Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру
Геопортал адміністративно-територіального устрою України

Науково-дослідний інститут геодезії і картографії

Вінницька область

Центр - м.Вінниця

Територія (тис. кв. км) - 26565

Населення (тис. осіб) - ▼ 1631450 ( 1.06.2012)

Дата утворення -

районів

-

85

міських рад

-

59

міст обласного значення

-

6

селищних рад

-

89

міст районного значення

-

37

сільських рад

-

1629

селищ міського типу

-

89

населених пунктів -1512

в тому числі: міських - 47, сільских - 1465

1. Відомості про райони

а) територія, число рад і населених пунктів

Найменування району

Територія в тис. кв. км

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Барський

1097921.0379677

1

0

0

1

1

93

Бершадський

1283730.21407032

1

0

0

1

0

44

Вінницький

958550.602299269

0

0

0

0

3

51

Гайсинський

1101832.93406689

1

0

0

1

0

62

Жмеринський

1136391.10257439

0

0

0

0

4

68

Іллінецький

916344.327753208

1

0

0

1

1

52

Калинівський

1088349.68734594

1

0

0

1

0

57

Козятинський

1121792.27683447

0

0

0

0

0

71

Крижопільський

880127.941859533

0

0

0

0

0

44

Липовецький

969347.586295795

0

0

0

1

1

57

Літинський

962884.101707728

0

0

0

0

1

61

Могилів-Подільський

940373.336777329

0

0

0

0

1

53

Мурованокуриловецький

884277.958348217

0

0

0

0

1

58

Немирівський

1290136.78701676

1

0

0

1

8

92

Оратівський

880481.222500203

0

0

0

0

0

54

Піщанський

600432.090744142

0

0

0

0

0

27

Погребищенський

1200840.54764497

1

0

0

1

0

62

Теплицький

815653.529306623

0

0

0

0

0

47

Тиврівський

885156.308790816

1

0

0

1

2

53

Томашпільський

780611.791683124

0

0

0

0

0

32

Тростянецький

858882.492554401

0

0

0

0

1

36

Тульчинський

1122693.54221694

1

0

0

1

2

48

Хмільницький

1262364.7683754

0

0

0

0

0

80

Чернівецький

595696.511477219

0

0

0

0

1

39

Чечельницький

761288.166927848

0

0

0

0

1

21

Шаргородський

1146395.42924911

1

0

0

1

0

60

Ямпільський

791971.489609139

1

0

0

1

0

38

2. Відомості про міста і селища міського типу

а) міста обласного значення

райони міст, число рад і населених пунктів

Найменування міста

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Вінниця

0

0

0

0

0

0

Жмеринка

0

0

0

0

0

0

Козятин

0

0

0

0

1

0

Ладижин

0

0

0

0

0

3

Могилів-Подільський

0

0

0

0

0

2

Хмільник

0

0

0

0

0

0

б) міста районного значення

Найменування міста

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Бар

районний центр

Барський район

Бершадь

районний центр

Бершадський район

Гайсин

районний центр

Гайсинський район

Гнівань

Тиврівський район

Іллінці

районний центр

Іллінецький район

Калинівка

районний центр

Калинівський район

Липовець

районний центр

Липовецький район

Немирів

районний центр

Немирівський район

Погребище

районний центр

Погребищенський район

Тульчин

районний центр

Тульчинський район

Шаргород

районний центр

Шаргородський район

Ямпіль

районний центр

Ямпільський район

в) селища міського типу

Найменування селища

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Браїлів

Жмеринський район

Брацлав

Немирівський район

Бродецьке

Жмеринський район

Вапнярка

Немирівський район

Вендичани

Могилів-Подільський район

Вороновиця

Вінницький район

Глухівці

Жмеринський район

Дашів

Іллінецький район

Десна

Вінницький район

Залізничне

Кирнасівка

Тульчинський район

Копайгород

Барський район

Крижопіль

районний центр

Жмеринський район

Літин

районний центр

Літинський район

Муровані Курилівці

районний центр

Мурованокуриловецький район

Оратів

районний центр

Немирівський район

Піщанка

районний центр

Немирівський район

Рудниця

Немирівський район

Ситківці

Немирівський район

Стрижавка

Вінницький район

Сутиски

Тиврівський район

Теплик

районний центр

Немирівський район

Тиврів

районний центр

Тиврівський район

Томашпіль

районний центр

Немирівський район

Тростянець

районний центр

Тростянецький район

Турбів

Липовецький район

Чернівці

районний центр

Чернівецький район

Чечельник

районний центр

Чечельницький район

Шпиків

Тульчинський район

3. Ради і населені пункти області

а) міські ради міст обласного значення

Найменування міста обласного значення

Найменування ради

Найменування населеного пункту

Вінниця

Вінницька міська рада

м Вінниця

Жмеринка

Жмеринська міська рада

м Жмеринка

Козятин

Козятинська міська рада

м Козятин

Ладижин

Ладижинська міська рада

м Ладижин

Могилів-Подільський

Могилів-Подільська міська рада

м Могилів-Подільський

Хмільник

Хмільницька міська рада

м Хмільник

б) райони

Барський район
(місто Бар)

Барська міська рада

м Бар

Копайгородська селищна рада

с-ще Копай

смт Копайгород

с Переліски

с Українське

с Шевченкове

с Шипинки

Антонівська сільська рада

с Антонівка

с Глинянка

с Широке

Балківська сільська рада

с Балки

с Адамівка

с Йосипівці

с Окладне

с Чемериси-Барські

Верхівськасільська рада

с Верхівка

с Примощаниця

Войнашівська сільська рада

с Войнашівка

с-ще Бар

с Заможне

с Затоки

с Каноницьке

с Мирне

с Міжлісся

с Пляцина

Володієвецька сільська рада

с Володіївці

с Зелене

с Мар'янівка

Гаївська сільська рада

с Гайове

с-ще Івановецьке

с Колосівка

с-ще Котова

с Шпирки

Гармаківська сільська рада

с Гармаки

с-ще Діброва

Гулівська сільська рада

с Гулі

с Слобода-Гулівська

Журавлівська сільська рада

с Журавлівка

с Буцні

с Лядова

с Пилипи

с Сеферівка

Івановецька сільська рада

с Іванівці

с Шевченка

Каришківська сільська рада

с Каришків

с Червоне

Комаровецька сільська рада

с Комарівці

Кузьминецька сільська рада

с Кузьминці

с Голубівка

с Мартинівка

Лісівська сільська рада

с Лісове

с Польове

Луко-Барська сільська рада

с Лука-Барська

с Васютинці

с Горяни

с Зоряне

с Квітка

Мальчовецька сільська рада

с Мальчівці

с Каноницьке

с Степанки

с Улянівка

Маньковецька сільська рада

с Маньківці

Матейківська сільська рада

с Матейків

с Мурашка

с Павлівка

с Трудолюбівка

Мигалівецька сільська рада

с Мигалівці

с Козарівка

Митківська сільська рада

с Митки

с Киянівка

Підлісноялтушківська сільська рада

с Підлісний Ялтушків

Поповецька сільська рада

с Попівці

с Верешки

с Кошаринці

Стодулецька сільська рада

с Мельники

Супівська сільська рада

с Супівка

с Барок

с Губачівка

Терешківська сільська рада

с Терешки

с Гавришівка

с Семенки

Ходацька сільська рада

с Ходаки

с Бригидівка

с-ще Лугове

с-ще Слобода

с Слобода-Ходацька

с Черешневе

Чемериська сільська рада

с Чемериське

с Борщі

с Регентівка

с Стасюки

с Шершні

Ялтушківська сільська рада

с Ялтушків

с Біличин

с Слобода-Ялтушківська

Бершадський район
(місто Бершадь)

