Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру
Геопортал адміністративно-територіального устрою України

Науково-дослідний інститут геодезії і картографії

Полтавська область

Центр - м.Полтава

Територія (тис. кв. км) - 28722

Населення (тис. осіб) - ▼ 1472993 ( 1.06.2012)

Дата утворення -

районів

-

25

міських рад

-

15

міст обласного значення

-

5

селищних рад

-

21

міст районного значення

-

10

сільських рад

-

467

селищ міського типу

-

21

населених пунктів -1851

в тому числі: міських - 36, сільских - 1815

1. Відомості про райони

а) територія, число рад і населених пунктів

Найменування району

Територія в тис. кв. км

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Великобагачанський

1045548.89244297

0

2

16

0

2

72

Гадяцький

1592739.56217115

1

0

27

1

0

94

Глобинський

2382739.31993333

1

1

25

1

1

92

Гребінківський

585311.739895659

1

0

16

1

0

41

Диканський

664294.672269167

0

1

12

0

1

58

Зіньківський

1383709.04527053

1

1

22

1

1

114

Карлівський

859443.679183002

1

0

12

1

0

36

Кобеляцький

1822940.92647042

1

1

26

1

1

99

Козельщинський

925928.648701308

0

2

16

0

2

78

Котелевський

796418.247196638

0

1

9

0

1

38

Кременчуцький

1053770.15950479

0

0

19

0

0

73

Лохвицький

1308238.36349188

2

0

19

2

0

79

Лубенський

1365101.61214681

0

0

26

0

0

81

Машівський

882094.378423683

0

1

15

0

1

39

Миргородський

1546994.81594645

0

2

23

0

2

96

Новосанжарський

1276312.1044513

0

1

28

0

1

76

Оржицький

976292.301927384

0

2

19

0

2

50

Пирятинський

873710.897255258

1

0

14

1

0

42

Полтавський

1266586.40914011

0

0

26

0

0

147

Решетилівський

1011181.27534102

0

1

18

0

1

82

Семенівський

1277306.59313655

0

1

20

0

1

64

Хорольський

1060502.54900733

1

0

19

1

0

92

Чорнухинський

678992.967554968

0

1

12

0

1

40

Чутівський

857881.41404712

0

2

13

0

2

49

Шишацький

763008.7801228

0

1

14

0

1

76

2. Відомості про міста і селища міського типу

а) міста обласного значення

райони міст, число рад і населених пунктів

Найменування міста

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Комсомольськ

0

0

1

0

0

0

Кременчук

0

0

0

0

0

0

Лубни

0

0

0

0

0

0

Миргород

0

0

0

0

0

0

Полтава

0

0

0

0

0

0

б) міста районного значення

Найменування міста

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Гадяч

районний центр

Гадяцький район

Глобине

районний центр

Глобинський район

Гребінка

районний центр

Гребінківський район

Зіньків

районний центр

Зіньківський район

Карлівка

районний центр

Карлівський район

Кобеляки

районний центр

Кобеляцький район

Лохвиця

районний центр

Лохвицький район

Пирятин

районний центр

Пирятинський район

Хорол

районний центр

Хорольський район

Червонозаводське

Лохвицький район

в) селища міського типу

Найменування селища

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Артемівка

Чутівський район

Білики

Кобеляцький район

Велика Багачка

районний центр

Великобагачанський район

Гоголеве

Великобагачанський район

Градизьк

Глобинський район

Диканька

районний центр

Диканський район

Козельщина

районний центр

Козельщинський район

Комишня

Миргородський район

Котельва

районний центр

Котелевський район

Машівка

районний центр

Машівський район

Нова Галещина

Козельщинський район

Нові Санжари

районний центр

Новосанжарський район

Новооржицьке

Оржицький район

Опішня

Зіньківський район

Оржиця

районний центр

Оржицький район

Решетилівка

районний центр

Решетилівський район

Ромодан

Миргородський район

Семенівка

районний центр

Семенівський район

Чорнухи

районний центр

Чорнухинський район

Чутове

районний центр

Чутівський район

Шишаки

районний центр

Шишацький район

3. Ради і населені пункти області

а) міські ради міст обласного значення

Найменування міста обласного значення

Найменування ради

Найменування населеного пункту

Комсомольськ

Комсомольська міська рада

м Комсомольськ

Кременчук

Кременчуцька міська рада

м Кременчук

Лубни

Лубенська міська рада

м Лубни

Миргород

Миргородська міська рада

м Миргород

Полтава

Полтавська міська рада

м Полтава

б) райони

Великобагачанський район
(селище міського типу Велика Багачка)

Великобагачанська селищна рада

смт Велика Багачка

с Байрак

с Буряківщина

с Бутова Долина

с Гарнокут

с Довгалівка

с Затон

с Мала Решетилівка

с Пилипенки

с Шепелі

Гоголівська селищна рада

смт Гоголеве

Багачанська Перша сільська рада

с Багачка Перша

с Пушкареве

с Семенівка

с Широке

Балакліївська сільська рада

с Балаклія

с Колосівка

с Писарівщина

с Шипоші

Білоцерківська сільська рада

с Білоцерківка

с Герусівка

с Дзюбівщина

с Коноплянка

с Красногорівка

с Лугове

с Морозівщина

с Сидорівщина

Бірківська сільська рада

с Бірки

с Баланди

с Вишняківка

с Стінки

Корнієнківська сільська рада

с Корнієнки

с Вишарі

с Мостовівщина

с Попове

с Трудолюбиве

с Цикали

с Шпирни

Кротівщинська сільська рада

с Кротівщина

с Лукаші

с Скибівщина

Матяшівська сільська рада

с Матяшівка

Михайлівська сільська рада

с Кульбашне

с Мар'янське

Остап'ївська сільська рада

с Остап'є

с Запсілля

с Нове Остапове

с Олефіри

с Підгір'я

с Уханівка

Подільська сільська рада

с Поділ

с Огирівка

Радивонівська сільська рада

с Радивонівка

с Володимирівка

с Іванівка

с Перекопівка

с Чапаєвка

Рокитянська сільська рада

с Рокита

с Андрущине

с Говори

с Кравченки

Степанівська сільська рада

с Степанівка

с Стефанівщина

Устивицька сільська рада

с Устивиця

с Грянчиха

с Дакалівка

с Михайлівка

с Підлуки

с Псільське

Широкодолинська сільська рада

с Широка Долина

с Бехтерщина

с Суржки

Якимівська сільська рада

с Якимове

с Балюки

Гадяцький район
(місто Гадяч)

