Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру
Геопортал адміністративно-територіального устрою України

Науково-дослідний інститут геодезії і картографії

Луганська область

Центр - м.Луганськ

Територія (тис. кв. км) - 26806

Населення (тис. осіб) - ▼ 2265037 ( 1.06.2012)

Дата утворення -

районів

-

18

міських рад

-

37

міст обласного значення

-

14

селищних рад

-

90

міст районного значення

-

23

сільських рад

-

205

селищ міського типу

-

89

населених пунктів -927

в тому числі: міських - 146, сільских - 781

1. Відомості про райони

а) територія, число рад і населених пунктів

Найменування району

Територія в тис. кв. км

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Антрацитівський

1637779.52726462

0

6

8

0

6

36

Біловодський

1604039.25450856

0

1

13

0

1

32

Білокуракинський

1437540.35217146

0

2

13

0

2

50

Краснодонський

1390087.75415869

0

5

10

0

6

52

Кремінський

1633353.59765371

1

1

16

1

1

36

Лутугинський

1062347.56932415

1

7

8

1

8

37

Марківський

1176507.95472516

0

1

8

0

1

33

Міловський

976521.835326787

0

1

7

0

1

28

Новоайдарський

1545055.50729319

0

1

14

0

1

37

Новопсковський

1633341.1750741

0

2

15

0

2

37

Перевальський

795577.299748795

3

9

4

3

10

26

Попаснянський

1333740.05626903

1

7

3

1

7

27

Сватівський

1742997.73541783

1

1

17

1

1

58

Свердловський

915223.883257262

0

1

6

0

1

29

Слов'яносербський

1121213.03577216

1

6

8

1

5

48

Станично-Луганський

1906231.51473754

0

2

16

0

2

47

Старобільський

1589697.34084776

1

0

21

1

0

58

Троїцький

1637962.6684026

0

1

17

0

1

57

2. Відомості про міста і селища міського типу

а) міста обласного значення

райони міст, число рад і населених пунктів

Найменування міста

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Алчевськ

0

0

0

0

0

0

Антрацит

0

6

0

0

0

0

Брянка

0

1

0

0

1

0

Кіровськ

0

3

0

0

0

0

Красний Луч

3

4

0

0

0

0

Краснодон

2

5

0

0

0

0

Лисичанськ

2

0

0

0

0

0

Луганськ

2

1

0

0

0

0

Первомайськ

2

2

0

0

0

0

Ровеньки

0

7

1

0

0

0

Рубіжне

0

0

0

0

0

0

Свердловськ

1

5

0

0

0

1

Сєвєродонецьк

0

2

0

0

0

4

Стаханов

2

0

0

0

0

0

б) міста районного значення

Найменування міста

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Алмазна

Стахановська міська рада

Артемівськ

Перевальський район

Вахрушеве

Краснолуцька міська рада

Гірське

Первомайська міська рада

Зимогір'я

Слов'яносербський район

Золоте

Первомайська міська рада

Зоринськ

Перевальський район

Ірміно

Стахановська міська рада

Кремінна

районний центр

Кремінський район

Лутугине

районний центр

Лутугинський район

Міусинськ

Краснолуцька міська рада

Молодогвардійськ

Краснодонська міська рада

Новодружеськ

Лисичанська міська рада

Олександрівськ

Луганська міська рада

Перевальськ

районний центр

Перевальський район

Петровське

Краснолуцька міська рада

Попасна

районний центр

Попаснянський район

Привілля

Лисичанська міська рада

Сватове

районний центр

Сватівський район

Старобільськ

районний центр

Старобільський район

Суходільськ

Краснодонська міська рада

Червонопартизанськ

Свердловська міська рада

Щастя

Луганська міська рада

в) селища міського типу

Найменування селища

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Байрачки

Перевальський район

Біле

Лутугинський район

Біловодськ

районний центр

Біловодський район