Баланівська сільська рада

с Баланівка

Бирлівська сільська рада

с Бирлівка

м Бершадь

Великокиріївська сільська рада

с Велика Киріївка

Війтівська сільська рада

с Війтівка

Голдашівська сільська рада

с Голдашівка

Джулинська сільська рада

с Джулинка

с Берізки-Бершадські

Дяківська сільська рада

с Дяківка

Кидрасівська сільська рада

с Кидрасівка

Кошаринецька сільська рада

с Кошаринці

Красносільська сільська рада

с Красносілка

Лісниченська сільська рада

с Лісниче

с Вовчок

М'якохідська сільська рада

с М'якохід

Маньківська сільська рада

с Маньківка

с Крушинівка

с Шумилів

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Романівка

Осіївська сільська рада

с Осіївка

с Мала Киріївка

с-ще Партизанське

П'ятківська сільська рада

с П'ятківка

с Глинське

Поташнянська сільська рада

с Поташня

Серебрійська сільська рада

с Серебрія

с Березівка

Серединська сільська рада

с Серединка

Ставківська сільська рада

с Ставки

Сумівська сільська рада

с Сумівка

Тернівська сільська рада

с Тернівка

Тирлівська сільська рада

с Тирлівка

с-ще Кавкули

Устянська сільська рада

с Устя

с Лугова

с-ще Устя

Флоринська сільська рада

с Флорине

Чернятська сільська рада

с Чернятка

с Хмарівка

Шляхівська сільська рада

с Шляхова

с Завітне

с Теофілівка

Яланецька сільська рада

с Яланець

с-ще Яланець

Вінницький район
(Вінниця)

Вороновицька селищна рада

смт Вороновиця

Стрижавська селищна рада

смт Стрижавка

смт Десна

с-ще Славне

Агрономічна сільська рада

с Агрономічне

Бохоницька сільська рада

с Бохоники

Великокрушлинецька сільська рада

с Великі Крушлинці

Вінницько-Хутірська сільська рада

с Вінницькі Хутори

Гавришівська сільська рада

с Гавришівка

Гуменська сільська рада

с Гуменне

с Михайлівка

Дорожненська сільська рада

с Дорожне

Жабелівська сільська рада

с Жабелівка

Іванівська сільська рада

с Іванівка

с Цвіжин

Ільківська сільська рада

с Ільківка

с Горбанівка

с Рівець

Комарівська сільська рада

с Комарів

Ксаверівська сільська рада

с Ксаверівка

с Лисогора

Лаврівська сільська рада

с Лаврівка

с Медвідка

Луко-Мелешківська сільська рада

с Лука-Мелешківська

с Прибузьке

с Тютьки

Майданська сільська рада

с Майдан

с Слобода-Дашковецька

Малокрушлинецька сільська рада

с Малі Крушлинці

Медвежо-Вушківська сільська рада

с Медвеже Вушко

Мізяківсько-Хутірська сільська рада

с Мізяківські Хутори

с Переорки

с Тютюнники

Некрасовська сільська рада

с Некрасове

Оленівська сільська рада

с Оленівка

с Олександрівка

Парпуровецька сільська рада

с Парпурівці

с Майдан-Чапельський

с Хижинці

Писарівська сільська рада

с Писарівка

с Щітки

Побережненська сільська рада

с Побережне

с Кордишівка

Пултівецька сільська рада

с Пултівці

с Красне

с Лисянка

Сокиринецька сільська рада

с Сокиринці

Сосонська сільська рада

с Сосонка

Стадницька сільська рада

с Стадниця

Степанівська сільська рада

с Степанівка

Широкогребельська сільська рада

с Широка Гребля

Якушинецька сільська рада

с Якушинці

с-ще Березина

с Зарванці

Гайсинський район
(місто Гайсин)

Гайсинська міська рада

м Гайсин

Бондурівська сільська рада

с Бондурі

с Гунча

с Шура-Бондурівська

Бубнівська сільська рада

с Бубнівка

с Дмитренки

с Крутогорб

с Новоселівка

Гранівська сільська рада

с Гранів

Грузька сільська рада

с Грузьке

Губницька сільська рада

с Губник

с-ще Губник

Гунчанська сільська рада

с Адамівка

Жерденівська сільська рада

с Жерденівка

с Розівка

с Тимар

Зятковецька сільська рада

с Зятківці

с Бур'яни

с-ще Зятківці

с-ще Лісна Поляна

Карбівська сільська рада

с Карбівка

с Заріччя

с Кисляк

с-ще Млинки

Кіблицька сільська рада

с Кіблич

с Огіївка

Краснопільська сільська рада

с Краснопілка

Кузьминецька сільська рада

с Кузьминці

с Павлівка

с Сокільці

с Щурівці

Кунківська сільська рада

с Кунка

Кунянська сільська рада

с Куна

с Кочурів

с Мар'янівка

Кущинецька сільська рада

с Кущинці

с Бережне

с Борсуки

с Гнатівка

с Мелешків

Ладижинсько-Хутірська сільська рада

с Ладижинські Хутори

Митківська сільська рада

с Митків

с Степове

с Тишківка

с Тишківська Слобода

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

Мітлинецька сільська рада

с Мітлинці

с-ще Карбівське

с Шура-Мітлинецька

Нараївська сільська рада

с Нараївка

Носовецька сільська рада

с Носівці

с Косанове

с-ще Трубочка

Семиріцька сільська рада

с Семирічка

с Рахни

с-ще Хороша

Степашківська сільська рада

с Степашки

Харпацька сільська рада

с Харпачка

Чечелівська сільська рада

с Чечелівка

с Рахнівка

с Тарасівка

Ярмолинецька сільська рада

с Ярмолинці

с Басаличівка

Жмеринський район
(Жмеринка)