Гадяцька міська рада

м Гадяч

Березоволуцька сільська рада

с Березова Лука

с Лихопілля

с Мелешки

Біленченківська сільська рада

с Біленченківка

с Грипаки

с Кіблицьке

с Оріханове

с Осняги

с Островерхівка

с Петроселівка

с Писарівщина

с Рудиків

с Степаненки

Бобрицька сільська рада

с Бобрик

с Педоричі

Великобудищанська сільська рада

с Великі Будища

Вельбівська сільська рада

с Вельбівка

с Запсільське

с Тепле

с Тютюрівщина

Веприцька сільська рада

с Веприк

Гречанівська сільська рада

с Гречанівка

с Зелена Балка

с Миколаївка

с Тригубщина

Качанівська сільська рада

с Качанове

с Вирішальне

с Жовтневе

с Новоселівка

с Радянська Дача

Книшівська сільська рада

с Книшівка

с Броварки

с Дучинці

Краснознаменська сільська рада

с Краснознаменка

с Вечірчине

с Калинівщина

с Лободине

с Чернече

Краснолуцька сільська рада

с Красна Лука

с Бухалове

с Хитці

Лисівська сільська рада

с Лисівка

с Глибоке

с Кругле Озеро

с Мала Обухівка

с Млини

с Перевіз

с Солдатове

Лютенська сільська рада

с Лютенька

с Юр'ївка

Малопобиванська сільська рада

с Мала Побиванка

с Глибока Долина

с Пирятинщина

Мартинівська сільська рада

с Мартинівка

с Велике

с Воронівщина

с Могилатів

с Морозівщина

с Шадурка

Петрівсько-Роменська сільська рада

с Петрівка-Роменська

с Балясне

с Венеславівка

Плішивецька сільська рада

с Плішивець

с Бакути

с Тимофіївка

Рашівська сільська рада

с Рашівка

с Новий Виселок

Римарівська сільська рада

с Римарівка

с Змажине

с Максимівка

с Цимбалове

Розбишівська сільська рада

с Розбишівка

с Веселе

с Крамарщина

Ручківська сільська рада

с Ручки

Сарівська сільська рада

с Саранчова Долина

с Донцівщина

с Київське

с Малі Будища

с Сари

с Червоний Кут

Сватківська сільська рада

с Сватки

с Берізки

с Бірки

с Шевченкове

Середняківська сільська рада

с Середняки

с Ветхалівка

с Коновалове

Соснівська сільська рада

с Соснівка

Харковецька сільська рада

с Харківці

с Бутовичеське

с Кияшківське

с Круглик

Ціпківська сільська рада

с Ціпки

Глобинський район
(місто Глобине)

Глобинська міська рада

м Глобине

с Кордубанове

с Новодорожнє

с Новомосковське

с Семимогили

с Старий Хутір

с Черевані

с Шепелівка

Градизька селищна рада

смт Градизьк

с Ганнівка

с Котляревське

с Лізки

с Середпілля

Бабичівська сільська рада

с Бабичівка

с Набережне

с Новобудова

с Устимівка

Борисівська сільська рада

с Бориси

Броварківська сільська рада

с Броварки

с Вишеньки

с Кирияківка

с Пелехівщина

с Петрашівка

Бугаївська сільська рада

с Бугаївка

Горбівська сільська рада

с Горби

с Білоусівка

с Сидори

Гриньківська сільська рада

с Гриньки

с Тимошівка

Жуківська сільська рада

с Жуки

с Жорняки

с Коломицівка

с Новоселівка

с Павлівка

Заможненська сільська рада

с Заможне

с Глибоке

с Глушкове Друге

Землянківська сільська рада

с Землянки

с Корещина

с Малинівка

с Радалівка

Зубанівська сільська рада

с Зубані

с Романівка

с Руда

Іваново-Селищенська сільська рада

с Іванове Селище

с Демченки

с Ковнірівщина

Кринківська сільська рада

с Великі Кринки

с Весела Долина

с Сіренки

с Степове

с Шевченки

Куп'єватівська сільська рада

с Куп'євате

с Демидівка

с Лукашівка

с Майданівка

с Манилівське

Манжеліївська сільська рада

с Манжелія

с Вітки

с Ламане

Обознівська сільська рада

с Обознівка

с Багни

с Гуляйполе

с Жовтневе

с Новий Виселок

Опришківська сільська рада

с Опришки

с Битакове Озеро

с Мар'їне

Петрівська сільська рада

с Петрівка

с Турбаї

Пирогівська сільська рада

с Пироги

с Яроші

Погребівська сільська рада

с Погреби

с Канівщина

Пронозівська сільська рада

с Пронозівка

с Васьківка

с Кагамлик

с Мозоліївка

с Шушвалівка

Пузиківська сільська рада

с Пузикове

с Махнівка

Пустовійтівська сільська рада

с Пустовійтове

с Балабушині Верби

с Дикове

Святилівська сільська рада

с Святилівка

с Крива Руда

с Липове

с Проценки

с Струтинівка

Федорівська сільська рада

с Федорівка

с Лубенщина

с Попівка

Фрунзівська сільська рада

с Фрунзівка

с Сиротенки

Гребінківський район
(місто Гребінка)

Гребінківська міська рада

м Гребінка

Березівська сільська рада

с Березівка

с Корніївка

Григорівська сільська рада

с Григорівка

с Писарщина

Короваївська сільська рада

с Короваї

с Лутайка

Кулажинська сільська рада

с Кулажинці

Майорщинська сільська рада

с Майорщина

с Сліпорід-Іванівка

Мар'янівська сільська рада

с Мар'янівка

с Новодар

Наталівська сільська рада

с Наталівка

с Олексіївка

Овсюківська сільська рада

с Овсюки

с Покровщина

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Високе

с Осавульщина

с Павлівщина

с Сімаки

Рудківська сільська рада

с Рудка

с Горби

Сербинівська сільська рада

с Сербинівка

с Грушківка

с Саївка

Слободо-Петрівська сільська рада

с Слободо-Петрівка

с Гулаківка

с Загребелля

с Оржиця

с Паризька Комуна

Стукалівська сільська рада

с Стукалівка

с Михайлівка

Тарасівська сільська рада

с Тарасівка

Тополівська сільська рада

с Тополеве

с Відрадне

с Світанок

Ульяновська сільська рада

с Ульяновка

с Бесідівщина

с Жовтневе

с Новоселівка

с Скочак

Диканський район
(селище міського типу Диканька)

