Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру
Геопортал адміністративно-територіального устрою України

Науково-дослідний інститут геодезії і картографії

Запорізька область

Центр - м.Запоріжжя

Територія (тис. кв. км) - 27077

Населення (тис. осіб) - ▼ 1787709 ( 1.06.2012)

Дата утворення -

районів

-

20

міських рад

-

13

міст обласного значення

-

5

селищних рад

-

23

міст районного значення

-

9

сільських рад

-

263

селищ міського типу

-

22

населених пунктів -949

в тому числі: міських - 36, сільских - 913

1. Відомості про райони

а) територія, число рад і населених пунктів

Найменування району

Територія в тис. кв. км

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Бердянський

1654067.89867114

0

1

11

0

1

36

Василівський

1631227.27192467

1

2

11

2

1

35

Великобілозерський

469623.032745973

0

0

5

0

0

5

Веселівський

1129189.30715943

0

1

12

0

1

28

Вільнянський

1278798.10047854

1

0

18

1

1

106

Гуляйпільський

1301432.99041086

1

1

18

1

1

57

Запорізький

1357807.29896334

0

3

16

0

3

68

Кам'янсько-Дніпровський

1201047.63876672

1

0

8

1

0

17

Куйбишевський

1336439.70632998

0

2

13

0

2

38

Мелітопольський

1768204.17903342

0

1

15

0

1

65

Михайлівський

1068088.17819346

0

2

8

0

2

45

Новомиколаївський

916301.46405577

0

2

12

0

2

68

Оріхівський

1597675.80779043

1

1

22

1

1

58

Пологівський

1346301.56046303

1

0

12

1

0

38

Приазовський

1955853.26228579

0

2

24

0

2

50

Приморський

1399007.11398708

1

0

15

1

0

30

Розівський

612874.530803454

0

1

7

0

1

27

Токмацький

1434987.27791916

1

0

12

1

0

56

Чернігівський

1208041.48771867

0

1

11

0

1

40

Якимівський

1697906.94370597

0

2

12

0

2

43

2. Відомості про міста і селища міського типу

а) міста обласного значення

райони міст, число рад і населених пунктів

Найменування міста

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Бердянськ

0

0

1

0

0

0

Енергодар

0

0

0

0

0

0

Запоріжжя

0

1

0

0

0

1

Мелітополь

0

0

0

0

0

0

Токмак

0

0

0

0

0

0

б) міста районного значення

Найменування міста

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Василівка

районний центр

Василівський район

Вільнянськ

районний центр

Вільнянський район

Гуляйполе

районний центр

Гуляйпільський район

Дніпрорудне

Василівський район

Кам'янка-Дніпровська

районний центр

Кам'янсько-Дніпровський район

Молочанськ

Токмацький район

Оріхів

районний центр

Оріхівський район

Пологи

районний центр

Пологівський район

Приморськ

районний центр

Приморський район

в) селища міського типу

Найменування селища

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Андріївка

Бердянський район

Балабине

Запорізький район

Веселе

районний центр

Веселівський район

Залізничне

Гуляйпільський район

Кам'яне

Вільнянський район

Кирилівка

Якимівський район

Комиш-Зоря

Куйбишевський район

Комишуваха

Оріхівський район

Куйбишеве

районний центр

Куйбишевський район

Кушугум

Запорізький район

Малокатеринівка

Запорізький район

Мирне

Мелітопольський район

Михайлівка

районний центр

Михайлівський район

Нововасилівка

Приазовський район

Новомиколаївка

районний центр

Новомиколаївський район

Приазовське

районний центр

Приазовський район

Пришиб

Михайлівський район

Розівка

районний центр

Розівський район

Степногірськ

Василівський район

Тернувате

Новомиколаївський район

Чернігівка

районний центр

Чернігівський район

Якимівка

районний центр

Якимівський район

3. Ради і населені пункти області

а) міські ради міст обласного значення

Найменування міста обласного значення

Найменування ради

Найменування населеного пункту

Бердянськ

Бердянська міська рада

м Бердянськ

Енергодар

Енергодарська міська рада

м Енергодар

Запоріжжя

Запорізька міська рада

м Запоріжжя

Мелітополь

Мелітопольська міська рада

м Мелітополь

Токмак

Токмацька міська рада

м Токмак

б) райони

Бердянський район
(Бердянськ)

