Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру
Геопортал адміністративно-територіального устрою України

Науково-дослідний інститут геодезії і картографії

Одеська область

Центр - м.Одеса

Територія (тис. кв. км) - 33378

Населення (тис. осіб) - ▲ 2387456 ( 1.06.2012)

Дата утворення -

районів

-

26

міських рад

-

18

міст обласного значення

-

7

селищних рад

-

32

міст районного значення

-

12

сільських рад

-

440

селищ міського типу

-

32

населених пунктів -1179

в тому числі: міських - 52, сільских - 1127

1. Відомості про райони

а) територія, число рад і населених пунктів

Найменування району

Територія в тис. кв. км

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Ананьївський

1049571.87463363

1

0

14

1

0

32

Арцизький

1391651.54886654

1

0

17

1

0

26

Балтський

1318489.45480721

1

0

24

1

0

41

Березівський

1632894.02958378

1

1

18

1

1

63

Білгород-Дністровський

1499260.93441957

0

0

27

0

0

57

Біляївський

1500443.89639391

1

1

21

1

1

48

Болградський

1369757.49351975

2

0

18

1

0

21

Великомихайлівський

1436719.11703069

0

2

22

0

2

79

Іванівський

1174100.04918054

0

3

10

0

3

43

Ізмаїльський

1206635.7492713

0

1

18

0

1

22

Кілійський

1339300.7925936

2

0

13

2

0

18

Кодимський

819825.688809981

1

1

17

1

1

24

Комінтернівський

1487758.6302162

0

3

20

0

3

63

Котовський

1025239.16638959

0

0

18

0

0

61

Красноокнянський

1019807.12024868

0

1

14

0

1

54

Любашівський

1109217.75957024

0

2

14

0

2

54

Миколаївський

1090103.98388612

0

1

12

0

1

45

Овідіопольський

817484.936182489

0

4

16

0

4

22

Ренійський

866816.155036351

0

0

7

1

0

7

Роздільнянський

1370208.76375466

1

1

18

1

1

84

Савранський

618612.628757779

0

1

10

0

1

20

Саратський

1476913.51058461

0

1

22

0

1

37

Тарутинський

1864676.93199638

0

4

23

0

4

47

Татарбунарський

1759744.80923616

1

0

18

1

0

34

Фрунзівський

952537.12659226

0

2

11

0

2

51

Ширяївський

1503532.45726614

0

1

18

0

1

72

2. Відомості про міста і селища міського типу

а) міста обласного значення

райони міст, число рад і населених пунктів

Найменування міста

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Білгород-Дністровський

0

2

0

0

0

0

Ізмаїл

0

0

0

0

0

0

Іллічівськ

0

0

0

0

1

2

Котовськ

0

0

0

0

0

0

Одеса

0

0

0

0

0

0

Теплодар

0

0

0

0

0

0

Южне

0

0

0

0

0

0

б) міста районного значення

Найменування міста

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Ананьїв

районний центр

Ананьївський район

Арциз

районний центр

Арцизький район

Балта

районний центр

Балтський район

Березівка

районний центр

Березівський район

Біляївка

районний центр

Біляївський район

Болград

районний центр

Болградський район

Вилкове

Кілійський район

Кілія

районний центр

Кілійський район

Кодима

районний центр

Кодимський район

Рені

районний центр

Ренійський район

Роздільна

районний центр

Роздільнянський район

Татарбунари

районний центр

Татарбунарський район

в) селища міського типу

Найменування селища

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Авангард

Овідіопольський район

Березине

Тарутинський район

Бородіно

Тарутинський район

Велика Михайлівка

районний центр

Великомихайлівський район

Великодолинське

Овідіопольський район

Затишшя

Фрунзівський район

Затока

Зеленогірське

Любашівський район

Іванівка

районний центр

Іванівський район

Комінтернівське

районний центр

Комінтернівський район

Красні Окни

районний центр

Красноокнянський район

Лиманське

Роздільнянський район

Любашівка

районний центр

Любашівський район

Миколаївка

районний центр

Миколаївський район

Нові Білярі

Комінтернівський район

Овідіополь

районний центр

Овідіопольський район

Олександрівка

Петрівка

Іванівський район

Радісне

Іванівський район

Раухівка

Березівський район

Саврань

районний центр

Савранський район

Сарата

районний центр

Саратський район

Сергіївка

Серпневе

Тарутинський район

Слобідка

Кодимський район

Суворове

Ізмаїльський район

Таїрове

Овідіопольський район

Тарутине

районний центр

Тарутинський район

Фрунзівка

районний центр

Фрунзівський район

Хлібодарське

Біляївський район

Цебрикове

Великомихайлівський район

Чорноморське

Комінтернівський район

Ширяєве

районний центр

Ширяївський район

3. Ради і населені пункти області

а) міські ради міст обласного значення

Найменування міста обласного значення

Найменування ради

Найменування населеного пункту

Білгород-Дністровський

Білгород-Дністровська міська рада

м Білгород-Дністровський

Ізмаїл

Ізмаїльська міська рада

м Ізмаїл

Іллічівськ

Іллічівська міська рада

м Іллічівськ

Котовськ

Котовська міська рада

м Котовськ

Одеса

Одеська міська рада

м Одеса

Теплодар

Теплодарська міська рада

м Теплодар

Южне

Южненська міська рада

м Южне

б) райони

Ананьївський район
(місто Ананьїв)

