Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру
Геопортал адміністративно-територіального устрою України

Науково-дослідний інститут геодезії і картографії

Житомирська область

Центр - м.Житомир

Територія (тис. кв. км) - 29914

Населення (тис. осіб) - ▼ 1270609 ( 1.06.2012)

Дата утворення -

районів

-

23

міських рад

-

10

міст обласного значення

-

5

селищних рад

-

39

міст районного значення

-

6

сільських рад

-

579

селищ міського типу

-

41

населених пунктів -1665

в тому числі: міських - 55, сільских - 1610

1. Відомості про райони

а) територія, число рад і населених пунктів

Найменування району

Територія в тис. кв. км

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Андрушівський

960938.967505609

1

1

27

1

1

39

Баранівський

999541.062922688

1

5

15

1

6

57

Бердичівський

864102.134509017

0

1

29

0

1

61

Брусилівський

627309.305233666

0

1

18

0

1

36

Володарсько-Волинський

872371.573378443

0

3

18

0

3

77

Ємільчинський

2121866.83732665

0

2

35

0

2

117

Житомирський

1436604.43340168

0

1

30

0

3

87

Коростенський

1751064.58322125

0

0

37

0

0

108

Коростишівський

972833.286779595

1

0

22

1

0

63

Лугинський

993232.812214722

0

2

16

0

2

47

Любарський

761327.836446585

0

1

24

0

1

47

Малинський

1428693.12291806

0

2

25

0

2

101

Народицький

1284168.56138469

0

1

15

0

1

60

Новоград-Волинський

2101539.09849567

0

1

39

0

1

109

Овруцький

3234568.35133874

1

1

31

1

1

136

Олевський

2249091.04452285

1

3

20

1

5

54

Попільнянський

1036328.93163304

0

2

30

0

2

46

Радомишльський

1294619.42353015

1

1

28

1

1

80

Романівський

931878.258162153

0

3

22

0

3

60

Ружинський

1004384.96861467

0

1

31

0

1

49

Червоноармійський

857023.050073132

0

1

19

0

1

66

Черняхівський

857259.255390769

0

2

23

0

2

54

Чуднівський

1037715.90177031

0

4

25

0

4

56

2. Відомості про міста і селища міського типу

а) міста обласного значення

райони міст, число рад і населених пунктів

Найменування міста

Число рад

Число населених пунктів

міських

селищних

сільських

міст

селищ міського типу

сільських населених пунктів

Бердичів

0

0

0

0

0

0

Житомир

0

0

0

0

0

0

Коростень

0

0

0

0

0

0

Малин

0

0

0

0

0

0

Новоград-Волинський

0

0

0

0

0

0

б) міста районного значення

Найменування міста

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Андрушівка

районний центр

Андрушівський район

Баранівка

районний центр

Баранівський район

Коростишів

районний центр

Коростишівський район

Овруч

районний центр

Овруцький район

Олевськ

районний центр

Олевський район

Радомишль

районний центр

Радомишльський район

в) селища міського типу

Найменування селища

Адміністративне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Биківка

Романівський район

Біла Криниця

Радомишльський район

Брусилів

районний центр

Брусилівський район

Бучмани

Олевський район

Вакуленчук

Чуднівський район

Великі Коровинці

Чуднівський район

Володарськ-Волинський

районний центр

Володарсько-Волинський район

Головине

Черняхівський район

Городниця

Новоград-Волинський район

Гранітне

Малинський район

Гришківці

Бердичівський район

Гуйва

Житомирський район

Діброва

Олевський район

Довбиш

Баранівський район

Дружба

Олевський район

Ємільчине

районний центр

Ємільчинський район

Жовтневе

Лугинський район

Іванопіль

Чуднівський район

Іршанськ

Володарсько-Волинський район

Кам'яний Брід

Баранівський район

Кам'яний Брід

Баранівський район

Корнин

Попільнянський район

Лугини

районний центр

Лугинський район

Любар

районний центр

Любарський район

Мар'янівка

Баранівський район

Миропіль

Романівський район

Народичі

районний центр

Народицький район

Нова Борова

Володарсько-Волинський район

Нові Білокоровичі

Олевський район

Новогуйвинське

Житомирський район

Новоозерянка

Олевський район

Озерне

Житомирський район

Першотравенськ

Баранівський район

Першотравневе

Овруцький район

Полянка

Баранівський район

Попільня

районний центр

Попільнянський район

Романів

районний центр

Романівський район

Ружин

районний центр

Ружинський район

Червоне

Андрушівський район

Червоноармійськ

районний центр

Червоноармійський район

Черняхів

районний центр

Черняхівський район

Чоповичі

Малинський район

Чуднів

районний центр

Чуднівський район

Яблунець

Ємільчинський район

3. Ради і населені пункти області

а) міські ради міст обласного значення

Найменування міста обласного значення

Найменування ради

Найменування населеного пункту

Бердичів

Бердичівська міська рада

м Бердичів

Житомир

Житомирська міська рада

м Житомир

Коростень

Коростенська міська рада

м Коростень

Малин

Малинська міська рада

м Малин

Новоград-Волинський

Новоград-Волинська міська рада

м Новоград-Волинський

б) райони

Андрушівський район
(місто Андрушівка)