Андріївська селищна рада

смт Андріївка

с Дахно

с Іванівка

с Новосільське

с Сахно

с Софіївка

с Успенівка

Андрівська сільська рада

с Андрівка

с Полоузівка

с Трояни

Берестівська сільська рада

с Берестове

с Довбине

с Сачки

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

с Шевченка

Долинська сільська рада

с Долинське

с Коза

с Кримка

с Оленівка

с Шевченкове

Карло-Марксівська сільська рада

с Карла Маркса

с Глодове

с Калайтанівка

Луначарська сільська рада

с Луначарське

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с Малинівка

с Новоіванівка

с Новосолдатське

с Радивонівка

Новопетрівська сільська рада

с Новопетрівка

с Куликівське

с Старопетрівка

Новотроїцька сільська рада

с Новотроїцьке

Осипенківська сільська рада

с Осипенко

Червонопільська сільська рада

с Червоне Поле

с-ще Бердянське

с Деревецьке

Василівський район
(місто Василівка)

Василівська міська рада

м Василівка

Степногірська селищна рада

с Степове

с Лук'янівське

смт Степногірськ

Балківська сільська рада

с Балки

Верхньокриничанська сільська рада

с Верхня Криниця

Кам'янська сільська рада

с Кам'янське

с Плавні

Лугівська сільська рада

с Лугове

с Лісне

Малобілозерська сільська рада

с Мала Білозерка

с Новобілозерка

Орлянська сільська рада

с Орлянське

с Відножине

с Тополине

с Улянівка

с Ясна Поляна

П'ятихатська сільська рада

с П'ятихатки

с Жереб'янки

с Лобкове

с Малі Щербаки

с Павлівка

Підгірненська сільська рада

с Підгірне

с Гладке

с Зелений Гай

Приморська сільська рада

с Приморське

Скельківська сільська рада

с Скельки

м Дніпрорудне

с Златопіль

с Маячка

с Першотравневе

с Шевченка

Широківська сільська рада

с Широке

с Грозове

с Коновалова

с Переможне

с Тернувате

с Червоноармійське

Великобілозерський район
(село Велика Білозерка)

Гюнівська сільська рада

с Гюнівка

с Зелена Балка

Новопетрівська сільська рада

с Новопетрівка

с Качкарівка

Червона сільська рада

с Велика Білозерка

Веселівський район
(селище міського типу Веселе)

Веселівська селищна рада

смт Веселе

с Єлизаветівка

с Новоолександрівка

с Ясна Поляна

Білоріцька сільська рада

с Білоріцьке

с Авангард

с Озерне

Гоголівська сільська рада

с Гоголівка

с Мусіївка

Запорізька сільська рада

с Запоріжжя

с Білівське

с Братолюбівка

Зеленогаївська сільська рада

с Зелений Гай

с Красавич

Калинівська сільська рада

с Калинівка

с Добровольчеське

с Новоукраїнка

Корніївська сільська рада

с Корніївка

Матвіївська сільська рада

с Матвіївка

с Восход

Менчикурівська сільська рада

с Менчикури

с Піскошине

Новоуспенівська сільська рада

с Новоуспенівка

с Новоіванівка

Таврійська сільська рада

с-ще Таврія

с Веселе

Чкаловська сільська рада

с Чкалове

Широківська сільська рада

с Широке

с Далеке

Вільнянський район
(місто Вільнянськ)