Ананьївська Друга сільська рада

м Ананьїв

Ананьївська Перша сільська рада

с Ананьїв

с Селиванівка

Байтальська сільська рада

с Байтали

Гандрабурівська сільська рада

с Гандрабури

Долинська сільська рада

с Долинське

с Красне

Жеребківська сільська рада

с Жеребкове

с Михайлівка

с Струтинка

Коханівська сільська рада

с Коханівка

с Боярка

Кохівська сільська рада

с Кохівка

с Великобоярка

с Шелехове

Новогеоргіївська сільська рада

с Новогеоргіївка

Новоолександрівська сільська рада

с Новоіванівка

с Козаче

с Новоолександрівка

с Шевченкове

Новоселівська сільська рада

с Новоселівка

с Благодатне

с Бондарі

с Калини

с Пасицели

Романівська сільська рада

с Романівка

с Дружелюбівка

с Новодачне

с Стародачне

Точилівська сільська рада

с Точилове

Шимківська сільська рада

с Шимкове

с Амури

с Вербове

Арцизький район
(місто Арциз)

Арцизька міська рада

м Арциз

Веселокутська сільська рада

с Веселий Кут

с Роща

Виноградівська сільська рада

с Виноградівка

с Плоцьк

Вознесенська Перша сільська рада

с Вознесенка Перша

с Вишняки

с Новомирне

Главанська сільська рада

с Главані

Деленська сільська рада

с Делень

с Новоселівка

Долинівська сільська рада

с Долинівка

Задунаївська сільська рада

с Задунаївка

Кам'янська сільська рада

с Кам'янське

Мирнопільська сільська рада

с Мирнопілля

Новоіванівська сільська рада

с Нова Іванівка

с Надеждівка

Новокапланівська сільська рада

с Нові Каплани

с Василівка

Острівненська сільська рада

с Острівне

Павлівська сільська рада

с Павлівка

с Зелена Балка

Прямобалківська сільська рада

с Прямобалка

Теплицька сільська рада

с Теплиця

с Садове

Холмська сільська рада

с Холмське

с-ще Новохолмське

Балтський район
(місто Балта)

Балтська міська рада

м Балта

Бендзарівська сільська рада

с Бендзари

с Андріяшівка

Білинська сільська рада

с Білине

с Акулинівка

с Відрада

с Петрівка

с Харитинівка

Борсуківська сільська рада

с Борсуки

Гербинська сільська рада

с Гербине

Гольм'янська сільська рада

с Гольма

Кармалюківська сільська рада

с Кармалюківка

с Євтодія

с Зелений Гай

Козацька сільська рада

с Козацьке

Коритненська сільська рада

с Коритне

Лісничівська сільська рада

с Лісничівка

Миронівська сільська рада

с Мирони

Обжильська сільська рада

с Обжиле

с Березівка

Оленівська сільська рада

с Оленівка

с Мошняги

с Семено-Карпівка

Пасатська сільська рада

с Пасат

Пасицелівська сільська рада

с Пасицели

Переймівська сільська рада

с Перейма

Перелітська сільська рада

с Перельоти

с Немирівське

Піщанська сільська рада

с Піщана

Плосківська сільська рада

с Плоске

Пужайківська сільська рада

с Пужайкове

с Савранське

Саражинська сільська рада

с Саражинка

Сінненська сільська рада

с Сінне

Ухожанська сільська рада

с Ухожани

с Волова

с Крижовлин

Чернеченська сільська рада

с Чернече

Шляхівська сільська рада

с Шляхове

с Кринички

с Ракулове

с Червона Зірка

Березівський район
(місто Березівка)

Березівська міська рада

м Березівка

Раухівська селищна рада

смт Раухівка

Анатолівська сільська рада

с Анатолівка

с Антонівка

с Веселе

с Красне

Виноградненська сільська рада

с Виноградне

с Садове

Вікторівська сільська рада

с Вікторівка

с Ланове

с Роздол

Гуляївська сільська рада

с Гуляївка

с Мар'янівка

с Одрадна Балка

с Сахарове

Демидівська сільська рада

с Демидове

с Лукашівка

Заводівська сільська рада

с Заводівка

с Жовтнівка

с Червоний Агроном

с Чижове

Златоустівська сільська рада

с Златоустове

с Софіївка

Маринівська сільська рада

с Маринове

с Балайчук

Михайло-Олександрівська сільська рада

с Михайло-Олександрівка

с Веселинівка

Новоселівська сільська рада

с Новоподільське

с Зброжківка

с Новоселівка

Розквітівська сільська рада

с Розквіт

с Котовське

с Кринички

с Онорівка

с Шутове

Ряснопільська сільська рада

с Ряснопіль

с Зеленопілля

с Іванівка

с Основа

с Петрівка

с Сухине

Ставківська сільська рада

с Ставкове

с Данилівка

с Нейкове

с Рівне

Степанівська сільська рада

с Степанівка

с Вовкове

с Донська Балка

с Донське

с Карнагорове

с Косівка

с Червоне

с Чорногірка

Червоноармійська сільська рада

с Червоноармійське

с Семихатки

с Травневе

с Улянівка

Червоноволодимирівська сільська рада

с Червоноволодимирівка

с Котовське

с Юркове

Шевченківська сільська рада

с Шевченкове

с Чигирин

Яснопільська сільська рада

с Яснопілля

с Кудрявка

с Новогригорівка

Білгород-Дністровський район
(Білгород-Дністровський)