Андрушівська міська рада

м Андрушівка

Червоненська селищна рада

смт Червоне

Антопільська сільська рада

с Антопіль

Бровківська сільська рада

с Бровки Перші

с Ярешки

Великомошковецька сільська рада

с Великі Мошківці

Волицька сільська рада

с Волиця

Волосівська сільська рада

с Волосів

с Чубарівка

Гальчинська сільська рада

с Гальчин

Глиновецька сільська рада

с Глинівці

Городківська сільська рада

с Городківка

Забарська сільська рада

с Забара

с Котівка

Зарубинецька сільська рада

с Зарубинці

с Лісівка

с Тарасівка

Іванківська сільська рада

с Іванків

Івницька сільська рада

с Івниця

с Борок

Каменівська сільська рада

с Камені

с Бровки Другі

с Жерделі

Крилівська сільська рада

с Крилівка

Лебединецька сільська рада

с Лебединці

Любимівська сільська рада

с Любимівка

Маломошковецька сільська рада

с Малі Мошківці

Малоп'ятигірська сільська рада

с Мала П'ятигірка

Міньковецька сільська рада

с Міньківці

с Городище

Мостівська сільська рада

с Мостове

Нехворощанська сільська рада

с Нехворощ

Новоівницька сільська рада

с-ще Новоівницьке

Новокотельнянська сільська рада

с Нова Котельня

Павелківська сільська рада

с Павелки

с Гарапівка

Старокотельнянська сільська рада

с Стара Котельня

с Старосілля

Степківська сільська рада

с Степок

с Корчмище

Яроповицька сільська рада

с Яроповичі

Баранівський район
(місто Баранівка)

Баранівська міська рада

м Баранівка

Довбиська селищна рада

смт Довбиш

с Адамівка

с Лісова Поляна

с Любарська Гута

с Наталія

с Осичне

Кам'янобрідська селищна рада

смт Кам'яний Брід

с Дібрівка

с Жовте

с Тартак

с Червонодвірка

Мар'янівська селищна рада

смт Мар'янівка

с Дорогань

с Зятинець

с Ожгів

с Турова

Першотравенська селищна рада

смт Першотравенськ

Полянківська селищна рада

смт Полянка

с Будисько

Берестівська сільська рада

с Берестівка

с Зрубок

с Мирославль

с Ситисько

Вірлянська сільська рада

с Вірля

с Климентіївка

Дубрівська сільська рада

с Дубрівка

с Зірка

с Красуля

с П'ятирічка

Жарівська сільська рада

с Жари

с Деревищина

Зеремлянська сільська рада

с Зеремля

с Вишнівка

с Середня

Йосипівська сільська рада

с Йосипівка

с Табори

Кашперівська сільська рада

с Кашперівка

с Гриньки

с Озерянка

Марківська сільська рада

с Марківка

с Глибочок

с Стара Гута

Мокренська сільська рада

с Мокре

с Вересна

с Забара

с Закриниччя

Радулинська сільська рада

с Радулин

с Зелений Гай

Рогачівська сільська рада

с Рогачів

с Млини

с Острожок

с Рудня

Смолдирівська сільська рада

с Смолдирів

с Іванівка

с Червонопрапорне

Старомайданська сільська рада

смт Кам'яний Брід

Суємецька сільська рада

с Суємці

с Володимирівка

Хижівська сільська рада

с Хижівка

с Стовпи

Ялишівська сільська рада

с Ялишів

с Лісове

с Явне

Бердичівський район
(Бердичів)

Гришковецка селищна рада

смт Гришківці

Андріяшівська сільська рада

с Андріяшівка

Бистрицька сільська рада

с Бистрик

с Житинці

Буряківська сільська рада

с Буряки

Великонизгорецька сільська рада

с Великі Низгірці

с Нова Олександрівка

Великоп'ятигірська сільська рада

с Велика П'ятигірка

с Любомирка

с Червона Зірка

Гальчинська сільська рада

с Гальчин

с Сьомаки

Гардишівська сільська рада

с Гардишівка

с Кустин

Закутинецька сільська рада

с Закутинці

с Малі Гадомці

с Сингаївка

Іванковецька сільська рада

с Іванківці

с Семенівка

Красівська сільська рада

с Красівка

с Дубівка

Малосілківська сільська рада

с Малосілка

с-ще Берізки

Маркушівська сільська рада

с Маркуші

с Обухівка

Мирославська сільська рада

с Мирославка

с Демчин

Никонівська сільська рада

с Никонівка

с Кукільня

Озадівська сільська рада

с Озадівка

с Богданівка

с Костянтинівка

с Лісова Слобідка

Осиківська сільська рада

с Осикове

с Агатівка

с Дубова

Половецька сільська рада

с Половецьке

с-ще Хмельове

Радянська сільська рада

с Радянське

с Бенедівка

с Мирне

Райгородоцька сільська рада

с Райгородок

с Лемеші

с Мартинівка

Райківська сільська рада

с Райки

Рейська сільська рада

с Рея

с Гвіздава

Садківська сільська рада

с Садки

с Великі Гадомці

Скаківська сільська рада

с Скаківка

с Журбинці

с Хмелище

Скраглівська сільська рада

с Скраглівка

с Підгородне

Слободищенська сільська рада

с Слободище

Старосолотвинська сільська рада

с Старий Солотвин

с Новий Солотвин

Терехівська сільська рада

с Терехове

с Кикишівка

Хажинська сільська рада

с Хажин

Швайківська сільська рада

с Швайківка

с Катеринівка

Брусилівський район
(селище міського типу Брусилів)