Білогорівка

Попаснянський район

Білокуракине

районний центр

Білокуракинський район

Білолуцьк

Новопсковський район

Білоріченський

Лутугинський район

Бірюкове

Свердловський район

Боково-Платове

Борівське

Бугаївка

Перевальський район

Великий Лог

Краснодонський район

Великокам'янка

Вергулівка

Верхній Нагольчик

Вовчоярівка

Попаснянський район

Володарськ

Воронове

Врубівка

Попаснянський район

Врубівський

Лутугинський район

Ганнівка

Георгіївка

Лутугинський район

Гірне

Гірник

Глибокий

Городище

Перевальський район

Грушове

Дзержинський

Донецький

Дубівський

Енгельсове

Єсаулівка

Антрацитівський район

Запоріжжя

Іванівка

Антрацитівський район

Ізварине

Калинове

Попаснянський район

Калінінський

Кам'яне

Кленовий

Княгинівка

Комишуваха

Попаснянський район

Комісарівка

Перевальський район

Комсомольський

Красний Кут

Антрацитівський район

Краснодарський

Краснодон

Красноріченське

Кремінський район

Кріпенський

Леніна

Лутугинський район

Ленінське

Лозівський

Слов'яносербський район

Лозно-Олександрівка

Білокуракинський район

Ломуватка

Лотикове

Слов'яносербський район

Маломиколаївка

Антрацитівський район

Малорязанцеве

Попаснянський район

Марківка

районний центр

Марківський район

Метьолкіне

Мирна Долина

Попаснянський район

Мирне

Краснодонський район

Михайлівка

Перевальський район

Михайлівка

Мілове

районний центр

Міловський район

Нагольно-Тарасівка

Нижнє

Нижній Нагольчик

Антрацитівський район

Нижня Дуванка

Сватівський район

Новоайдар

районний центр

Новоайдарський район

Новодар'ївка

Новоолександрівка

Краснодонський район

Новопсков

районний центр

Новопсковський район

Новосвітлівка

Краснодонський район

Новотошківське

Павлівка

Петрівка

Станично-Луганський район

Пролетарський

Родакове

Слов'яносербський район

Садово-Хрустальненський

Селезнівка

Перевальський район

Сєверний

Сєверо-Гундорівський

Сиротине

Сімейкине

Краснодонський район

Слов'яносербськ

районний центр

Слов'яносербський район

Софіївський

Станиця Луганська

районний центр

Станично-Луганський район

Талове

Краснодонський район

Тацине

Тошківка

Троїцьке

районний центр

Троїцький район

Урало-Кавказ

Успенка

Лутугинський район

Фащівка

Перевальський район

Фащівка

Антрацитівський район

Федорівка

Фрунзе

Слов'яносербський район

Хрустальне

Центральний

Перевальський район

Челюскінець

Лутугинський район

Червоногвардійське

Чорнухине

Перевальський район

Шахтарське

Штерівка

Щотове

Ювілейне

Южна Ломуватка

Юр'ївка

Лутугинський район

Ясенівський

Ящикове

Перевальський район

3. Ради і населені пункти області

а) міські ради міст обласного значення

Найменування міста обласного значення

Найменування ради

Найменування населеного пункту

Алчевськ

Алчевська міська рада

м Алчевськ

Антрацит

Антрацитівська міська рада

м Антрацит

Брянка

Брянківська міська рада

м Брянка

Кіровськ

Кіровська міська рада

м Кіровськ

Красний Луч

Краснолуцька міська рада

м Красний Луч

Краснодон

Краснодонська міська рада

м Краснодон

Лисичанськ

Лисичанська міська рада

м Лисичанськ

Луганськ

Луганська міська рада

м Луганськ

Первомайськ

Первомайська міська рада

м Первомайськ

Ровеньки

Ровеньківська міська рада

м Ровеньки

Рубіжне

Рубіжанська міська рада

м Рубіжне

Свердловськ

Свердловська міська рада

м Свердловськ

Сєвєродонецьк

Сєвєродонецька міська рада

м Сєвєродонецьк

Стаханов

Стахановська міська рада

м Стаханов

б) райони

Антрацитівський район
(Антрацит)

