Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру
Геопортал адміністративно-територіального устрою України

Науково-дослідний інститут геодезії і картографії

Сумська область

Центр - м.Суми

Територія (тис. кв. км) - 23843

Населення (тис. осіб) - ▼ 1148607 ( 1.06.2012)

Дата утворення -

районів

-

18

міських рад

-

15

міст обласного значення

-

7

селищних рад

-

20

міст районного значення

-

8

сільських рад

-

384

селищ міського типу

-

20

населених пунктів -1503

в тому числі: міських - 35, сільских - 1468

1. Відомості про райони

а) територія, число рад і населених пунктів

Найменування району

Територія в тис. кв. км

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Білопільський

1442422.64860446

2

2

24

2

2

123

Буринський

1109822.3719563

1

0

22

1

0

60

Великописарівський

830725.673838711

0

2

14

0

2

39

Глухівський

1680835.34333184

0

2

31

0

2

84

Конотопський

1671940.56749611

0

1

29

0

1

82

Краснопільський

1349857.38413497

0

2

16

0

2

56

Кролевецький

1277301.70462223

1

0

21

1

0

74

Лебединський

1571165.58511723

0

0

23

0

0

129

Липоводолинський

884323.867749603

0

1

18

0

1

67

Недригайлівський

1038664.58313034

0

2

17

0

2

97

Охтирський

1277528.37827729

0

1

22

0

1

91

Путивльський

1113552.35310011

1

0

23

1

0

92

Роменський

1856170.30993359

0

0

32

0

0

129

Середино-Будський

1122807.39812187

1

1

16

1

1

61

Сумський

1861396.73071349

0

3

29

0

3

123

Тростянецький

1056717.57132896

1

0

16

1

0

47

Шосткинський

1223550.7737152

0

1

16

0

1

36

Ямпільський

942492.23045348

1

2

13

1

2

58

2. Відомості про міста і селища міського типу

а) міста обласного значення

райони міст, число рад і населених пунктів

Найменування міста

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Глухів

0

0

0

0

0

1

Конотоп

0

0

1

0

0

0

Лебедин

0

0

0

0

0

2

Охтирка

0

0

0

0

0

4

Ромни

0

0

0

0

0

3

Суми

0

0

1

0

0

0

Шостка

0

0

0

0

0

0

б) міста районного значення

Найменування міста

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Білопілля

районний центр

Білопільський район

Буринь

районний центр

Буринський район

Ворожба

Білопільський район

Дружба

Ямпільський район

Кролевець

районний центр

Кролевецький район

Путивль

районний центр

Путивльський район

Середина-Буда

районний центр

Середино-Будський район

Тростянець

районний центр

Тростянецький район

в) селища міського типу

Найменування селища

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Велика Писарівка

районний центр

Великописарівський район

Вороніж

Шосткинський район

Дубов'язівка

Конотопський район

Жовтневе

Білопільський район

Зноб-Новгородське

Середино-Будський район

Кириківка

Великописарівський район

Краснопілля

районний центр

Краснопільський район

Липова Долина

районний центр

Липоводолинський район

Недригайлів

районний центр

Недригайлівський район

Низи

Сумський район

Свеса

Ямпільський район

Степанівка

Сумський район

Терни

Недригайлівський район

Угроїди

Краснопільський район

Улянівка

Білопільський район

Хотінь

Сумський район

Червоне

Глухівський район

Чупахівка

Охтирський район

Шалигине

Глухівський район

Ямпіль

районний центр

Ямпільський район

3. Ради і населені пункти області

а) міські ради міст обласного значення

Найменування міста обласного значення

Найменування ради

Найменування населеного пункту

Глухів

Глухівська міська рада

м Глухів

Конотоп

Конотопська міська рада

м Конотоп

Лебедин

Лебединська міська рада

м Лебедин

Охтирка

Охтирська міська рада

м Охтирка

Ромни

Роменська міська рада

м Ромни

Суми

Сумська міська рада

м Суми

Шостка

Шосткинська міська рада

м Шостка

б) райони

Білопільський район
(місто Білопілля)