Затоківська селищна рада

с-ще Прибережне

Адамівська сільська рада

с Адамівка

с Авидівка

с Благодатне

Андріївська сільська рада

с Андріївка

с Розкішне

Бритівська сільська рада

с Бритівка

с Вигон

с Польове

с Черкеси

Великомар'янівська сільська рада

с Великомар'янівка

с Долинівка

Випасненська сільська рада

с Випасне

с Сухолужжя

Володимирівська сільська рада

с Володимирівка

с Дальнічень

с Чистоводне

Карналіївська сільська рада

с Карналіївка

Козацька сільська рада

с Козацьке

Краснокосянська сільська рада

с Красна Коса

Крутоярівська сільська рада

с Крутоярівка

Маразліївська сільська рада

с Маразліївка

с Зелене

с Олексіївка

с Полянка

с Романівка

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

Мологівська сільська рада

с Молога

с Бикоза

с Нове

с Садове

Монашівська сільська рада

с Монаші

Новоцаричанська сільська рада

с Нова Царичанка

Петрівська сільська рада

с Петрівка

Підгірненська сільська рада

с Підгірне

Приморська сільська рада

с Приморське

с Вільне

с Косівка

с Курортне

с Попаздра

с Чабанське

Руськоіванівська сільська рада

с Руськоіванівка

Салганська сільська рада

с Салгани

с Абрикосове

с-ще Привітне

Семенівська сільська рада

с Семенівка

с Веселе

с Гончарівка

с Південне

Софіївська сільська рада

с Софіївка

Старокозацька сільська рада

с Старокозаче

с Зеленівка

Староцаричанська сільська рада

с Стара Царичанка

Удобненська сільська рада

с Удобне

Шабівська сільська рада

с Шабо

с Біленьке

Широківська сільська рада

с Широке

Біляївський район
(місто Біляївка)

Біляївська міська рада

м Біляївка

Хлібодарська селищна рада

смт Хлібодарське

с-ще Жовтнева Революція

Августівська сільська рада

с Августівка

с Котовка

с-ще Набережне

с Протопопівка

с Черевичне

Березанська сільська рада

с Березань

с Важне

с Доброжанове

с-ще Дослідне

с Курган

с Петрівське

Василівська сільська рада

с Василівка

Великодальницька сільська рада

с Великий Дальник

с-ще Червоний Розселенець

Вигодянська сільська рада

с Вигода

с Ленінське Перше

с Паліївка

с Червона Зірка

Граденицька сільська рада

с Градениці

Дачненська сільська рада

с Дачне

Іллінська сільська рада

с Іллінка

с Ковалівка

с-ще Нова Ковалівка

с Чапаєве

с Чоботарівка

Кагарлицька сільська рада

с Кагарлик

Кам'янська сільська рада

с Кам'янка

с Червона Гірка

Майорівська сільська рада

с Майори

с Повстанське

Маринівська сільська рада

с Маринівка

с Берегове

с Нова Еметівка

с Стара Еметівка

Маяківська сільська рада

с Маяки

Мирненська сільська рада

с Мирне

с Широка Балка

Нерубайська сільська рада

с Нерубайське

с Велика Балка

с-ще Усатове

Секретарівська сільська рада

с Секретарівка

с Михайлівка

Троїцька сільська рада

с Троїцьке

Усатівська сільська рада

с Усатове

Холоднобалківська сільська рада

с Холодна Балка

с Алтестове

Яськівська сільська рада

с Яськи

Болградський район
(місто Болград)

Болградська міська рада

м Болград

Баннівська сільська рада

с Баннівка

Василівська сільська рада

с Василівка

Виноградівська сільська рада

с Виноградівка

Виноградненська сільська рада

с Виноградне

Владиченська сільська рада

с Владичень

Голицька сільська рада

с Голиця

Городненська сільська рада

с Городнє

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

Жовтнева сільська рада

с Жовтневе

с Нове Жовтневе

Залізничненська сільська рада

с Залізничне

Калчівська сільська рада

с Калчева

Криничненська сільська рада

с Криничне

с Коса

Новотроянівська сільська рада

с Нові Трояни

Оксамитненська сільська рада

с Оксамитне

с Тополине

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

Оріхівська сільська рада

с Оріхівка

Табаківська сільська рада

с Табаки

Червоноармійська сільська рада

с Червоноармійське

Великомихайлівський район
(селище міського типу Велика Михайлівка)