Вільнянська міська рада

м Вільнянськ

Кам'яна селищна рада

смт Кам'яне

с Дружелюбівка

с Новоіванівське

с Новософіївка

Антонівська сільська рада

с Антонівка

с Володимирівка

с Зелений Гай

с Колос

с Новомиргородка

с Червонокозацьке

Гнаровська сільська рада

с Гнаровське

с Жовтневе

Дніпровська сільська рада

с Дніпровка

с Орлівське

с Перун

с Петро-Свистунове

с Чапаєвка

с Ясинувате

Кіровська сільська рада

с Кірова

с Берестове

с Василівка

с Вівчарне

с Любомирівка

с Новоукраїнка

с Першозванівка

с Шевченкове

Купріянівська сільська рада

с Купріянівка

с Бекарівка

с Кіровське

с Троянди

с Яковлеве

Любимівська сільська рада

с Любимівка

с Веселотернувате

с Вишняки

с Вільнянка

с Гарасівка

с Грізне

с Дерезівка

с Новотроїцьке

с Петрівське

с Скелювате

Люцернянська сільська рада

с Люцерна

с Богатирівка

с Вільноуланівське

Максимівська сільська рада

с Максимівка

с Козаче

с Крутий Яр

с Новофедорівка

с Трудолюбівка

с Уральське

Матвіївська сільська рада

с Матвіївка

с Смородине

с Українка

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Андріївка

с Василівське

с Вільноандріївка

с Вільногрушівське

с Вільнокур'янівське

с Георгіївське

с Запорізьке

с Криничне

с Нагірне

с Сергіївка

с Соколівка

Михайло-Лукашівська сільська рада

с Михайло-Лукашеве

с Миролюбівка

с Нововасилівське

с Новомихайлівське

Московська сільська рада

с Московка

с Благовіщенське

с Веселівське

с Микільське

с Райське

с Укромне

Новогупалівська сільська рада

с Новогупалівка

с Аграфенівка

с Козаківське

с Якимівське

Павлівська сільська рада

с Павлівське

с Біляївка

с Вишневе

с Задорожнє

с Зелене

с Значкове

с Нововасилівка

с Новоселівка

с Поди

с Резедівка

с Роздолля

с Спасівка

Петро-Михайлівська сільська рада

с Петро-Михайлівка

с Грушівка

с Круглик

с Улянівка

Привільненська сільська рада

с Привільне

с Богданівка

с Васильківське

с Терсянка

Солоненська сільська рада

с Солоне

Тернівська сільська рада

с Тернівка

с Великодубове

с Губенське

с Придолинівка

с Шевченка

с Якимівка

Запорізька міська рада

с-ще Гасанівка

Гуляйпільський район
(місто Гуляйполе)

Гуляйпільська міська рада

м Гуляйполе

с Веселе

с Затишшя

с Зелений Гай

Залізнична селищна рада

смт Залізничне

Верхньотерсянська сільська рада

с Верхня Терса

с Гірке

с Криничне

с Цвіткове

Воздвижівська сільська рада

с Воздвижівка

с Жовтневе

с Прилуки

Добропільська сільська рада

с Добропілля

с Варварівка

с Нове Запоріжжя

Долинська сільська рада

с Долинка

с Бабаші

с Копані

с Рівне

Дорожнянська сільська рада

с Дорожнянка

с Степанівка

Комсомольська сільська рада

с-ще Комсомольське

Любимівська сільська рада

с Любимівка

Малинівська сільська рада

с Малинівка

Мирненська сільська рада

с Мирне

с Загірне

с Чарівне

Новозлатопільська сільська рада

с Новозлатопіль

с Вишневе

с Новоукраїнське

с Степове

Новомиколаївська сільська рада

с Новомиколаївка

с Нововасилівське

с Новогригорівка

с Новоіванівка

Петрівська сільська рада

с Петрівка

с Зелене

с Староукраїнка

Полтавська сільська рада

с Полтавка

с Ольгівське

с Охотниче

Приютненська сільська рада

с Приютне

с Левадне

с Новодарівка

с Ремівка

Рівнопільська сільська рада

с Рівнопілля

с Яблукове

Темирівська сільська рада

с Темирівка

с Обратне

Успенівська сільська рада

с Успенівка

с Красногірське

с Нове

с Новоуспенівське

с Павлівка

с Привільне

с Рибне

с Солодке

Червоненська сільська рада

с-ще Червоне

с Марфопіль

Запорізький район
(Запоріжжя)