Білопільська міська рада

м Білопілля

с Коваленки

с-ще Перемога

с Сохани

Ворожбянська міська рада

м Ворожба

Жовтнева селищна рада

смт Жовтневе

с Аркавське

с Бутовщина

с Веселе

с Гостинне

с Жолобок

с-ще Зоряне

с-ще Калинівка

с Пащенкове

с Самара

с Стрільцеве

с Сушилине

с-ще Тімірязівка

с-ще Шевченківка

Улянівська селищна рада

смт Улянівка

с Бакша

с Павленкове

Бобрицька сільська рада

с Бобрик

с Піщане

с Руда

с Старозінів

Верхосульська сільська рада

с Верхосулка

с Валіївка

с Курасове

с Лохня

с Машарі

с Мукіївка

с Сульське

Вирівська сільська рада

с Вири

с Барило

с Білани

с Головачі

с Кравченкове

Воронівська сільська рада

с Воронівка

с Дудченки

с Москаленки

с Штанівка

с Янченки

Ганнівсько-Вирівська сільська рада

с Ганнівка-Вирівська

с Котенки

с Смоляниківка

Горобівська сільська рада

с Горобівка

с Безсокирне

с Біловишневе

с Зарічне

с Максимівщина

с Омельченки

Гуринівська сільська рада

с Гуринівка

с Бубликове

с Василівщина

с Гиріне

с Кандибине

с Мар'янівка

с Мороча

с Новоіванівка

с Олексенки

с Степанівка

Іскрисківщинська сільська рада

с Іскрисківщина

с Безсалівка

с Нескучне

с Рогізне

с Соляники

Кальченківська сільська рада

с Кальченки

с Воронине

с Крижик

с Павлівське

с Червоне

Коршачинська сільська рада

с Коршачина

с-ще Амбари

с Зелене

с Синяк

Куянівська сільська рада

с Куянівка

с Йосипове

с Новопетрівка

с Черванівка

Луциківська сільська рада

с Луциківка

с Птиче

с Радянське

Марківська сільська рада

с Марківка

с Перше Травня

с Рудка

Нововирківська сільська рада

с Нові Вирки

с Бабаківка

с Старі Вирки

Ободівська сільська рада

с Ободи

с Дігтярне

с Макіївка

Павлівська сільська рада

с Павлівка

с Волфине

с Катеринівка

с Кисла Дубина

с Мирлоги

с Петрівське

с Шпиль

Рижівська сільська рада

с Рижівка

с Атинське

с Будки

с Голишівське

с Стукалівка

Річківська сільська рада

с Річки

с Баїха

Сергіївська сільська рада

с Сергіївка

с Ганнівське

с Гезівка

с Миколаївка-Тернівська

Супрунівська сільська рада

с Супрунівка

с Біликівка

с Ганнівка-Тернівська

с-ще Лідине

с Першотравневе

Терещенківська сільська рада

с Терещенки

с Новоандріївка

с Руденкове

с Садове

Товстянська сільська рада

с Товста

с Комарицьке

Тучненська сільська рада

с Тучне

с Олександрівка

Шкуратівська сільська рада

с Шкуратівка

с Нагірнівка

с Цимбалівка

с Череватівка

Буринський район
(місто Буринь)

Буринська міська рада

м Буринь

Біжівська сільська рада

с Біжівка

с Болотівка

с Голуби

Буриківська сільська рада

с Бурики

с Романчукове

Верхньосагарівська сільська рада

с Верхня Сагарівка

Вознесенська сільська рада

с Вознесенка

с Коренівка

Воскресенська сільська рада

с Воскресенка

с Вікторинівка

Гвинтівська сільська рада

с Гвинтове

с Коновалове

с Нечаівка

с Шевченкове

Дяківська сільська рада

с Дяківка

с Гатка

с-ще Жовтневе

с-ще Кошарське

с Сапушине

с Шпокалка

Жуківська сільська рада

с Жуківка

с Кубракове

с Нотаріусівка

с Тимофіївка

Клепалівська сільська рада

с Клепали

с Ігорівка

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с Бошівка

с Темне

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Бондарі

с Нова Олександрівка

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

Пісківська сільська рада

с Піски

с Новий Мир

Слобідська сільська рада

с Слобода

с-ще Леонтіївка

с-ще Сорочинське

Сніжківська сільська рада

с Сніжки

с Вишневий Яр

с Молодівка

с Пасьовини

Степанівська сільська рада

с Степанівка

с Чалищівка

Суховерхівська сільська рада

с Суховерхівка

с Атаманське

с Дмитрівка

с Нижня Сагарівка

Успенська сільська рада

с Успенка

Хустянська сільська рада

с Хустянка

с Харченки

с Шкуматове

с Ярове

Червонослобідська сільська рада

с Червона Слобода

с Дич

с Чумакове

Черепівська сільська рада

с Черепівка

с Карпенкове

Чернечослобідська сільська рада

с Чернеча Слобода

с Сорока

Великописарівський район
(селище міського типу Велика Писарівка)

Великописарівська селищна рада

смт Велика Писарівка

с Радянське

Кириківська селищна рада

смт Кириківка

с Заводське

с Петрівське

Вищевеселівська сільська рада

с Вищевеселе

с Володимирівка

с Воровське

с Комсомолець

Вільненська сільська рада

с Вільне

с Дружба

с Їздецьке

с Станичне

с Широкий Берег

с Шурове

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

с Братениця

с Лукашівка

с Олександрівка

с Шевченкове

Добрянська сільська рада

с Добрянське

с Рябина

с Сидорова Яруга

Іванівська сільська рада

с Іванівка

Катанська сільська рада

с Катанське

с Березівка

Пожнянська сільська рада

с Пожня

Попівська сільська рада

с Попівка

с Лугівка

с Стрілецька Пушкарка

Розсошівська сільська рада

с Розсоші

Рябинівська сільська рада

с Катеринівка

с Яблучне

Солдатська сільська рада

с Солдатське

Тарасівська сільська рада

с Тарасівка

с Крамчанка

Яблучненська сільська рада

с Веселе

с Майське

Ямненська сільська рада

с Ямне

с Копійки

с Спірне

Глухівський район
(Глухів)