Великомихайлівська селищна рада

смт Велика Михайлівка

Цебриківська селищна рада

смт Цебрикове

с Іринівка

с Малоцебрикове

с Мардарівка

с Новопавлівка

с Новороманівка

с Оленівка

с Ольгинове

Великозименівська сільська рада

с Великозименове

с Марціянове

Великокомарівська сільська рада

с Великокомарівка

с Дівоцьке

с Платонівка

Великоплосківська сільська рада

с Великоплоске

Гребениківська сільська рада

с Гребеники

Кіровська сільська рада

с Кірове

с Новоселівка

с Привільне

с Сокорове

Комарівська сільська рада

с Комарівка

с Грушка

с Трохимівка

Мигаївська сільська рада

с Мигаї

с Залізничне

с-ще Мигаєве

с Три Криниці

Новоборисівська сільська рада

с Новоборисівка

с Добрий Лук

с Дурбайли

с Мацкули

с Поплавка

с Преображенка

с Путилівка

с Райки

с Тятри

Новоолександрівська сільська рада

с Новоолександрівка

с Нові Бутори

Новопетрівська сільська рада

с Новопетрівка

с Вакарське

Новосавицька сільська рада

с Новосавицьке

Новоселівська сільська рада

с Новоселівка

с Артема

с Гірське

с Кардамичеве

Першотравнева сільська рада

с Першотравневе

с Благоєве

с Данилівка

с Незаможник

Петрівська сільська рада

с Петрівське

с Козакове

с Наливайкове

Полезненська сільська рада

с Полезне

с Багачеве

с Бессарабка

с Водяне

с Гіржове

с Фрасине

Слов'яносербська сільська рада

с Слов'яносербка

с Антоно-Ковач

с Олег

Соше-Острівська сільська рада

с Соше-Острівське

с Кучурган

Стоянівська сільська рада

с Стоянове

с Василівка

с Муратове

Тростянецька сільська рада

с Тростянець

с Кістельниця

с Малоплоске

с Новоантонівка

с Орел

с Покровка

с Привілля

Цибулівська сільська рада

с Цибулівка

с Малозименове

с Поліно-Осипенкове

Чапаєвська сільська рада

с Чапаєве

с Воробйове

с Юрашеве

Юрківська сільська рада

с Юрківка

с Дзержинське

Іванівський район
(селище міського типу Іванівка)

Іванівська селищна рада

смт Іванівка

Петрівська селищна рада

смт Петрівка

с Улянівка

Радісненська селищна рада

смт Радісне

Баранівська сільська рада

с Баранове

с Малинівка

с Причепівка

с Сухомлинове

Білчанська сільська рада

с Білка

с Блонське

с Жовте

с Маслове

с Черняхівське

с Щорсове

Благоєвська сільська рада

с Благоєве

Бузинівська сільська рада

с Бузинове

с Баланини

с Верхній Куяльник

с Нижній Куяльник

с Прохорове

Калинівська сільська рада

с Калинівка

с Вовкове

с Гудевичеве

с Джугастрове

с Новакове

с Соколове

Коноплянська сільська рада

с Конопляне

с Богунове

с Люботаївка

с Силівка

с Тарасівка

с Шерове

Михайлопільська сільська рада

с Михайлопіль

с Козлове

с Марціянове

Павлинська сільська рада

с Павлинка

с Василівка

с Леніна

с Лізинка

с Нові Шомполи

с Созонівка

с Шаманівка

Северинівська сільська рада

с Северинівка

с Адамівка

с Руська Слобідка

Червонознам'янська сільська рада

с Червонознам'янка

Ізмаїльський район
(Ізмаїл)

Суворовська селищна рада

смт Суворове

Багатянська сільська рада

с Багате

Бросківська сільська рада

с Броска

Каланчацька сільська рада

с Каланчак

с Новокаланчак

Кам'янська сільська рада

с Кам'янка

с Новокам'янка

Кирничанська сільська рада

с Кирнички

Кислицька сільська рада

с Кислиця

Комишівська сільська рада

с Комишівка

Ларжанська сільська рада

с Ларжанка

Лощинівська сільська рада

с Лощинівка

Матроська сільська рада

с Матроська

Муравлівська сільська рада

с Муравлівка

Новонекрасівська сільська рада

с Нова Некрасівка

Новопокровська сільська рада

с Нова Покровка

Озерненська сільська рада

с Озерне

с Новоозерне

Першотравнева сільська рада

с Першотравневе

Саф'янівська сільська рада

с Саф'яни

Старонекрасівська сільська рада

с Стара Некрасівка

с Дунайське

Утконосівська сільська рада

с Утконосівка

Кілійський район
(місто Кілія)

Вилківська міська рада

м Вилкове

с-ще Біле

Кілійська міська рада

м Кілія

Василівська сільська рада

с Василівка

Десантненська сільська рада

с Десантне

с Новомиколаївка

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

Лісківська сільська рада

с Ліски

Мирнівська сільська рада

с Мирне

Новоселівська сільська рада

с Новоселівка

Приморська сільська рада

с Приморське

Приозерненська сільська рада

с Приозерне

Старотроянівська сільська рада

с Старі Трояни

с-ще Дзинілор

Трудівська сільська рада

с Трудове

с Миколаївка

Фурманівська сільська рада

с Фурманівка

Червоноярська сільська рада

с Червоний Яр

Шевченківська сільська рада

с Шевченкове

с Помазани

Кодимський район
(місто Кодима)