Брусилівська селищна рада

смт Брусилів

Водотиївська сільська рада

с Водотиї

с Болячів

Дивинська сільська рада

с Дивин

Карабачинська сільська рада

с Карабачин

Лазарівська сільська рада

с Лазарівка

с Старицьке

с Хом'янка

Містечківська сільська рада

с Містечко

с Ковганівка

Морозівська сільська рада

с Морозівка

с Малинівка

Новоозерянська сільська рада

с Нові Озеряни

Озерська сільська рада

с Озера

с Биків

с Западня

с Мар'янівка

Осівецька сільська рада

с Осівці

Покришівська сільська рада

с Покришів

Приворотська сільська рада

с Привороття

Романівська сільська рада

с Романівка

с Пилипонка

Скочищенська сільська рада

с Скочище

с-ще Скочище

Соболівська сільська рада

с Соболівка

с Долинівка

Соловіївська сільська рада

с Соловіївка

Ставищенська сільська рада

с Ставище

с Високе

с Йосипівка

с Костівці

Хомутецька сільська рада

с Хомутець

с Вільшка

с Краківщина

Яструбеньківська сільська рада

с Яструбенька

с Дібрівка

с Яструбна

Володарсько-Волинський район
(селище міського типу Володарськ-Волинський)

Володарсько-Волинська селищна рада

смт Володарськ-Волинський

с П'ятирічка

с Рудня-Шляхова

Іршанська селищна рада

смт Іршанськ

Новоборівська селищна рада

смт Нова Борова

Березівська сільська рада

с Березівка

с Полівська Гута

с Торчин

Грушківська сільська рада

с Грушки

с Грабняк

Давидівська сільська рада

с Давидівка

Дашинська сільська рада

с Дашинка

с Курганці

с Писарівка

с Теренці

Дворищенська сільська рада

с Дворище

с Заздрівка

с Солодирі

Добринська сільська рада

с Добринь

с Губенкове

с Гута-Добринь

с Ємилівка

Зубринська сільська рада

с Зубринка

с Вишняківка

с Ліски

с Михайлівка

с Ставки

с Човнова

Краївщинська сільська рада

с Краївщина

с Іванівка

с Омелівка

с Шадура

с Яблунівка

Кропивнянська сільська рада

с Кропивня

с Гацьківка

с Луковець

с Рудня-Гацьківка

Небізька сільська рада

с Небіж

с Краснорічка

с Хичів

Поромівська сільська рада

с Поромівка

с Калинівка

с Красногірка

Радицька сільська рада

с Радичі

с Будо-Рижани

с Гайки

с Закомірня

с Катеринівка

с Стебниця

Рижанська сільська рада

с Рижани

с Волянщина

с Грабівка

с Данилівка

с Жовтнівка

с Знам'янка

с Кропивенка

с Невирівка

Сколобівська сільська рада

с Сколобів

Суховільська сільська рада

с Суховоля

с Крук

с Мар'янівка

Топорищенська сільська рада

с Топорище

с Галинівка

с Комарівка

с Копанівка

с Копелянка

с Коритище

с Лизник

с Олішівка

с-ще Червоногранітне

Фасівська сільська рада

с Фасова

с Ісаківка

с Кам'яний Брід

с Рудня-Фасова

с Томашівка

Ягодинська сільська рада

с Ягодинка

с Валки

с Старий Бобрик

с Турчинка

с Ягодинка Друга

Ємільчинський район
(селище міського типу Ємільчине)