Єсаулівська селищна рада

смт Єсаулівка

Іванівська селищна рада

смт Іванівка

с-ще Ковильне

с-ще Степове

Краснокутська селищна рада

смт Красний Кут

с-ще Індустрія

с-ще Тамара

с-ще Урожайне

Маломиколаївська селищна рада

смт Маломиколаївка

с Єлизаветівка

с Західне

Нижньонагольчицька селищна рада

смт Нижній Нагольчик

Фащівська селищна рада

смт Фащівка

Бобриківська сільська рада

с Бобрикове

с Вишневе

с Єгорівка

с Клуникове

с Новокраснівка

Дяківська сільська рада

с Дякове

с Червоний Жовтень

Кошарська сільська рада

с-ще Кошари

с-ще Лози

Краснолуцька сільська рада

с-ще Краснолуцький

с Зелений Гай

с-ще Козаківка

с-ще Курган

с-ще Орлівське

Микитівська сільська рада

с Микитівка

с Баштевич

с Ганнівка

с-ще Сонячне

с-ще Широкий

Рафайлівська сільська рада

с Рафайлівка

с Іллінка

с Леськине

Ребриківська сільська рада

с Ребрикове

с Вербівка

с Картушине

с Мечетка

Червонополянська сільська рада

с Червона Поляна

с-ще Зеленодільське

с-ще Ковпакове

Біловодський район
(селище міського типу Біловодськ)

Біловодська селищна рада

смт Біловодськ

Бараниківська сільська рада

с Бараниківка

с Зелеківка

Брусівська сільська рада

с Брусівка

Городищенська сільська рада

с Городище

с Ноздрівка

Данилівська сільська рада

с Данилівка

с Вітрогон

с Городнє

с Новодеркул

с Первомайськ

с Третяківка

Євсузька сільська рада

с Євсуг

с Гончарове

с Копані

с Парневе

с Привільне

Кононівська сільська рада

с Кононівка

с Гармашівка

с Лимарівка

Литвинівська сільська рада

с Литвинівка

Нижньобараниківська сільська рада

с Нижньобараниківка

Новолимарівська сільська рада

с Новолимарівка

с Крейдяне

с Роздолля

Новоолександрівська сільська рада

с Новоолександрівка

с Степове

с Тернове

Плугатарська сільська рада

с Плугатар

с Новоспасівка

с Узлісся

Семикозівська сільська рада

с Семикозівка

Шуліківська сільська рада

с Шуліківка

Білокуракинський район
(селище міського типу Білокуракине)

Білокуракинська селищна рада

смт Білокуракине

Лозно-Олександрівська селищна рада

смт Лозно-Олександрівка

с Олексапіль

с Петрівка

Бунчуківська сільська рада

с Бунчуківка

с Грицаївка

Дем'янівська сільська рада

с Дем'янівка

с Коноплянівка

с Шовкунівка

Курячівська сільська рада

с Курячівка

с Попівка

с Рудове

с Хоменкове Перше

Лизинська сільська рада

с Лизине

с Шапарівка

Нещеретівська сільська рада

с Нещеретове

с Калинівське

с Паньківка

с Цілуйкове

Олександропільська сільська рада

с Олександропіль

с Климівка

с Ляшківка

с Приходьківка

с Романівка

Олексіївська сільська рада

с Олексіївка

с Заїківка

с Луб'янка

Павлівська сільська рада

с Павлівка

с Заводянка

с Стативчине

с Хоменкове Друге

Просторівська сільська рада

с Просторе

с Картамишеве

с Маньківка

с Плахо-Петрівка

с Світленьке

Солідарненська сільська рада

с Солідарне

с Гладкове

с Калинова Балка

с Миколаївка

Тимошинська сільська рада

с Тимошине

с Куплювате

с Новоандріївка

с Осикове

с Чабанове

Червоноармійська сільська рада

с-ще Червоноармійське

с Кочине-Розпасіївка

с Новопокровка

с Нянчине

с Попасне

Шарівська сільська рада

с Шарівка

с Лозне

Краснодонський район
(Краснодон)

