада

с Прибірськ

с Пироговичі

Розважівська сільська рада

с Розважів

с Жерева

с Жеревпілля

с Ставрівка

с Шевченкове

Сидоровицька сільська рада

с Сидоровичі

с Буда-Полідарівська

с Полідарівка

Старосоколівська сільська рада

с Старі Соколи

с Красилівка

с Нові Соколи

с Потоки

Страхоліська сільська рада

с Страхолісся

с Медвин

Термахівська сільська рада

с Термахівка

с Чкаловка

Тетерівська сільська рада

с Тетерівське

Феневицька сільська рада

с Феневичі

с Рудня-Тальська

с Рудня-Шпилівська

с Соснівка

Шпилівська сільська рада

с Шпилі

с Білий Берег

с Воропаївка

с Зимовище

с Рокитна Слобода

Кагарлицький район
(місто Кагарлик)

Кагарлицька міська рада

м Кагарлик

Балико-Щучинська сільська рада

с Балико-Щучинка

с Уляники

Бендюгівська сільська рада

с Бендюгівка

Буртівська сільська рада

с Бурти

с Очеретяне

Великоприцьківська сільська рада

с Великі Прицьки

с Дібрівка

с Петрівське

Горохівська сільська рада

с Горохове

с Петрівське

Горохуватська сільська рада

с Горохуватка

с Іванівка

с Тарасівка

Гребенівська сільська рада

с Гребені

с Юшки

Демівщинська сільська рада

с Демівщина

с Оріхове

Жовтнева сільська рада

с Жовтневе

Зікрачівська сільська рада

с Зікрачі

Кадомська сільська рада

с Кадомка

с Зорівка

с Калинівка

Кузьминецька сільська рада

с Кузьминці

с Панікарча

Леонівська сільська рада

с Леонівка

с Антонівка

Липовецька сільська рада

с Липовець

Ліщинська сільська рада

с Ліщинка

с Расавка

с Тернівка

Мирівська сільська рада

с Мирівка

Новосілківська сільська рада

с Новосілки

Переселенська сільська рада

с Переселення

Півецька сільська рада

с Півці

с Онацьки

Расавська сільська рада

с Расавка

Слобідська сільська рада

с Слобода

Ставівська сільська рада

с Стави

Стайківська сільська рада

с Стайки

Стрітівська сільська рада

с Стрітівка

Сущанська сільська рада

с Сущани

Халчанська сільська рада

с Халча

с Воронівка

с Петрівське

Черняхівська сільська рада

с Черняхів

Шпендівська сільська рада

с Шпендівка

Шубівська сільська рада

с Шубівка

с Землянка

Яблунівська сільська рада

с Яблунівка

Києво-Святошинський район
()

Боярська міська рада

м Боярка

с Нове

Вишнева міська рада

м Вишневе

Чабанівська селищна рада

смт Чабани

с Новосілки

Білогородська сільська рада

с Білогородка

с Стоянка

с Шевченкове

Бобрицька сільська рада

с Бобриця

Бузівська сільська рада

с Буча

с Бузова

с Гурівщина

с Любимівка

с Хмільна

Віто-Поштова сільська рада

с Віта-Поштова

с Юрівка

Гатненська сільська рада

с Гатне

Гореницька сільська рада

с Гореничі

с Гнатівка

с Капітанівка

с Лука

Горенська сільська рада

с Горенка

с Мощун

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

с Мила

Забірська сільська рада

с Забір'я

Княжицька сільська рада

с Княжичі

с Жорнівка

Крюківщинська сільська рада

с Крюківщина

Личанська сільська рада

с Личанка

с Горбовичі

Лісниківська сільська рада

с Лісники

Малютянська сільська рада

с Малютянка

с Іванків

Мироцька сільська рада

с Мироцьке

Михайлівсько-Рубежівська сільська рада

с Михайлівка-Рубежівка

с Забуччя

Музичанська сільська рада

с Музичі

с Неграші

Петрівська сільська рада

с Петрівське

Петропавлівсько-Борщагівська сільська рада

с Петропавлівська Борщагівка

с Чайки

Петрушківська сільська рада

с Петрушки

Софіївсько-Борщагівська сільська рада

с Софіївська Борщагівка

Тарасівська сільська рада

с Тарасівка

Ходосівська сільська рада

с Ходосівка

Хотівська сільська рада

с Хотів

с Кременище

с Круглик

Шпитьківська сільська рада

с Шпитьки

с Лісне

с Мрія

Макарівський район
(селище міського типу Макарів)