Диканська селищна рада

смт Диканька

с Василівка

с Проні

с Трояни

Андріївська сільська рада

с Андріївка

с Борисівка

с Кучерівка

с Ландарі

с Сохацька Балка

Байрацька сільська рада

с Байрак

с Одарюківка

с Петренки

Балясненська сільська рада

с Балясне

с Марченки

с Попівка

Великобудищанська сільська рада

с Великі Будища

с Кардашівка

с Олефірщина

с Писарівщина

с Чернечий Яр

Великорудківська сільська рада

с Велика Рудка

с Веселівка

с Лани

с Мала Рудка

с Степанівка

с Судівка

с Федорівка

Водянобалківська сільська рада

с Водяна Балка

с Горянщина

с Жовтневе

с Кононенки

с Кратова Говтва

с Онацьки

Надеждинська сільська рада

с Надежда

с Климківка

Нелюбівська сільська рада

с Нелюбівка

с Андренки

с Дейнеківка

с Сивці

Орданівська сільська рада

с Орданівка

с Горбатівка

с Тополівка

с Чернещина

с Ярохівка

Петро-Давидівська сільська рада

с Петро-Давидівка

с Єлизаветівка

с Жадани

с Нова Василівка

с Хоменки

Стасівська сільська рада

с Стасі

с Гавронці

с Глоди

с Кам'янка

с Михайлівка

с Слиньків Яр

Чапаєвська сільська рада

с Чапаєвка

с Дячкове

с Кокозівка

с Міжгір'я

Зіньківський район
(місто Зіньків)

Зінківська міська рада

м Зіньків

с Гусаки

с Дубівка

с Пилипенки

с Сиверинівка

с Хмарівка

Опішнянська селищна рада

смт Опішня

с Васьки

с Вільхове

с Діброва

с Карабазівка

с Малі Будища

с Міські Млини

с Яблучне

Артелярщинська сільська рада

с Артелярщина

с Будки

с Лагоди

Батьківська сільська рада

с Батьки

с Драни

с Корлюкове

с Лазьки

Бірківська сільська рада

с Бірки

с Троянівка

с Цвітове

Великопавлівська сільська рада

с Велика Павлівка

с Федорівка

с Чорняки

Високівська сільська рада

с Високе

Власівська сільська рада

с Власівка

с Горобії

с Дадакалівка

с Пеленківщина

с Переліски

с Соколівщина

Дейкалівська сільська рада

с Дейкалівка

с Іщенківка

с Підозірка

с Піщанка

Загрунівська сільська рада

с Загрунівка

с Романівка

с Сулими

Кирило-Ганнівська сільська рада

с Кирило-Ганнівка

с Макухи

с Миколаївка

с Романи

с Шевченки

с Яцине-Окарі

Лютенсько-Будищанська сільська рада

с Лютенські Будища

с Довжок

Малобудищанська сільська рада

с Малі Будища

с Безруки

с Глинське

с Хижняківка

Новоселівська сільська рада

с Новоселівка

с Гришки

с Дуб'янщина

Першотравнева сільська рада

с Першотравневе

с Велика Пожарня

с Кілочки

с Кругле

с Свічкарівщина

с Храпачів Яр

с Шенгаріївка

Пишненківська сільська рада

с Пишненки

с Петро-Ганнівка

с Саранчівка

с Тимченки

Покровська сільська рада

с Покровське

с Василе-Устимівка

с Галійка

с Морози

с Стрілевщина

с Шкурпели

Попівська сільська рада

с Попівка

с Бухалівка

с Вінтенці

с Деряги

с Заїченці

с Кирякове

с Устименки

Проценківська сільська рада

с Проценки

с Довжик

с Дуб'яги

с Стара Михайлівка

с Ступки

Ставківська сільська рада

с Ставкове

с Арсенівка

с Дамаска

с Михайлівка

Тарасівська сільська рада

с Тарасівка

с Бобрівник

с Комсомольське

с Слинківщина

Удовиченківська сільська рада

с Удовиченки

с Зайці

с Косяки

с Левченки

с Матяші

с Руденки-Гончарі

Човно-Федорівська сільська рада

с Човно-Федорівка

с Бабанське

с Волошкове

с Заїки

с Клименки

с Кольченки

с Лавринці

с Мисики

с Пругли

Шилівська сільська рада

с Шилівка

с Василькове

с Довбнівка

с Княжева Слобода

с Манилівка

с Одрадівка

с Петрівка

с Хрипки

Карлівський район
(місто Карлівка)

Карлівська міська рада

м Карлівка

с-ще Іванівка

с-ще Солона Балка

Білухівська сільська рада

с Білухівка

с Червонознам'янка

Варварівська сільська рада

с Варварівка

Верхньоланнівська сільська рада

с Верхня Ланна

с Редути

с Холодне Плесо

Голобородьківська сільська рада

с-ще Голобородьківське

с-ще Михайлівське

с Тагамлицьке

Климівська сільська рада

с Климівка

Ланнівська сільська рада

с-ще Ланна

с Коржиха

с Куми

с Львівське

с Чалівка

Лип'янська сільська рада

с Лип'янка

с Бабайкове

с Розумівка

с Ясне

Максимівська сільська рада

с Максимівка

с Володимирівка

с Давидівка

с Короленківка

с Павлівщина

с Тарасівка

Нижньоланнівська сільська рада

с Нижня Ланна

Попівська сільська рада

с Попівка

Федорівська сільська рада

с Федорівка

Халтуринська сільська рада

с-ще Халтурине

с-ще Вакулиха

с-ще Красне

с Мар'янівка

с-ще Тишенківка

с-ще Шевченка

Кобеляцький район
(місто Кобеляки)

Кобеляцька міська рада

м Кобеляки

Білицька селищна рада

смт Білики

Бродщинська сільська рада

с Бродщина

с Леваневське

с Миколаївка

с Павлівка

с Самарщина

Бутенківська сільська рада

с Бутенки

с Бережнівка

с Богданівка

с Зелене

с Колодяжне

с Котовське

с Свердловське

с Славнівка

с Чумаки

с Шапки

Василівська сільська рада

с Василівка

с Бринзи

с Гаймарівка

с Лесинки

с Литвини

с Мартинівка

с Сінне

Вільховатська сільська рада

с Вільховатка

с Деменки

с Жовтневе

с Лівобережна Сокілка

с Проскури

Григоро-Бригадирівська сільська рада

с Григоро-Бригадирівка

с Мотрине

с Солошине

Дашківська сільська рада

с Дашківка

с Григорівка

с Ревущине

с Твердохліби

с Шевченки

Дрижиногреблянська сільська рада

с Дрижина Гребля

Жуківська сільська рада

с Жуки

с Рубани

с Фрунзе

Золотарівська сільська рада

с Золотарівка

с Галагурівка

с Ганжівка

с Мідянівка

Іванівська сільська рада

с Іванівка

Канавська сільська рада

с Канави

с Водолагівка

Кіровська сільська рада

с Кірове

с Гарбузівка

с Перегонівка

с Сухе

с Шабельники

Комендантівська сільська рада

с Комендантівка

с Дабинівка

с Колісники

с Криничне

с Олександрія

с Пилипенки

с Порубаї

с Черемушки

Красненська сільська рада

с Красне

с Гайове

с Грицаївка

с Соснівка

Кунівська сільська рада

с Кунівка

с Галі-Горбатки

с Колісниківка

с Ліщинівка

с Яблунівка

Лучківська сільська рада

с Лучки

с Правобережна Сокілка

Марківська сільська рада

с Марківка

с Свічкареве

с Трояни

Озерянська сільська рада

с Озера

с Морози

с Поводи

с Прощуради

Орлицька сільська рада

с Орлик

Підгорянська сільська рада

с Підгора

с Чкалове

Радянська сільська рада

с Радянське

Світлогірська сільська рада

с Світлогірське

с Брачківка

с Кишеньки

с Просяниківка

Сухинівська сільська рада

с Сухинівка

с Лісне

Червоноквітівська сільська рада

с Червоні Квіти

с Жирки

с Кустолові Кущі

с Прогрес

с Чапаєве

Чорбівська сільська рада

с Чорбівка

с Калініне

с Комарівка

с Червоне

Шенгурівська сільська рада

с Шенгури

с Вібли

с Коваленківка

Козельщинський район
(селище міського типу Козельщина)