Кодимська міська рада

м Кодима

Слобідська селищна рада

смт Слобідка

с Правда

Баштанківська сільська рада

с Баштанків

Будеївська сільська рада

с Будеї

Грабівська сільська рада

с Грабове

с Котовці

Загнітківська сільська рада

с Загнітків

Івашківська сільська рада

с Івашків

Крутівська сільська рада

с Круті

с Семенівка

Лабушненська сільська рада

с Лабушне

Лисогірська сільська рада

с Лисогірка

с Федорівка

Малослобідська сільська рада

с Мала Слобідка

Олексіївська сільська рада

с Олексіївка

Петрівська сільська рада

с Петрівка

с Олександрівка

с Стримба

Пиріжненська сільська рада

с Пиріжна

Писарівська сільська рада

с Писарівка

Сербівська сільська рада

с Серби

Смолянська сільська рада

с Смолянка

Тимківська сільська рада

с Тимкове

с Кирилівка

Шершенецька сільська рада

с Шершенці

Комінтернівський район
(селище міського типу Комінтернівське)

Комінтернівська селищна рада

смт Комінтернівське

с Вовківське

с Зоринове

с Улянівка

с Шевченкове-Кут

Новобілярська селищна рада

смт Нові Білярі

с Білярі

с Булдинка

с Григорівка

Чорноморська селищна рада

смт Чорноморське

с Гвардійське

Визирська сільська рада

с Визирка

с Воронівка

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

с Бутівка

Каїрська сільська рада

с Каїри

с Нове Селище

Калинівська сільська рада

с Калинівка

с Червона Нива

с Широке

Кіровська сільська рада

с Кірове

с Ониськове

с Ставки

Кордонська сільська рада

с Кордон

с Мар'янівка

с Пшонянове

Красносільська сільська рада

с Красносілка

с Іллічівка

с Корсунці

с Кубанка

с Новокубанка

с Переможне

Кремидівська сільська рада

с Кремидівка

с Благодатне

с Благоєве

с Нове

с-ще Степове

Крижанівська сільська рада

с Крижанівка

с-ще Ліски

Любопільська сільська рада

с Любопіль

с Ранжеве

Новодофінівська сільська рада

с Нова Дофінівка

с Вапнярка

Новомиколаївська сільська рада

с Новомиколаївка

с Капітанівка

с Олександрівка

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с-ще Світле

Першотравнева сільська рада

с Першотравневе

с Зоря Труда

с Кінне

с Міщанка

с Нова Вільшанка

с Порт

с Степанівка

Петрівська сільська рада

с Петрівка

Свердловська сільська рада

с Свердлове

Сербківська сільська рада

с Сербка

с Петровського

Сичавська сільська рада

с Сичавка

с Кошари

Фонтанська сільська рада

с Фонтанка

Шомполівська сільська рада

с Великі Ламзаки

с Касяни

с Старі Шомполи

с Якова

Котовський район
(Котовськ)

Борщівська сільська рада

с Борщі

с-ще Борщі

с Дібрівка

с Зелений Кут

Бочманівська сільська рада

с Бочманівка

Великофонтанська сільська рада

с Великий Фонтан

с Гидерим

с Малий Фонтан

с Миколаївка Перша

Гоноратська сільська рада

с Гонората

с Затишшя

Качурівська сільська рада

с Качурівка

с Велика Кіндратівка

с Оброчне

с Поплавка

Климентівська сільська рада

с Климентове

с Велике Бурилове

с Домниця

Косівська сільська рада

с Коси-Слобідка

с Коси

Куяльницька сільська рада

с Куяльник

с Вестерничани

с Олександрівка

с Чапаєвка

Липецька сільська рада

с Липецьке

с Куйбишевське

Любомирська сільська рада

с Любомирка

с Мурована

Мардарівська сільська рада

с Мардарівка

с Перешори

с Топик

Нестоїтська сільська рада

с Нестоїта

с Нова Кульна

с Романівка

Новоселівська сільська рада

с Новоселівка

с Андріївка

с Гертопи

с Мала Олександрівка

с Розалівка

с Соболівка

с Федорівка

с-ще Чубівка

Олексіївська сільська рада

с Олексіївка

с Глибочок

с Миколаївка

Петрівська сільська рада

с Петрівка

с Гор'ївка

с Мала Кіндратівка

с Мала Петрівка

с Степанівка

Станіславська сільська рада

с Станіславка

с Падрецеве

с Ясинове

Старокульнянська сільська рада

с Стара Кульна

Чапаєвська сільська рада

с Чапаєвка

с Вишневе

с Грекове Друге

с Грекове Перше

с Єфросинівка

с Кирилівка

с Новий Мир

Красноокнянський район
(селище міського типу Красні Окни)

Красноокнянська селищна рада

смт Красні Окни

с Волярка

с Нова Волярка

с Флора

Антонівська сільська рада

с Антонівка

с Володимирівка

с Нагірне

Гавиноська сільська рада

с Гавиноси

Гулянська сільська рада

с Гулянка

с Будаївці

с Новорозівка

с Платонове

с Тригради

с Улянівка

с Федорівка

Довжанська сільська рада

с Довжанка

с Артирівка

с Галочі

с Ілля

с Одаї

Дубівська сільська рада

с Дубове

с-ще Орлівка

с Розівка

с Самарка

с Ткаченка

Малаївська сільська рада

с Малаївці

с Унтилівка

с-ще Червоний Орач

Маяківська сільська рада

с Маяки

с Вижине

с Левантівка

с Новомихайлівка

с Новосеменівка

Новосамарська сільська рада

с Новосамарка

с Іванівка

с Олександрівка

Римарівська сільська рада

с Римарівка

с Дністровець

с Нестерове

с Садове

Ставрівська сільська рада

с Ставрове

с Василівка

с Дем'янівка

с Калістратівка

с Федорівка

Топалівська сільська рада

с Топали

с Сагайдак

Федосіївська сільська рада

с Федосіївка

с Новокрасне

Цеханівська сільська рада

с Цеханівка

с Горячівка

с Омелянівка

с Степанівка

Чорнянська сільська рада

с Чорна

с Дігори

Любашівський район
(селище міського типу Любашівка)

