Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру
Геопортал адміністративно-територіального устрою України

Науково-дослідний інститут геодезії і картографії

Миколаївська область

Центр - м.Миколаїв

Територія (тис. кв. км) - 23923

Населення (тис. осіб) - ▼ 1175730 ( 1.06.2012)

Дата утворення -

районів

-

19

міських рад

-

9

міст обласного значення

-

5

селищних рад

-

17

міст районного значення

-

4

сільських рад

-

287

селищ міського типу

-

17

населених пунктів -918

в тому числі: міських - 26, сільских - 892

1. Відомості про райони

а) територія, число рад і населених пунктів

Найменування району

Територія в тис. кв. км

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Арбузинський

969274.553801029

0

2

12

0

2

28

Баштанський

1702847.61401821

1

0

19

1

0

59

Березанський

1378806.80300968

0

1

16

0

1

49

Березнегуватський

1264191.48828457

0

1

14

0

1

43

Братський

1128088.98119125

0

1

15

0

1

59

Веселинівський

1244780.92505814

0

2

12

0

2

51

Вознесенський

1389556.13907714

0

1

16

0

1

45

Врадіївський

797194.527856926

0

1

11

0

1

35

Доманівський

1455254.04254986

0

1

13

0

1

61

Єланецький

1017731.08318801

0

1

11

0

1

36

Жовтневий

1436664.5187992

0

2

19

0

2

42

Казанківський

1351380.18106356

0

1

17

0

1

70

Кривоозерський

821815.279426292

0

1

15

0

1

26

Миколаївський

1410314.94955907

0

1

17

0

1

51

Новобузький

1243646.56916144

1

0

12

1

0

57

Новоодеський

1433810.67140025

1

0

17

1

0

41

Очаківський

830294.302066052

0

0

11

0

0

30

Первомайський

1312171.9579806

0

1

20

0

1

50

Снігурівський

1396347.0403648

1

0

20

1

0

59

2. Відомості про міста і селища міського типу

а) міста обласного значення

райони міст, число рад і населених пунктів

Найменування міста

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Вознесенськ

0

0

0

0

0

0

Миколаїв

0

0

0

0

0

0

Очаків

0

0

0

0

0

0

Первомайськ

0

0

0

0

0

0

Южноукраїнськ

0

0

0

0

0

0

б) міста районного значення

Найменування міста

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Баштанка

районний центр

Баштанський район

Нова Одеса

районний центр

Новоодеський район

Новий Буг

районний центр

Новобузький район

Снігурівка

районний центр

Снігурівський район

в) селища міського типу

Найменування селища

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Арбузинка

районний центр

Арбузинський район

Березанка

районний центр

Березанський район

Березнегувате

районний центр

Березнегуватський район

Братське

районний центр

Братський район

Веселинове

районний центр

Веселинівський район

Воскресенське

Жовтневий район

Врадіївка

районний центр

Врадіївський район

Доманівка

районний центр

Доманівський район

Єланець

районний центр

Єланецький район

Казанка

районний центр

Казанківський район

Костянтинівка

Арбузинський район

Криве Озеро

районний центр

Кривоозерський район

Кудрявцівка

Веселинівський район

Олександрівка

Вознесенський район

Ольшанське

Миколаївський район

Первомайське

Жовтневий район

Підгородна

Первомайський район

3. Ради і населені пункти області

а) міські ради міст обласного значення

Найменування міста обласного значення

Найменування ради

Найменування населеного пункту

Вознесенськ

Вознесенська міська рада

м Вознесенськ

Миколаїв

Миколаївська міська рада

м Миколаїв

Очаків

Очаківська міська рада

м Очаків

Первомайськ

Первомайська міська рада

м Первомайськ

Южноукраїнськ

Южноукраїнська міська рада

м Южноукраїнськ

б) райони

Арбузинський район
(селище міського типу Арбузинка)