Червоненська селищна рада

смт Червоне

с Лужки

Шалигинська селищна рада

смт Шалигине

с Ємадикине

с Чернівське

Баницька сільська рада

с Баничі

с Будища

с Мацкове

с Петропавлівська Слобода

Бачівська сільська рада

с Бачівськ

с Товстодубове

Березівська сільська рада

с Береза

Білокопитівська сільська рада

с Білокопитове

с-ще Будівельне

с Заруцьке

Вільнослобідська сільська рада

с Вільна Слобода

с Мала Слобідка

Горілівська сільська рада

с Горіле

с Клочківка

с Одрадне

с Попівщина

Дунаєцька сільська рада

с Дунаєць

с Сутиски

с Щебри

Землянківська сільська рада

с Землянка

с Гута

с Кушкине

Іващенківська сільська рада

с Іващенкове

с Кривенкове

с Шакутівщина

Кучерівська сільська рада

с Кучерівка

с Харківка

Обложківська сільська рада

с Обложки

Первомайська сільська рада

с Первомайське

с-ще Есмань

с Жалківщина

с Масензівка

с Нарбутівка

с Перше Травня

Перемозька сільська рада

с Перемога

Полошківська сільська рада

с Полошки

Привільська сільська рада

с Привілля

с Вознесенське

с Годунівка

с Москаленки

с Хотминівка

Пустогородська сільська рада

с Пустогород

с Смикарівка

с Смолине

с Ходуня

Сварківська сільська рада

с Сваркове

Семенівська сільська рада

с Семенівка

с Іонине

с Калюжне

с Кравченкове

с Некрасове

Слоутська сільська рада

с Слоут

с Долина

Сопицька сільська рада

с Сопич

с Потапівка

Соснівська сільська рада

с Соснівка

с Катеринівка

Стариківська сільська рада

с Старикове

Студеноцька сільська рада

с Студенок

Суходільська сільська рада

с Суходіл

с Кореньок

с Тополя

с Червоний Пахар

Уздицька сільська рада

с Уздиця

с Вікторове

Уланівська сільська рада

с Уланове

с Біла Береза

с Бобилівка

с Комарівка

с Сидорівка

с Червона Зоря

Фотовизька сільська рада

с Фотовиж

с Баранівка

с Муравейня

Ходинська сільська рада

с Ходине

с Волківка

с Гудове

Черневська сільська рада

с Черневе

Шевченківська сільська рада

с Шевченкове

Яструбщинська сільська рада

с Яструбщина

с Вишеньки

Конотопський район
(Конотоп)

Дубов'язівська селищна рада

смт Дубов'язівка

с-ще Білозерка

с Гамаліївка

с Коханівка

с Полтавка

с Сім'янівка

с-ще Тополине

Бочечківська сільська рада

с Бочечки

В'язівська сільська рада

с В'язове

с Жигайлівка

с Совинка

с Червоний Яр

Великосамбірська сільська рада

с Великий Самбір

с Броди

Вирівська сільська рада

с Вирівка

с-ще Заводське

с Лисогубівка

с-ще Питомник

с Сарнавщина

с Таранське

Грузчанська сільська рада

с Грузьке

с Дубинка

Дептівська сільська рада

с Дептівка

Духанівська сільська рада

с Духанівка

с Анютине

с Бережне

Жовтневська сільська рада

с Жовтневе

с Капітанівка

Землянська сільська рада

с Землянка

Карабутівська сільська рада

с Карабутове

с Нехаївка

Козацька сільська рада

с Козацьке

с Вовчик

с Новомутин

с Щекинське

Кошарівська сільська рада

с Кошари

с Андріївське

с Нечаївське

Красненська сільська рада

с Красне

с Вишневе

с Лебедєве

Кузьківська сільська рада

с Кузьки

с Гути

с Жолдаки

с Новоселівка

с Раки

Малосамбірська сільська рада

с Малий Самбір

Мельнянська сільська рада

с Мельня

Михайло-Ганнівська сільська рада

с Михайло-Ганнівка

с Турутине

с Улянівка

с Фесівка

Пекарівська сільська рада

с Пекарі

Попівська сільська рада

с Попівка

с Селище

с Тулушка

Присеймівська сільська рада

с Присеймів'я

с-ще Залізничне

с Калишенкове

с Мар'янівка

с Нове

с Озаричі

с Чорноплатове

Салтиківська сільська рада

с Салтикове

с-ще Білоусівка

с Рокитне

Сахнівська сільська рада

с Сахни

с Бондарі

с Савойське

Соснівська сільська рада

с Соснівка

с Вільне

с-ще Заводи

Тернівська сільська рада

с Тернівка

Хижківська сільська рада

с Хижки

с Прилужжя

Шаповалівська сільська рада

с Шаповалівка

с Привокзальне

Шевченківська сільська рада

с Шевченкове

с Торговиця

Шпотівська сільська рада

с Шпотівка

с Крупське

с Першотравневе

Юрівська сільська рада

с Юрівка

Краснопільський район
(селище міського типу Краснопілля)

Краснопільська селищна рада

смт Краснопілля

с Михайлівка

с-ще Михайлівське

с Новодмитрівка

с Таратутине

Угроїдська селищна рада

смт Угроїди

с Наумівка

с Окіп

с Петрушівка

Бранцівська сільська рада

с Бранцівка

Великобобрицька сільська рада

с Великий Бобрик

с Івахнівка

с-ще Кам'яне

с Малий Бобрик

с Юсупівка

Грабовська сільська рада

с Грабовське

с Високе

Запсільська сільська рада

с Запсілля

с Велика Рибиця

Малорибицька сільська рада

с Мала Рибиця

с Великий Прикіл

Мезенівська сільська рада

с Мезенівка

с-ще Майське

с Новоолександрівка

Миропільська сільська рада

с Миропілля

с Олександрія

Осоївська сільська рада

с Осоївка

с Марченки

Покровська сільська рада

с Покровка

с Попівка

с Степок

Рясненська сільська рада

с Рясне

с Земляне

с Лісне

Самотоївська сільська рада

с Самотоївка

с Воропай

с Глибне

с Думівка

с Хвойне

Сіннівська сільська рада

с Сінне

с Барилівка

с Гнилиця

с Грунівка

Славгородська сільська рада

с Славгород

с Верхня Пожня

с Порозок

Тур'янська сільська рада

с Тур'я

с Мар'їне

с-ще Миропільське

с Проходи

Хмелівська сільська рада

с Хмелівка

с Веселе

с Виднівка

с Лозове

Чернеччинська сільська рада

с Чернеччина

с Гапонівка

с Мозкове

с Ясенок

Кролевецький район
(місто Кролевець)