Зеленогірська селищна рада

смт Зеленогірське

Любашівська селищна рада

смт Любашівка

с Жовтневе

Агафіївська сільська рада

с Агафіївка

с Корніївка

с Пилипівка

Бобрицька сільська рада

с Бобрик Другий

с Арчепитівка

с Бобрик Перший

с Янишівка

Боківська сільська рада

с Бокове

с Велике Бокове

с Заплази

с Петрівка

с Чайківка

Гвоздавська сільська рада

с Гвоздавка Друга

с Василівка

с Володимирівка

с Гвоздавка Перша

с Солтанівка

с Чабанівка

с Шликареве

Іванівська сільська рада

с Іванівка

с Агеївка

с Антонівка

с Степанівка

Кричунівська сільська рада

с Кричунове

с Адамівка

Маловасилівська сільська рада

с Мала Василівка

с Велика Василівка

с Комарівка

с Михайлівка

с Новоолександрівка

Новокарбівська сільська рада

с Новокарбівка

с Бобрицьке

с Дмитрівське

с Сирівське

с Чайківське

с Червоний Яр

с Шкарбинка

Новоселівська сільська рада

с Новоселівка

с Демидівка

Познанська сільська рада

с Познанка Перша

с Познанка Друга

Покровська сільська рада

с Покровка

Сергіївська сільська рада

с Сергіївка

с Іванівка

с Нововоздвиженка

с Олександрівка

Троїцька сільська рада

с Троїцьке

с Катеринівка Перша

с Козачий Яр

с Новотроїцьке

с Шайтанка

Ясенівська сільська рада

с Ясенове Перше

с Ясенове Друге

Миколаївський район
(селище міського типу Миколаївка)

Миколаївська селищна рада

смт Миколаївка

с Воровського

с Дружелюбівка

с Перемога

с Софіївка

Андрієво-Іванівська сільська рада

с Андрієво-Іванівка

с Добриднівка

Антонюківська сільська рада

с Антонюки

с Амбарів

с Романівка

Ісаївська сільська рада

с Ісаєве

с Новотроїцьке

Левадівська сільська рада

с Левадівка

с Каховка

Настасіївська сільська рада

с Настасіївка

с Новогригорівка

с Піщана Петрівка

Новопетрівська сільська рада

с Новопетрівка

с Гвоздівка

с Переселенці

с Широке

Олексіївська сільська рада

с Олексіївка

с Василівка

с Каре

с Мала Дворянка

с Морозова

с Сухий Овраг

с Чарівне

Петрівська сільська рада

с Петрівка

с Сиротинка

с Шевченка

Скосарівська сільська рада

с Скосарівка

с Богданівка

с Веселе

Стрюківська сільська рада

с Стрюкове

с Журівка

с Мартинівка

с Успенка

Ульяновська сільська рада

с Улянівка

с Комарашеве

с Мар'янівка

с Новопокровка

Шабельницька сільська рада

с Шабельники

с Бірюкове

с Жукове

с Нова Григорівка

Овідіопольський район
(селище міського типу Овідіополь)

Авангардівська селищна рада

смт Авангард

Великодолинська селищна рада

смт Великодолинське

Овідіопольська селищна рада

смт Овідіополь

Таїровська селищна рада

смт Таїрове

с Балка

с Мізікевича

Барабойська сільська рада

с Барабой

с-ще Богатирівка

Дальницька сільська рада

с Дальник

с Грибівка

с Санжійка

Доброолександрівська сільська рада

с Доброолександрівка

Йосипівська сільська рада

с Йосипівка

с Ленінталь

Калаглійська сільська рада

с Калаглія

Кароліно-Бугазька сільська рада

с Кароліно-Бугаз

Мар'янівська сільська рада

с Мар'янівка

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

Молодіжненська сільська рада

с Молодіжне

Надлиманська сільська рада

с Надлиманське

Новоградківська сільська рада

с Новоградківка

Новодолинська сільська рада

с Нова Долина

Петродолинська сільська рада

с Петродолинське

Прилиманська сільська рада

с Прилиманське

Роксоланівська сільська рада

с Роксолани

Сухолиманська сільська рада

с Сухий Лиман

Ренійський район
(місто Рені)

Ренійська

м Рені

Долинська сільська рада

с Долинське

Котловинська сільська рада

с Котловина

Лиманська сільська рада

с Лиманське

Нагірненська сільська рада

с Нагірне

Новосільська сільська рада

с Новосільське

Орлівська сільська рада

с Орлівка

Плавнівська сільська рада

с Плавні

Роздільнянський район
(місто Роздільна)