Ємільчинська селищна рада

смт Ємільчине

с Горбове

с Здоровець

с Руденька

Яблунецька селищна рада

смт Яблунець

Андрієвицька сільська рада

с Андрієвичі

Барашівська сільська рада

с Бараші

Березівська сільська рада

с Березівка

с Верби

с Новосілка

Березниківська сільська рада

с Березники

с Адамове

с Ситне

Бобрицька сільська рада

с Бобриця

с Йосипівка

Будо-Бобрицька сільська рада

с Будо-Бобриця

с Антонівка

с Гута-Бобрицька

с Сорочень

Варварівська сільська рада

с Варварівка

с Вересівка

с Катеринівка

с Мойсіївка

с Радичі

Великоглумчанська сільська рада

с Велика Глумча

с Лука

с Малоглумчанка

Великоцвілянська сільська рада

с Велика Цвіля

с Болярка

с Дзержинськ

с Осова

с Рогівка

Великояблунецька сільська рада

с Великий Яблунець

с Вірівка

с Малий Яблунець

с Непізнаничі

с Старі Непізнаничі

Ганнопільська сільська рада

с Ганнопіль

с Бобрицька Болярка

с Євгенівка

с Єлизаветпіль

с Киселівка

с Новоолександрівка

Зеленицька сільська рада

с Зелениця

с Вікторівка

с Вільхівка

с Гута-Зеленицька

с Дуга

Киянська сільська рада

с Киянка

с Крем'янка

Кочичинська сільська рада

с Кочичине

с Володимирівка

с Дібрівка

с Забаро-Давидівка

Кривотинська сільська рада

с Кривотин

с Косяк

с Малий Кривотин

с Яменець

Кулішівська сільська рада

с Куліші

с Красногірка

с Нараївка

с Хутір-Мокляки

Малоглумчанська сільська рада

с Мала Глумча

с Паранине

Медведівська сільська рада

с Медведеве

с Заровенка

Миколаївська сільська рада

с Миколаївка

с Омелуша

с Полоничеве

с Рудня-Миколаївка

с Спаське

Мокляківська сільська рада

с Мокляки

с Аполлонівка

с Кам'яногірка

Неділищенська сільська рада

с Неділище

с Бастова Рудня

с Шевченкове

Осівська сільська рада

с Осівка

с Льонівка

с Чміль

Підлубівська сільська рада

с Підлуби

с Нитине

Рихальська сільська рада

с Рихальське

с Мар'янівка

с Маринівка

с Стара Гута

Руднє-Іванівська сільська рада

с Рудня-Іванівська

Рясненська сільська рада

с Рясне

с Кам'янка

с Хотиж

Сербівська сільська рада

с Серби

с Вільшанка

с Зосимівка

с Нові Серби

с Старі Серби

Сербо-Слобідська сільська рада

с Сербо-Слобідка

с Яблунівка

Сергіївська сільська рада

с Сергіївка

с Запруда

Середівська сільська рада

с Середи

с Покощеве

с Садки

Симонівська сільська рада

с Симони

с Брідок

с Червоний Бір

Сімаківська сільська рада

с Сімаківка

с Зорянка

с Михайлівка

Степанівська сільська рада

с Степанівка

с Ганнівка

с Королівка

с Лебідь

Тайківська сільська рада

с Тайки

с Ілляшівка

с Просіка

с Старий Хмерин

Усолусівська сільська рада

с Усолуси

с Майдан

с Синявка

Житомирський район
(Житомир)

Новогуйвинська селищна рада

смт Новогуйвинське

смт Гуйва

Березівська сільська рада

с Березівка

с Богданівка

с Дубовець

с Черемошне

Буківська сільська рада

с Буки

с Нова Рудня

с Руденька

с Тригір'я

Василівська сільська рада

с Василівка

с Болярка

с Мусіївка

с Нова Василівка

с Рудківка

Вересівська сільська рада

с Вереси

Вертокиївська сільська рада

с Вертокиївка

с Городище

с Іванківці

Високопічська сільська рада

с Висока Піч

с Покостівка

с Рудня-Пошта

с Старошийка

Глибочанська сільська рада

с Глибочок

с Крути

Глибочицька сільська рада

с Глибочиця

с Березина

с Гадзинка

с Нова Вигода

Головенківська сільська рада

с Головенка

с Залізня

Денишівська сільська рада

с Дениші

с Михайлівка

с Улянівка

Заможненська сільська рада

с Заможне

Зарічанська сільська рада

с Зарічани

Іванівська сільська рада

с Іванівка

с Барашівка

с Бондарці

с Давидівка

Кам'янська сільська рада

с Кам'янка

с Довжик

с Новоселиця

с Сонячне

Коднянська сільська рада

с Кодня

Корчацька сільська рада

с Корчак

с Катеринівка

с Перлявка

Левківська сільська рада

с Левків

с Калинівка

с Клітчин

Ліщинська сільська рада

с Ліщин

с Тарасівка

Луківська сільська рада

с Лука

с Вершина

с Млинище

Миролюбівська сільська рада

с Миролюбівка

с Леонівка

с Червоний Степок

Озерянківська сільська рада

с Озерянка

с Павленківка

с Ружки

Оліївська сільська рада

с Оліївка

с Піщанка

с Світин

Пісківська сільська рада

с Піски

смт Озерне

с Скоморохи

Руднє-Городищенська сільська рада

с Рудня-Городище

с Гай

с Роздольне

с Соснівка

Садківська сільська рада

с Садки

с Вигода

Сінгурівська сільська рада

с Сінгури

с Вишневе

с Волиця

с Двірець

с Пряжів

Станишівська сільська рада

с Станишівка

с Бистрі

с Слобода-Селець

Тетерівська сільська рада

с Тетерівка

Троянівська сільська рада

с Троянів

с Ставецьке

Туровецька сільська рада

с Туровець

с Грабівка

с Кринички

с Лісівщина

с Мошківка

Коростенський район
(Коростень)