Арбузинська селищна рада

смт Арбузинка

с Вишневе

с Полянка

Костянтинівська селищна рада

смт Костянтинівка

с Бузьке

Агрономійська сільська рада

с Агрономія

с Новий Ставок

Благодатненська сільська рада

с Благодатне

Воєводська сільська рада

с Воєводське

Іванівська сільська рада

с Іванівка

с Панкратове

Кавунівська сільська рада

с-ще Кавуни

Лисогірська сільська рада

с Шевченко

Любоіванівська сільська рада

с Любоіванівка

Новогригорівська сільська рада

с Новогригорівка

Новокрасненська сільська рада

с Новокрасне

Новоселівська сільська рада

с Новоселівка

с Воля

с Колос Добра

с-ще Костянтинівка

с Мар'янівка

с Шкуратове

Рябоконівська сільська рада

с Рябоконеве

Садівська сільська рада

с Садове

с Виноградний Яр

с Зелена Поляна

с Новомихайлівка

Семенівська сільська рада

с Семенівка

с Булацелове

с Остапівка

Баштанський район
(місто Баштанка)

Баштанська міська рада

м Баштанка

с-ще Андріївка

с Зелений Яр

с Старосолдатське

с Трудове

с Шевченко

Добренська сільська рада

с Добре

с Новоєгорівка

Доброкриничанська сільська рада

с Добра Криниця

с Мар'янівка

с Родники

Єрмолівська сільська рада

с Єрмолівка

с Вільна Поляна

с Новоолександрівка

с Новоукраїнка

с Світлицьке

Інгульська сільська рада

с Інгулка

с Степанівка

Кашперо-Миколаївська сільська рада

с Кашперо-Миколаївка

с Зелений Гай

с Катеринівка

с Любарка

с Новопетрівка

с Новофонтанка

с Свобода

Костичівська сільська рада

с Костичі

с Доброкам'янка

с Лобріївка

Ленінська сільська рада

с Леніне

с Архангельське

с Лисянка

с Михайлівка

Лоцкинська сільська рада

с-ще Лоцкине

с-ще Перемога

Мар'ївська сільська рада

с Мар'ївка

с Виноградівка

с Нове Життя

с Новомар'ївка

Новоіванівська сільська рада

с Новоіванівка

с Київське

Новоолександрівська сільська рада

с Новоолександрівка

Новопавлівська сільська рада

с Новопавлівка

с Зелений Клин

Новосергіївська сільська рада

с Новогорожене

с Горожене

с Зелений Гай

с Новосергіївка

с Тарасівка

Пісківська сільська рада

с Піски

с Костянтинівка

Плющівська сільська рада

с Плющівка

с Новогеоргіївка

с Одрадне

с Червона Зірка

Привільненська сільська рада

с Привільне

с Новобірзулівка

Старогороженська сільська рада

с Старогорожене

Христофорівська сільська рада

с Христофорівка

Явкинська сільська рада

с Явкине

с Червоний Став

Березанський район
(селище міського типу Березанка)

Березанська селищна рада

смт Березанка

с Андріївка

с Малахове

с Марківка

с Попільне

Анатолівська сільська рада

с Анатолівка

Василівська сільська рада

с Василівка

с-ще Елеваторне

с Михайлівка

с Новоселівка

Данилівська сільська рада

с Данилівка

с Новоподілля

с Тронка

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

с Богданівка

с Ганнівка

с Єлизаветівка

с Журівка

с Комісарівка

с Олександрівка

с Червоний Поділ

Кімівська сільська рада

с Кімівка

с Калабатине

с Суходіл

с Яблуня

Коблівська сільська рада

с Коблеве

с Ленінка

с Морське

Краснопільська сільська рада

с Краснопілля

с-ще Крутоярка

Краснянська сільська рада

с Красне

Лиманівська сільська рада

с Лимани

с Вікторівка

Матіясівська сільська рада

с Матіясове

с Андрієво-Зорине

с-ще Елеваторне

с Лиманське

с Шмідтівка

Новофедорівська сільська рада

с Новофедорівка

с Федорівка

Рибаківська сільська рада

с Рибаківка

с Глибоке

с Лугове

Ташинська сільська рада

с Ташине

с Люблине

с Прогресівка

Тузлівська сільська рада

с Тузли

Чапаєвська сільська рада

с Чапаєвка

Червоноукраїнська сільська рада

с Червона Українка

с Бессарабка

Березнегуватський район
(селище міського типу Березнегувате)