Роздільнянська міська рада

м Роздільна

Лиманська селищна рада

смт Лиманське

Бецилівська сільська рада

с Бецилове

с Желепове

с Новоселівка

с Старокостянтинівка

Буцинівська сільська рада

с Буцинівка

с Карпівка

с Кузьменка

с Міліардівка

с Новодмитрівка

Виноградарська сільська рада

с Виноградар

с Будячки

с Вакулівка

с Ленінське Друге

с Миколаївка

с Новоградениця

с Перше Травня

Гаївська сільська рада

с Гаївка

с Бугай

с Лучинське

с Нове

с Плавневе

с Труд-Гребеник

Єгорівська сільська рада

с Єгорівка

с Болгарка

с Єлизаветівка

с Мале

с Одрадове

с-ще Світлогірське

с Хоминка

Єреміївська сільська рада

с Єреміївка

с Богнатове

с Бринівка

с Бурдівка

с Веселе

с Поташенкове

с Шеметове

Кам'янська сільська рада

с Кам'янка

с Антонівка

с Володимирівка

с Матишівка

с Покровка

Кіровська сільська рада

с Кірове

с Андрієво-Іванове

с Калантаївка

с Карпове

с Олександрівка

Кошарська сільська рада

с Кошари

с Лозове

Кучурганська сільська рада

с Кучурган

Марківська сільська рада

с Марківка

с Вапнярка

с Гетьманці

с Новокостянтинівка

с Петрівка

Новоукраїнська сільська рада

с Новоукраїнка

с Капаклієве

с Петро-Євдокіївка

Понятівська сільська рада

с Понятівка

с Балкове

Старостинська сільська рада

с Старостине

с Бакалове

с Велізарове

с Надія

с Новий Гребеник

с Нові Чобручі

с Парканці

с Слобідка

с Сухе

с Шевченкове

Степанівська сільська рада

с Степанівка

с Івано-Миколаївка

с Новокрасне

с Павлівка

с Труд-Куток

Степова сільська рада

с Степове

с Піонерське

Щербанська сільська рада

с Щербанка

с Нове

с Новосільці

Яковлівська сільська рада

с Яковлівка

с Ангелінівка

с-ще Дружба

с Розалівка

с Широке

Савранський район
(селище міського типу Саврань)

Савранська селищна рада

смт Саврань

с Гетьманівка

с-ще Ковбасова Поляна

Байбузівська сільська рада

с Байбузівка

Бакшанська сільська рада

с Бакша

с Йосипівка

Вільшанська сільська рада

с Вільшанка

Дубинівська сільська рада

с Дубинове

с Слюсареве

Кам'янська сільська рада

с Кам'яне

Капустянська сільська рада

с Капустянка

с Білоусівка

с Дубки

Концебівська сільська рада

с Концеба

Неділківська сільська рада

с Неділкове

с Струтинка

Осичківська сільська рада

с Осички

Полянецька сільська рада

с Полянецьке

с Глибочок

с Квітка

с Острівка

Саратський район
(селище міського типу Сарата)

Саратська селищна рада

смт Сарата

Введенська сільська рада

с Введенка

Долинська сільська рада

с Долинка

Забарівська сільська рада

с Забари

Зорянська сільська рада

с Зоря

Кривобалківська сільська рада

с Крива Балка

с Над'ярне

Кулевчанська сільська рада

с Кулевча

с Костянтинівка

Миколаївська сільська рада

с Пасічне

Миколаївсько-Новоросійська сільська рада

с Миколаївка-Новоросійська

Мирнопільська сільська рада

с Мирнопілля

с Кам'янка

с Нова Іванівка

с Нова Плахтіївка

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

Міняйлівська сільська рада

с Міняйлівка

с Фуратівка

Надеждинська сільська рада

с Надежда

с Благодатне

с Молдове

с Негрове

Новоселівська сільська рада

с Новоселівка

Петропавлівська сільська рада

с Петропавлівка

Плахтіївська сільська рада

с Плахтіївка

Розівська сільська рада

с Розівка

Ройлянська сільська рада

с Ройлянка

с Лугове

Світлодолинська сільська рада

с Світлодолинське

Сергіївська сільська рада

с Сергіївка

Старосільська сільська рада

с Старосілля

с Семисотка

Успенівська сільська рада

с Успенівка

с Комишівка Перша

Фараонівська сільська рада

с Фараонівка

с Пшеничне

Ярославська сільська рада

с Ярославка

с Великорибальське

Тарутинський район
(селище міського типу Тарутине)

Березинська селищна рада

смт Березине

Бородінська селищна рада

смт Бородіно

Серпневська селищна рада

смт Серпневе

Тарутинська селищна рада

смт Тарутине

Веселодолинська сільська рада

с Весела Долина

Виноградівська сільська рада

с Виноградівка

Височанська сільська рада

с Височанське

с Ганнівка

Вільненська сільська рада

с Вільне

Вознесенська Друга сільська рада

с Вознесенка Друга

с Благодатне

с Кролівка

с Скриванівка

с Червоне

Ганнівська сільська рада

с Ганнівка

с Новоселівка

Євгенівська сільська рада

с Євгенівка

с Володимирівка

с Рівне

Калачівська сільська рада

с Калачівка

с Слобідка

Красненська сільська рада

с Красне

Ламбрівська сільська рада

с Ламбрівка

Лісненська сільська рада

с Лісне

Малоярославецька Друга сільська рада

с Малоярославець Другий

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

Надрічненська сільська рада

с Надрічне

с Іванчанка

Новотарутинська сільська рада

с Новоукраїнка

с Булатівка

с Нове Тарутине

с Олексіївка

с Підгірне

с Плачинда

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

Перемогівська сільська рада

с Перемога

с Єлизаветівка

с Роза

Петрівська Друга сільська рада

с Петрівка

с Жовтневе

с Новосілка

Петрівська Перша сільська рада

с Петрівськ

с Сухувате

Підгірненська сільська рада

с Підгірне

Рівненська сільська рада

с Рівне

с Лужанка

Юр'ївська сільська рада

с Юр'ївка

с Богданівка

с Єлизаветівка

Ярівська сільська рада

с Ярове

с Малоярославець Перший

Татарбунарський район
(місто Татарбунари)