Кролевецька міська рада

м Кролевець

Алтинівська сільська рада

с Алтинівка

Бистрицька сільська рада

с Бистрик

с Безкровне

с Ковбасине

с Марухи

с Папкине

с Прогрес

с Ретик

с Соломашине

с Срібровщина

с Червона Гірка

Білогривська сільська рада

с Білогриве

с-ще Луч

с Медведеве

с Пасіка

с Перемога

с Сажалки

с Хрещатик

с Шлях

Буйвалівська сільська рада

с Буйвалове

с Миколаєнкове

с-ще Мирне

с Неровнине

с Свидня

Гречкинська сільська рада

с Гречкине

с Васильківщина

с Воронцове

с Дідівщина

с Заріччя

с Пиротчине

с Піонерське

Грузчанська сільська рада

с Грузьке

с Мостище

с Тарасівка

Добротівська сільська рада

с Добротове

с Терехове

Дубовицька сільська рада

с Дубовичі

Зазірківська сільська рада

с Зазірки

с Калашинівка

с Новоселиця

Камінська сільська рада

с Камінь

с Заруддя

с Петрівка

Ленінська сільська рада

с Ленінське

с Лапшине

с Любитове

Литвиновицька сільська рада

с Литвиновичі

с Антонівка

с Воргол

Локнянська сільська рада

с Локня

Майорівська сільська рада

с Майорівка

Мутинська сільська рада

с Мутин

с Горохове

с Жабкине

с Кащенкове

с Кубахове

с Отрохове

с Хоменкове

Обтівська сільська рада

с Обтове

с Губарівщина

с Погорілівка

Реутинська сільська рада

с Реутинці

с Артюхове

с Боцманів

с Грибаньове

с Ніжинське

Тулиголівська сільська рада

с Тулиголове

Червоноранківська сільська рада

с Червоний Ранок

с Веселі Гори

с Заболотове

Яровська сільська рада

с Ярове

с Загорівка

Ярославецька сільська рада

с Ярославець

с Покровське

Лебединський район
(Лебедин)

Бишкінська сільська рада

с Бишкінь

с Овдянське

с Ревки

с Щетини

Боровеньківська сільська рада

с Боровенька

с Бурівка

с Семенівка

Будильська сільська рада

с Будилка

с Гарбарі

с Грабці

с Дремлюги

с Куличка

с Селище

с Софіївка

с Чернецьке

Василівська сільська рада

с Василівка

с-ще Мирне

с Новосільське

с Помірки

Великовисторопська сільська рада

с Великий Вистороп

с Переліски

с Супруни

Ворожбянська сільська рада

с Ворожба

с Басівщина

с Валки

с Даценківка

с Кердилівщина

с Лифине

с Лободівщина

с Патріотівка

с Пісківка

с Старонове

с Ступки

с Хилькове

с Червоне

Гарбузівська сільська рада

с Гарбузівка

с Караван

с Панченки

с Савенки

с Ситники

с Стеблянки

с Харченки

с Яроші

Голубівська сільська рада

с Голубівка

с Грамине

с Деркачі

с Коломийці

с Маньки

с Сіробабине

с Федірки

с Філонівщина

Гринцівська сільська рада

с Гринцеве

с Гамаліївка

с Дмитрівка

с Дружне

с Ключинівка

с Комісарівка

с Ленінське

с Миронівщина

с Підсулля

с Протопопівщина

Калюжненська сільська рада

с Калюжне

с Вершина

с Гудимівка

с Забуги

с Корчани

с Ляшки

с Радчуки

с Топчії

с Тригуби

с Черемухівка

Кам'янська сільська рада

с Кам'яне

с Боброве

с Зелений Гай

с Чернишки

Катеринівська сільська рада

с Катеринівка

с Великі Луки

с Грунь

с Жовтневе

с Олексіївка

Курганська сільська рада

с Курган

с Кулики

с Лозово-Грушеве

с Олександрівка

с Плетньове

Маловисторопська сільська рада

с Малий Вистороп

с Залізничне

Межиріцька сільська рада

с Межиріч

с Гостробури

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Байрак

с Парфили

с-ще Першотравневе

с Степне

с Шумили

Московсько-Бобрицька сільська рада

с Московський Бобрик

с Березів Яр

с Влізьки

с Пашкине

Павленківська сільська рада

с Павленкове

с Бойки

с Букати

с Дігтярі

с Мартинці

с Марусенкове

с Радянське

Підопригорівська сільська рада

с Підопригори

с Галушки

с Грицини

с Майдаки

с Падалки

с Сіренки

Пристайлівська сільська рада

с Пристайлове

с Барабашівка

с Гірки

с Шевченкове

Рябушківська сільська рада

с Рябушки

с Вільшанка

с Костів

с Курилівка

с Північне

Червленівська сільська рада

с Червлене

с Грушеве

с Новоселівка

с Чижове

Штепівська сільська рада

с Штепівка

с Гутницьке

с-ще Новопетрівка

с Руда

Липоводолинський район
(селище міського типу Липова Долина)