Березнегуватська селищна рада

смт Березнегувате

с Калачеве

с Маломихайлівське

с Червонопілля

Білокриницька сільська рада

с Біла Криниця

с Новогригорівка

Висунська сільська рада

с Висунськ

с Василівка

с Одрадне

с Пришиб

с Семенівка

Калузька сільська рада

с Калуга

с Вітрове

с Соколівка

Лепетиська сільська рада

с Лепетиха

с Веселе

с Кавказ

с Новоросійське

с Петрівське

с Червоний Яр

Любомирівська сільська рада

с Любомирівка

с Веселий Кут

с Яковлівка

Маліївська сільська рада

с Маліївка

с Червоний Став

Мурахівська сільська рада

с Мурахівка

с-ще Березнегувате

с Велике Артакове

с Калинівка

с Тернівка

Нововолодимирівська сільська рада

с Нововолодимирівка

с Новосергіївка

Новоочаківська сільська рада

с Новоочаків

с Петропавлівка

Новосевастопольська сільська рада

с Новосевастополь

с-ще Добре

с Тетянівка

Новоукраїнська сільська рада

с Новоукраїнка

Озерівська сільська рада

с Озерівка

с Новоолександрівка

Сергіївська сільська рада

с Сергіївка

с Зелений Гай

Федорівська сільська рада

с Федорівка

с Романівка

Братський район
(селище міського типу Братське)

Братська селищна рада

смт Братське

с Антонове

с Висока Гора

с Зелений Яр

с Кам'януватка

с Новоолексіївка

с Озеринівка

Ганнівська сільська рада

с Ганнівка

с Воронине

с Дарниця

с Єлизаветівка

с Мостове

с Новофедорівка

с Цибульки

Григорівська сільська рада

с Григорівка

с Антонівка

с-ще Людмилівка

с Михайло-Жукове

с Орлове Поле

с Тимофіївка

с Щорса

Іллічівська сільська рада

с Іллічівка

с Микільське

Кам'яно-Костуватська сільська рада

с Кам'яно-Костувате

с Кам'янопіль

с П'ятихатки

с Прищепівка

Костуватська сільська рада

с Костувате

с Петрівка Друга

с Петрівка Перша

Кривопустоська сільська рада

с Крива Пустош

с Антонопіль

с Кудрявське

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с Єгорівка

с Красноярка

с Павлодарівка

Миролюбівська сільська рада

с Миролюбівка

с Лісове

с Юр'ївка

Новокостянтинівська сільська рада

с Новокостянтинівка

с Надеждівка

с Новопетрівка

с Трудолюбівка

Новомар'ївська сільська рада

с Новомар'ївка

с Обухівка

Новоолександрівська сільська рада

с Новоолександрівка

с Мирне

Петропавлівська сільська рада

с Петропавлівка

с Українець

Сергіївська сільська рада

с Сергіївка

с Михайлівка

с Сергіївське

Улянівська сільська рада

с Улянівка

с Макарове

с Соколівка

Шевченківська сільська рада

с Шевченко

с Веселий Роздол

с Вікторівка

с Ясна Поляна

Веселинівський район
(селище міського типу Веселинове)