Браїлівська селищна рада

с-ще Браїлів

смт Браїлів

с-ще Володимирівка

с Сьомаки

Бродецька селищна рада

смт Бродецьке

Глуховецька селищна рада

смт Глухівці

Крижопільська селищна рада

смт Крижопіль

Біликовецька сільська рада

с Біликівці

с Лопатинці

с Майдан-Головчинський

с Мартинівка

Демидівська сільська рада

с Демидівка

с Могилівка

Дубівська сільська рада

с Дубова

Жуковецька сільська рада

с Жуківці

с Петрівка

с Сідава

с Щучинці

с Ярошенка

Кам'яногірська сільська рада

с Кам'яногірка

с Олексіївка

Кармалюківська сільська рада

с Кармалюкове

с Петрані

Кацмазівська сільська рада

с Кацмазів

с-ще Настасіївка

Коростівецька сільська рада

с Коростівці

с-ще Чапаєвка

Куриловецька сільська рада

с Курилівці

с Новоселиця

Леляцька сільська рада

с Леляки

с Мала Жмеринка

с Подільське

с Тартак

Лисогірська сільська рада

с Лисогірка

Луко-Мовчанська сільська рада

с Лука-Мовчанська

с Гута-Мовчанська

Людавська сільська рада

с Людавка

Маньковецька сільська рада

с-ще Мельники

Мовчанська сільська рада

с Мовчани

Носковецька сільська рада

с Носківці

с Демків

с Слобода-Носковецька

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Кудіївці

с Повал

с-ще Шевченкове

Потоківська сільська рада

с Потоки

с Рижавка

Почапинецька сільська рада

с Почапинці

с-ще Василівка

с Зоринці

с Слобода

Рівська сільська рада

с Рів

с Межирів

Северинівська сільська рада

с Северинівка

с Голубівка

с-ще Матейкове

с-ще Хатки

Сербинівська сільська рада

с Сербинівці

Слободо-Межирівська сільська рада

с Слобода-Межирівська

Станіславчицька сільська рада

с Станіславчик

с-ще Травневе

Стодулецька сільська рада

с Стодульці

с Рожепи

Тарасівська сільська рада

с Тарасівка

с Будьки

с Вознівці

Телелинецька сільська рада

с Телелинці

с Ленінка

Чернятинська сільська рада

с Чернятин

с Слобода-Чернятинська

с Токарівка

Іллінецький район
(місто Іллінці)

Іллінецька міська рада

м Іллінці

с Борисівка

с Неменка

Дашівська селищна рада

смт Дашів

Бабинська сільська рада

с Бабин

с Даньківка

с Дашів

с-ще Червоне

Білківська сільська рада

с Білки

с Привільне

Василівська сільська рада

с Василівка

с Кабатня

Городоцька сільська рада

с Городок

с Чортория

Жаданівська сільська рада

с Жадани

с Сорока

Жорницька сільська рада

с Жорнище

с В'язовиця

с Шевченкове

Іллінецька сільська рада

с Іллінецьке

с Романово-Хутір

с Хмельове

Кальницька сільська рада

с Кальник

с Шабельня

Кантелинська сільська рада

с Кантелина

Китайгородська сільська рада

с Китайгород

с Кам'яногірка

Копіївська сільська рада

с Копіївка

с Іванівка

с Олексіївка

Красненьківська сільська рада

с Красненьке

с Лиса Гора

Криштопівська сільська рада

с Криштопівка

с-ще Вербівка

с-ще Криштопівське

Купчинецька сільська рада

с Купчинці

с Волошкове

с Яструбинці

Леухівська сільська рада

с Леухи

Павлівська сільська рада

с Павлівка

с Слобідка

Паріївська сільська рада

с Паріївка

с Райки

Розсоховатська сільська рада

с Розсоховата

с-ще Первомайське

с Петро-Марківка

Слободищенська сільська рада

с Слободище

Тягунська сільська рада

с Тягун

с Володимирівка

Хрінівська сільська рада

с Хрінівка

с Пархомівка

Якубівська сільська рада

с Якубівка

с Лугова

с Уланівка

Калинівський район
(місто Калинівка)

Калинівська міська рада

м Калинівка

с Прилуцьке

с Рівнинне

Байківська сільська рада

с Байківка

с Грушківці

Глинська сільська рада

с Глинськ

с Панасівка

Голубівська сільська рада

с Голубівка

с Гарасимівка

с-ще Голендри

Гущинецька сільська рада

с Гущинці

с Кам'яногірка

Дружелюбівська сільська рада

с Дружелюбівка

Дружненська сільська рада

с Дружне

Жигалівська сільська рада

с Жигалівка

Заливанщинська сільська рада

с Заливанщина

с Весела

с-ще Первомайське

с Червоний Степ

Іванівська сільська рада

с Іванів

с Слобідка

Кіровська сільська рада

с Кіровка

с Польова Лисіївка

с Червона Трибунівка

Комунарівська сільська рада

с Комунарівка

Корделівська сільська рада

с Корделівка

с Загребельня

Котюжинецька сільська рада

с Котюжинці

с-ще Гулівці

с Тарасівка

Лемешівська сільська рада

с Лемешівка

с Адамівка

с Малі Кутища

с Райки

Лісоволисіївська сільська рада

с Лісова Лисіївка

Люлинецька сільська рада

с Люлинці

с Великі Кутища

Мізяківська сільська рада

с Мізяків

с Мізяківська Слобідка

с Павленки

Нападівська сільська рада

с Нападівка

с Мончинці

Новогребельська сільська рада

с Нова Гребля

Павлівська сільська рада

с Павлівка

с-ще Калинівка Друга

Пиківська сільська рада

с Пиків

с Шепіївка

Писарівська сільська рада

с Писарівка

Радівська сільська рада

с Радівка

с Софіївка

Сальницька сільська рада

с Сальник

Уладівська сільська рада

с Уладівське

с Антонопіль

с Жовтневе

с-ще Яблуневе

Хомутинецька сільська рада

с Хомутинці

Черепашинецька сільська рада

с Черепашинці

Чернятинська сільська рада

с Чернятин

Козятинський район
(Козятин)