Великологівська селищна рада

смт Великий Лог

с-ще Верхня Краснянка

Мирненська селищна рада

смт Мирне

смт Талове

Новоолександрівська селищна рада

смт Новоолександрівка

с Дубівка

Новосвітлівська селищна рада

смт Новосвітлівка

с Катеринівка

с Лисе

Сімейкинська селищна рада

смт Сімейкине

с Глибоке

с Красний Яр

с Радянське

Білоскелюватська сільська рада

с Білоскелювате

с Габун

с Дружне

с Липове

с Радісне

Великосуходільська сільська рада

с Великий Суходіл

с Біленьке

с Малий Суходіл

с Підгірне

с Попівка

Верхньогарасимівська сільська рада

с Верхньогарасимівка

с Власівка

с Микишівка

с Нижня Гарасимівка

Верхньошевирівська сільська рада

с Верхньошевирівка

с Батир

с Верхньодеревечка

с Нижньодеревечка

с-ще Орджонікідзе

с-ще Радгоспний

Давидо-Микільська сільська рада

с Давидо-Микільське

с Водоток

с Іванівка

с Пантеліївка

Новоганнівська сільська рада

с Новоганнівка

с Андріївка

с Красне

Пархоменківська сільська рада

с Пархоменко

с Берегове

с Іллівка

с Кружилівка

с Новокиївка

с Огульчанськ

с Хорошилове

с Хрящівка

Поріченська сільська рада

с-ще Поріччя

с Королівка

Самсонівська сільська рада

с Самсонівка

с Придорожне

Хрящуватенська сільська рада

с-ще Хрящувате

с Валіївка

с Видно-Софіївка

с Вишневий Діл

с Комісарівка

с Тернове

Кремінський район
(місто Кремінна)

Кремінська міська рада

м Кремінна

с-ще Житлівка

с-ще Кузьмине

с-ще Стара Краснянка

с-ще Червона Діброва

Красноріченська селищна рада

смт Красноріченське

с Залиман

с Площанка

Бараниківська сільська рада

с Бараниківка

Боровенська сільська рада

с Боровеньки

Булгаківська сільська рада

с Булгаківка

с Прогрес

с Шевченко

Варварівська сільська рада

с Варварівка

с Затишне

с Крутеньке

Голубівська сільська рада

с Голубівка

с Климівка

с Скаргівка

Єпіфанівська сільська рада

с Єпіфанівка

Кудряшівська сільська рада

с Кудряшівка

с Індустріальне

Макіївська сільська рада

с Макіївка

с Петрівське

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Пристине

Невська сільська рада

с Невське

с Новолюбівка

Новоастраханська сільська рада

с Нова Астрахань

Нововодянська сільська рада

с Нововодяне

Новокраснянська сільська рада

с Новокраснянка

с Пшеничне

с Суровцівка

Новомикільська сільська рада

с Новомикільське

Новоолександрівська сільська рада

с Новоолександрівка

Червонопопівська сільська рада

с Червонопопівка

с Голикове

с Піщане

Лутугинський район
(місто Лутугине)

Лутугинська міська рада

м Лутугине

Біленська селищна рада

смт Біле

Білоріченська селищна рада

смт Білоріченський

с-ще Комишуваха

с-ще Комсомолець

с-ще Шимшинівка

Врубівська селищна рада

с-ще Новопавлівка

Георгіївська селищна рада

смт Георгіївка

с Переможне

Успенська селищна рада

смт Успенка

с-ще Азарівка

смт Врубівський

смт Леніна

Челюскінська селищна рада

смт Челюскінець

Юр'ївська селищна рада

смт Юр'ївка

Веселотарасівська сільська рада

с Весела Тарасівка

с Гайове

с-ще Збірне

Волнухинська сільська рада

с Волнухине

с Верхня Оріхівка

с Карла Лібкнехта

с-ще Ключове

с-ще Лісне

с Новофедорівка

с Петро-Миколаївка

Іллірійська сільська рада

с Іллірія

с Велика Мартинівка

с Західне

с Мала Мартинівка

с Мала Юр'ївка

с-ще Мирне

с Ушаківка

с-ще Ясне

Кам'янська сільська рада

с Кам'янка

с Бокове

с Македонівка

с Паліївка

Оріхівська сільська рада

с Оріхівка

с Круглик

с Новобулахівка

с Шовкова Протока

Першозванівська сільська рада

с Першозванівка

с Глафірівка

с П'ятигорівка

Розкішненська сільська рада

с Розкішне

Фабричненська сільська рада

с-ще Фабричне

Марківський район
(селище міського типу Марківка)