Веселинівська селищна рада

смт Веселинове

с Звенигородка

с Кременівка

Кудрявцівська селищна рада

смт Кудрявцівка

с Бондарівка

с Виноградівка

с Воронівка

с Михайлівка

с Новомиколаївка

с Новопавлівка

Варюшинська сільська рада

с Варюшине

с Новий Городок

Зеленівська сільська рада

с Зелене

с Колосівка

с Кутузівка

с Улянове

Катеринівська сільська рада

с Катеринівка

с Весняна Квітка

с Новокатеринівка

Кубряцька сільська рада

с Кубряки

с Гамове

с Іванівка

Луб'янська сільська рада

с Луб'янка

с Бузоварове

с Іванівка

с Калинівка

с Нововоскресенка

с Петрівка

с Райдолина

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с-ще Мостове

с Подолянка

с Степанівка

с Суха Балка

с Урсолівка

Новосвітлівська сільська рада

с Новосвітлівка

Подільська сільська рада

с Поділля

с Григорівка

с Новогригорівка

с Новосілка

с Первенець

Покровська сільська рада

с Покровка

Порічанська сільська рада

с Поріччя

с Градівка

Ставківська сільська рада

с Ставки

с Зоря

с Києво-Олександрівське

с Новий Степ

с Староолексіївка

с Федорівка

с Штукар

Широколанівська сільська рада

с Широколанівка

с Піщаний Брід

Вознесенський район
(Вознесенськ)

Олександрівська селищна рада

смт Олександрівка

с Веселий Роздол

с Трикратне

Білоусівська сільська рада

с Білоусівка

Бузька сільська рада

с Бузьке

Вознесенська сільська рада

с-ще Вознесенське

с Малосолоне

с Рацинська Дача

с Солдатське

с Степове

Воронівська сільська рада

с Воронівка

Григорівська сільська рада

с Григорівське

с Василівка

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

с Бакай

с Новобілоусівка

с Рюмівське

Дорошівська сільська рада

с Дорошівка

Мічурінська сільська рада

с Трудове

с Щербанівське

Новогригорівська сільська рада

с Новогригорівка

с Ракове

Новосілківська сільська рада

с-ще Новосілка

с Манне

с Нове

с Очаківське

Прибужанівська сільська рада

с Прибужани

с Глюгове

с Криворучка

с Мартинівське

с-ще Мартинівське

с Червоні Кошари

Таборівська сільська рада

с Таборівка

Тімірязівська сільська рада

с Андрійчикове

с Вокзал

с Кам'яна Балка

Трикратівська сільська рада

с Трикрати

с Актове

с Вільний Яр

с Зоря

Щербанівська сільська рада

с Щербані

с Новоукраїнка

с Троїцьке

с Шевченко

Яструбинівська сільська рада

с Яструбинове

с Новопристань

Врадіївський район
(селище міського типу Врадіївка)

Врадіївська селищна рада

смт Врадіївка

Адамівська сільська рада

с Адамівка

Великовеселівська сільська рада

с Великовеселе

с Бобрик

с Макієве

с Новоолексіївка

Гуляницька сільська рада

с Гуляницьке

с Йосипівка

с Капітанка

с Тарасівка

с Филимонівка

с Юр'ївка

Доброжанівська сільська рада

с Доброжанівка

с Богемка

с Мар'янівка

с Михайлівка

с Новомиколаївське

Жовтнева сільська рада

с Жовтневе

с Мала Врадіївка

Іванівська сільська рада

с Іванівка

с Захарівка

Краснопільська сільська рада

с Краснопіль

с Веселий Лан

с Зимницьке

с Краснівка

с Федорівка

с Шевченко

Кумарівська сільська рада

с Кумарі

Нововасилівська сільська рада

с Нововасилівка

с Гражданівка

Новопавлівська сільська рада

с Новопавлівка

с Біляєве

с Ковалівка

с Острогірське

Сирівська сільська рада

с Сирове

с Болгарка

Доманівський район
(селище міського типу Доманівка)