Кодрянська селищна рада

смт Кодра

Макарівська селищна рада

смт Макарів

с Зурівка

с Фасівочка

Андріївська сільська рада

с Андріївка

с Червона Гірка

Бишівська сільська рада

с Бишів

с Горобіївка

с Лубське

Борівська сільська рада

с Борівка

с Лисиця

с Садки-Строївка

с Шнурів Ліс

Великокарашинська сільська рада

с Великий Карашин

с Малий Карашин

Вільненська сільська рада

с Вільне

с Юрівка

Гавронщинська сільська рада

с Гавронщина

Гружчанська сільська рада

с Грузьке

с Весела Слобідка

Забуянська сільська рада

с Забуяння

с Волосінь

с Макарівська Буда

с Соболівка

Козичанська сільська рада

с Козичанка

Колонщинська сільська рада

с Колонщина

с Березівка

с Мар'янівка

с Миколаївка

Комарівська сільська рада

с Комарівка

Копилівська сільська рада

с Копилів

с Северинівка

Королівська сільська рада

с Королівка

с Новомирівка

с Ферма

Липівська сільська рада

с Липівка

с Лозовик

Лишнянська сільська рада

с Лишня

с Осикове

Людвинівська сільська рада

с Людвинівка

Маковищенська сільська рада

с Маковище

с Вишеград

Мар'янівська сільська рада

с Мар'янівка

Мостищенська сільська рада

с Мостище

Мотижинська сільська рада

с Мотижин

Наливайківська сільська рада

с Наливайківка

с Почепин

Небелицька сільська рада

с Небелиця

Ніжиловицька сільська рада

с Ніжиловичі

Новосілківська сільська рада

с Новосілки

Опачицька сільська рада

с Нові Опачичі

Пашківська сільська рада

с Пашківка

с Вітрівка

Плахтянська сільська рада

с Плахтянка

Рожівська сільська рада

с Рожів

Ситняківська сільська рада

с Ситняки

Соснівська сільська рада

с Соснівка

с Конопельки

Фасівська сільська рада

с Фасова

с Калинівка

Червонослобідська сільська рада

с Червона Слобода

Чорногородська сільська рада

с Чорногородка

с Ферма

Юрівська сільська рада

с Юрів

с Завалівка

с Копіївка

Яблунівська сільська рада

с Яблунівка

с Леонівка

Ясногородська сільська рада

с Ясногородка

Миронівський район
(місто Миронівка)

Миронівська міська рада

м Миронівка

с Нова Олександрівка

Вікторівська сільська рада

с Вікторівка

с Матвіївка

с Фролівка

Владиславська сільська рада

с Владиславка

с Вахутинці

с Гулі

Грушівська сільська рада

с Грушів

с Ведмедівка

с Дударі

с Ходорів

Зеленьківська сільська рада

с Зеленьки

Карапишівська сільська рада

с Карапиші

Кип'ячківська сільська рада

с Кип'ячка

с Горобіївка

с Тарасівка

Козинська сільська рада

с Козин

с Ємчиха

с Кутелів

с Салів

Коритищенська сільська рада

с Коритище

Македонська сільська рада

с Македони

с Кулешів

с Малі Прицьки

Малобукринська сільська рада

с Малий Букрин

с Великий Букрин

с Ромашки

Маслівська сільська рада

с Маслівка

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

Піївська сільська рада

с Пії

с Липовий Ріг

Полівська сільська рада

с Польове

с Світле

Потіцька сільська рада

с Потік

Пустовітська сільська рада

с Пустовіти

Росавська сільська рада

с Росава

Тулинська сільська рада

с Тулинці

Центральненська сільська рада

с Центральне

с Андріївка

с П'ятирічка

с П'ятихатка

Шандрівська сільська рада

с Шандра

Юхнівська сільська рада

с Юхни

Яхнівська сільська рада

с Яхни

с Микитяни

Обухівський район
(місто Обухів)