Бродецька селищна рада

с-ще Дубина

с Медведівка

Глуховецька селищна рада

с-ще Глухівці

Безіменська сільська рада

с Безіменне

с Молодіжне

с Молотківці

с Хліборобне

с Чернички

Білопільська сільська рада

с Білопілля

с Селище

Вернигородоцька сільська рада

с Вернигородок

с Велике

с Верболози

Вівсяницька сільська рада

с Вівсяники

с Коритувата

с Мухувата

Вовчинецька сільська рада

с Вовчинець

с-ще Катеринівка

Воскодавинецька сільська рада

с Воскодавинці

с Вікторівка

Дубовомахаринецька сільська рада

с Дубові Махаринці

с Блажіївка

Жежелівська сільська рада

с Жежелів

Журбинецька сільська рада

с Журбинці

Збаразька сільська рада

с Збараж

Зозулинецька сільська рада

с Зозулинці

с Сошанське

Йосипівська сільська рада

с Йосипівка

с Малишівка

Кашперівська сільська рада

с Кашперівка

Козятинська сільська рада

с Козятин

с Іванківці

Комсомольська сільська рада

с Комсомольське

с Марківці

с Мшанець

с-ще Садове

Кордишівська сільська рада

с Кордишівка

с Королівка

с Прушинка

Куманівська сільська рада

с Куманівка

с Туча

Махаринецька сільська рада

с Махаринці

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с Великий Степ

с Лопатин

Михайлинська сільська рада

с Михайлин

с Широка Гребля

Непедівська сільська рада

с Непедівка

с Гурівці

Переможнянська сільська рада

с Перемога

с Немиринці

Пиковецька сільська рада

с Пиковець

с Пустоха

Пляхівська сільська рада

с Пляхова

Поличинецька сільська рада

с Поличинці

с Мала Клітинка

Пузирківська сільська рада

с Пузирки

с Держанівка

с Панасівка

Самгородоцька сільська рада

с Самгородок

с Красне

с Лозівка

Сестринівська сільська рада

с Сестринівка

Сокілецька сільська рада

с Сокілець

с Сигнал

с Титусівка

Тернівська сільська рада

с Тернівка

Флоріанівська сільська рада

с Флоріанівка

с Рубанка

Юрівська сільська рада

с Юрівка

с Листопадівка

Крижопільський район
(селище міського типу Крижопіль)

Крижопільська селищна рада

с Тернівка

Андріяшівська сільська рада

с Андріяшівка

с Висока Гребля

с-ще Горби

с Кринички

Вербська сільська рада

с Вербка

с-ще Вербецьке

с Долинка

с Шуми

Вільшанська сільська рада

с Вільшанка

с Доярня

с-ще Рудник

с-ще Файгород

Гарячківська сільська рада

с Гарячківка

с-ще Кавків Яр

с Одаї

Голубецька сільська рада

с Голубече

с Красне

с Радянське

с Сонячне

Городківська сільська рада

с Городківка

Дахталійська сільська рада

с Дахталія

с Мар'янівка

с-ще Мар'янівське

Джугастрянська сільська рада

с Джугастра

с Леонівка

с Петрунівка

с-ще Суха Долина

Жабокрицька сільська рада

с Жабокрич

Заболотненська сільська рада

с Заболотне

Кісницька сільська рада

с Кісниця

Красносільська сільська рада

с Красносілка

с-ще Вигода

с Залісся

с Зеленянка

Крикливецька сільська рада

с Крикливець

с Іллівка

Куницька сільська рада

с Куниче

Павлівська сільська рада

с Павлівка

Савчинська сільська рада

с Савчине

с Теклівка

Соколівська сільська рада

с Соколівка

с Левків

Шарапанівська сільська рада

с Шарапанівка

Липовецький район
(місто Липовець)

Липовецька селищна рада

м Липовець

Турбівська селищна рада

смт Турбів

Білянська сільська рада

с Біла

с Нове

с-ще Червона Зірка

с Шендерівка

Богданівська сільська рада

с Богданівка

Брицька сільська рада

с Брицьке

с Конюшівка

Вахнівська сільська рада

с Вахнівка

с Журава

Вербівська сільська рада

с Вербівка

с-ще Ксаверівка

Війтовецька сільська рада

с Війтівці

с-ще Пилипенкове

Зозівківська сільська рада

с Зозівка

Зозівська сільська рада

с Зозів

с Олександрівка

Іваньківська сільська рада

с Іваньки

с Пісочин

Козинецька сільська рада

с Козинці

с Кобильня

с Коханівка

с Свердлівка

Костянтинівська сільська рада

с Костянтинівка

с Петрівка

с Чупринівка

Лозуватська сільська рада

с Лозувата

Лукашівська сільська рада

с Лукашівка

с Берестівка

с Нарцизівка

с-ще Ясенецьке

с Ясенки

Нападівська сільська рада

с Нападівка

с Вікентіївка

Новоприлуцька сільська рада

с Нова Прилука

Попівська сільська рада

с Попівка

с Вернянка

Приборівська сільська рада

с Приборівка

с Косаківка

Росошанська сільська рада

с Росоша

с-ще Липовець

Сиваковецька сільська рада

с Сиваківці

с Соболівка

Скитківська сільська рада

с Скитка

с Теклинівка

с-ще Тельмана

с Хороша

Славнянська сільська рада

с Славна

с Ганнівка

с Улянівка

Староприлуцька сільська рада

с Стара Прилука

Струтинська сільська рада

с Струтинка

Трощанська сільська рада

с Троща

с Гордіївка

Щасливська сільська рада

с Щаслива

с Білозерівка

с Королівка

с-ще Підлісне

Літинський район
(селище міського типу Літин)

Літинська селищна рада

смт Літин

Багриновецька сільська рада

с Багринівці

с Гончарівка

Бірківська сільська рада

с Бірків

с Залужне

с Кільянівка

Бруслинівська сільська рада

с Бруслинів

с Вербівка

с Новоселиця

Горбовецька сільська рада

с Горбівці

с Антонівка

с Вінниківці

с Соколівка

Громадська сільська рада

с Громадське

с Кусиківці

Дашковецька сільська рада

с Дашківці

с Іскриня

с Лукашівка

Дяковецька сільська рада

с Дяківці

с Гавришівка

Журавненська сільська рада

с Журавне

с Олександрівка

Івчанська сільська рада

с Івча

с Трибухи

Кожухівська сільська рада

с Кожухів

с-ще Красносілка

с Лісне

Кулизька сільська рада

с Кулига

с Українка

Літинська сільська рада

с Літинка

с Яблунівка

Малинівська сільська рада

с Малинівка

с Балин

с Вишенька

с Петрик

Микулинецька сільська рада

с Микулинці

с Ріжок

Осолинська сільська рада

с Осолинка

с Кам'янка

с Миколаївка

Пеньківська сільська рада

с Пеньківка

с Бруслинівка

с Підлісне

с Супрунів

Селищенська сільська рада

с Селище

с Садове

Соснівська сільська рада

с Сосни

с Білозірка

с Городище

с Радянське

Тесівська сільська рада

с Теси

с Іванівці

с Лука

с Осічок

Уладівська сільська рада

с Уладівка

с Іванопіль

с Майдан-Бобрик

с-ще Матяшівка

с Пиківська Слобідка

Шевченківська сільська рада

с Шевченка

с Лисогірка

с Медведівка

Могилів-Подільський район
(Могилів-Подільський)