Марківська селищна рада

смт Марківка

с Комуна

Бондарівська сільська рада

с Бондарівка

с Курячівка

с Нова Україна

Гераськівська сільська рада

с Гераськівка

с Рудівка

с Тернівка

Кабичівська сільська рада

с Кабичівка

с Веселе

с Липове

Краснопільська сільська рада

с Красне Поле

с Височинівка

с Гераськівське

с Каськівка

с Первомайське

Кризька сільська рада

с Кризьке

с Сичівка

Ліснополянська сільська рада

с Лісна Поляна

с Крупчанське

с Марківське

с Скородна

с Тишківка

с Фартуківка

Просянська сільська рада

с Просяне

с Лимарівка

с Розсохувате

Сичанська сільська рада

с Сичанське

с Бондарне

с Виноградне

с Городище

с Караван-Солодкий

с Крейдяне

с Лобасове

Міловський район
(селище міського типу Мілове)

Міловська селищна рада

смт Мілове

с Бондарівка

с Олексіївка

с Травневе

Великоцька сільська рада

с Великоцьк

с Журавське

с Криничне

с Червона Зірка

с Ярське

с Яснопромінське

Зориківська сільська рада

с Зориківка

с Півнівка

Микільська сільська рада

с Микільське

с Благодатне

с Водянолипове

с Діброва

с Хоминське

с Червона Зоря

Морозівська сільська рада

с Морозівка

с Зоринівка

с Шелестівка

Мусіївська сільська рада

с Мусіївка

с Кирносове

Новострільцівська сільська рада

с Новострільцівка

с Дзержинське

с Зарічне

Стрільцівська сільська рада

с Стрільцівка

с Калмиківка

с Новомикільське

Новоайдарський район
(селище міського типу Новоайдар)

Новоайдарська селищна рада

смт Новоайдар

с Айдар-Миколаївка

с Маловенделівка

Бахмутівська сільська рада

с Бахмутівка

с Деменкове

с Дубове

с Михайлівка

с Царівка

Гречишкинська сільська рада

с Гречишкине

с Безгинове

с Окнине

с Путилине

Денежниківська сільська рада

с Денежникове

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

Колядівська сільська рада

с Колядівка

с Вовкодаєве

Муратівська сільська рада

с Муратове

с Капітанове

Новоохтирська сільська рада

с Новоохтирка

с Попасне

с Степний Яр

Олексіївська сільська рада

с Олексіївка

с Михайлюки

Побєдівська сільська рада

с Побєда

с Чистопілля

Райгородська сільська рада

с Райгородка

Смолянинівська сільська рада

с Смолянинове

Співаківська сільська рада

с Співаківка

Чабанівська сільська рада

с Чабанівка

с Гаврилівка

с Нижній Суходіл

с Олександрівка

с Пурдівка

Штормівська сільська рада

с Штормове

с Ковпаки

с Переможне

с Петренкове

с Трудове

Новопсковський район
(селище міського типу Новопсков)

Білолуцька селищна рада

смт Білолуцьк

с Кубань

Новопсковська селищна рада

смт Новопсков

Ганусівська сільська рада

с Ганусівка

с Пантюхине

с Солоне

Донцівська сільська рада

с Донцівка

Заайдарівська сільська рада

с Заайдарівка

Закотненська сільська рада

с Закотне

с Лисогорівка

Кам'янська сільська рада

с Кам'янка

с Степне

Козлівська сільська рада

с Козлове

с Залісне

с Литвинове

с Світле

с Шапран

Можняківська сільська рада

с Можняківка

с-ще Радгоспний

Новобілянська сільська рада

с Новобіла

Новорозсошанська сільська рада

с Новорозсош

Осинівська сільська рада

с Осинове

с Ікове

с Макартетине

с Тевяшеве

с Хворостяне

Павленківська сільська рада

с Павленкове

с Трембачеве

Пісківська сільська рада

с Піски

с Булавинівка

Риб'янцівська сільська рада

с Риб'янцеве

с Писарівка

Рогівська сільська рада

с Рогове

Танюшівська сільська рада

с Танюшівка

с Березівка

с Костянтинівка

с Пелагіївка

с Синельникове

с Соснівка

Перевальський район
(місто Перевальськ)