Українська міська рада

м Українка

с Плюти

Козинська селищна рада

смт Козин

Великодмитровицька сільська рада

с Великі Дмитровичі

с Малі Дмитровичі

Верем'яцька сільська рада

с Верем'я

Витачівська сільська рада

с Витачів

Германівська сільська рада

с Германівка

Григорівська сільська рада

с Григорівка

с Гусачівка

с Матяшівка

Дерев'янська сільська рада

с Дерев'яна

Деремезнянська сільська рада

с Деремезна

Долинська сільська рада

с Долина

с Макарівка

Жуківцівська сільська рада

с Жуківці

Копачівська сільська рада

с Копачів

с Застугна

с Шевченкове

Красненська Перша сільська рада

с Красне Перше

с Козіївка

Краснослобідська сільська рада

с Красна Слобідка

с Безіменне

Маловільшанська сільська рада

с Мала Вільшанка

с Степок

Нещерівська сільська рада

с Нещерів

Перегонівська сільська рада

с Перегонівка

Першотравенська сільська рада

с Перше Травня

Підгірцівська сільська рада

с Підгірці

с Креничі

с Романків

Семенівська сільська рада

с Семенівка

с Кулі

Старобезрадичівська сільська рада

с Старі Безрадичі

с Березове

с Капустяна

с Конюша

с Нові Безрадичі

с Паращина

с Тарасівка

Трипільська сільська рада

с Трипілля

Халеп'янська сільська рада

с Халеп'я

Щербанівська сільська рада

с Щербанівка

Обухівська район міська рада

с Ленди

с Таценки

Переяслав-Хмельницький район
(Переяслав-Хмельницький)

Великокаратульська сільська рада

с Велика Каратуль

с Мар'янівка

с Плескачі

Виповзька сільська рада

с Виповзки

Вовчківська сільська рада

с Вовчків

Гайшинська сільська рада

с Гайшин

с Гребля

с Чирське

Гланишівська сільська рада

с Гланишів

с Леніне

Горбанівська сільська рада

с Горбані

с Чопилки

Дем'янецька сільська рада

с Дем'янці

с Харківці

Денисівська сільська рада

с Дениси

Дівичківська сільська рада

с Дівички

Єрковецька сільська рада

с Єрківці

Жовтнева сільська рада

с Жовтневе

Ковалинська сільська рада

с Ковалин

Козлівська сільська рада

с Козлів

Лецьківська сільська рада

с Лецьки

с Вінинці

с Пологи-Чобітки

Мазинська сільська рада

с Мазинки

Малокаратульська сільська рада

с Мала Каратуль

с Воскресенське

с Травневе

Переяславська сільська рада

с Переяславське

Полого-Вергунівська сільська рада

с Пологи-Вергуни

с Натягайлівка

с Перше Травня

Полого-Яненківська сільська рада

с Пологи-Яненки

Помоклівська сільська рада

с Помоклі

Пристромська сільська рада

с Пристроми

с Заострів

Світанківська сільська рада

с Світанок

Сомководолинська сільська рада

с Сомкова Долина

с Радянське

Соснівська сільська рада

с Соснова

Стовп'язька сільська рада

с Стовп'яги

с Веселе

с Гречаники

с Кавказ

Строківська сільська рада

с Строкова

Ташанська сільська рада

с Ташань

с Положаї

Улянівська сільська рада

с Улянівка

с Тарасівка

Хоцьківська сільська рада

с Хоцьки

Циблівська сільська рада

с Циблі

Шевченківська сільська рада

с Шевченкове

Поліський район
(селище міського типу Красятичі)

Красятицька селищна рада

смт Красятичі

с Міхлівщина

с Чапаєве

Вовчківська сільська рада

с Вовчків

с Буда - Вовчківська

с Стовпне

Володарська сільська рада

с Володарка

с Городещина

с Дубова

Залишанська сільська рада

с Залишани

с Вересня

Зеленополянська сільська рада

с Зелена Поляна

Луговицька сільська рада

с Луговики

с Червона Зірка

Максимовицька сільська рада

с Максимовичі

Мар'янівська сільська рада

с Мар'янівка

Млачівська сільська рада

с Млачівка

Орджонікідзенська сільська рада

с Орджонікідзе

с Нівецьке

с Черемошна

Рагівська сільська рада

с Рагівка

Радинська сільська рада

с Радинка

с Буда-Радинська

с Омелянівка

с Федорівка

Стещинська сільська рада

с Стещина

с Калинівка

Шкнівська сільська рада

с Шкнева

с Військове

с Стара Марківка

Рокитнянський район
(селище міського типу Рокитне)

Рокитнянська селищна рада

смт Рокитне

Бирюківська сільська рада

с Бирюки

с Пугачівка

Бушевська сільська рада

с Бушеве

Житньогірська сільська рада

с Житні Гори

Запруднянська сільська рада

с Запруддя

Луб'янська сільська рада

с Луб'янка

с Любка

с Першотравневе

Маківська сільська рада

с Маківка

с Петрівське

Насташівська сільська рада

с Насташка

с Колесникове

Ольшаницька сільська рада

с Ольшаниця

Острівська сільська рада

с Острів

с Довгалівське

Ромашківська сільська рада

с Ромашки

с Бакумівка

Савинецька сільська рада

с Савинці

Синявська сільська рада

с Синява

Телешівська сільська рада

с Телешівка

Шарківська сільська рада

с Шарки

с Калинівка

Сквирський район
(місто Сквира)