Козельщинська селищна рада

смт Козельщина

с Квіти

с Лозки

с Омельниче

с Павлівка

с Підгорівка

Новогалещинська селищна рада

смт Нова Галещина

с Велика Безуглівка

с Горбані

Бреусівська сільська рада

с Бреусівка

с Винники

с Красносілля

с Новоселівка

с Олександрівка Друга

с Хмарине

с Чечужине

Василівська сільська рада

с Василівка

с Вишняки

с Гайове

с Зоряне

с Олександрівка

с Трудовик

Високовакулівська сільська рада

с Висока Вакулівка

с Довге

с Мар'янівка

с Юрівка

Говтвянська сільська рада

с Говтва

с Буняківка

с Киселівка

с Плавні

Лутовинівська сільська рада

с Лутовинівка

с Ганнівка

с Жовтневе

с Задовга

с Майорщина

Мануйлівська сільська рада

с Верхня Мануйлівка

с Дяченки

с Нижня Мануйлівка

с Харченки

с Цибівка

Михайликівська сільська рада

с Михайлики

с В'язівка

Оленівська сільська рада

с Оленівка

с Бригадирівка

с Дзюбанівка

с Калинівка

Пашківська сільська рада

с Пашківка

с Булахи

с Бутоярівка

с Калашники

с Ольгівка

Пісківська сільська рада

с Піски

с Бутенки

с Йосипівка

с Книшівка

Пригарівська сільська рада

с Пригарівка

с Андрійки

с Панасівка

с Сухий Кобелячок

с Сушки

Приліпcька сільська рада

с Приліпка

с Глибока Долина

Рибалківська сільська рада

с Рибалки

с Миргородщина

с Нова Україна

с Чорноглазівка

Солоницька сільська рада

с Солониця

с Верхня Жужманівка

с Комінтерн

с Нижня Жужманівка

с Шевченки

Хорішківська сільська рада

с Хорішки

с Вільне

с Загребелля

с Костівка

с Пашенівка

с Юрки

с Юрочки

Чапаєвська сільська рада

с Чапаєвка

с Улинівка

Котелевський район
(селище міського типу Котельва)

Котелевська_???_обл харковс селищна рада

смт Котельва

с Камінне

с Михайлове

с Чернещина

Більська сільська рада

с Більськ

Великорублівська сільська рада

с Велика Рублівка

Деревківська сільська рада

с Деревки

с Любка

с Млинки

Ковалевська сільська рада

с Ковалеве

с Маловидне

с Стадниця

Козлівщинська сільська рада

с Козлівщина

с Ворони

с Діброва

с Зуби

с Касяни

с Підварівка

с Терещенки

Малорублівська сільська рада

с Мала Рублівка

с Дем'янівка

с Лихачівка

с Мар'їне

Микілківська сільська рада

с Микілка

с Гетьманка

с Зайці

с Терни

с Шевченкове

Милорадівська сільська рада

с Милорадове

с Борівське

с Глобівка

с Зайці Другі

с Ковжижа

с Лабурівка

с Матвіївка

с Назаренки

с Чоботарі

Сидоряченська сільська рада

с Сидоряче

с Михайлівка Перша

Кременчуцький район
(Кременчук)

Новогалещинська селищна рада

с Ревівка

Білецьківська сільська рада

с Білецьківка

с Бурти

с Маламівка

с Новоселівка

с Підгірне

с Стара Білецьківка

с Чечелеве

Бондарівська сільська рада

с Бондарі

с Василенки

с Заруддя

с Остапці

Гориславська сільська рада

с Гориславці

с Коржівка

с Миловидівка

с Олефірівка

Демидівська сільська рада

с Демидівка

с Гуньки

с Ковалі

с Найденівка

с Радочини

с Щербухи

с Яремівка

Запсільська сільська рада

с Запсілля

с Крамаренки

с Степівка

Кам'янопотоківська сільська рада

с Кам'яні Потоки

с Ройове

с Садки

с Чикалівка

Келебердянська сільська рада

с Келеберда

Кобелячківська сільська рада

с Кобелячок

с Малики

Майбородівська сільська рада

с Майбородівка

с Мирне

с Писарщина

Максимівська сільська рада

с Максимівка

Недогарківська сільська рада

с Недогарки

с Панівка

с Пащенівка

с Рокитне-Донівка

Омельницька сільська рада

с Омельник

с Варакути

с Литвиненки

с Пустовіти

с Федоренки

Піщанська сільська рада

с Піщане

с Ковалівка

с Кривуші

Потоківська сільська рада

с Потоки

с Дзержинське

с Мала Кохнівка

с Соснівка

Пришибська сільська рада

с Пришиб

с Єристівка

с Роботівка

Рокитненська сільська рада

с Рокитне

с Онищенки

с П'ятихатки

с Романки

с Щербаки

Салівська сільська рада

с Салівка

с Карпівка

с Махнівка

с Петрашівка

Червонознам'янська сільська рада

с Червона Знам'янка

с Вільна Терешківка

Ялинцівська сільська рада

с Ялинці

с Воскобійники

с Кіндрівка

с Михайленки

с Пухальщина

с Самусіївка

Лохвицький район
(місто Лохвиця)