Доманівська селищна рада

смт Доманівка

с Забари

с Зброшкове

с Казаринське

с Чорталка

Акмечетська сільська рада

с Акмечетські Ставки

с Жовтневе

с Птиче

Богданівська сільська рада

с Богданівка

с Виноградний Сад

с Калинівка

с Куйбишевка

с Мар'ївка

с Петрівка

с Червоний Київ

Володимирівська сільська рада

с Володимирівка

с Копи

с Новоселівка

с Олександрівка

с Шевченко

с Широкі Криниці

Зеленоярська сільська рада

с Зелений Гай

с Богданівське

с Вікторівка

с Зелений Яр

с Коштове

с Новолікарське

Козубівська сільська рада

с Козубівка

с Горянка

с Новокантакузівка

Маринівська сільська рада

с Маринівка

с Антонівка

с Воля

с Довжанка

с Довженки

Мостівська сільська рада

с Мостове

с Веселе

с Дворянка

с Миколаївка

с Першотравнівка

с Червона Поляна

с Чернігівка

с Шевченко

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Грибоносове

с Івано-Федорівка

Прибузька сільська рада

с Прибужжя

с Анетівка

с Щуцьке

Сухобалківська сільська рада

с Суха Балка

с Іванівка

с Ізбашівка

с Лідіївка

Фрунзенська сільська рада

с Фрунзе

с Олександродар

с Сила

Царедарівська сільська рада

с Царедарівка

с Копані

Щасливська сільська рада

с Щасливка

с Володимирівка

с Кузнецове

с Трудолюбівка

Єланецький район
(селище міського типу Єланець)

Єланецька селищна рада

смт Єланець

с Братолюбівка

с Велідарівка

Великосербулівська сільська рада

с Великосербулівка

с Григорівка

с Малосербулівка

с Нововолодимирівка

Водяно-Лоринська сільська рада

с Водяно-Лорине

с Новомиколаївка

с Семенівка

Возсіятська сільська рада

с Возсіятське

с Ковалівка

Калинівська сільська рада

с Калинівка

с Водяне

с Новоолександрівка

с Уральське

Куйбишевська сільська рада

с Куйбишевка

Малодворянська сільська рада

с Малодворянка

с Приют

Маложенівська сільська рада

с Маложенівка

с Богодарівка

с Веселий Поділ

с Кам'янка

Малоукраїнська сільська рада

с Малоукраїнка

с Дружелюбівка

Нововасилівська сільська рада

с Нововасилівка

с Іванівка

с Федоро-Михайлівка

Ольгопільська сільська рада

с Ольгопіль

Ясногородська сільська рада

с Ясногородка

с Бугорок

с Гражданка

с Крутоярка

с Михайлівка

с Новоявленка

с Півні

с Покровка

Жовтневий район
()

Воскресенська селищна рада

смт Воскресенське

с-ще Горохівка

Первомайська селищна рада

смт Первомайське

с-ще Засілля

с-ще Квітневе

с Новоселівка

Бармашівська сільська рада

с Бармашове

Галицинівська сільська рада

с Галицинове

Грейгівська сільська рада

с-ще Грейгове

с Воровське

с Петрівське

с Червоне

Зеленогайська сільська рада

с Зелений Гай

с Оленівка

Калинівська сільська рада

с Калинівка

Коларівська сільська рада

с-ще Коларівка

с Добра Надія

с-ще Зайчівське

с-ще Капустине

с Ясна Поляна

Котлярівська сільська рада

с Котляреве

с Новоруське

с Шевченкове

Лиманівська сільська рада

с Лимани

с Лупареве

Миколаївська сільська рада

с Миколаївське

Мирнівська сільська рада

с Мирне

Михайло-Ларинська сільська рада

с Михайло-Ларине

Мішково-Погорілівська сільська рада

с Мішково-Погорілове

с-ще Пам'ять Комунарів

Новомиколаївська сільська рада

с Новомиколаївка

с Костянтинівка

Партизанська сільська рада

с Партизанське

с Комсомольське

Пересадівська сільська рада

с Пересадівка

Полігонівська сільська рада

с-ще Полігон

с-ще Водник

Прибузька сільська рада

с Прибузьке

с-ще Степова Долина

Українська сільська рада

с Українка

Шевченківська сільська рада

с Шевченкове

с Зоря

с-ще Луч

с Новогригорівка

Казанківський район
(селище міського типу Казанка)