Берестовецька сільська рада

с Берестовець

Бехівська сільська рада

с Бехи

с Вороневе

с-ще Сокорики

Білківська сільська рада

с Білка

с Рудня-Білківська

Бондарівська сільська рада

с Бондарівка

с-ще Броди

с Гулянка

с Іванопіль

с-ще Нова Ушиця

с Охотівка

с Першотравневе

с Ушиця

Васьковичівська сільська рада

с Васьковичі

Веселівська сільська рада

с Веселівка

с Іванівка

с Ковалівщина

с Розівка

Вигівська сільська рада

с Вигів

с Боровиця

с Краснопіль

Горщиківська сільська рада

с Горщик

с Березівка

с Жупанівка

с Піски

Давидківська сільська рада

с Давидки

с Видень

с Дружбівка

Дідковицька сільська рада

с Дідковичі

с Булахівка

Каленська сільська рада

с Каленське

с Корма

Калинівська сільська рада

с Калинівка

с Красногірка

с Мошківка

с Радянське

Ковалівська сільська рада

с Ковалі

с Красносілка

Кожухівська сільська рада

с Кожухівка

с Клочеве

Купищенська сільська рада

с Купище

с Велень

с Жабче

Лісівщинська сільська рада

с Лісівщина

с Лісобуда

с Мойсіївка

Малозубівщинська сільська рада

с Мала Зубівщина

с Зубівщина

Мединівська сільська рада

с Мединівка

с Великий Ліс

Межиріцька сільська рада

с Межирічка

с Барди

Меленівська сільська рада

с Мелені

с Винарівка

с Граби

с Полянка

Михайлівська сільська рада

с Михайлівка

с Плещівка

Новаківська сільська рада

с Новаки

Новинська сільська рада

с Новина

с Олександрівка

с Рудня

Обиходівська сільська рада

с Обиходівка

с Обиходи

Поліська сільська рада

с Поліське

с Рудня

Ришавська сільська рада

с Ришавка

Сарновицька сільська рада

с Сарновичі

Сингаївська сільська рада

с Сингаї

с Грозине

с Купеч

с Немирівка

с Шатрище

Ставищенська сільська рада

с Ставище

с Зарубинка

с Кропивня

Стремигородська сільська рада

с Стремигород

с Болярка

с Діброва

с Майданівка

Сушківська сільська рада

с Сушки

с Кам'яна Гора

Ушомирська сільська рада

с Ушомир

с Березневе

с Заріччя

с Ковбащина

с Пугачівка

с Рудня-Ушомирська

с Садибне

с Сантарка

с Струмок

Ходаківська сільська рада

с Ходаки

с Горбачі

с Субине

Холосненська сільська рада

с Холосне

с Злобичі

с Нивки

Хотинівська сільська рада

с Хотинівка

с Домолоч

с Іскорость

с Розтяжин

с Соболівка

Шершнівська сільська рада

с Шершні

с Десятини

с Старики

Щорсівська сільська рада

с Щорсівка

с Ходачки

Коростишівський район
(місто Коростишів)

Коростишівська міська рада

м Коростишів

с Бобрик

с Теснівка

Більковецька сільська рада

с Більківці

с Козак

Віленьківська сільська рада

с Віленька

с Онишпіль

Вільнянківська сільська рада

с Вільнянка

с Борок

с Радівка

Вільнянська сільська рада

с Вільня

Городська сільська рада

с Городське

с Високий Камінь

с Новогородецьке

Гуменницька сільська рада

с Гуменники

с Червоний Ровець

Здвижківська сільська рада

с Здвижка

с Семенівка

Кам'янобрідська сільська рада

с Кам'яний Брід

Квітнева сільська рада

с Квітневе

с Антонівка

с Браженець

с Красилівка

с Царівка

Кмитівська сільська рада

с Кмитів

с Великі Кошарища

с Малі Кошарища

с Мамрин

Козіївська сільська рада

с Козіївка

Кропивнянська сільська рада

с Кропивня

с Видумка

с Голубівка

с Єлизаветівка

Минійківська сільська рада

с Минійки

Садівська сільська рада

с Садове

с Травневе

Слобідська сільська рада

с Слобідка

с Червоний Гай

Старосільська сільська рада

с Старосільці

с Кашперівка

с Смиківка

Стрижівська сільська рада

с Стрижівка

с Колодязьки

Студеницька сільська рада

с Студениця

с Городенка

с Руденька

Торчинська сільська рада

с Торчин

Харитонівська сільська рада

с Харитонівка

с Глибочок

с Розкидайлівка

с Рудня

с Смолівка

Шахворостівська сільська рада

с Шахворостівка

с Горіхове

с Кулішівка

с Машина

с Осикове

с Осиковий Копець

с Трикопці

Щигліївська сільська рада

с Щигліївка

с Вишневе

с Грубське

с Продубіївка

с Струцівка

Лугинський район
(селище міського типу Лугини)

Жовтнева селищна рада

смт Жовтневе

Лугинська селищна рада

смт Лугини

с Глухова

с Крупчатка

с Лугинки

с Станційне

Бовсунівська сільська рада

с Бовсуни

с Діброва

с Солов'ї

Будо-Літківська сільська рада

с Будо-Літки

с Березовий Груд

с Радогоща

Великодивлинська сільська рада

с Великий Дивлин

с Вербівка

с Іванівка

с Малий Дивлин

Жеревецька сільська рада

с Жеревці

с Запілля

с Зарічка

с Рудня-Жеревці

Калинівська сільська рада

с Калинівка

с Підостапи

Красноставська сільська рада

с Красностав

с Теснівка

Кремненська сільська рада

с Кремне

с Леонівка

Липниківська сільська рада

с Липники

с Малахівка

с Осни

Літківська сільська рада

с Літки

с Великий Ліс

Остапівська сільська рада

с Остапи

с Кам'яна Гірка

Повчанська сільська рада

с Повч

с Буда

с Рудня-Повчанська

Путиловецька сільська рада

с Путиловичі

Старосільська сільська рада

с Старосілля

с Нова Рудня

с Нові Новаки

с Новосілка

Степанівська сільська рада

с Степанівка

с Старі Новаки

Топільнянська сільська рада

с Топільня

с Чапаєвка

Червоноволоцька сільська рада

с Червона Волока

с Бобричі

с Волошине

с Красносілка

Любарський район
(селище міського типу Любар)

Любарська селищна рада

смт Любар

Авратинська сільська рада

с Авратин

с Кириївка

Березівська сільська рада

с Березівка

с Северинівка

Бичівська сільська рада

с Бичева

с Рогізна

Великобраталівська сільська рада

с Великий Браталів

с Великобраталівське

Великоволицька сільська рада

с Велика Волиця

Великодеревичівська сільська рада

с Великі Деревичі

Веселківська сільська рада

с Веселка

с Михайлівка

с Филинці

Вигнанська сільська рада

с Вигнанка

Гізівщинська сільська рада

с Гізівщина

с Демківці

с Житинці

с Ленінське

с Озерне

Глезненська сільська рада

с Глезне

с Мала Деревичка

с Перетік

Горопаївська сільська рада

с Горопаї

Громадська сільська рада

с Громада

Коростківська сільська рада

с Коростки

Липненська сільська рада

с Липне

с Кутище

Малобраталівська сільська рада

с Малий Браталів

с Гринівці

Меленецька сільська рада

с Меленці

с Виноградівка

Мотовилівська сільська рада

с Мотовилівка

с Семенівка

Новочорторийська сільська рада

с Нова Чортория

Панасівська сільська рада

с Панасівка

с Коваленки

Пединська сільська рада

с Пединка

с Провалівка

Привітівська сільська рада

с Привітів

Старочорторийська сільська рада

с Стара Чортория

с Борушківці

с Дослідне

Стрижівська сільська рада

с Стрижівка

с Іванківці

с Старий Любар

Юрівська сільська рада

с Юрівка

с Новий Любар

Малинський район
(Малин)