Лохвицька міська рада

м Лохвиця

с-ще Криниця

Червонозаводська міська рада

м Червонозаводське

с-ще Вишневе

Безсалівська сільська рада

с Безсали

с Вишеньки

с Мехедівка

с Озерне

с Сокириха

с Червона Слобідка

Бербеницька сільська рада

с Бербениці

Білогорільська сільська рада

с Білогорілка

с Воля

с Ручки

Бодаквянська сільська рада

с Бодаква

с Заморіївка

с Нижня Будаківка

с Пісочки

с Хрулі

с Червоні Луки

Васильківська сільська рада

с Васильки

с Гаївщина

с Христанівка

Вирішальненська сільська рада

с-ще Вирішальне

с Бешти

с Високе

с Гірки

с Сльозиха

с Часниківка

с Шкадрети

Гирявоісковецька сільська рада

с Гиряві Ісківці

с Веселе

с Зірка

с Млини

с Пролетар

с Слобідка

с Старий Хутір

с Червона Балка

с Чижі

с Шевченкове

Ісковецька сільська рада

с Ісківці

с Дрюківщина

с Овдіївка

с Скоробагатьки

с Яблунівка

Корсунівська сільська рада

с Корсунівка

с Вовківське

с Комсомольське

с Пласківщина

с Саранчине

Луценківська сільська рада

с Луценки

с Нове

Лучанська сільська рада

с Лука

с-ще Юсківці

Пісківська сільська рада

с Піски

с Шевченки

с-ще Яремівщина

Погарщинська сільська рада

с Погарщина

с Дібрівне

Ригівська сільська рада

с Риги

с Венслави

с Пестичевське

Свиридівська сільська рада

с Свиридівка

с Дереківщина

с Парницьке

с Степуки

с Яшники

Сенчанська сільська рада

с Сенча

с Лучка

с Рудка

Токарівська сільська рада

с Токарі

с Гамаліївка

с Долинка

с Пучківщина

с Руда

Харковецька сільська рада

с Харківці

с Архипівка

с Западинці

Яхниківська сільська рада

с Яхники

с Романиха

с Шмиглі

Лубенський район
(Лубни)

Березівська сільська рада

с Березівка

с Кревелівка

с Тотчине

с Шинківщина

Березотіцька сільська рада

с Березоточа

с Суха Солониця

Бієвецька сільська рада

с Біївці

с Горобії

с Єнківці

Вищебулатецька сільська рада

с Вищий Булатець

с Кононівка

с Малий В'язівок

с Нижній Булатець

с Чуднівці

Вовчицька сільська рада

с Вовча Долина

с Висачки

с Вовчик

с Кузубівка

Войнихівська сільська рада

с Войниха

с Куп'єваха

с Піски

с Тернівщина

Духівська сільська рада

с Духове

с Гінці

с Карпилівка

Жданівська сільська рада

с Ждани

Засульська сільська рада

с Засулля

с Солониця

Ісковецька сільська рада

с Ісківці

с Пулинці

Калайдинцівська сільська рада

с Калайдинці

с Клепачі

с Лушники

с Халепці

с Хитці

Литвяківська сільська рада

с Литвяки

с Жовтневе

с Червоні Пологи

Мацковецька сільська рада

с Мацківці

с Мацкова Лучка

Мгарська сільська рада

с Мгар

с Вільшанка

с Луки

Михнівська сільська рада

с Михнівці

с В'язівок

с Олександрівка

с П'ятигірці

с Терни

Новаківська сільська рада

с Новаки

с Пишне

Новооріхівська сільська рада

с-ще Новооріхівка

с-ще Величківка

с Ромодан

Окіпська сільська рада

с Окіп

с Селюків

Оріхівська сільська рада

с Оріхівка

с Барвінщина

с Крем'янка

с Матяшівка

с Свічківка

с Стадня

Остапівська сільська рада

с Остапівка

с Богодарівка

с Макарівщина

с Степурі

Снітинська сільська рада

с Снітин

с Броварки

с Ремівка

Тарандинцівська сільська рада

с Тарандинці

с Вили

с Губське

Тишківська сільська рада

с Тишки

с Крутий Берег

Хорошківська сільська рада

с Хорошки

с Ломаки

с-ще Снітине

с Чернече

Шеківська сільська рада

с Шеки

с Хитці

Шершнівська сільська рада

с Шершнівка

с Назарівка

Машівський район
(селище міського типу Машівка)

Машівська селищна рада

смт Машівка

Абрамівська сільська рада

с Абрамівка

с Нова Павлівка

Андріївська сільська рада

с Андріївка

с Красногірка

Базилівщинська сільська рада

с Базилівщина

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

с Калинівка

Коновалівська сільська рада

с Коновалівка

с Усть-Лип'янка

Кошманівська сільська рада

с Кошманівка

с Богданівка

с Миронівка

Кустолово-Суходільська сільська рада

с Кустолово-Суходілка

Малонехворощанська сільська рада

с Мала Нехвороща

с Свистунівка

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Жирківка

с Любимівка

с Первомайське

Новотагамлицька сільська рада

с Новий Тагамлик

с Вільне

с Козельщина

с Огуївка

Павлівська сільська рада

с Павлівка

с Грабівщина

Ряськівська сільська рада

с Ряське

Сахнівщинська сільська рада

с Сахнівщина

с Вовча Балка

с Григорівка

с Петрівка

Селещинська сільська рада

с Селещина

с Латишівка

с Сухоносівка

с Тимченківка

Старицьківська сільська рада

с Старицьківка

с Зоря

с Олексіївка

с Рубанівка

с Сонячне

Миргородський район
(Миргород)

Комишнянська селищна рада

смт Комишня

с Булуки

с Лісове

с Ступки

с Шульги

Ромоданівська селищна рада

смт Ромодан

с Конюшеве

с Сотницьке

с Шарківщина

Біликівська сільська рада

с Білики

с Лещенки

с Марченки

с Милашенкове

Великобайрацька сільська рада

с Великий Байрак

с-ще Декабристів

с Довгалеве

с Цисеве

Великообухівська сільська рада

с Велика Обухівка

с Панасівка

с Сакалівка

Великосорочинська сільська рада

с Великі Сорочинці

Вовнянська сільська рада

с Вовнянка

Гаркушинська сільська рада

с Гаркушинці

Дібрівська сільська рада

с Дібрівка

с Верховина

с Веселе

с Глибоке

с Котлярі

с Показове

с Стовбине

с Шпакове

Зубівська сільська рада

с Зубівка

с Руда

Зуєвецька сільська рада

с Зуївці

Кибинська сільська рада

с Кибинці

с Бієве

Клюшниківська сільська рада

с Клюшниківка

с Андріївка

с Вовки

с Гасенки

с Григорівка

с-ще Дібрівка

с Залізняки

с Сохацьке

с Травневе

с Штомпелі

Остапівська сільська рада

с Остапівка

с Верхня Будаківка

с Онацьке

с Панченки

с Синьощоки

Петрівцівська сільська рада

с Петрівці

с Кузьменки

Полив'янська сільська рада

с Полив'яне

с Іващенки

с Купівщина

с Радченки

Попівська сільська рада

с Попівка

с Велика Грем'яча

с Мала Грем'яча

Савинцівська сільська рада

с Савинці

с Зелений Кут

с Олефірівка

с Семеренки

Слобідська сільська рада

с Слобідка

с Мальці

с Носенки

с Осове

Солонцівська сільська рада

с Солонці

с Бессараби

с Коптів

с Мареничі

Хомутецька сільська рада

с Хомутець

с Довгалівка

с Малі Сорочинці

Черевківська сільська рада

с Черевки

с Бакумівка

с Новоселиця

с Прокоповичі

с Радченкове

с Сажка

с Скиданки

Черкащанська сільська рада

с Черкащани

с Безводівка

с Запорожці

с Мокріївка

с Петрівка

с Писарівка

с Фуглі

Шахворостівська сільська рада

с Шахворостівка

с Деркачі

с Любівщина

с Малинівка

с Трудолюб

Ярмаківська сільська рада

с Ярмаки

с Ємці

с Єрки

с Рибальське

Новосанжарський район
(селище міського типу Нові Санжари)