Липоводолинська селищна рада

смт Липова Долина

с Панасівка

с Побиванка

с Червона Долина

с Червоногірка

Байрацька сільська рада

с Байрак

с Довга Лука

с Коцупіївка

с Липівське

Беївська сільська рада

с Беєве-Комуна

с Беєве

с Куплеваха

с Олещенкове

Берестівська сільська рада

с Берестівка

с Яловий Окіп

Калінінська сільська рада

с-ще Калінінське

с Веселе

с Галаєвець

с Легуші

с Чирвине

Капустинська сільська рада

с Капустинці

с Гришки

с Клюси

с Тарасенки

Кимличанська сільська рада

с Кимличка

Колядинецька сільська рада

с Колядинець

с Великий Ліс

с Вовкове

с Греки

с Колісники

с Костяни

Лучківська сільська рада

с Лучка

с Бухалове

Московська сільська рада

с Московське

с Аршуки

с Весела Долина

с Воропаї

с Стягайлівка

с Хоменкове

Панасівська сільська рада

с Липівка

с Столярове

Підставська сільська рада

с Підставки

с Мельникове

с Слобідка

Поділківська сільська рада

с Поділки

с Велика Лука

с Весела Долина

с Коломійцева Долина

с Потопиха

Русанівська сільська рада

с Русанівка

Саївська сільська рада

с Саї

с Антоненкове

с Голуби

с Карпці

с Мар'янівка

с Нестеренки

с Рудоман

с Товсте

Семенівська сільська рада

с Семенівка

с Новосеменівка

Синівська сільська рада

с Синівка

с Довжик

Яганівська сільська рада

с Яганівка

с Бугаївка

с Грабщина

Яснопільщинська сільська рада

с Яснопільщина

с Іванівка

с Макіївське

Недригайлівський район
(селище міського типу Недригайлів)

Недригайлівська селищна рада

смт Недригайлів

с Вакулки

с Віхове

с Луки

с Пушкарщина

Тернівська селищна рада

смт Терни

с Бабакове

с Володимирівка

с Гострий Шпиль

с Долина

с Ківшик

с Мазне

с-ще Озерне

с Холодне

с-ще Черепівка

с Шматове

Великобудківська сільська рада

с Великі Будки

Вільшанська сільська рада

с Вільшана

с Білоярське

с Весногірське

с Немудруї

с Реви

с Фартушине

с Філонове

с Шаповалове

Гринівська сільська рада

с Гринівка

с Нелени

с Якименки

Деркачівська сільська рада

с Деркачівка

с Городище

Засульська сільська рада

с Засулля

с Баба

с Берізки

с Дігтярка

с Дремове

с Кореневе

с Терешки

с Холодний Яр

с Цибуленки

Зеленківська сільська рада

с Зеленківка

с Комишанка

с Кушніри

с Лікарівщина

с Мірки

с П'ятидуб

с Сороколітове

Іваницька сільська рада

с Іваниця

с Зелене

с Клин

с Чемоданівка

Козельненська сільська рада

с Козельне

с Гаврики

с Кинашове

с Саєве

с Тимченки

с Хорол

с Черці

Коровинська сільська рада

с Коровинці

с Бороданове

с Гай

с Дігтярівка

с Жовтневе

с Зелений Гай

с Малі Будки

с Мухувате

с Перекір

с Ракова Січ

с Тимощенкове

с Тютюнникове

с Юхти

Кулішівська сільська рада

с Кулішівка

с Бродок

с Костянтинів

Курманівська сільська рада

с Курмани

с Березняки

с Голубці

Маршалівська сільська рада

с Маршали

с Польове

Рубанська сільська рада

с Рубанка

с Овеча

с Шкроботи

Сакуниська сільська рада

с Сакуниха

с Велика Діброва

с Лахнівщина

с Перетічки

Томашівська сільська рада

с Томашівка

с Беседівка

с Закроївщина

с Коритище

с Косенки

Хоружівська сільська рада

с Хоружівка

с Біж

с Дараганове

с Лаврове

с Омелькове

с Спартак

Червонослобідська сільська рада

с Червона Слобода

с Горькове

с Мелешківка

Охтирський район
(Охтирка)