Балабинська селищна рада

смт Балабине

Кушугумська селищна рада

смт Кушугум

Малокатеринівська селищна рада

смт Малокатеринівка

с-ще Річне

Августинівська сільська рада

с Августинівка

с-ще Відрадне

с Івангород

с Лемешинське

с Новоселище

с Привітне

с Світанок

Біленьківська сільська рада

с Біленьке

с Червонодніпровка

Веселівська сільська рада

с Веселе

с Надія

с Нововознесенка

с Новодніпровка

с Петропавлівка

с Петропіль

с Урицьке

с Червоний Яр

Володимирівська сільська рада

с Володимирівське

с Дніпрельстан

Григорівська сільська рада

с Григорівка

с Веселянка

с Запорожець

Долинська сільська рада

с Долинське

с Бабурка

с-ще Високогірне

с-ще Канцерівка

с Нове Запоріжжя

с Новослобідка

с Хортиця

Лисогірська сільська рада

с Лисогірка

с Біленьке Перше

с Канівське

Лукашівська сільська рада

с Лукашеве

с Кірове

с Придніпровське

с Радянське

Мар'ївська сільська рада

с Мар'ївка

с Новосергіївка

с Смоляне

с Уділенське

Миколай-Пільська сільська рада

с Миколай-Поле

с Дніпрові Хвилі

с Долинівка

с Крилівське

с Морозівка

с Новопетрівка

с Федорівка

с Яворницьке

Наталівська сільська рада

с Наталівка

с-ще Івано-Ганнівка

с Лежине

с Новостепнянське

с Черепівське

Новоолександрівська сільська рада

с Новоолександрівка

с Новооленівка

с Юльївка

Розумівська сільська рада

с Розумівка

с Нижня Хортиця

Сонячна сільська рада

с Сонячне

с Малишівка

с Петрівське

с Ручаївка

Степненська сільська рада

с Степне

с-ще Ростуще

с Шевченківське

Широківська сільська рада

с Широке

с Водяне

Кам'янсько-Дніпровський район
(місто Кам'янка-Дніпровська)

Кам'янсько-Дніпровська міська рада

м Кам'янка-Дніпровська

Благовіщенська сільська рада

с Благовіщенка

с Шлях Ілліча

Великознам'янська сільська рада

с Велика Знам'янка

с Новоолексіївка

Водянська сільська рада

с Водяне

Дніпровська сільська рада

с Дніпровка

с Мічуріна

Заповітненська сільська рада

с-ще Заповітне

с Петрівське

Іванівська сільська рада

с Іванівка

Нововодянська сільська рада

с Нововодяне

с Новоукраїнка

с Примірне

Новодніпровська сільська рада

с Новодніпровка

с Гуртове

с Подове

с Цвіткове

Куйбишевський район
(селище міського типу Куйбишеве)

Комиш-Зорянська селищна рада

смт Комиш-Зоря

Куйбишевська селищна рада

смт Куйбишеве

с Грузьке

с Дубове

с Трудове

с Червоне Озеро

Білоцерківська сільська рада

с Білоцерківка

с Черешневе

Більманська сільська рада

с Більманка

с Десятиріччя Жовтня

с Олексіївка

Благовіщенська сільська рада

с Благовіщенка

с Новокам'янка

Вершинська сільська рада

с Вершина

с Очеретувате

Гусарківська сільська рада

с Гусарка

с Ленінське

Зразківська сільська рада

с Зразкове

с Верхньодрагунське

с Діброва

с Зелений Гай

Ланцівська сільська рада

с Ланцеве

Мар'янівська сільська рада

с Мар'янівка

с Мирське

с Пробудження

Новоукраїнська сільська рада

с Новоукраїнка

с Березівка

с Веселоіванівське

с Гоголівка

Смирновська сільська рада

с Смирнове

с Вершина Друга

Смілівська сільська рада

с Сміле

с Самійлівка

с Світле

с Червоноселівка

Титовська сільська рада

с Титове

Шевченківська сільська рада

с Шевченківське

с Руденка

с Тернове

с Труженка

Мелітопольський район
(Мелітополь)