Вендичанська селищна рада

смт Вендичани

с Борщівці

с Підлісне

с Тарасівка

Бандишівська сільська рада

с Бандишівка

Бернашівська сільська рада

с Бернашівка

Бронницька сільська рада

с Бронниця

с Григорівка

с-ще Криштофівка

с-ще Нова Григорівка

с Оленівка

Грушанська сільська рада

с Грушка

с Вільне

с Садки

с Слобода-Шлишковецька

Жеребилівська сільська рада

с Жеребилівка

с Іракліївка

Карпівська сільська рада

с Карпівка

Козлівська сільська рада

с Козлів

с Липчани

с Нагоряни

Конівська сільська рада

с Конева

с Садова

Кремінська сільська рада

с Кремінне

Кричанівська сільська рада

с Кричанівка

Кукавська сільська рада

с Кукавка

с Ломазів

с Нижчий Ольчедаїв

Мервинецька сільська рада

с Мервинці

с Новомикільськ

Немійська сільська рада

с Немія

Озаринецька сільська рада

с Озаринці

Пилипівська сільська рада

с Пилипи

с Петрівка

с Шлишківці

Серебринецька сільська рада

с Серебринці

с Грабарівка

Серебрійська сільська рада

с Серебрія

Сказинецька сільська рада

с Сказинці

с Воєводчинці

с-ще Коштуля

Слідянська сільська рада

с Сліди

Слободо-Яришівська сільська рада

с Слобода-Яришівська

с Яструбна

Суботівська сільська рада

с Суботівка

с Садківці

Сугаківська сільська рада

с Сугаки

Тропівська сільська рада

с Тропове

Хоньковецька сільська рада

с Хоньківці

Юрковецька сільська рада

с Юрківці

Яришівська сільська рада

с Яришів

с Лядова

Ярузька сільська рада

с Яруга

с Івонівка

Мурованокуриловецький район
(селище міського типу Муровані Курилівці)

Мурованокуриловецька селищна рада

смт Муровані Курилівці

Бахтинська сільська рада

с Бахтинок

с Бахтин

с Воронівці

с Новосілка

Вербовецька сільська рада

с Вербовець

с Виноградне

Вищеольчедаївська сільська рада

с Вищеольчедаїв

Галайковецька сільська рада

с Галайківці

с Володимирівка

Дерешівська сільська рада

с Дерешова

с Балківка

Долинянська сільська рада

с Долиняни

с Кривохижинці

Жванська сільська рада

с Жван

Конищівська сільська рада

с Конищів

с Знаменівка

с Ягідне

Котюжанівська сільська рада

с Котюжани

с Блакитне

с Вільшанка

Курашовецька сільська рада

с Курашівці

с-ще Дігтярка

с Посухів

Лучинецька сільська рада

с Лучинець

Лучинчицька сільська рада

с Лучинчик

с Глибока Долина

Михайловецька сільська рада

с Михайлівці

с Красне

с-ще Яр

Морозівська сільська рада

с Морозівка

Наддністрянська сільська рада

с Наддністрянське

Немерченська сільська рада

с Немерче

с Вінож

с-ще Кукавка

с Ленінська Слобода

с-ще Немерче

с Струсове

Обухівська сільська рада

с Обухів

с-ще Котюжани

с-ще Малий Обухів

с Петрівка

с Привітне

Петриманська сільська рада

с Петримани

с Житники

с-ще Золотогірка

с-ще Свидова

Плосківська сільська рада

с Плоске

Попелюхівська сільська рада

с Попелюхи

с Біляни

Рівненська сільська рада

с Рівне

с Нишівці

Роздолівська сільська рада

с Роздолівка

с Дружба

с Перекоринці

Снітківська сільська рада

с Снітків

с Рясне

Степанківська сільська рада

с Степанки

с Горай

Немирівський район
(місто Немирів)

Немирівська міська рада

м Немирів

Брацлавська селищна рада

смт Брацлав

Вапнярська селищна рада

смт Вапнярка

Оратівська селищна рада

смт Оратів

Піщанська селищна рада

смт Піщанка

Рудницька селищна рада

смт Рудниця

Ситковецька селищна рада

смт Ситківці

Теплицька селищна рада

смт Теплик

Томашпільська селищна рада

смт Томашпіль

Байраківська сільська рада

с Байраківка

с Глинянець

с Дубмаслівка

Боблівська сільська рада

с Боблів

Бондурівська сільська рада

с Бондурівка

с Мар'янівка

Бугаківська сільська рада

с Бугаків

Великобушинська сільська рада

с Велика Бушинка

Вишковецька сільська рада

с Вишківці

с Вигнанка

Вищекропивнянська сільська рада

с Вища Кропивна

с Гута

Вовчоцька сільська рада

с Вовчок

с Гранітне

с Довжок

Воловодівська сільська рада

с Воловодівка

с-ще Шевченка

Воробіївська сільська рада

с Воробіївка

с Нова Миколаївка

Головеньківська сільська рада

с Головеньки

Грабовецька сільська рада

с Грабовець

с Сорокодуби

Гриненківська сільська рада

с Гриненки

Джуринецька сільська рада

с Джуринці

Зарудинецька сільська рада

с Зарудинці

с Березівка

с Вовчок

с Зеленянка

с Йосипенки

с-ще Кароліна

с Озеро

Зяньковецька сільська рада

с Зяньківці

с Анциполівка

Кіровська сільська рада

с Кірове

с Коровайна

с Монастирок

с Сажки

с Селевинці

Ковалівська сільська рада

с Ковалівка

с Межигірка

с Потоки

Коржівська сільська рада

с Коржівка

с Городниця

Криковецька сільська рада

с Криківці

с Будки

с Данилки

с Сорокотяжинці

Кудлаївська сільська рада

с Кудлаї

с Дубовець

с Чаульське

Марксівська сільська рада

с Марксове

с Яструбиха

Медвежанська сільська рада

с Медвежа

с Гостинне

Мельниківська сільська рада

с Мельниківці

с Червоне

Муховецька сільська рада

с Мухівці

с Забужжя

с Мала Бушинка

с Шолудьки

Никифоровецька сільська рада

с Никифорівці

с Лука

Новообиходівська сільська рада

с Нові Обіходи

с-ще Коржів

с Мар'янівка

с Самчинці

Новоселівська сільська рада

с Новоселівка

с Глинське

Обідненська сільська рада

с Обідне

Ометинецька сільська рада

с Ометинці

Райгородська сільська рада

с Райгород

с Нижча Кропивна

с Слобідка

Рубанська сільська рада

с Рубань

Семенська сільська рада

с Семенки

с Салинці

Скрицька сільська рада

с Скрицьке

с Шура

Сокілецька сільська рада

с Сокілець

с Гвоздів

с Олексіївка

Сподахівська сільська рада

с Сподахи

Стрільчинецька сільська рада

с Стрільчинці

Чуківська сільська рада

с Чуків

с Остапківці

с Перепеличчя

Юрковецька сільська рада

с Юрківці

с Рубіжне

Язвинківська сільська рада

с Язвинки

с Гунька

с Козаківка

с Супрунівка

Оратівський район
(селище міського типу Оратів)