Чупахівська селищна рада

смт Чупахівка

с Коновалик

с Лимареве

с Оленинське

с Софіївка

Бакирівська сільська рада

с Бакирівка

с Залісне

с Литовка

Бугруватська сільська рада

с Бугрувате

с Восьме Березня

В'язівська сільська рада

с В'язове

с Рубани

с Скелька

с Шабалтаєве

Височанська сільська рада

с Високе

с Вербове

с Веселий Гай

с Кудрявоє

Гнилицька сільська рада

с Гнилиця

с Молодецьке

Грінченківська сільська рада

с Грінченкове

с Всадки

с Грунька

с П'яткине

с Піонер

с Розсохувате

Грунська сільська рада

с Грунь

с Аврамківщина

с Шолудьки

Довжицька сільська рада

с Довжик

с Буро-Рубанівка

Кардашівська сільська рада

с Кардашівка

с Буймерівка

с Гай-Мошенка

с Михайленкове

с Мошенка

с Підлозіївка

Карпилівська сільська рада

с Карпилівка

с Гусарщина

с Миколаївка

Комишанська сільська рада

с Комиші

с Овчаренки

с Озера

с Перелуг

Куземинська сільська рада

с Куземин

Лантратівська сільська рада

с Лантратівка

с Духовниче

с Новопостроєне

Лутищанська сільська рада

с Лутище

с Українка

Малопавлівська сільська рада

с Мала Павлівка

с Бурячиха

с Жовтневе

с Закаблуки

с Качанівка

с Кударі

с Неплатине

Олешнянська сільська рада

с Олешня

с Горяйстівка

с Комарівка

с Лисе

с Нове

с Пасіки

с Садки

Пологівська сільська рада

с Пологи

с Корабельське

с Манчичі

Рибальська сільська рада

с Рибальське

с Бандури

с Бідани

с Жолоби

с Івахи

с Пластюки

с Шаповалівка

Сонячненська сільська рада

с Сонячне

с Іллічівка

Староіванівська сільська рада

с Стара Іванівка

с Будне

с Климентове

с Піски

с Поділ

с Сосонка

Хухрянська сільська рада

с Хухра

с Перемога

с Пилівка

Чернеччинська сільська рада

с Чернеччина

с Борзівщина

с Доброславівка

с Журавне

с Попелівщина

с Риботень

с Ясенове

Путивльський район
(місто Путивль)

Путивльська міська рада

м Путивль

Бобинська сільська рада

с Бобине

с Пищикове

с Плахівка

с Товченикове

Бояро-Лежачівська сільська рада

с Бояро-Лежачі

с Дорошівка

с Кружок

с Рівне

Бунякинська сільська рада

с Бунякине

с Бруски

с Бувалине

с Гірки

В'язенська сільська рада

с В'язенка

с В'ятка

с Вегерівка

с Котівка

с Окіп

с Роща

с Ховзівка

Веселівська сільська рада

с Веселе

с Шулешівка

Волокитинська сільська рада

с Волокитине

с Кочерги

с Кубареве

с Щербинівка

Зінівська сільська рада

с Зінове

с Білогалиця

с Курдюмове

с Латишівка

с Пересипки

с Пішкове

с Сонцеве

с Харівка

с Щекине

Князівська сільська рада

с Князівка

с Мінакове

с Нові Гончарі

с Сахарове

с Сиром'ятникове

с Старі Гончарі

с Ширяєве

Козаченська сільська рада

с Козаче

с Малушине

с Сімейкине

Линівська сільська рада

с Линове

Мазівська сільська рада

с Мазівка

с Воронівка

с-ще Новослобідське

с Оріхівка

с Почепці

с Соловйове

Манухівська сільська рада

с Манухівка

с Іванівка

Мачулищанська сільська рада

с Мачулища

с Вощинине

с Уцькове

Новослобідська сільська рада

с Нова Слобода

с-ще Партизанське

с Свобода

Октябрська сільська рада

с Октябрське

с Корольки

с Скуносове

Рев'якинська сільська рада

с Рев'якине

с Мишутине

Руднєвська сільська рада

с Руднєве

Сафонівська сільська рада

с Сафонівка

с Зозулине

с Кардаші

с Красне

с Пруди

с Селезнівка

с Спадщина

Стрільниківська сільська рада

с Стрільники

с Кагань

с Ротівка

Червоноозерська сільська рада

с Червоне Озеро

с Жари

с Козлівка

с Чаплищі

Чорнобривкинська сільська рада

с Чорнобривкине

с Голубкове

с Іллінське

с Плотникове

с Суворове

с Трудове

Юр'ївська сільська рада

с Юр'єве

с Волинцеве

с-ще Волинцівське

Яцинська сільська рада

с Яцине

с Іванівське

с Нова Шарпівка

с Стара Шарпівка

Роменський район
(Ромни)