Мирненська селищна рада

смт Мирне

Астраханська сільська рада

с Астраханка

с Арабка

с Борисівка

с Свободне

Вознесенська сільська рада

с Вознесенка

Костянтинівська сільська рада

с Костянтинівка

Мордвинівська сільська рада

с Мордвинівка

Новгородківська сільська рада

с Новгородківка

с Високе

с-ще Малий Утлюг

с Маяк

с Новоякимівка

с-ще Степне

Новенська сільська рада

с-ще Нове

с Данило-Іванівка

с-ще Зелене

с-ще Садове

с Тащенак

Новобогданівська сільська рада

с Новобогданівка

с-ще Відродження

с Першостепанівка

с Привільне

с Спаське

с Троїцьке

Новомиколаївська сільська рада

с Новомиколаївка

с Зеленчук

с Першотравневе

с Південне

с Східне

с-ще Трудове

Новопилипівська сільська рада

с Новопилипівка

с Оленівка

с-ще Соснівка

с Тихонівка

Полянівська сільська рада

с Полянівка

с Верховина

с Золота Долина

с Лазурне

с Мар'ївка

Промінівська сільська рада

с Промінь

с Берегове

с Відрадне

с Привільне

с Совєтське

с Українське

с Широкий Лан

с Ясне

Світлодолинська сільська рада

с Світлодолинське

с Кам'янське

с Орлове

с Прилуківка

с Травневе

Семенівська сільська рада

с Семенівка

с Обільне

с Північне

с Рівне

с Тамбовка

Терпіннівська сільська рада

с Терпіння

с-ще Зарічне

с Федорівка

Фруктівська сільська рада

с-ще Фруктове

с Долинське

с Кирпичне

с Ромашки

с Удачне

Михайлівський район
(селище міського типу Михайлівка)

Михайлівська селищна рада

смт Михайлівка

с Вовківка

с Жовтневе

с Нововолодимирівка

с Першотравневе

с Петрівка

Пришибська селищна рада

смт Пришиб

с Розівка

с Слов'янка

с Смиренівка

Бурчацька сільська рада

с Бурчак

Високівська сільська рада

с Високе

с Водне

с Рівне

с Суворе

с Тракторне

с Трудолюбимівка

Любимівська сільська рада

с Любимівка

с Барвінівка

с Володимирівка

с Дніпровка

с Лиманівка

с Садове

с Українка

Мар'янівська сільська рада

с Мар'янівка

с Миколаївка

с Молодіжне

с Новомиколаївка

с Олександрівка

с Підгірне

с Солодке

Плодородненська сільська рада

с Плодородне

с Братське

с Зразкове

с Показне

с Радісне

Роздольська сільська рада

с Роздол

с Абрикосівка

с Виноградівка

с Вишнівка

с Завітне

с Кавунівка

с Нове Поле

с Трудовик

с Шевченка

Старобогданівська сільська рада

с Старобогданівка

Тимошівська сільська рада

с Тимошівка

Новомиколаївський район
(селище міського типу Новомиколаївка)