Казанківська селищна рада

смт Казанка

с Лазарівка

Великоолександрівська сільська рада

с Великоолександрівка

с Андріївка

с-ще Добровільське

с Романівка

Веселобалківська сільська рада

с Весела Балка

с-ще Казанка

с Любомирівка

с Новоолександрівка

с Пищевиця

Володимирівська сільська рада

с Володимирівка

с-ще Лісове

с Новосілля

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

с Нововасилівка

с Сергіївка

Дмитро-Білівська сільська рада

с Дмитро-Білівка

с Білівка

с Нова Висунь

с Новоданилівка

с Новоукраїнка

Каширівська сільська рада

с Каширівка

с Великофедорівка

с-ще Висунь

с Малофедорівка

с Неудачне

с Новоскелюватка

с Слобідка

Лагодівська сільська рада

с Лагодівка

с Бурячки

с Мар'янівка

с Петрово-Висунське

с Червона Новоселівка

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

Миколо-Гулаківська сільська рада

с Миколо-Гулак

с Вербове

с Тарасівка

с Тернове

с Утішне

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Козлівка

с Кротівка

с Нововолодимирівка

Новоданилівська сільська рада

с-ще Новоданилівка

с-ще Незаможник

Новолазарівська сільська рада

с Новолазарівка

с-ще Копані

с Покровка

Новофедорівська сільська рада

с Новофедорівка

с Жовтень

с Новогригорівка

с Троянка

с-ще Утішне

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Волна

с Зоря

с Матроно-Василівка

с Новоблакитне

с Привілля

Скобелевська сільська рада

с Скобелеве

с Веселий Кут

с Воля

с Ропове

с Суходілля

Троїцько-Сафонівська сільська рада

с Троїцько-Сафонове

с Лозове

с Павлівка

Червонознам'янська сільська рада

с Червона Знам'янка

с Новочудневе

с Панасівка

Кривоозерський район
(селище міського типу Криве Озеро)

Кривоозерська селищна рада

смт Криве Озеро

Багачівська сільська рада

с Багачівка

с-ще Климівка

с Мала Багачівка

с Миколаївка

Берізківська сільська рада

с Берізки

Бурилівська сільська рада

с Бурилове

Великомечетнянська сільська рада

с Велика Мечетня

с-ще Іванівка

с-ще Купріянівка

с Тернувате

с Токарівка

Красненьківська сільська рада

с Красненьке

Кривоозерська сільська рада

с Криве Озеро Друге

с-ще Червоний Орач

Куряче-Лозівська сільська рада

с Курячі Лози

Ленінська сільська рада

с Леніне

Луканівська сільська рада

с Луканівка

Мазурівська сільська рада

с Мазурове

с Михалкове

Маломечетнянська сільська рада

с Мала Мечетня

Ониськівська сільська рада

с Ониськове

с Голоскове

Очеретнянська сільська рада

с Очеретня

Секретарська сільська рада

с Секретарка

Тридубівська сільська рада

с Тридуби

с Сорочинка

Миколаївський район
(Миколаїв)

Ольшанська селищна рада

смт Ольшанське

с Сапетня

с Тернувате

с-ще Ясна Зоря

Безводненська сільська рада

с Безводне

с-ще Жовтневе

с Зелене

с Новомихайлівка

с Шурине

Веснянська сільська рада

с-ще Весняне

Кир'яківська сільська рада

с Кир'яківка

с Кам'яна Балка

с Петрово-Солониха

Кіровська сільська рада

с Кірове

с Стара Богданівка

Ковалівська сільська рада

с Ковалівка

Комсомольська сільська рада

с-ще Комсомольське

с-ще Маловарварівка

с Сеньчине

Кривобалківська сільська рада

с Крива Балка

с Подимове

с Половинки

Криничанська сільська рада

с Кринички

с Новогригорівка

с Новоселівка

с Трихатське

Надбузька сільська рада

с-ще Надбузьке

с Сливине

Нечаянська сільська рада

с Нечаяне

с Іванівка

с Лук'янівка

с Мефодіївка

с П'ятихатки

с-ще Радгоспне

с-ще Червоноармійське

Петрівська сільська рада

с Петрівка

с-ще Зелений Яр

с Карликівка

Радсадівська сільська рада

с-ще Радсад

с Новобогданівка

Степівська сільська рада

с Степове

с Зелений Гай

Трихатська сільська рада

с Трихати

Улянівська сільська рада

с Улянівка

с Червоне Поле

Шостаківська сільська рада

с Шостакове

с Корчине

с Новоюр'ївка

Ясна Полянська сільська рада

с Ясна Поляна

с Андріївка

с Новоандріївка

с Суха Балка

Новобузький район
(місто Новий Буг)