Гранітненська селищна рада

смт Гранітне

Чоповицька селищна рада

смт Чоповичі

с Пристанційне

с Стримівщина

Барвінківська сільська рада

с Барвінки

с Загребля

с Новобратське

Будо-Вороб'ївська сільська рада

с Будо-Вороб'ї

с Клітня

с Привітне

Вишівська сільська рада

с Вишів

с Мар'ятин

с Трудолюбівка

с Червоний Плугатар

Владівська сільська рада

с Владівка

с Писарівка

с Репище

Ворсівська сільська рада

с Ворсівка

с Візня

с Зибин

с Королівка

с Рудня-Городищенська

Головківська сільська рада

с Головки

с Жовтневе

с Квітневе

с Лідівка

с Лісове

с Омелянівка

с Червоний Лан

Гориньська сільська рада

с Горинь

с Березине

с В'юнище

с Гута-Логанівська

с Єлівка

с Ободівка

с Соснівка

Дібрівська сільська рада

с Діброва

с Гуска

с Лісна Колона

с Нова Діброва

с Ярочище

Іванівська сільська рада

с Іванівка

с Жабоч

с Нянівка

с Рубанка

Йосипівська сільська рада

с Йосипівка

с Будницьке

с Гутянське

с Липляни

Ксаверівська сільська рада

с Ксаверів

с Рудня-Калинівка

с Савлуки

Луківська сільська рада

с Луки

с Буки

с Бучки

с Забране

с Сичівка

Любовицька сільська рада

с Любовичі

с Білий Берег

с Новоселиця

с Стасева

с Ялцівка

Малинівська сільська рада

с Малинівка

с Лумля

с Різня

с Юрівка

Морозівська сільська рада

с Морозівка

с Вороб'ївщина

с Нова Гута

с Нова Рутвянка

с П'ятидуб

с Рутвянка

с Свиридівка

с Стара Гута

Недашківська сільська рада

с Недашки

с Вишнянка

с Зелений Гай

Нововороб'ївська сільська рада

с Нове Життя

с Дружне

с Нові Вороб'ї

с Рудня-Вороб'ївська

с Яблунівка

Пиріжківська сільська рада

с Пиріжки

с Баранівка

Скуратівська сільська рада

с Скурати

с Заліски

с Кам'янка

Слобідська сільська рада

с Слобідка

с Гамарня

с Щербатівка

Старовороб'ївська сільська рада

с Старі Вороб'ї

с Крупське

с Першотравневе

Українська сільська рада

с Українка

Устинівська сільська рада

с Устинівка

с Тарасівка

с Тростяниця

с Фортунатівка

Федорівська сільська рада

с Федорівка

Шевченківська сільська рада

с Шевченкове

с Крушники

с Кутище

с Тишів

Народицький район
(селище міського типу Народичі)

Народицька селищна рада

смт Народичі

с Батьківщина

с Ганнівка

с Гута-Ксаверівська

с Калинівка

с Лозниця

с Любарка

с Розсохівське

с Рудня-Кам'янка

с Старе Шарне

Базарська сільська рада

с Базар

с Великі Міньки

с Колосівка

с Листвинівка

с Рудня-Базарська

Болотницька сільська рада

с Болотниця

с Червоне

В'язівська сільська рада

с В'язівка

с Липлянщина

с Слобода-В'язівка

Гуто-Мар'ятинська сільська рада

с Гуто-Мар'ятин

с Рубежівка

с Сингаї

с Славковиці

с Старий Кужіль

Закусилівська сільська рада

с Закусили

с Бабиничі

с Жерев

Заліська сільська рада

с Залісся

с Давидки

Ласківська сільська рада

с Ласки

Межиліська сільська рада

с Межиліска

с Буда-Голубієвичі

с Васьківці

с Вила

с Голубієвичі

с Заводне

с Карпилівка

с Недашківка

с Осика

Мотійківська сільська рада

с Мотійки

Новодорогинська сільська рада

с Новий Дорогинь

с Одруби

с Славенщина

с Яжберень

Норинцівська сільська рада

с Норинці

с Клочки

с Савченки

Радчанська сільська рада

с Радча

с Вільхова

с Грезля

с Нова Радча

с Ровба

с Стара Радча

с Тичків

Селецька сільська рада

с Селець

Стародорогинська сільська рада

с Старий Дорогинь

с Латаші

с Снитище

Сухарівська сільська рада

с Сухарівка

с Бродник

Новоград-Волинський район
(Новоград-Волинський)