Оратівська селищна рада

с Прибережне

Балабанівська сільська рада

с Балабанівка

с Лінеччина

с Ступки

Великоростівська сільська рада

с Велика Ростівка

Животівська сільська рада

с Животівка

Зарудянська сільська рада

с Заруддя

с Гоноратка

Кожанська сільська рада

с Кожанка

с Бартошівка

Кошланівська сільська рада

с Кошлани

с Дібровинці

Лопатинська сільська рада

с Лопатинка

с-ще Лишава

с Тарасівка

Медівська сільська рада

с Медівка

Новоживотівська сільська рада

с Новоживотів

Оратівська сільська рада

с Оратів

Осичнянська сільська рада

с Осична

Очитківська сільська рада

с Очитків

с Люлинці

Підвисоцька сільська рада

с Підвисоке

с Тарасівка

Рожичнянська сільська рада

с Рожична

с Оратівка

Сабарівська сільська рада

с Сабарівка

с Дівочина

Скальська сільська рада

с Скала

Скоморошківська сільська рада

с Скоморошки

с Вербівка

с Кам'яногірка

Сологубівська сільська рада

с Сологубівка

Стрижаківська сільська рада

с Стрижаків

с Синарна

Угарівська сільська рада

с Угарове

с Березівка

с Каленівка

Фронтівська сільська рада

с Фронтівка

с Богданівка

Чагівська сільська рада

с Чагів

с Мала Ростівка

с Мервин

с-ще Чагівське

Чернявська сільська рада

с Чернявка

с Ганнівка

Човновицька сільська рада

с Човновиця

с Закриниччя

с-ще Озерне

с-ще Степове

Юшківецька сільська рада

с Юшківці

Яблуновицька сільська рада

с Яблуновиця

с Скибин

Якимівська сільська рада

с Якимівка

с Бугаївка

Піщанський район
(селище міського типу Піщанка)

Піщанська селищна рада

с-ще Трудове

Болганська сільська рада

с Болган

Гонорівська сільська рада

с Гонорівка

с Брохвичі

с-ще Козацьке

Городищенська сільська рада

с Городище

Грабарівська сільська рада

с Грабарівка

с Верхня Слобідка

Дмитрашківська сільська рада

с Дмитрашківка

с-ще Миколаївка

Кукулівська сільська рада

с Кукули

Миролюбівська сільська рада

с Миролюбівка

Рудницька сільська рада

с Рудницьке

Ставківська сільська рада

с Ставки

Студенянська сільська рада

с Студена

с Затишне

с-ще П'ятихатка

с-ще Палійове

с-ще Чабанове

с-ще Червона Поляна

Трибусівська сільська рада

с Трибусівка

с Калинівка

Чорноминська сільська рада

с Чорномин

с Козлівка

с-ще Попелюхи

с Рибки

Яворівська сільська рада

с Яворівка

Погребищенський район
(місто Погребище)

Погребищенська міська рада

м Погребище

Адамівська сільська рада

с Адамівка

Андрушівська сільська рада

с Андрушівка

с Паріївка

Бабинецька сільська рада

с Бабинці

с Бистрик

Білашківська сільська рада

с Білашки

с Вишнівка

с Смаржинці

Борщагівська сільська рада

с Борщагівка

с Скибинці

Гопчицька сільська рада

с Гопчиця

Дзюньківська сільська рада

с Дзюньків

с Обозівка

Довгалівська сільська рада

с Довгалівка

Збаржівська сільська рада

с Збаржівка

с Травневе

Левківська сільська рада

с Левківка

с Ординці

Мончинська сільська рада

с Мончин

с-ще Григорівка

с Сопин

Морозівська сільська рада

с Морозівка

с Богатир

с Бухни

Новофастівська сільська рада

с Новофастів

с Бурківці

с-ще Соколівка

Очеретнянська сільська рада

с Очеретня

с Довжок

с-ще Погребище Друге

Павлівська сільська рада

с Павлівка

с Круподеринці

Педосівська сільська рада

с Педоси

с Малинки

с-ще Погребище Перше

Плисківська сільська рада

с Плисків

с-ще Філютка

Розкопанська сільська рада

с Розкопане

с Барвінкове

Саражинецька сільська рада

с Саражинці

с Жовтневе

с Кур'янці

с Юнашки

Сніжнянська сільська рада

с Сніжна

с Задорожнє

с Озерна

Спичинецька сільська рада

с Спичинці

с Васильківці

Станилівська сільська рада

с Станилівка

с Талалаї

Старостинецька сільська рада

с Старостинці

с Іваньки

с Ліщинці

Чапаєвська сільська рада

с Чапаєвка

с Булаї

Черемошненська сільська рада

с Черемошне

с Веселівка

с Кулешів

с Степанки

Ширмівська сільська рада

с Ширмівка

с Свитинці

с Соснівка

Теплицький район
(селище міського типу Теплик)

Бджільнянська сільська рада

с Бджільна

с Червона Долина

Брідоцька сільська рада

с Брідок

Великомочульська сільська рада

с Велика Мочулка

с Панчишине

с Шевченка

Веселівська сільська рада

с Веселівка

Завадівська сільська рада

с Завадівка

Залузька сільська рада

с Залужжя

Кивачівська сільська рада

с Кивачівка

с-ще Дубина

с Цвіліхівка

Комарівська сільська рада

с Комарівка

с Іванів

с-ще Розкошівка

с Шевченківка

Костюківська сільська рада

с Костюківка

Маломочульська сільська рада

с Мала Мочулка

с Мишарівка

Метанівська сільська рада

с Метанівка

Орлівська сільська рада

с Орлівка

Петрашівська сільська рада

с Петрашівка

Побірська сільська рада

с Побірка

Погорільська сільська рада

с Погоріла

с Кизими

Пологівська сільська рада

с Пологи

с Лозовата

Росошанська сільська рада

с Росоша

с Кам'янки

с Кожухівка

Сашанська сільська рада

с Саша

Соболівська сільська рада

с Соболівка

с Антонівка

с-ще Дукля

Сокирянська сільська рада

с Сокиряни

с-ще Ленінка

Степанівська сільська рада

с Степанівка

с Важне

с Карабелівка

с-ще Кублич

с Марківка

Стражгородська сільська рада

с Стражгород

с Розкошівка

Тополівська сільська рада

с Тополівка

Удицька сільська рада

с Удич

с Червоний Кут

Шиманівська сільська рада

с Шиманівка

Тиврівський район
(селище міського типу Тиврів)