Новобузька міська рада

с Новосілля

с Добра Воля

с Жовтневе

с Загальна Користь

м Новий Буг

с Петрівка

Баратівська сільська рада

с Баратівка

с Антонівка

с Вівсянівка

с Ганнівка

с Майорівка

с Мала Ганнівка

с Новопетрівка

Березнегуватська сільська рада

с Березнегуватське

с Веселий Поділ

Вільнозапорізька сільська рада

с Вільне Запоріжжя

с Діброва

с Жовтневе

с Нововасилівка

с Новоданилівка

с Новоселівка

с Показне

с Симонівка

Кам'янська сільська рада

с Кам'яне

с Миролюбівка

с Новогригорівка

с Новорозанівка

с Пелагіївка

Новомиколаївська сільська рада

с Новомиколаївка

с Веселий Поділ

с Майське

с Павлівка

с Привільнянське

Новомихайлівська сільська рада

с Новомихайлівка

с Анастасівка

с Григорівка

с Новодмитрівка

Новополтавська сільська рада

с Новополтавка

с Єфремівка

с-ще Полтавка

с Трояни

Новохристофорівська сільська рада

с Новохристофорівка

с Лоцкине

с Пархомівка

с Чернігівка

Новоюр'ївська сільська рада

с Новокостянтинівка

с Білоцерківка

с Максимівка

с Новоюр'ївка

Розанівська сільська рада

с Розанівка

с Новоантонівка

Софіївська сільська рада

с Софіївка

с Володимирівка

с Володимиро-Павлівка

с Улянівка

с-ще Щорсове

Шевченківська сільська рада

с Шевченкове

с Богомази

Новоодеський район
(місто Нова Одеса)

Новоодеська міська рада

м Нова Одеса

с Криворіжжя

Антонівська сільська рада

с Антонівка

с Веселе

с Карлівка

с Київське

с Олександрівка

с Остапівка

Баловненська сільська рада

с Баловне

Бузька сільська рада

с Бузьке

Воронцівська сільська рада

с Воронцівка

с Островське

с Улянівка

с Червоноволодимирівка

Гур'ївська сільська рада

с Гур'ївка

с Піски

Димівська сільська рада

с Димівське

с Артемівка

с Новоолександрівське

с Ясна Поляна

Дільнична сільська рада

с-ще Дільниче

с Гребеники

Кандибинська сільська рада

с Кандибине

с Новоінгулка

с Новоматвіївське

с Сільвестрівське

Костянтинівська сільська рада

с Костянтинівка

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

Новопетрівська сільська рада

с Новопетрівське

с Зайве

Новосафронівська сільська рада

с Новосафронівка

с Зарічне

с Кам'янка

Новошмідтівська сільська рада

с Новошмідтівка

с Кіровка

Підлісненська сільська рада

с Підлісне

с Новомиколаївка

с Новопавлівка

Себинська сільська рада

с Себине

Сухоєланецька сільська рада

с Сухий Єланець

с Суворовка

Троїцька сільська рада

с Троїцьке

Очаківський район
(Очаків)

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

Іванівська сільська рада

с Іванівка

с Яселка

Кам'янська сільська рада

с Кам'янка

с Баланове

с Володимирівка

с Жовтень

с Лиманне

с Нове

с Шевченко

Козирська сільська рада

с Козирка

с Михайлівка

Куцурубська сільська рада

с Куцуруб

Острівська сільська рада

с Острівка

с Матросівка

с Червоне Парутине

Парутинська сільська рада

с Парутине

с Каталине

с Прибузьке

Покровська сільська рада

с Покровське

с Василівка

с Покровка

Рівненська сільська рада

с-ще Рівне

с Березань

с Благодатне

с Їжицьке

с Осетрівка

Солончаківська сільська рада

с Солончаки

с Дніпровське

Чорноморська сільська рада

с Чорноморка

Первомайський район
(Первомайськ)