Новомиколаївська селищна рада

смт Новомиколаївка

с Михайлівське

с Островське

Тернуватська селищна рада

смт Тернувате

с Зарічне

с Косівцеве

с Придорожнє

Барвінівська сільська рада

с Барвінівка

с Василькове

с Зірниця

Веселогаївська сільська рада

с Веселий Гай

с Нововолодимирівка

Зеленівська сільська рада

с Зелене

с Благодатне

с Нове Поле

с Новокасянівка

с Рибальське

с Шевченківське

Любицька сільська рада

с Любицьке

с Данилівка

с Лісне

с Мирівка

Новоіванківська сільська рада

с Новоіванківка

с Богунівка

с Вільне

с Граничне

с Дудникове

с Каштанівка

с Олексіївка

с Петропавлівське

Підгірненська сільська рада

с Підгірне

с Дубовий Гай

с Листівка

с Миколаївка Друга

с Новосолоне

с Петропавлівка

с Родинське

с Сергіївка

Різдвянська сільська рада

с Різдвянка

Самійлівська сільська рада

с Самійлівка

с Бойкове

с Зорівка

с Світла Долина

Софіївська сільська рада

с Софіївка

с Горлицьке

с Кам'янка

с Кам'янувате

с Миколай-Поле

с Новогригорівка

с Садове

Сторчівська сільська рада

с Сторчове

с Берестове

с Богданівка

с Іванівське

Терсянська сільська рада

с Терсянка

с Вікторівка

с Воскресенка

с Заливне

с Зелена Діброва

с Кринівка

с Мар'янівка

с Ніженка

с Нововікторівка

с Розівка

с Тернівка

Трудова сільська рада

с-ще Трудове

с Голубкове

с Київське

с Новоукраїнка

с Сорочине

Оріхівський район
(місто Оріхів)

Оріхівська міська рада

м Оріхів

с Преображенка

Комишуваська селищна рада

смт Комишуваха

с Григорівське

с Одарівка

с Червоний Жовтень

Білогір'ївська сільська рада

с Білогір'я

с Лугівське

с Новопокровка

Вільнянська сільська рада

с Вільнянка

с Василівське

с Обще

Димитровська сільська рада

с-ще Димитрове

Кіровська сільська рада

с Кірове

с Любимівка

Копанівська сільська рада

с Копані

Малотокмачанська сільська рада

с Мала Токмачка

Микільська сільська рада

с Микільське

с Новосолошине

с Тимошівка

Мирненська сільська рада

с Мирне

Нестерянська сільська рада

с Нестерянка

Новоандріївська сільська рада

с Новоандріївка

с Щербаки

Новоданилівська сільська рада

с Новоданилівка

Новоіванівська сільська рада

с Новоіванівка

с Дружне

с Дудникове

с Кущове

Новопавлівська сільська рада

с Новопавлівка

Новоселівська сільська рада

с Новоселівка

с Єгорівка

Новотавричеська сільська рада

с-ще Новотавричеське

с Вільне

с-ще Кирпотине

с Оленівка

с Тарасівка

Новотроїцька сільська рада

с Новотроїцьке

с Блакитне

с Веселе

с Жовта Круча

с Новорозівка

с Славне

Новояковлівська сільська рада

с Новобойківське

с Запасне

с Магдалинівка

с Новояковлівка

Омельницька сільська рада

с Омельник

с Свобода

с Червоний Яр

с Широке

Преображенська сільська рада

с Васинівка

с Червона Криниця

Щасливська сільська рада

с Щасливе

с-ще Калініна

с Новомихайлівка

с Трудолюбівка

Юрківська сільська рада

с Юрківка

Яснополянська сільська рада

с Ясна Поляна

с Трудооленівка

Пологівський район
(місто Пологи)

Пологівська міська рада

м Пологи

Басанська сільська рада

с Басань

с Тарасівка

с Ульяновка

Вербівська сільська рада

с Вербове

Григорівська сільська рада

с Григорівка

Інженерненська сільська рада

с Інженерне

с Багате

с Новокарлівка

с Новофедорівка

с Павлівське

с Українське

Кінсько-Роздорівська сільська рада

с Кінські Роздори

с Лозове

с-ще Магедове

Костянтинівська сільська рада

с-ще Костянтинівка

с Решетилівське

с Чумацьке

Новоселівська сільська рада

с Новоселівка

с Межиріч

с Шевченка

Пологівська сільська рада

с Пологи

с Івана Франка

Семенівська сільська рада

с Семенівка

с Дмитрівське

с Нова Дача

Тарасівська сільська рада

с Андріївське

с Романівське

с Шевченкове

Чапаєвська сільська рада

с Чапаєвка

с Любокут

Чубарівська сільська рада

с Чубарівка

с Балочки

с Бурлацьке

с Золота Поляна

с Красноселівка

с Тернове

с Хліборобне

с Чкалова

Приазовський район
(селище міського типу Приазовське)