Городницька селищна рада

смт Городниця

Барвинівська сільська рада

с Барвинівка

с Тальки

с Тальківка

Брониківська сільська рада

с Броники

с Кропивня

с Марушівка

с Романівка

Броницькогутянська сільська рада

с Броницька Гута

Великогорбашівська сільська рада

с Велика Горбаша

с Мала Горбаша

Великомолодьківська сільська рада

с Великий Молодьків

с Багате

с Груд

Гульська сільська рада

с Гульськ

Дідовицька сільська рада

с Дідовичі

с Борисівка

Жолобненська сільська рада

с Жолобне

с Будища

с Коритища

Кам'яномайданська сільська рада

с Кам'яний Майдан

с Болярка

с Варварівка

с Лагульськ

с Миколаївка

Киківська сільська рада

с Кикова

с Немильня

с Українське

Киянська сільська рада

с Киянка

Кленівська сільська рада

с Кленова

с Брониця

с Дубники

с Липине

Колодянська сільська рада

с Колодянка

с Кожушки

Косенівська сільська рада

с Косенів

с Крайня Деражня

Красилівська сільська рада

с Красилівське

с Дібрівське

с Красилівка

с Морозівка

с Таращанка

Курчицька сільська рада

с Курчицька Гута

с Курчиця

с Михіївка

с Ходурки

Лебедівська сільська рада

с Лебедівка

с Владин

с Яворівка

Лучицька сільська рада

с Лучиця

с Анастасівка

с Мала Анастасівка

с Перелісок

Майстрівська сільська рада

с Майстрів

с Майстрова Воля

с Маковиці

Малоцвілянська сільська рада

с Мала Цвіля

с Берегове

с Вірівка

с Карпилівка

Наталівська сільська рада

с Наталівка

с Олександрівка

Несолонська сільська рада

с Несолонь

с Дубівка

с Теснівка

Новороманівська сільська рада

с Нова Романівка

с-ще Вершниця

с-ще Кущове

с Перемога

с Слобода-Романівська

с Ужачин

с-ще Яблуневе

Орепівська сільська рада

с Орепи

с Лідівка

Пилиповицька сільська рада

с Пилиповичі

с Анета

с Городище

с Степове

Піщівська сільська рада

с Піщів

с Дублинки

с Жеребилівка

Повчинська сільська рада

с Повчине

с Калинівка

Поліянівська сільська рада

с Поліянівка

с Вироби

с Малинівка

Середньодеражнянська сільська рада

с Середня Деражня

с Велика Деражня

Стриївська сільська рада

с Стриєва

с Кануни

Суслівська сільська рада

с Сусли

с Івашківка

Суховольська сільська рада

с Суховоля

с Партизанське

Тернівська сільська рада

с Тернівка

Токарівська сільська рада

с Токарів

с Кам'янка

Тупальська сільська рада

с Тупальці

с Абрамок

с Катюха

с Новозелене

Федорівська сільська рада

с Федорівка

Червоновільська сільська рада

с Червона Воля

с Перелісянка

с Прихід

Чижівська сільська рада

с Чижівка

с Вербівка

с Вишківка

Ярунська сільська рада

с Ярунь

с Гірки

Овруцький район
(місто Овруч)

Овруцька міська рада

м Овруч

с Кирдани

Першотравнева селищна рада

смт Першотравневе

с Кам'янівка

Бігунська сільська рада

с Бігунь

с Селезівка

Бондарівська сільська рада

с Бондарі

с Бондарівка

с Красносілка

с Папірня

Великофоснянська сільська рада

с Велика Фосня

с Мала Фосня

Великохайчанська сільська рада

с Велика Хайча

с Великий Кобилин

с Мала Хайча

с Малий Кобилин

Великочернігівська сільська рада

с Велика Чернігівка

с Богданівка

с Камінь

с Мала Чернігівка

с Мамеч

с Нивки

с Привар

Гладковицька сільська рада

с Гладковичі

с Гладковицька Кам'янка

с Гусарівка

с Радчиці

с Сташки

с Товкачі

Городецька сільська рада

с Городець

с Побичі

с Сирниця

Гошівська сільська рада

с Гошів

с Базарівка

с Потаповичі

с Смоляне

Дібрівська сільська рада

с Верхня Рудня

с Заболоть

с Кораки

с Нижня Рудня

с Середня Рудня

с Слобода

с Ясенець

Зарічанська сільська рада

с Заріччя

с Острів

Ігнатпільська сільська рада

с Ігнатпіль

с Білокамінка

с Млини

с Павлюківка

с Рудня

с Семени

Кирданівська сільська рада

с Кирдани

с Дубовий Гай

с Корчівка

Колесниківська сільська рада

с Збраньківці

с Личмани

с-ще Магдин

Левковицька сільська рада

с Левковичі

с Левковицький Млинок

с Острови

Листвинська сільська рада

с Листвин

с Кошечки

с Рокитне

Лучанківська сільська рада

с Лучанки

с Возничі

с Козулі

с Мацьки

Можарівська сільська рада

с Можари

с Верпа

с Червоносілка

Невгодівська сільська рада

с Невгоди

с Веселівка

Нововелідницька сільська рада

с Нові Велідники

с Іллімка

с Красилівка

с Прибитки

с Сорокопень

с Старі Велідники

с Чабан

Норинська сільська рада

с Норинськ

с Мощаниця

с Підвелідники

Підрудянська сільська рада

с Підруддя

с Колосівка

с Яцковичі

Піщаницька сільська рада

с Піщаниця

с Клинець

с Мишковичі

с Мочульня

с Павловичі

с Поліське

Покалівська сільська рада

с Покалів

с Барвінкове

с Гаєвичі

с Дівошин

с Коптівщина

с Полохачів

с Скребеличі

Раківщинська сільська рада

с Раківщина

с Великі Мошки

с Гуничі

с Малі Мошки

с Новосілки

с Слобода-Новоселицька

Руднянська сільська рада

с Рудня

с Бережесть

с Бірківське

с Виступовичі

с Думинське

с Прилуки

Словечанська сільська рада

с Словечне

с Антоновичі

с Дуби

с Задорожок

с Тхорин

Усівська сільська рада

с Усове

с Кованка

с Нова Рудня

с Переброди

с Червонка

Хлуплянська сільська рада

с Хлупляни

с Нагоряни

с Оленичі

с Сирківщина

с Стугівщина

с Теклівка

Черевківська сільська рада

с Черевки

с Білка

с Возлякове

Черепинська сільська рада

с Черепинки

с Заськи

с Коренівка

с Лукішки

с Черепин

Шоломківська сільська рада

с Шоломки

с Довгиничі

с Збраньки

с Слобода-Шоломківська

Олевський район
(місто Олевськ)