Гніванська міська рада

м Гнівань

с Грижинці

Сутисківська селищна рада

смт Сутиски

Тиврівська селищна рада

смт Тиврів

Бушинська сільська рада

с Бушинка

с-ще Гута-Бушинська

Василівська сільська рада

с Василівка

с Зарванка

с Курники

Великовулизька сільська рада

с Велика Вулига

Ворошилівська сільська рада

с Ворошилівка

с Борсків

с Маянів

Гришовецька сільська рада

с Гришівці

с Кобелецьке

Дзвониська сільська рада

с Дзвониха

Довгополівська сільська рада

с Довгополівка

с Кліщів

Жахнівська сільська рада

с Жахнівка

с Івонівці

с Онитківці

Іванковецька сільська рада

с Іванківці

Колюхівська сільська рада

с Колюхів

с Канава

с Соколинці

Краснянська сільська рада

с Краснянка

с Дубина

с Круги

Маловулизька сільська рада

с Мала Вулига

с Підлісівка

с Польова Слобідка

с Рогізна

Марківська сільська рада

с Марківка

с Кальнишівка

с Федорівка

Новоміська сільська рада

с Нове Місто

с Іскрівка

с Красне

Пилявська сільська рада

с Пилява

Рахно-Полівська сільська рада

с Рахни-Польові

с Пирогів

Селищенська сільська рада

с Селище

с Урожайне

Слідянська сільська рада

с Сліди

Строїнецька сільська рада

с Строїнці

Тростянецька сільська рада

с Тростянець

Уяринецька сільська рада

с Уяринці

Черемошненська сільська рада

с Черемошне

Шендерівська сільська рада

с Шендерів

с Потуш

Шершнівська сільська рада

с Шершні

с Гута-Шершнівська

с Майдан

Яришівська сільська рада

с Яришівка

с Лани

с Студениця

Томашпільський район
(селище міського типу Томашпіль)

Томашпільська селищна рада

с-ще Горишківське

Антонівська сільська рада

с Антонівка

Великорусавська сільська рада

с Велика Русава

Вербівська сільська рада

с Вербова

Вилянська сільська рада

с Вила

Височанська сільська рада

с Високе

Гнатківська сільська рада

с Гнатків

с Русава-Радянка

Горишківська сільська рада

с Горишківка

Жолоб'янська сільська рада

с Жолоби

Кислицька сільська рада

с Кислицьке

Колоденська сільська рада

с Колоденка

Комаргородська сільська рада

с Комаргород

с-ще Комаргородське

Липівська сільська рада

с Липівка

с Яришівка

Марківська сільська рада

с Марківка

с Антопіль

Нетребівська сільська рада

с Нетребівка

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Благодатне

с Забіляни

Паланська сільська рада

с Паланка

с Вапнярки

с Касянівка

Пеньківська сільська рада

с Пеньківка

Пилипо-Борівська сільська рада

с Пилипи-Борівські

с Калинка

Раківська сільська рада

с Ракова

Рожнятівська сільська рада

с Рожнятівка

Стінянська сільська рада

с Стіна

Яланецька сільська рада

с Яланець

Тростянецький район
(селище міського типу Тростянець)

Тростянецька селищна рада

смт Тростянець

Будівська сільська рада

с Буди

с-ще Дубина

Верхівська сільська рада

с-ще Верхівське

с Верхівка

с Козинці

Глибочанська сільська рада

с Глибочок

с-ще Глибочанське

с Скибинці

Гордіївська сільська рада

с Гордіївка

с Велика Стратіївка

с Митківка

Демидівська сільська рада

с Демидівка

Ілляшівська сільська рада

с Ілляшівка

с Красногірка

с Підлісне

Капустянська сільська рада

с Капустяни

Летківська сільська рада

с Летківка

с-ще Северинівка

Новоободівська сільська рада

с Нова Ободівка

с Мала Стратіївка

Ободівська сільська рада

с Ободівка

с Бережанка

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Демківка

с-ще Демківське

Оляницька сільська рада

с Оляниця

с-ще Ладижинське

Савинецька сільська рада

с Савинці

с-ще Довжок

с-ще Зелений Довжок

с Китайгород

Торканівська сільська рада

с Торканівка

с Дубівка

Тростянчицька сільська рада

с Тростянчик

Цибулівська сільська рада

с Цибулівка

Четвертинівська сільська рада

с Четвертинівка

Тульчинський район
(місто Тульчин)

Тульчинськаміська рада

м Тульчин

Кирнасівська селищна рада

смт Кирнасівка

с-ще Маркове

Шпиківська селищна рада

с Шпиківка

с Винокурня

с Кленове

с-ще Соснівка

смт Шпиків

Білоусівська сільська рада

с Білоусівка

Богданівська сільська рада

с Богданівка

с-ще Улянівка

Бортницька сільська рада

с Бортники

Ганнопільська сільська рада

с Ганнопіль

Дранська сільська рада

с Дранка

с Одаї

Журавлівська сільська рада

с Журавлівка

с-ще Капки

с Маяки

Заозерненська сільська рада

с Заозерне

с Василівка

Зарічненська сільська рада

с Зарічне

Кинашівська сільська рада

с Кинашів

с Мазурівка

с Марусине

с Нестерварка

с-ще Хмельницьке

Клебанська сільська рада

с Клебань

с Гути

с-ще Федьківка

Копіївська сільська рада

с Копіївка

с-ще Гуральня

с-ще Щурі

Крищинецька сільська рада

с Крищинці

Левківська сільська рада

с Левківці

с Бурдії

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Маньківка

Печерська сільська рада

с Печера

с Даньківка

с Петрашівка

Сільницька сільська рада

с Сільниця

Суворовська сільська рада

с Суворовське

с-ще Пестеля

Тарасівська сільська рада

с Тарасівка

Тиманівська сільська рада

с Тиманівка

Торківська сільська рада

с Торків

Холодівська сільська рада

с Холодівка

Шуро-Копіївська сільська рада

с Шура-Копіївська

с Калинівка

Юрківська сільська рада

с Юрківка

с Станіславка

Хмільницький район
(Хмільник)