Нововасилівська селищна рада

с Новоолександрівка

с-ще Жовтневе

смт Нововасилівка

с Південне

Приазовська селищна рада

смт Приазовське

с Білорічанське

с Вишневе

с Гамівка

с Новоіванівка

с Таврійське

Бесідівська сільська рада

с Бесідівка

с Ганно-Опанлинка

Богданівська сільська рада

с Богданівка

с Степанівка Друга

Ботіївська сільська рада

с Ботієве

с Бабанівка

с Строганівка

Володимирівська сільська рада

с Володимирівка

Воскресенська сільська рада

с Воскресенка

с Іванівка

с Новомиколаївка

Ганнівська сільська рада

с Ганнівка

с Миколаївка

с Прудентове

Георгіївська сільська рада

с Георгіївка

Гірсівська сільська рада

с Гірсівка

Дівнинська сільська рада

с Дівнинське

Дмитрівська сільська рада

с Дмитрівка

Добрівська сільська рада

с Добрівка

с Новопокровка

Дунаївська сільська рада

с Дунаївка

с Вікторівка

Маківська сільська рада

с Маківка

Надеждинська сільська рада

с Надеждине

с Волна

Новокостянтинівська сільська рада

с Новокостянтинівка

с Ігорівка

Новоспаська сільська рада

с Новоспаське

с Громівка

с Мар'янівка

с Оріхівка

Олександрівська сільська рада

с Олександрівка

с Нечкине

Приморсько-Посадська сільська рада

с Приморський Посад

Розівська сільська рада

с Розівка

с Калинівка

Степанівська Перша сільська рада

с Степанівка Перша

с Миронівка

Федорівська сільська рада

с Федорівка

Чкаловська сільська рада

с Чкалове

Шевченківська сільська рада

с Шевченка

с Петрівка

Приморський район
(місто Приморськ)

Приморська міська рада

м Приморськ

с Комишуватка

с-ще Набережне

с-ще Подспор'є

Банівська сільська рада

с Банівка

Борисівська сільська рада

с Борисівка

с Азов

с Лозанівка

Вячеславська сільська рада

с Вячеславка

с Маринівка

Гюнівська сільська рада

с Гюнівка

с-ще Нельгівка

с Радолівка

Єлизаветівська сільська рада

с Єлизаветівка

с-ще Єлизаветівка

с Підгірне

Єлисеївська сільська рада

с Єлисеївка

Зеленівська сільська рада

с Зеленівка

с Нельгівка

Інзівська сільська рада

с Інзівка

Коларівська сільська рада

с Коларівка

Мануйлівська сільська рада

с Мануйлівка

с Калинівка

с Петрівка

Новоолексіївська сільська рада

с Новоолексіївка

с Лозуватка

Орлівська сільська рада

с Орлівка

с Райнівка

Партизанська сільська рада

с Партизани

Преславська сільська рада

с Преслав

Юр'ївська сільська рада

с Юр'ївка

Розівський район
(селище міського типу Розівка)

Розівська селищна рада

смт Розівка

с Луганське

с Першотравневе

Азовська сільська рада

с-ще Азов

с Антонівка

с-ще Мирне

Вишнюватська сільська рада

с Вишнювате

с Біловеж

с Вільне

с Листвянка

Карло-Лібкнехтівська сільська рада

с Карла Лібкнехта

с Новгород

с Урицьке

Кузнецівська сільська рада

с Кузнецівка

с Багатівка

с Зоряне

Новомлинівська сільська рада

с Новомлинівка

с Новодворівка

Пролетарська сільська рада

с Пролетарське

с Зеленопіль

с Маринопіль

с Надійне

Солодководненська сільська рада

с Солодководне

с Верхівка

с Жовтневе

с Запорізьке

с Іванівка

с Кобильне

Токмацький район
(Токмак)