Артемівська міська рада

м Артемівськ

Зоринська міська рада

м Зоринськ

смт Байрачки

Перевальська міська рада

м Перевальськ

Бугаївська селищна рада

смт Бугаївка

с Малокостянтинівка

с Троїцьке

Городищенська селищна рада

смт Городище

смт Фащівка

Комісарівська селищна рада

смт Комісарівка

Михайлівська селищна рада

смт Михайлівка

с-ще Карпати

Селезнівська селищна рада

смт Селезнівка

с-ще Городнє

с-ще Радгоспний

с Уткине

Центральна селищна рада

смт Центральний

с-ще Софіївка

Чорнухинська селищна рада

смт Чорнухине

с-ще Депрерадівка

с-ще Круглик

с-ще Міус

Ящиківська селищна рада

смт Ящикове

Адріанопільська сільська рада

с Адріанопіль

с Тімірязєве

Малоіванівська сільська рада

с Малоіванівка

с Красна Зоря

с Новоселівка

Петрівська сільська рада

с Петрівка

с Кам'янка

Червонопрапорська сільська рада

с-ще Червоний Прапор

с-ще Боржиківка

с Вергулівка

с Веселогорівка

с Надарівка

с-ще Новий

с Оленівка

с Польове

с Степанівка

Попаснянський район
(місто Попасна)

Попаснянська міська рада

м Попасна

с-ще Молодіжне

с Новоолександрівка

Білогорівська селищна рада

смт Білогорівка

с Верхньокам'янка

с Золотарівка

с Шипилівка

Вовчоярівська селищна рада

смт Вовчоярівка

Врубівська селищна рада

смт Врубівка

с-ще Миколаївка

с Новоіванівка

Калинівська селищна рада

с Калинове-Борщувате

смт Калинове

Комишуваська селищна рада

смт Комишуваха

с Вискрива

с Вікторівка

с-ще Глинокар'єр

с-ще Дружба

с-ще Ниркове

с Олександропілля

Малорязанцівська селищна рада

смт Малорязанцеве

с-ще Лисичанський

с-ще Тополівка

Мирнодолинська селищна рада

смт Мирна Долина

с Біла Гора

с-ще Лоскутівка

с-ще Підлісне

с Рай-Олександрівка

с Устинівка

Березівська сільська рада

с Березівське

с Катеринівка

Голубівська сільська рада

с-ще Голубівське

с Оріхове

Троїцька сільська рада

с Троїцьке

с Новозванівка

Сватівський район
(місто Сватове)