Сквирська міська рада

м Сквира

с Кононівка

Антонівська сільська рада

с Антонів

Буківська сільська рада

с Буки

с Краснянка

Великоєрчиківська сільська рада

с Великі Єрчики

Великополовецька сільська рада

с Великополовецьке

с Андріївка

с Мала Михайлівка

Горобіївська сільська рада

с Горобіївка

с Лаврики

Домантівська сільська рада

с Домантівка

с Квітневе

с Ями

Дулицька сільська рада

с Дулицьке

с Безпечна

Каленнівська сільська рада

с Каленна

Кам'яногребельська сільська рада

с Кам'яна Гребля

с Золотуха

Краснолісівська сільська рада

с Красноліси

Кривошиїнська сільська рада

с Кривошиїнці

с Цапіївка

Ленінська сільська рада

с Ленінське

с Нова Пустоварівка

Малоєрчиківська сільська рада

с Малі Єрчики

Малолисовецька сільська рада

с Малі Лисівці

с Миньківці

Мовчанівська сільська рада

с Мовчанівка

с Рибчинці

с Улянівка

Оріховецька сільська рада

с Оріховець

Пищиківська сільська рада

с Пищики

с Безугляки

Пустоварівська сільська рада

с Пустоварівка

Рогізнянська сільська рада

с Рогізна

с Дунайка

Рудянська сільська рада

с Руда

с Владиславка

Самгородоцька сільська рада

с Самгородок

с Новий Шлях

с Саврань

Селезенівська сільська рада

с Селезенівка

Тхорівська сільська рада

с Тхорівка

Чубинецька сільська рада

с Чубинці

с Таборів

Шаліївська сільська рада

с Шаліївка

с Терешки

Шамраївська сільська рада

с Шамраївка

Шапіївська сільська рада

с Шапіївка

с Токарівка

Ставищенський район
(селище міського типу Ставище)

Ставищенська селищна рада

смт Ставище

Антонівська сільська рада

с Антонівка

Бесідська сільська рада

с Бесідка

Брилівська сільська рада

с Брилівка

Василиська сільська рада

с Василиха

Винарівська сільська рада

с Винарівка

с Вишківське

Гейсиська сільська рада

с Гейсиха

Гостромогильська сільська рада

с Гостра Могила

с Любча

Журавлиська сільська рада

с Журавлиха

Іванівська сільська рада

с Іванівка

с Багатирка

Красилівська сільська рада

с Красилівка

Кривецька сільська рада

с Кривець

Полковниченська сільська рада

с Полковниче

Попружнянська сільська рада

с Попружна

Розкішнянська сільська рада

с Розкішна

Розумницька сільська рада

с Розумниця

Сніжківська сільська рада

с Сніжки

Станіславчицька сільська рада

с Станіславчик

Стрижавська сільська рада

с Стрижавка

с Веселе

Сухоярська сільська рада

с Сухий Яр

с Григорівська Слобода

с Червоне

Торчицька сільська рада

с Торчиця

Юрківська сільська рада

с Юрківка

с Торчицький Степок

Ясенівська сільська рада

с Ясенівка

Таращанський район
(місто Тараща)

Таращанська міська рада

м Тараща

с Улашівка

Великоберезянська сільська рада

с Велика Березянка

Великововнянська сільська рада

с Велика Вовнянка

Веселокутська сільська рада

с Веселий Кут

Володимирівська сільська рада

с Володимирівка

с Червоні Яри

Дубівська сільська рада

с Дубівка

с Мала Вовнянка

Кирданівська сільська рада

с Кирдани

Кислівська сільська рада

с Кислівка

с Буда

Ківшоватська сільська рада

с Ківшовата

с Маковецьке

Косяківська сільська рада

с Косяківка

с Антонівка

Крив'янська сільська рада

с Крива

Крутогорбівська сільська рада

с Круті Горби

Лісовицька сільська рада

с Лісовичі

с Потоки

Лук'янівська сільська рада

с Лук'янівка

с Малоберезанське

Лучанська сільська рада

с Лука

Петрівська сільська рада

с Петрівське

Плосківська сільська рада

с Плоске

Ріжківська сільська рада

с Ріжки

Салиська сільська рада

с Салиха

Северинівська сільська рада

с Северинівка

с Красюки

Станишівська сільська рада

с Станишівка

с Мала Березянка

Степківська сільська рада

с Степок

с Бовкун

Чапаєвська сільська рада

с Чапаєвка

Чернинська сільська рада

с Чернин

Тетіївський район
(місто Тетіїв)