Молочанська міська рада

м Молочанськ

Балківська сільська рада

с Балкове

с Гришине

с Козолугівка

с Світле

Виноградненська сільська рада

с Виноградне

с Чапаєвка

Долинська сільська рада

с Долина

с Левадне

с Любимівка

с Рибалівка

Жовтнева сільська рада

с Жовтневе

с Заможне

с Кутузівка

с Садове

с Червоногірка

с Шевченкове

Кіровська сільська рада

с Кірове

с Грушівка

с Могутнє

с Розкішне

с Ударник

с-ще Ювілейне

Коханівська сільська рада

с Кохане

с Вишневе

с Новолюбимівка

Новенська сільська рада

с Нове

с Мирне

с Пшеничне

с Рівне

с Харкове

с Чистопілля

Новомиколаївська сільська рада

с Новомиколаївка

с Веселе

с Запоріжжя

с Курошани

с Мостове

с Українка

Новопрокопівська сільська рада

с Новопрокопівка

с Ільченкове

с Роботине

с Солодка Балка

Остриківська сільська рада

с Остриківка

с Іванівка

с Лугівка

с Снігурівка

с Трудове

с Урожайне

с Фабричне

Очеретуватська сільська рада

с Очеретувате

с Скелювате

Таврійська сільська рада

с Таврія

с Зелений Гай

с Комсомольське

с Новогорівка

с Переможне

с Чорноземне

Чернігівський район
(селище міського типу Чернігівка)

Чернігівська селищна рада

с Чернігово-Токмачанськ

с-ще Верхній Токмак Другий

с-ще Верхній Токмак Перший

с Котлярівка

с Могиляни

с Пірчине

смт Чернігівка

Богданівська сільська рада

с Богданівка

с Бойове

с Замістя

с Зелений Яр

с Мокрий Став

Верхньотокмацька сільська рада

с Верхній Токмак

с Нижній Токмак

Владівська сільська рада

с Владівка

с Степове

Новоказанкуватська сільська рада

с Новоказанкувате

с Крижчене

с Петровське

Новомихайлівська сільська рада

с Новомихайлівка

Новополтавська сільська рада

с Новополтавка

с Зоря

Обіточненська сільська рада

с Обіточне

с Салтичія

Панфілівська сільська рада

с Панфілівка

с Калинівка

с-ще Красне

с Олександрівка

с Тарасівка

Просторівська сільська рада

с Просторе

с Довге

с Квіткове

с Розівка

Стульневська сільська рада

с Стульневе

с Кам'янка

с-ще Стульневе

Широкоярська сільська рада

с Широкий Яр

с Балашівка

с Благодатне

с Ланкове

с Хмельницьке

Якимівський район
(селище міського типу Якимівка)

Кирилівська селищна рада

смт Кирилівка

с Лиманське

Якимівська селищна рада

смт Якимівка

Атманайська сільська рада

с Атманай

с Вовче

с Нове

с Солоне

Володимирівська сільська рада

с Володимирівка

с Олександрівка

с Юр'ївка

Горьківська сільська рада

с Весняне

с-ще Максима Горького

с Михайлівське

с Степове

Давидівська сільська рада

с Давидівка

с Андріївка

с Вовчанське

Новоданилівська сільська рада

с Новоданилівка

с Велика Тернівка

с Ганнівка

с Єлизаветівка

с Семихатки

Охрімівська сільська рада

с Охрімівка

с Косих

Переможненська сільська рада

с-ще Переможне

с-ще Трудове

с-ще Якимівське

Радивонівська сільська рада

с Радивонівка

с Богатир

с Ленінське

с Перемога

с Тимофіївка

Розівська сільська рада

с Розівка

с Дружба

с Зірка

с Червоне

Червоноармійська сільська рада

с Червоноармійське

с Гвардійське

с Зернове

Чорноземненська сільська рада

с Чорноземне

с Куйбишеве

с Петрівка

с Шевченка

Шелюгівська сільська рада

с Шелюги

с Мала Тернівка