Новосаржанська селищна рада

смт Нові Санжари

Богданівська сільська рада

с Богданівка

с Варварівка

Великокобелячківська сільська рада

с Великий Кобелячок

с Козуби

с Сулими

с Шовкопляси

Великосолонцівська сільська рада

с Великі Солонці

с Пологи-Низ

Галущиногреблянська сільська рада

с Галущина Гребля

с Мушина Гребля

Драбинівська сільська рада

с Драбинівка

с Веселка

с Вовківка

с Довга Пустош

Зачепилівська сільська рада

с Зачепилівка

Клюсівська сільська рада

с Клюсівка

Крутобалківська сільська рада

с Крута Балка

с Вільний Степ

с Дудкин Гай

Кунцівська сільська рада

с Кунцеве

с Балівка

с Вісичі

с Ганжі

с Собківка

Кустолівська сільська рада

с Кустолове

с Малі Солонці

Лелюхівська сільська рада

с Лелюхівка

с Забрідки

Лівенська сільська рада

с Лівенське

Малокобелячківська сільська рада

с Малий Кобелячок

с Горобці

с Ємцева Долина

с Лахни

с Олійники

Малоперещепинська сільська рада

с Маньківка

с Велике Болото

с Кустолове Перше

с Мала Перещепина

с Пристанційне

Маячківська сільська рада

с Маячка

с Губарівка

с Рекунівка

Нехворощанська сільська рада

с Нехвороща

Писарівська сільська рада

с Писарівка

Пологівська сільська рада

с Пологи

с Лисівка

с Стрижівщина

Полузірська сільська рада

с Полузір'я

с Бондури

с Дмитренки

Попівська сільська рада

с Попове

с Бечеве

Руденківська сільська рада

с Руденківка

с Дубина

с Мар'янівка

с Пудлівка

Соколово-Балківська сільська рада

с Соколова Балка

с Андріївка

с Світлівщина

Старосанжарська сільська рада

с Старі Санжари

Стовбино-Долинська сільська рада

с Стовбина Долина

с Грекопавлівка

с Давидівка

с Коби

Судівська сільська рада

с Судівка

с Бридуни

с Назаренки

с Шпортьки

Супротивнобалківська сільська рада

с Супротивна Балка

с Кальницьке

с Пасічне

Сухомаячківська сільська рада

с Суха Маячка

с Ленінове

с Оборона Рад

Шедіївська сільська рада

с Шедієве

с Бурти

Оржицький район
(селище міського типу Оржиця)

Новооржицька селищна рада

смт Новооржицьке

Оржицька селищна рада

смт Оржиця

с Маяківка

Воронинцівська сільська рада

с Воронинці

с Козаче

с Котляревське

с Максимівщина

с Новоселівка

с Приймівщина

Денисівська сільська рада

с Денисівка

с Теремецьке

с Чмихалове

Зарізька сільська рада

с Заріг

Золотухинська сільська рада

с Золотухи

с Тарасенкове

Круподеринська сільська рада

с Круподеринці

Куйбишевська сільська рада

с Куйбишеве

с Іванівка

с Несено-Іржавець

с Нове

с Тимки

с Хоружівка

Лазірківська сільська рада

с Лазірки

Лукімська сільська рада

с Лукім'я

с Дмитрівка

с Загребля

с Колодна

с Нижній Іржавець

с Чернета

Онішківська сільська рада

с Онішки

Плехівська сільська рада

с Плехів

с Тарасівка

Райозерська сільська рада

с Райозеро

с Полуніївка

Савинська сільська рада

с Савинці

с Грабів

Сазонівська сільська рада

с Сазонівка

Селецька сільська рада

с Великоселецьке

с Малоселецьке

Староіржавецька сільська рада

с Старий Іржавець

с Чайківщина

Чевельчанська сільська рада

с Чевельча

Черевківська сільська рада

с Черевки

с Заріччя

с Сліпорід

с Хорошки

Чутівська сільська рада

с Чутівка

с Новий Іржавець

Яблунівська сільська рада

с Яблуневе

с Загребелля

с Залужне

с Пилиповичі

Пирятинський район
(місто Пирятин)

Пирятинська міська рада

м Пирятин

с Верхоярівка

с Голобородька

с Замостище

с Заріччя

с Ївженки

с Калинів Міст

Березоворудська сільська рада

с Березова Рудка

с Вечірки

с Крячківка

с Мар'їнське

Білоцерківська сільська рада

с Білоцерківці

с Яцини

Великокручанська сільська рада

с Велика Круча

с Мала Круча

с Повстин

Вікторійська сільська рада

с Вікторія

с Архемівка

Грабарівська сільська рада

с Грабарівка

Давидівська сільська рада

с Давидівка

с Гурбинці

с Кроти

с Нові Мартиновичі

Дейманівська сільська рада

с Дейманівка

с Прихідьки

с Шкурати

Каплинцівська сільська рада

с Каплинці

с Усівка

Малютинська сільська рада

с Малютинці

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Могилівщина

с Рівне

Сасинівська сільська рада

с Сасинівка

с Кейбалівка

с Леляки

с Меченки

с Першотравневе

с Червоне

Смотриківська сільська рада

с Смотрики

Теплівська сільська рада

с Теплівка

Харковецька сільська рада

с Харківці

с Високе

с Вишневе

Полтавський район
(Полтава)