Тетіївська міська рада

м Тетіїв

Бурковецька сільська рада

с Бурківці

Височанська сільська рада

с Високе

Галайківська сільська рада

с Галайки

с Софіпіль

Голодьківська сільська рада

с Голодьки

Горошківська сільська рада

с Горошків

с-ще Ріденьке

Денихівська сільська рада

с Денихівка

Дзвеняцька сільська рада

с Дзвеняче

с Тарасівка

Дібрівська сільська рада

с Дібрівка

с Дубина

Кашперівська сільська рада

с Кашперівка

Клюківська сільська рада

с Клюки

с Хмелівка

Кошівська сільська рада

с Кошів

с Погреби

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Перше Травня

Ненадихівська сільська рада

с Ненадиха

Одайпільська сільська рада

с Одайпіль

П'ятигірська сільська рада

с П'ятигори

с Молочне

Росішківська сільська рада

с Росішки

Скибинецька сільська рада

с Скибинці

Стадницька сільська рада

с Стадниця

Степівська сільська рада

с Степове

Тайницька сільська рада

с Тайниця

Теліжинецька сільська рада

с Теліжинці

Черепинська сільська рада

с Черепин

с Григорівка

с Черепинка

Фастівський район
(Фастів)

Борівська селищна рада

смт Борова

Кожанська селищна рада

смт Кожанка

с Півні

с Софіївка

с Степове

Бортниківська сільська рада

с Бортники

Великогуляківська сільська рада

с Великі Гуляки

с Василівка

с Федорівка

Великоснітинська сільська рада

с Велика Снітинка

Веприцька сільська рада

с Веприк

с Млинок

Волицька сільська рада

с Волиця

Дідівщинська сільська рада

с Дідівщина

с Вільшанська Нива

с Деминівка

с Кончаки

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

Дорогинська сільська рада

с Дорогинка

с Кощіївка

Кищинська сільська рада

с Кищинці

Малополовецька сільська рада

с Малополовецьке

с Тарасівка

Малоснітинська сільська рада

с Мала Офірна

с Велика Офірна

с Мала Снітинка

Мотовилівсько-Слобідська сільська рада

с Мотовилівська Слобідка

Оленівська сільська рада

с Оленівка

Паляничинська сільська рада

с Паляничинці

Пилипівська сільська рада

с Пилипівка

с Єлизаветівка

с Королівка

Пришивальницька сільська рада

с Пришивальня

с Вишня

Скригалівська сільська рада

с Скригалівка

с Ставки

Томашівська сільська рада

с Томашівка

с Ярошівка

Триліська сільська рада

с Триліси

Фастівецька сільська рада

с Фастівець

с Гвардійське

с Клехівка

Червоненська сільська рада

с Червоне

Червономотовилівська сільська рада

с Червона Мотовилівка

с Велика Мотовилівка

с Вишняки

с Тарасенки

Яхнівська сільська рада

с Яхни

Яготинський район
(місто Яготин)

Яготинська міська рада

м Яготин

с Соколівщина

с Червоне Заріччя

Богданівська сільська рада

с Богданівка

с Коптевичівка

Годунівська сільська рада

с Годунівка

Двірківщинська сільська рада

с Двірківщина

с Воронівщина

с Кайнари

с-ще Черняхівка

Жоравська сільська рада

с Жоравка

Засупоївська сільська рада

с Засупоївка

с Григорівка

с Федорівка

Капустинська сільська рада

с Капустинці

с Добраничівка

с Плужники

Кулябівська сільська рада

с Кулябівка

с Тужилів

с Шевченкове

Лемешівська сільська рада

с Лемешівка

с Гензерівка

с Лукомщина

Лозовоярівська сільська рада

с Лозовий Яр

Ничипорівська сільська рада

с Ничипорівка

с Трубівщина

Панфильська сільська рада

с Панфили

Райківщинська сільська рада

с Райківщина

с Розумівка

с Рокитне

Сотниківська сільська рада

с Сотниківка

Сулимівська сільська рада

с Сулимівка

с Божки

с Лебедівка

Супоївська сільська рада

с Супоївка

с Дзюбівка

с Озерне

с Черкасівка

Фарбованська сільська рада

с Фарбоване

Червонівська сільська рада

с Червоне

Черняхівська сільська рада

с Черняхівка

с-ще Гречанівка