Первомайська

с Вербова Балка

Підгороднянська селищна рада

смт Підгородна

Болеславчицька сільська рада

с Болеславчик

с Станіславчик

Грушівська сільська рада

с Грушівка

Довгопристанська сільська рада

с Довга Пристань

с Брід

с Зелена Левада

Кам'янобалківська сільська рада

с Кам'яна Балка

с Чаусове Друге

Кам'яномостівська сільська рада

с-ще Кам'яний Міст

с Катеринка

Кінецьпільська сільська рада

с Кінецьпіль

Кодимська сільська рада

с Кам'яний Міст

Кримківська сільська рада

с Кримка

с Коломіївка

Кумарівська сільська рада

с Кумарі

Лисогірська сільська рада

с Лиса Гора

с Новопавлівка

Лукашівська сільська рада

с Лукашівка

с-ще Єрмолаївка

Мигіївська сільська рада

с Мигія

с Гаївське

с Куріпчине

Підгір'ївська сільська рада

с Підгір'я

с Мічуріне

Полтавська сільська рада

с Полтавка

с Новоандріївка

с Петрівка

с Старі Кошари

Романово-Балківська сільська рада

с Романова Балка

с Генівка

с-ще Іванівка

с Львів

с Соколівка

Синюхино-Брідська сільська рада

с Синюхин Брід

Софіївська сільська рада

с Софіївка

с-ще Бандурка

с Богословка

Степківська сільська рада

с Степове

с Жовтневе

с Зелені Кошари

с-ще Садибне

с Степківка

Тарасівська сільська рада

с Тарасівка

с Бандурка

с Лозуватка

с-ще Новоолександрівка

с Світоч

с Шевченко

Чаусівська сільська рада

с Чаусове

Снігурівський район
(місто Снігурівка)

Снігурівська міська рада

м Снігурівка

с Безіменне

Афанасіївська сільська рада

с Афанасіївка

с Юр'ївка

Баратівська сільська рада

с Баратівка

с-ще Галаганівка

с-ще Галаганівка

с Гречанівка

с Новософіївка

с Петропавлівське

с Романово-Булгакове

с Червоний Промінь

Василівська сільська рада

с Василівка

с Євгенівка

с Павло-Мар'янівка

Горохівська сільська рада

с Горохівське

с Великопілля

с Виноградне

с Новий Шлях

с-ще Садове

Киселівська сільська рада

с Киселівка

с Максимівка

Кобзарцівська сільська рада

с Кобзарці

с Новопавлівське

Краснознам'янська сільська рада

с-ще Красне Знам'я

с Тернові Поди

Куйбишевська сільська рада

с Куйбишеве

с Бурханівка

с Любимівка

Нововасилівська сільська рада

с Новокондакове

с Єлизаветівка

с Нововасилівка

с-ще Ясна Поляна

Новокиївська сільська рада

с Новокиївка

с Богородицьке

Новопетрівська сільська рада

с Новопетрівка

с Любине

Новотимофіївська сільська рада

с Новотимофіївка

с Лиманці

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Михайлівка

Павлівська сільська рада

с Павлівка

с Івано-Кепине

Першотравнева сільська рада

с Першотравневе

с-ще Васильки

с Трудолюбівка

Тамаринська сільська рада

с Тамарине

с Безіменне

Центральна сільська рада

с-ще Центральне

с Вавилове

с Знам'янка

с Шмідтове

Червонодолинська сільська рада

с Червона Долина

с Покровське

с-ще Поляна

с-ще Радгоспне

с-ще Широке

Червонозірська сільська рада

с Червона Зірка

с Гуляйгородок

с-ще Світла Дача