Абазівська сільська рада

с Абазівка

с Лаврики

с Рожаївка

с Соломахівка

с Червона Долина

Бричківська сільська рада

с Бричківка

с Гринівка

с Петрівка

Валківська сільська рада

с Валок

с Каплунівка

с Лозівка

с Очканівка

Василівська сільська рада

с Василівка

с Мале Ладижине

Гожулівська сільська рада

с Гожули

с Андріївка

с Зорівка

с Падалки

Заворсклянська сільська рада

с Заворскло

с Ватажкове

с Головач

с Лукищина

с Минівка

с Портнівка

Калашниківська сільська рада

с Калашники

с Гвоздиківка

с Клименки

с Малі Козуби

с Михайлики

с Писаренки

с Підлепичі

с Сердюки

с Твердохліби

Кіровська сільська рада

с Кірове

с Бугаївка

с Витівка

с Гутирівка

с Карпусі

с Келебердівка

с Косточки

с Уманцівка

с Циганське

Ковалівська сільська рада

с Ковалівка

с Андрушки

с Бочанівка

с Верхоли

с Грабинівка

с Давидівка

с Залізничне

с Затурине

с Їжаківка

с Макухівка

с Соснівка

Кротенківська сільська рада

с Кротенки

с Олепіри

с Патлаївка

с Тернівщина

с Яцинова Слобідка

Куликівська сільська рада

с Куликове

с Дудникове

с Степанівка

Мачухівська сільська рада

с Мачухи

с Байрак

с Васьки

с Кованчик

с Куклинці

с Мазурівка

с Миколаївка

с Снопове

Микільська сільська рада

с Микільське

с Безручки

с Бузова Пасківка

с Ваці

с Зінці

с Кашубівка

с Клюшники

с Курилехівка

с Мале Микільське

с Марківка

с Цибулі

Надержинщинська сільська рада

с Надержинщина

с-ще Божківське

с Забаряни

с Кованьківка

с Шили

Нестеренківська сільська рада

с Нестеренки

с Березівка

с Васильці

с Головки

с Гонтарі

с Мар'ївка

с Ступки

с Сусідки

Новоселівська сільська рада

с Новоселівка

с Брунівка

с Крюкове

с Пасківка

с Терентіївка

Рунівщинська сільська рада

с Рунівщина

с Гаврилки

с Глоби

с Карнаухи

с Сягайли

с Улянівка

с Фисуни

Степненська сільська рада

с-ще Степне

Судіївська сільська рада

с Судіївка

с Шевченки

Супрунівська сільська рада

с Супрунівка

с Говтвянчик

с Івашки

с Мильці

с Шостаки

Тахтаулівська сільська рада

с Тахтаулове

с Жуки

Терешківська сільська рада

с Терешки

с Копили

Тростянецька сільська рада

с Буланове

с Великий Тростянець

с Вищі Вільшани

с Квіткове

с Малий Тростянець

с Нижні Вільшани

с Пожарна Балка

с Сапожине

Черкасівська сільська рада

с Черкасівка

с Божки

с-ще Божкове

с Бурти

с Вербове

с Вільхівщина

с Коломак

с Опішняни

Чорноглазівська сільська рада

с Чорноглазівка

с Бершацьке

с Глухове

с Долина

с Макарцівка

с Носівка

с Трирогове

Щербанівська сільська рада

с Щербані

с Гора

с Горбанівка

с Нижні Млини

с Розсошенці

с Тютюнники

с Шмиглі

Решетилівський район
(селище міського типу Решетилівка)

Решетилівська селищна рада

смт Решетилівка

с Білоконі

с Ганжі

с Колотії

с Прокопівка

с Сені

с Слюсарі

с Хоружі

с Чернещина

с Шкурупіївка

Демидівська сільська рада

с Демидівка

с Андріївка

с Литвинівка

с Нова Диканька

с Пустовари

Жовтнева сільська рада

с-ще Жовтневе

с Бабичі

с Голуби

с Кривки

с Писаренки

с Шкурупії

Калениківська сільська рада

с Каленики

с Хрещате

Кукобівська сільська рада

с Кукобівка

с Дмитренки

с Долина

с Коломак

с Кузьменки

с Лютівка

с Тутаки

Лиманська Друга сільська рада

с Лиман Другий

с Братешки

с Дем'янці

с Коліньки

с Потеряйки-Горові

с Шишацьке

Лиманська Перша сільська рада

с Лиман Перший

с Бузинівщина

с Мирне

с Тури

Лобачівська сільська рада

с Лобачі

с Глибока Балка

с Коржі

с Крохмальці

с Тривайли

М'якеньківська сільська рада

с М'якеньківка

с Михнівка

с Шрамки

Малобакайська сільська рада

с Малий Бакай

с Бакай

с Гришки

с Мушти

Новомихайлівська сільська рада

с Нова Михайлівка

с Молодиківщина

с Потеряйки

с Шарлаї

Пащенківська сільська рада

с Пащенки

с Гольманівка

с Паськівка

с Яценки

Піщанська сільська рада

с Піщане

с Славки

Плосківська сільська рада

с Плоске

с Браїлки

с Левенцівка

с Твердохліби

с Чередники

Потічанська сільська рада

с Потічок

с Миколаївка

с Нагірне

с Пасічники

Сухорабівська сільська рада

с Сухорабівка

с Березняки

с Підок

Федіївська сільська рада

с Федіївка

с Лучки

Шевченківська сільська рада

с Шевченкове

с Дружба

с Фрунзівка

с Шамраївка

Шилівська сільська рада

с Шилівка

с Онищенки

с Паненки

Семенівський район
(селище міського типу Семенівка)

Семенівська селищна рада

смт Семенівка

с Тарасівка

Біляківська сільська рада

с Біляки

с Грицаї

с Поділ

Богданівська сільська рада

с Богданівка

с Байрак

с Курганне

Василівська сільська рада

с Василівка

с Білогуби

с Брусове

с Чаплинці

Вереміївська сільська рада

с Вереміївка

с Карпиха

Веселоподільська сільська рада

с Веселий Поділ

с Паніванівка

Горошинська сільська рада

с Горошине

с Гаївка

с Кукоби

с Старий Калкаїв

Жовтнева сільська рада

с Жовтневе

с Калинівка

с Нова Петрівка

с Осокори

Заїчинська сільська рада

с Заїчинці

с Бакумівка

с Середине

с Тройняки

Іванівська сільська рада

с Іванівка

Криворудська сільська рада

с Крива Руда

Липнягівська сільська рада

с Великі Липняги

с Малі Липняги

Наріжанська сільська рада

с Наріжжя

с Матвіївка

с Новий Калкаїв

Оболонська сільська рада

с Оболонь

с Зікранці

с Наталенки

с Тукали

Очеретуватська сільська рада

с Очеретувате

с Вільне

Погребняківська сільська рада

с Погребняки

с Дем'янівка

с Мирони

Пузирівська сільська рада

с Пузирі

с Бурбине

с Василяки

с Лукашівка

с Строкачі

Степанівська сільська рада

с Степанівка

с Бурімка

Товстівська сільська рада

с Товсте

с Бадьорівка

с Греблі

с Нова Олександрівка

с Новоселиця

с Слюзівка

с Червоний Лиман

Устимівська сільська рада

с Устимівка

с Вербки

с Герасимівка

с Єгорівка

с Чапаєвка

с Шепелівка

Худоліївська сільська рада

с Худоліївка

Хорольський район
(місто Хорол)