Анастасівська сільська рада

с Анастасівка

с Закубанка

с Новопетрівка

с Попівщина

с Саханське

с Світівщина

с Якимовичі

Андріївська сільська рада

с Андріївка

с Холодник

Андріяшівська сільська рада

с Андріяшівка

с Гудими

с Луценкове

с Мельники

с Новицьке

Артюхівська сільська рада

с Артюхівка

с Лісківщина

с Шумське

Басівська сільська рада

с Басівка

с Бессарабка

с Велика Бутівка

с Великі Будки

с Вощилиха

с Гаї

с Залуцьке

с Заріччя

с Пшінчине

Біловодська сільська рада

с-ще Біловодське

с Біловод

с Веселий Степ

с Марківське

с Москалівка

с Попівка

Бобрицька сільська рада

с Бобрик

с Лукашове

с Новокалинівка

Василівська сільська рада

с Василівка

с Братське

с Чисте

Великобубнівська сільська рада

с Великі Бубни

с Заїзд

с Матлахове

с Посад

Волошнівська сільська рада

с Волошнівка

Галківська сільська рада

с Галка

с Плужникове

Глинська сільська рада

с Глинськ

с Заруднівка

с Сурмачівка

с Чеберяки

Гришинська сільська рада

с Гришине

с Королівщина

с Миколаївське

с Ненадіївка

с Салогубівка

с Чижикове

Дібрівська сільська рада

с-ще Діброва

с Володимирівка

с Дзеркалька

с Косарівщина

с Федотове

с Хрещатик

Довгополівська сільська рада

с Довгополівка

с Зеленівщина

с Кропивинці

с Левченки

с Москівщина

с Овлаші

Зарудянська сільська рада

с Заруддя

с Велике

с Мале

с Червоногвардійське

Коржівська сільська рада

с Коржі

с Піски

с Садове

с Ярмолинці

Малобубнівська сільська рада

с Малі Бубни

с Бацмани

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с Горове

с Житне

с Калинівка

с Погреби

Новогребельська сільська рада

с Нова Гребля

с Голінка

с Залатиха

Перекопівська сільська рада

с Перекопівка

с Бурбине

с Губське

Перехрестівська сільська рада

с Перехрестівка

с Бойкове

с Зюзюки

с Кашпури

с Кузьменкове

с Левондівка

с Малярівщина

с Олексіївка

с Савойське

Плавинищенська сільська рада

с Плавинище

с Борозенка

с Загребелля

с Кононенкове

с Сененкове

Погожокриницька сільська рада

с Погожа Криниця

с Галенкове

с Степурине

с Яковенкове

Пустовійтівська сільська рада

с Пустовійтівка

с Вовківці

с Герасимівка

с Зінове

с Правдюки

с Скрипалі

с Шилівське

Ріпчанська сільська рада

с Ріпки

с В'юнне

с Мокіївка

Рогинська сільська рада

с Рогинці

с Авраменкове

с Ведмеже

Смілівська сільська рада

с Сміле

с Червоне

Сулимівська сільська рада

с Сулими

с Коновали

Хмелівська сільська рада

с Хмелів

с Заклимок

Хоминцівська сільська рада

с Хоминці

с Дубина

с Локня

Ярошівська сільська рада

с Ярошівка

Середино-Будський район
(місто Середина-Буда)

Середино-Будська міська рада

м Середина-Буда

с Винторівка

с-ще Красний Прогрес

с-ще Рудак

с-ще Свердлове

с Сорокине

с Хлібороб

с Шалимівка

Зноб-Новгородська селищна рада

смт Зноб-Новгородське

с Кустине

с Люте

Великоберізківська сільська рада

с Велика Берізка

с Лукашенкове

с Перемога

с Троїцьке

с Ясна Поляна

Голубівська сільська рада

с Голубівка

с Заріччя

с Лісне

с Поліське

Жихівська сільська рада

с Жихове

с Гутко-Ожинка

с Красичка

с-ще Нова Спарта

с Рудня

Зноб-Трубчевська сільська рада

с Зноб-Трубчевська

с Карпеченкове

с Кудоярове

с Любахове

с Улиця

Кам'янська сільська рада

с Кам'янка

Кренидівська сільська рада

с Кренидівка

с Василівське

с Кім

с Мефедівка

с Українське

с Червоне

Кривоносівська сільська рада

с Кривоносівка

с Боровичі

с Таборище

с Хильчичі

Нововасилівська сільська рада

с Нововасилівка

Очкинська сільська рада

с Очкине

с Журавка

с Красноярське

Пигарівська сільська рада

с Пигарівка

с Луг

с Ріг

Рожковицька сільська рада

с Рожковичі

с Нововолодимирівка

с Порохонь

с Ситне

Ромашківська сільська рада

с Ромашкове

с Демченкове

с Лісова Поляна

Старогутська сільська рада

с Стара Гута

с Василівка

с Гаврилова Слобода

с Нова Гута

Стягайлівська сільська рада

с Стягайлівка

Уралівська сільська рада

с Уралове

с Чигин

Чернацька сільська рада

с Чернацьке

Сумський район
(Суми)