Сватівська міська рада

м Сватове

с Дачне

с Зміївка

с-ще Сосновий

Нижньодуванська селищна рада

смт Нижня Дуванка

с Куликівка

с Новониканорівка

с Олександрівка

с Петрівське

с Свердловка

Верхньодуванська сільська рада

с Верхня Дуванка

с Доля

с Лебедівка

с Полтава

с Яблунівка

Гончарівська сільська рада

с Гончарівка

с Хомівка

Ковалівська сільська рада

с Ковалівка

с Кармазинівка

с Нежурине

с Попівка

Коломийчиська сільська рада

с Коломийчиха

с Жовтневе

Круглівська сільська рада

с Кругле

Куземівська сільська рада

с Куземівка

с Володимирівка

с Калинівка

с Кривошиївка

с-ще Новоселівське

с Підкуйчанськ

Маньківська сільська рада

с Маньківка

с Новопреображенне

с Павлівка

Мілуватська сільська рада

с Мілуватка

Містківська сільська рада

с Містки

с Барикине

с Іванівка

с Чепигівка

Оборотнівська сільська рада

с Оборотнівка

с Наугольне

с Пилипівка

с Софіївка

Первомайська сільська рада

с Первомайськ

Петрівська сільська рада

с Петрівка

с-ще Західний

с-ще Комсомольський

с Промінь

Преображенська сільська рада

с Преображенне

Райгородська сільська рада

с Райгородка

с Надія

с Новоєгорівка

с Паталахівка

с Свердловка

с Сергіївка

Рудівська сільська рада

с Рудівка

с Андріївка

Свистунівська сільська рада

с Свистунівка

Стельмахівська сільська рада

с Стельмахівка

с Артемівка

с Розівка

Свердловський район
(Свердловськ)

Бірюківська селищна рада

смт Бірюкове

с-ще Братське

с-ще Довжанський

Дар'їно-Єрмаківська сільська рада

с Дар'їно-Єрмаківка

с Астахове

с Карпове-Кріпенське

Матвіївська сільська рада

с Матвіївка

с Антракоп

с-ще Іващенко

с Ритикове

с Уткине

Медвежанська сільська рада

с Медвежанка

с Куряче

с Миколаївка

с Нагірне

Новоборовицька сільська рада

с Новоборовиці

с Верхньотузлове

с Дар'ївка

с Зеленопілля

с Любиме

с Мар'ївка

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Ананьївка

с Панченкове

Провальська сільська рада

с Провалля

с Бобриківка

с Зимівники

с Калинник

с Маяк

с Черемшине

Слов'яносербський район
(селище міського типу Слов'яносербськ)

Зимогір'ївська міська рада

м Зимогір'я

Лозівська селищна рада

смт Лозівський

с-ще Криворіжжя

Лотиківська селищна рада

смт Лотикове

Родаківська селищна рада

смт Родакове

с Говоруха

с Замостя

с Красний Луч

с Новодачне

с Суходіл

Слов'яносербська селищна рада

смт Слов'яносербськ

с Довге

с Знам'янка

с Красний Лиман

с Лопаскине

с Пришиб

Смілянська селищна рада

с Сміле

Фрунзенська селищна рада

смт Фрунзе

с Дачне

с Жолобок

Веселогірська сільська рада

с Весела Гора

с Обозне

с Паньківка

с Привітне

с Світле

с Христове

с Цвітні Піски

Весняненська сільська рада

с Весняне

с Бердянка

с Богданівка

с Зарічне

с Червоний Лиман

Жовтенська сільська рада

с Жовте

с Крута Гора

с Новоселівка

с Сабівка

Кримська сільська рада

с Кримське

с Причепилівка

с Сокільники

Металістська сільська рада

с-ще Металіст

с Земляне

с Лиман

с Раївка

с-ще Стукалова Балка

с Шишкове

Степівська сільська рада

с Степове

с Новогригорівка

Трьохізбенська сільська рада

с Трьохізбенка

с Кряківка

с Оріхове-Донецьке

Хорошенська сільська рада

с Хороше

с Пахалівка

с Петровеньки

с-ще Яснодольськ

Станично-Луганський район
(селище міського типу Станиця Луганська)