Хорольська міська рада

м Хорол

Андріївська сільська рада

с Андріївка

с В'язівок

с Дубове

с Козубівка

с Новий Байрак

с Софине

с Третякове

Березняківська сільська рада

с Березняки

Вишняківська сільська рада

с Вишняки

с Вербине

с Демина Балка

с Костюки

с Павленки

Грушинська сільська рада

с-ще Грушине

с Бубереве

с Кулиничі

с Широке

Клепачівська сільська рада

с Клепачі

с Вергуни

с Іващенки

Ковалівська сільська рада

с Ковалі

с Барилове

с Мелюшки

Мусіївська сільська рада

с Мусіївка

с Бурлаки

с Дації

с Лазьки

с Мартинівка

с Мищенки

с Стара Мусіївка

с Хоменки

с Шкилі

Новачиська сільська рада

с Новачиха

с Зубенки

с Левченки

с Оріхівщина

с Остапенки

Новоаврамівська сільська рада

с Новоаврамівка

с Мала Попівка

с Попівка

Петракіївська сільська рада

с Петракіївка

с Куторжиха

с Середнє

с Хвощівка

Петрівська сільська рада

с Петрівка

с Гирине

с Єньки

с Лози

с Садове

Покровсько-Багачанська сільська рада

с Покровська Багачка

с Настасівка

Староаврамівська сільська рада

с Староаврамівка

с Бутівці

с Глибока Долина

с Пристань

с Радьки

с Стайки

с Улянівка

Тарасівська сільська рада

с Тарасівка

с Єрківці

с Запорожчине

с Іванці

Трубайцівська сільська рада

с Трубайці

с Бовбасівка

с Кулики

Хильківська сільська рада

с Хильківка

с Григорівка

Шишацька сільська рада

с Шишаки

с Павлівка

с Падусі

с Рибченки

Штомпелівська сільська рада

с Штомпелівка

с Бочки

с Ванжина Долина

с Варварівка

с Ковтуни

с Коломійцеве Озеро

с Лісянщина

с Лобкова Балка

с Наталівка

с Ставки

с Шарківщина

Ялосовецька сільська рада

с Ялосовецьке

с Барилівщина

с Бригадирівка

с Кривці

с Лагодівка

с Миколаївка

с Новоіванівка

с Орликівщина

с Роплянське

с Червоне

Чорнухинський район
(селище міського типу Чорнухи)

Чорнухинська селищна рада

смт Чорнухи

с Богданівка

Білоусівська сільська рада

с Білоусівка

с Синяківщина

с Суха Лохвиця

Богодарівська сільська рада

с Богодарівка

с Голотівщина

с Осняг

Вороньківська сільська рада

с Вороньки

с Гайки

с Красне

с Нова Діброва

с Пізники

с Яцюкове

Гільцівська сільська рада

с Гільці

с Нова Петрівщина

Кізлівська сільська рада

с Кізлівка

с Біличеве

с Галяве

с Ковалі

с Липове

Куріньківська сільська рада

с Курінька

с Нетратівка

с Скибинці

Луговиківська сільська рада

с Луговики

с Бубни

Мелехівська сільська рада

с Мелехи

с Городище

с Загребелля

Мокіївська сільська рада

с Мокіївка

с Піски-Удайські

Постав-Муківська сільська рада

с Постав-Мука

с Лісова Слобідка

с Пацали

с Сухоносівка

Харсіцька сільська рада

с Харсіки

с Бондарі

с Нехристівка

Хейлівщинська сільська рада

с Хейлівщина

с Олександрівка

с Чаплинка

Чутівський район
(селище міського типу Чутове)

Артемівська селищна рада

смт Артемівка

с Жовтневе

с Коханівка

с Степанівка

с Шевченківка

Чутівська селищна рада

смт Чутове

с Водяне

с Кантемирівка

с Лисича

с Новофедорівка

с Охоче

с Стінка

Василівська сільська рада

с Василівка

с Лозуватка

с Розпашне

Вільницька сільська рада

с Вільниця

с Лисівщина

с Флорівка

Вільхуватська сільська рада

с Вільхуватка

с Левенцівка

Войнівська сільська рада

с Войнівка

с Виноминівка

с Сторожове

Гряківська сільська рада

с Грякове

с Дондасівка

с Нове Грякове

Зеленківська сільська рада

с Зеленківка

с Смородщина

с Тойбік

с Юнаки

Іскрівська сільська рада

с Іскрівка

Новокочубеївська сільська рада

с Нова Кочубеївка

с Первозванівка

с Підгірне

Скибівська сільська рада

с Скибівка

с Рябківка

с Трудолюбівка

Таверівська сільська рада

с-ще Таверівка

с Першотравневе

с Червоне

Филенківська сільська рада

с Филенкове

с Березове

с Козаче

с Никонорівка

с Щорсівка

Чапаєвська сільська рада

с Чапаєве

с Майорівка

Черняківська сільська рада

с Черняківка

с Верхні Рівні

с Кочубеївка

с Нижні Рівні

Шишацький район
(селище міського типу Шишаки)

Шишацька селищна рада

смт Шишаки

с Бабичі

с Вишневе

с Григорівщина

с Легейди

с Товсте

с Хвощове

с Ходосиха

с Чернишівка

Баранівська сільська рада

с Баранівка

Великобузівська сільська рада

с Велика Бузова

с Дем'янки

с Зелене

с Мала Бузова

с Науменки

с Низова Яковенщина

с Тищенки

с Цьови

с Яковенщина-Горова

Великоперевізька сільська рада

с Великий Перевіз

с Пелагеївка

с Першотравневе

с Самари

Воскобійницька сільська рада

с Воскобійники

с Величкове

с Вертелецьке

с Носи

с Романки

с Сулими

Гоголівська сільська рада

с Гоголеве

с Воронянщина

с Маликівщина

с Шарлаївка

с Шафранівка

Жоржівська сільська рада

с Жоржівка

с Киселиха

с Колодяжне

с Павлівка

с Христівка

Ковалівська сільська рада

с Ковалівка

Ковердинобалківська сільська рада

с Ковердина Балка

с Гребеняки

с Маслівці

с Швадрони

Куйбишевська сільська рада

с Куйбишеве

с Климове

с Малий Перевіз

с Маначинівка

Михайликівська сільська рада

с Михайлики

с Порскалівка

с Харенки

Пришибська сільська рада

с Пришиб

с Гнатенки

с Горішнє

с Коляди

с Криворучки

с Переводчикове

Сагайдацька сільська рада

с Сагайдак

с Дмитрівка

с Кирпотівка

с Луці

с Принцеве

с Салимівщина

с Чорнобаї

Федунська сільська рада

с Федунка

с Білаші

с Зозулі

с Мірошники

с Раївка

с Римиги

Яреськівська сільська рада

с Яреськи

с Бухуни

с Гончарі

с Лещани

с Нижні Яреськи

с Соснівка

с Хвальки