Низівська селищна рада

смт Низи

с Дзержинське

Степанівська селищна рада

смт Степанівка

с Глиняне

с Головашівка

с Линтварівка

Хотінська селищна рада

смт Хотінь

с Писарівка

Басівська сільська рада

с Басівка

с Локня

с Новеньке

Бездрицька сільська рада

с Бездрик

Битицька сільська рада

с Битиця

с Вакалівщина

с Зелений Гай

с Микільське

с Пушкарівка

Біловодська сільська рада

с Біловоди

с Веселівка

с Водолаги

с Журавка

Великовільмівська сільська рада

с Великий Яр

с Великі Вільми

с Павлючки

с Симонівка

Великочернеччинська сільська рада

с Велика Чернеччина

с Вільшанка

с Липняк

с Хомине

Верхньосироватська сільська рада

с Верхня Сироватка

с Залізняк

с-ще Захарівське

с Новоселиця

с Стінка

Кекинська сільська рада

с Кекине

с Капітанівка

Кияницька сільська рада

с-ще Кияниця

с-ще Варачине

с-ще Іволжанське

с Корчаківка

с Нова Січ

с-ще Пролетарське

с-ще Радянське

с Храпівщина

с Червонопрапорне

Кіндратівська сільська рада

с Кіндратівка

с Костянтинівка

с Ленінське

с Перше Травня

Косівщинська сільська рада

с Косівщина

с Закумське

с Кононенкове

с Малі Вільми

с Надточієве

с Солідарне

с Чернецьке

Кровненська сільська рада

с Кровне

с Руднівка

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с Спаське

Могрицька сільська рада

с Могриця

Нижньосироватська сільська рада

с Нижня Сироватка

Олексіївська сільська рада

с Олексіївка

с Андріївка

с Володимирівка

с Новомиколаївка

Підліснівська сільська рада

с Підліснівка

с Білоусівка

с Миловидівка

с Новомихайлівка

с Новосуханівка

с Олександрівка

с Степне

с Червоний Кут

Постольненська сільська рада

с Постольне

с Бурчак

с Лікарське

с Степаненкове

Садівська сільська рада

с-ще Сад

с Єлисеєнкове

с Любачеве

с Москалівщина

с Никонці

с Шапошникове

с Ясени

Северинівська сільська рада

с Северинівка

с Васюківщина

с Вербове

с Гриценкове

с Мар'ївка

с Над'ярне

с Перехрестівка

с-ще Рогізне

с Склярівка

с Соколине

с Софіївка

Стецьківська сільська рада

с Стецьківка

с Кардашівка

с Радьківка

с Рибці

с Шевченкове

Сульська сільська рада

с Сула

с Доценківка

с Зелена Роща

с Печище

Терешківська сільська рада

с Терешківка

с Буцикове

Токарівська сільська рада

с Токарі

с Зацарне

с Червона Діброва

Червоненська сільська рада

с Червоне

с Барвінкове

с Гірне

с Жовтневе

Шпилівська сільська рада

с Шпилівка

с Бровкове

с Визирівка

с Облоги

с Ополонське

с Харківщина

Юнаківська сільська рада

с Юнаківка

с Садки

Яструбинська сільська рада

с Яструбине

с Бондарівщина

с Графське

с Фрунзенка

Тростянецький район
(місто Тростянець)

Тростянецька міська рада

м Тростянець

Білківська сільська рада

с Білка

с Вишневе

с Грузьке

с Микитівка

с Новоселівка

с Олексине

с Хвощова

Боромлянська сільська рада

с Боромля

с Вовків

с Мозкове

с Новгородське

с Пархомівка

с Першотравневе

с Шевченків Гай

Буймерська сільська рада

с Буймер

с Зубівка

с-ще Радгоспне

с Скрягівка

Гребениківська сільська рада

с Гребениківка

с Братське

с Градське

с Набережне

Дернівська сільська рада

с Дернове

с Рябівка

Жигайлівська сільська рада

с Жигайлівка

Зарічненська сільська рада

с Зарічне

с Лучка

Кам'янська сільська рада

с Кам'янецьке

с Кам'янка

Криничненська сільська рада

с Криничне

с-ще Лісне

с Машкове

Люджанська сільська рада

с Люджа

Мартинівська сільська рада

с Мартинівка

с Артемо-Растівка

с Золотарівка

Мащанська сільська рада

с Мащанка

с Братське

Ницахська сільська рада

с Ницаха

с Новоукраїнка

Печинська сільська рада

с Печини

с Савелове

Семереньківська сільська рада

с Семереньки

с Поляне

Станівська сільська рада

с Станова

с Оводівка

с Тучне

Шосткинський район
(Шостка)

Воронізька селищна рада

смт Вороніж

с Курдюмівка

с Масиків

Богданівська сільська рада

с Богданівка

с Пирогівка

Вовнянська сільська рада

с Вовна

с Дібрівка

Гамаліївська сільська рада

с Гамаліївка

с Гукове

Глазівська сільська рада

с Глазове

Івотська сільська рада

с Івот

Каліївська сільська рада

с Каліївка

с Гудівщина

Клишківська сільська рада

с Клишки

с Великий Ліс

с Заболотне

с Московське

с Солотвине

с Холодівщина

Ковтунівська сільська рада

с Ковтунове

с Богданка

с Чорні Лози

Коротченківська сільська рада

с Коротченкове

с Остроушки

с Свірж

Маківська сільська рада

с Макове

Миронівська сільська рада

с Миронівка

с Крупець

с Шкирманівка

Ображіївська сільська рада

с Ображіївка

Собицька сільська рада

с Собич

с Лісне

Собичівська сільська рада

с Собичеве

Тиманівська сільська рада

с Тиманівка

с Бензики

Чапліївська сільська рада

с Чапліївка

с Лушники

Ямпільський район
(селище міського типу Ямпіль)

Дружбівська міська рада

м Дружба

с Довжик

Свеська селищна рада

смт Свеса

Ямпільська селищна рада

смт Ямпіль

с Діброва

с Івотка

с Імшана

с-ще Неплюєве

с Октябрщина

с-ще Привокзальне

с Прудище

с Ростов

Антонівська сільська рада

с Антонівка

с Комінтерн

Білицька сільська рада

с Білиця

с Базелівщина

с Косинське

с Олександрівське

с Чижикове

Воздвиженська сільська рада

с Воздвиженське

с Говорунове

с Грем'ячка

с Окіп

с Олине

с Рождественське

с Сороковий Клин

с Туранівка

Дорошівська сільська рада

с Дорошівка

с Василець

с Дорошенкове

с Палащенкове

с Романькове

Княжицька сільська рада

с Княжичі

с Веселий Гай

с Гирине

с Орлів Яр

с Степанівка

Марчихино-Будська сільська рада

с Марчихина Буда

с Дем'янівка

с Ломленка

с Родіонівка

с Руденка

Микитівська сільська рада

с Микитівка

с Зелена Діброва

с Зорине

Орлівська сільська рада

с Орлівка

с Ржане

с Шевченкове

Паліївська сільська рада

с Паліївка

Степненська сільська рада

с Степне

с Майське

с Феофілівка

Усоцька сільська рада

с Усок

Чуйківська сільська рада

с Чуйківка

с Бугор

с Микитське

с Об'єднане

Шатрищенська сільська рада

с Шатрище

с Деражня

с Папірня

с Скобичівське