Петрівська селищна рада

смт Петрівка

с Войтове

Станично-Луганська селищна рада

смт Станиця Луганська

Валуйська сільська рада

с Валуйське

с Болотене

с-ще Вільхове

с Макарове

с Сизе

Великочернігівська сільська рада

с Велика Чернігівка

Верхньобогданівська сільська рада

с Верхньобогданівка

Вільхівська сільська рада

с Верхня Вільхова

с Малинове

с Нижня Вільхова

с Плотина

с Пшеничне

Гарасимівська сільська рада

с Гарасимівка

Комишненська сільська рада

с Комишне

с Колесниківка

с Юганівка

Красноталівська сільська рада

с Красна Талівка

с Красний Деркул

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с Бурчак-Михайлівка

с Лобачеве

с Піонерське

Нижньотеплівська сільська рада

с Нижньотепле

с Артема

с-ще Піщане

с Середньотепле

Передільська сільська рада

с Передільське

с Геївка

с Старий Айдар

Розквітненська сільська рада

с-ще Розквіт

Талівська сільська рада

с-ще Талове

с Благовіщенка

Теплівська сільська рада

с Тепле

с Верхній Мінченок

с Крепи

с Нижній Мінченок

Червоножовтнева сільська рада

с Червоний Жовтень

с Михайлівка

Чугинська сільська рада

с Чугинка

с Вільне

с Деркульське

с Золотарівка

с Олександрівка

Широківська сільська рада

с-ще Широкий

с-ще Козачий

с-ще Степове

Старобільський район
(місто Старобільськ)

Старобільська міська рада

м Старобільськ

Байдівська сільська рада

с Байдівка

Бутівська сільська рада

с Бутове

с Піщане

Верхньопокровська сільська рада

с Верхня Покровка

Веселівська сільська рада

с Веселе

с Петрівське

с Роздольне

с Тарабани

Вишнева сільська рада

с Вишневе

с Новоомелькове

с Оріхове

Калмиківська сільська рада

с Калмиківка

с Кринички

с Левадне

с Новодонбаське

Караяшницька сільська рада

с Караяшник

с Березове

с Бондареве

Курячівська сільська рада

с Курячівка

с Ганнівка

с Дубовівка

Лиманська сільська рада

с Лиман

с Балакирівка

с Бутківка

с Проїждже

с Проказине

Малохатська сільська рада

с Малохатка

с Валуйки

с Лозуватка

с Новоастраханське

с Орлівка

с Федчине

Нижньопокровська сільська рада

с Нижньопокровка

с Маринівка

с Суханівка

Новоборівська сільська рада

с Новоборове

Підгорівська сільська рада

с Підгорівка

Половинкинська сільська рада

с Половинкине

Садківська сільська рада

с Садки

с Антонівка

с Західне

с Лозове

Світлівська сільська рада

с Світле

с Джемільне

с Єгорівка

Титарівська сільська рада

с Титарівка

с Новоселівка

Хворостянівська сільська рада

с Хворостянівка

с Кам'янка

с Лозовівка

Чмирівська сільська рада

с Чмирівка

с Запорізьке

с-ще Степове

Шпотинська сільська рада

с Шпотине

с Сенькове

с Тецьке

Шульгинська сільська рада

с Шульгинка

с Омелькове

Троїцький район
(селище міського типу Троїцьке)

Троїцька селищна рада

смт Троїцьке

Арапівська сільська рада

с Арапівка

с Бараничеве

Багачанська сільська рада

с Багачка

с Калініне

с Максимівка

с Роднички

Вівчарівська сільська рада

с Вівчарове

с Дуванка

с Маслакове

с Трудродительське

Воєводська сільська рада

с Воєводське

с Загір'я

с Іллічівка

с Маслівка

с Озеро

с Полтавське

с Судьбинка

Демино-Олександрівська сільська рада

с Демино-Олександрівка

с Сиротине

Лантратівська сільська рада

с Лантратівка

с Бабичеве

Новознам'янська сільська рада

с Новознам'янка

с Кашкарне

с Солонці

Новоолександрівська сільська рада

с Новоолександрівка

с Глотівка

с Іллінка

Новочервоненська сільська рада

с Новочервоне

Покровська сільська рада

с Покровське

с Богородицьке

с Давидівка

Привільська сільська рада

с-ще Привілля

с Березівка

с Вільшани

с Головкове

с Красна Чапліївка

с Лугове

с Шахове

Розпасіївська сільська рада

с Розпасіївка

с Федосіївка

с Царівка

Розсипненська сільська рада

с Розсипне

с Шатківка

Тарасівська сільська рада

с Тарасівка

Тимонівська сільська рада

с Тимонове

с Красногригорівка

с Малоолександрівка

с Михайлівка

Тополівська сільська рада

с Тополі

с Аношкине

с Високе

с Жовтневе

с Козарик

Яминська сільська рада

с Ями

с Караїчне

с Клинуватка

с Коченове