Татарбунарська міська рада

м Татарбунари

Базар'янська сільська рада

с Базар'янка

Баштанська сільська рада

с Баштанівка

Безім'янська сільська рада

с Безім'янка

с Веселе

с Садове

Білоліська сільська рада

с Білолісся

Борисівська сільська рада

с Борисівка

Вишнівська сільська рада

с Вишневе

Глибоківська сільська рада

с Глибоке

Дивізійська сільська рада

с Дивізія

с Лиман

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

с Нова Олексіївка

Жовтоярська сільська рада

с Жовтий Яр

с Маразліївка

с Нове

с Ройлянка

с Царичанка

Кочкуватська сільська рада

с Кочкувате

Лиманська сільська рада

с Лиман

Нерушайська сільська рада

с Нерушай

Приморська сільська рада

с Приморське

с Трихатки

Рибальська сільська рада

с Рибальське

с Балабанка

Струмківська сільська рада

с Струмок

с Спаське

Трапівська сільська рада

с Трапівка

с Зарічне

с Новоселиця

Тузлівська сільська рада

с Тузли

с Весела Балка

с Лебедівка

с Новомихайлівка

Фрунзівський район
(селище міського типу Фрунзівка)

Затишанська селищна рада

смт Затишшя

с Андрусова

с Весела Балка

с Гедеримове Перше

с Дружелюбівка

с Загір'я

с Краснопіль

с Нова Григорівка

с Скинешори

Фрунзівська селищна рада

смт Фрунзівка

с Балашове

с Гірківка

с Глибокояр

с Давидівка

с Єлизаветівка

с Майорське

с Новопавлівка

с Стоянове

Василівська сільська рада

с Василівка

с Червона Стінка

Войничівська сільська рада

с Войничеве

с Богданове Перше

с Савчинське

Йосипівська сільська рада

с Йосипівка

с Самійлівка

с Унтилівка

Карабанівська сільська рада

с Карабанове

с Кошарка

с Кримпулька

с Нова Шибка

с Новомиколаївка

Ленінська сільська рада

с Леніне

с Володимирівка

с Іванівка

с Малорошове

Мар'янівська сільська рада

с Мар'янівка

с Дементівка

с Оленівка

с Первомайське

с Петрівка

Новозаріцька сільська рада

с Новозаріцьке

с Бірносове

с Перше Травня

с Федосіївка

Онилівська сільська рада

с Онилове

с Жигайлове

с Мала Топорівка

Павлівська сільська рада

с Павлівка

с Парканівка

Перехрестівська сільська рада

с Перехрестове Перше

с Перехрестове

с Петрівка

Росіянівська сільська рада

с Росіянівка

Ширяївський район
(селище міського типу Ширяєве)

Ширяївська селищна рада

смт Ширяєве

с Йосипівка

с Одаї

с Подільці

Бранкованівська сільська рада

с Бранкованове

с Самійлівка

Вікторівська сільська рада

с Вікторівка

с Мар'ївка

Жовтнева сільська рада

с Жовтень

с Костянтинів

с Петрівське

с Польове

с Ревова

Катерино-Платонівська сільська рада

с Катерино-Платонівка

с Ганно-Покровка

с Крижанівка

с Маркевичеве

с Новоукраїнка

Макарівська сільська рада

с Макарове

Малігонівська сільська рада

с Малігонове

с Володимирівка

с Копійкове

с Машенька

Мар'янівська сільська рада

с Мар'янівка

с Суха Журівка

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с Новопавлівка

Новоандріївська сільська рада

с Новоандріївка

с Жовтневе

с Зірка

с Січневе

с Скосарівське

Новоєлизаветівська сільська рада

с Новопетрівка Друга

с Новоєлизаветівка

с Новопетрівка Перша

с Новостепанівка

с Сирітське Друге

с Сирітське Перше

с Софіївка

с Стара Єлизаветівка

Новосвітівська сільська рада

с Новосвітівка

с Розкішне

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Гребенюки

с Григорівка

с Концурове

с Трудолюбівка

с Флоринське

Орджонікідзевська сільська рада

с Орджонікідзе

с Бердинове

с Жовтневе

с Петрівське

Осинівська сільська рада

с Осинівка

с Виноградівка

с Новогуляївка

с Олександро-Вовкове

с Яринославка

Саханська сільська рада

с Саханське

с Галупове

с Журавське

с Никомарівка

Старомаяківська сільська рада

с Старі Маяки

с Жовтневе

с Золочівське

с Нові Маяки

с Тимофіївка

с Якимів Яр

Червонокутська сільська рада

с Червоний Кут

с Лідівка

с Преображенка

Чогодарівська сільська рада

с Чогодарівка

с Валентинівка

с Качулове