Березнянська сільська рада

с Березна

с Крупин

с Чудинівці

Великомитницька сільська рада

с Великий Митник

с Будків

с Кушелівка

с Малий Митник

с Філіопіль

Великоострожоцька сільська рада

с Великий Острожок

Вишеньківська сільська рада

с Вишенька

с Малий Острожок

с Червоний Степ

Голодьківська сільська рада

с Голодьки

с Стара Гута

Жданівська сільська рада

с Жданівка

с Дібрівка

с-ще Ольгине

Качанівська сільська рада

с Качанівка

с Семки

Кривошиївська сільська рада

с Кривошиї

с Колибабинці

Крижанівська сільська рада

с Крижанівка

с Осична

с Слобода-Кустовецька

Кропивнянська сільська рада

с Кропивна

с Клітенка

с Ступник

Куманівецька сільська рада

с Куманівці

Кустовецька сільська рада

с Кустівці

с-ще Кустовецьке

с Рогинці

Лелітська сільська рада

с Лелітка

с Вербівка

с Крутнів

Лип'ятинська сільська рада

с Лип'ятин

с Морозівка

с Чеснівка

Лозівська сільська рада

с Лозова

с Вугли

с Гулі

с Думенки

с Педоси

Лознянська сільська рада

с Лозна

с Пролетар

с Хутори-Кривошиїнецькі

Мар'янівська сільська рада

с Мар'янівка

с Лісогірка

с Червона Володимирівка

Маркушівська сільська рада

с Маркуші

с Митинці

Петриківська сільська рада

с Петриківці

с Подорожня

с Сміла

Порицька сільська рада

с Порик

с Курилівка

с Томашпіль

Пустовійтівська сільська рада

с Пустовійти

с Зозулинці

с Чернятинці

Рибчинецька сільська рада

с Рибчинці

Сальницька сільська рада

с Сальниця

с Гнатівка

Скаржинецька сільська рада

с Скаржинці

Соколівська сільська рада

с Соколова

Сулківська сільська рада

с Сулківка

с Нова Сулківка

с Торчин

Сьомаківська сільська рада

с Сьомаки

с Білий Рукав

с Сербанівка

Терешпільська сільська рада

с Терешпіль

с Держанівка

с Софіївка

с Українське

Уланівська сільська рада

с Уланів

с Воронівці

с Пагурці

с Тараски

с Чепелі

Широкогребельська сільська рада

с Широка Гребля

Чернівецький район
(селище міського типу Чернівці)

Чернівецька селищна рада

с Йосипівка

Бабчинецька сільська рада

с Бабчинці

с Вазлуївка

с Гамулівка

с Майорщина

с Нове Життя

Березівська сільська рада

с Березівка

с Лужок

с-ще Ясне

Білянівська сільська рада

с Біляни

Борівська сільська рада

с Борівка

с-ще Степок

с-ще Трактове

Вило-Ярузька сільська рада

с Вила-Ярузькі

с Букатинка

с Світле

Володієвецька сільська рада

с Володіївці

с Пелинівка

Гонтівська сільська рада

с Гонтівка

с Вишневе

с Камінське

с Котлубаївка

Лозівська сільська рада

с Лозове

с Коси

с Скалопіль

Мазурівська сільська рада

с Мазурівка

с Абрамівська Долина

с Весняне

с Грабовець

с Ромашка

с-ще Скорячий Яр

с-ще Туліїв

смт Чернівці

Моївська сільська рада

с Моївка

с-ще Степне

Саїнська сільська рада

с Саїнка

с Вівчарня

Сокільська сільська рада

с Сокіл

Шендерівська сільська рада

с Шендерівка

с Дубина

Чечельницький район
(селище міського типу Чечельник)

Чечельницька селищна рада

смт Чечельник

Берізко-Чечельницька сільська рада

с Берізки-Чечельницькі

Білокамінська сільська рада

с Білий Камінь

Бондурівська сільська рада

с Бондурівка

с Дохно

Бритавська сільська рада

с Бритавка

Вербська сільська рада

с Вербка

с Василівка

Демівська сільська рада

с Демівка

Каташинська сільська рада

с Каташин

с Жабокричка

Куренівська сільська рада

с Куренівка

Лузька сільська рада

с Луги

Любомирська сільська рада

с Любомирка

Ольгопільська сільська рада

с Ольгопіль

Рогізківська сільська рада

с Рогізка

с Тарасівка

Стратіївська сільська рада

с Стратіївка

Тартацька сільська рада

с Тартак

с Анютине

Червоногребельська сільська рада

с Червона Гребля

с Новоукраїнка

Шаргородський район
(місто Шаргород)

Шаргородська міська рада

м Шаргород

Гибалівська сільська рада

с Гибалівка

с Борівське

с Дерев'янки

с Кропивня

с-ще Лукашівка

с-ще Мишівське

с Роля

с Сурогатка

Голинчинецька сільська рада

с Голинчинці

с-ще Петровське

Деребчинська сільська рада

с Деребчин

с Аристівка

с Вербівка

с Володимирка

с Мала Деребчинка

с Семенівка

Джуринська сільська рада

с Джурин

Зведенівська сільська рада

с Зведенівка

Івашковецька сільська рада

с Івашківці

Калитинська сільська рада

с Калитинка

с Покутине

Клекотинська сільська рада

с Клекотина

Козлівська сільська рада

с Козлівка

с Мальовниче

Конатковецька сільська рада

с Конатківці

Копистиринська сільська рада

с Копистирин

Лозівська сільська рада

с Лозова

с Теклівка

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

Мурафська сільська рада

с Мурафа

с Довжок

Носиківська сільська рада

с Носиківка

с Андріївка

Пасинківська сільська рада

с Пасинки

Пеньківська сільська рада

с Пеньківка

с Бабина Долина

Перепільчинецька сільська рада

с Перепільчинці

Писарівська сільська рада

с Писарівка

с Дубинки

Плебанівська сільська рада

с Плебанівка

с Калинівка

с Оліхи

Політанківська сільська рада

с Політанки

с-ще Лісничівка

Рахнівсько-Лісова сільська рада

с Рахни-Лісові

Руданська сільська рада

с Руданське

Садковецька сільська рада

с Садківці

Сапіжанська сільська рада

с Сапіжанка

Слободо-Шаргородська сільська рада

с Слобода-Шаргородська

с Будне

с Грелівка

Стрільницька сільська рада

с Стрільники

с Лопатинці

Федорівська сільська рада

с Федорівка

Хоменківська сільська рада

с Хоменки

с Чапаєве

Юліямпільська сільська рада

с-ще Юліямпільське

с Юліямпіль

с Ярове

Юхимівська сільська рада

с Юхимівка

Ямпільський район
(місто Ямпіль)

Ямпільська міська рада

м Ямпіль

Безводнівська сільська рада

с Безводне

с Прилужне

Бушанська сільська рада

с Буша

с Держанка

с Дорошівка

с Слобода-Бушанська

Великокісницька сільська рада

с Велика Кісниця

Гальжбіївська сільська рада

с Гальжбіївка

с Біла

с Оксанівка

с Улянівка

Дзигівська сільська рада

с Дзигівка

с Дзюброве

Довжоцька сільська рада

с Довжок

Качківська сільська рада

с Качківка

Клембівська сільська рада

с Клембівка

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

Петрашівська сільська рада

с Петрашівка

с Миронівка

с Хмелівщина

Писарівська сільська рада

с Писарівка

Порогівська сільська рада

с Пороги

с Добрянка

с Франківка

Ратуська сільська рада

с Ратуш

Русавська сільська рада

с Русава

с Радянське

Северинівська сільська рада

с Северинівка

с Іванків

Слободо-Підлісівська сільська рада

с Слобода-Підлісівська

с Підлісівка

с Придністрянське

Тростянецька сільська рада

с Тростянець

с Вітрівка

с Гонорівка

с Лаврівка

с Регляшинці

Цекинівська сільська рада

с Цекинівка