Олевська міська рада

м Олевськ

Дружбівська селищна рада

смт Дружба

смт Діброва

Новобілокоровицька селищна рада

смт Нові Білокоровичі

Новоозерянківська селищна рада

смт Новоозерянка

с Озеряни

с Рудня-Озерянська

Білокоровицька сільська рада

с Білокоровичі

смт Бучмани

Жовтнева сільська рада

с Жовтневе

с Бацеве

с Ліски

Жубровицька сільська рада

с Жубровичі

Журжевицька сільська рада

с Журжевичі

с Рудня

Замисловицька сільська рада

с Замисловичі

с Рудня-Замисловицька

с Устинівка

с Шебедиха

Зольнянська сільська рада

с Зольня

с Ковалівка

с Сердюки

Зубковицька сільська рада

с Зубковичі

Кам'янська сільська рада

с Кам'янка

с Лісове

Кишинська сільська рада

с Кишин

с Болярка

с Забороче

с-ще Лугове

Комсомольська сільська рада

с Комсомольське

с Будки

с Михайлівка

с Млинок

Копищенська сільська рада

с Копище

с Майдан-Копищенський

Лопатицька сільська рада

с Лопатичі

Майданська сільська рада

с Майдан

с Джерело

с Сарнівка

Радовельська сільська рада

с Радовель

с Пояски

с Рудня-Радовельська

Руднє-Бистрянська сільська рада

с Рудня-Бистра

с Варварівка

с Корощине

с-ще Сновидовичі

Стовпинська сільська рада

с Стовпинка

с Держанівка

Сущанська сільська рада

с Сущани

с Андріївка

Тепеницька сільська рада

с Тепениця

с Артинськ

с Обище

с Соснівка

с Хмелівка

Хочинська сільська рада

с Хочине

с Перга

с Рудня-Перганська

с Рудня-Хочинська

Юрівська сільська рада

с Юрове

Попільнянський район
(селище міського типу Попільня)

Корнинська селищна рада

смт Корнин

с Королівка

с-ще Радгоспне

Попільнянська селищна рада

смт Попільня

Андрушківська сільська рада

с Андрушки

с-ще Новопаволоцьке

Білківська сільська рада

с Білки

с Мохначка

Василівська сільська рада

с Василівка

Великолісовецька сільська рада

с Великі Лісівці

Голуб'ятинська сільська рада

с Голуб'ятин

Єрчицька сільська рада

с Єрчики

с Велика Чернявка

с Яблунівка

Жовтнева сільська рада

с Жовтневе

Кам'янська сільська рада

с Кам'янка

Котлярська сільська рада

с Котлярка

Красногірська сільська рада

с Красногірка

Кривенська сільська рада

с Криве

с Рудка

Липківська сільська рада

с Липки

с Бухалівщина

Лисівська сільська рада

с Лисівка

с Мишерине

Лучинська сільська рада

с Лучин

Макарівська сільська рада

с Макарівка

Миролюбівська сільська рада

с Миролюбівка

Новоселицька сільська рада

с Новоселиця

Паволоцька сільська рада

с Паволоч

с Соколів Брід

Парипська сільська рада

с Парипси

Попільнянська сільська рада

с Попільня

Почуйківська сільська рада

с Почуйки

Романівська сільська рада

с Романівка

с Дехтярка

с Кошляки

Саверецька сільська рада

с Саверці

с Піски

Сокільчанська сільська рада

с Сокільча

с Маркова Волиця

Ставищенська сільська рада

с Ставище

Строківська сільська рада

с Строків

Сущанська сільська рада

с Сущанка

Турбівська сільська рада

с Турбівка

Харліївська сільська рада

с Харліївка

Ходорківська сільська рада

с Ходорків

с-ще Відродження

с Пустельники

Радомишльський район
(місто Радомишль)

Радомишльська міська рада

м Радомишль

с Глухів Перший

Білокриницька селищна рада

смт Біла Криниця

с Осів

Борщівська сільська рада

с Борщів

Великорачанська сільська рада

с Велика Рача

с Мала Рача

с Чудин

Вепринська сільська рада

с Веприн

Верлоцька сільська рада

с Верлок

с Бистріївка

Вишевицька сільська рада

с Вишевичі

Гуто-Потіївська сільська рада

с Гута-Потіївка

с Вихля

с Заміри

с Клен

с Мирне

с Нова Мар'янівка

с Стара Буда

Забілоцька сільська рада

с Забілоччя

с Гута-Забілоцька

Заболотська сільська рада

с Заболоть

Заньківська сільська рада

с Заньки

с Гришківка

с Дорогунь

с Дубовик

с Прибуток

с Теклянівка

Іршанська сільська рада

с Ірша

с Вирва

Кичкирівська сільська рада

с Кичкирі

с Брід

с Глиниця

с Нова Юрівка

Котівська сільська рада

с Котівка

с Філонівка

Кочерівська сільська рада

с Кочерів

с Поташня

с Став-Слобода

Краснобірська сільська рада

с Краснобірка

с Красносілка

Кримоцька сільська рада

с Кримок

с Білка

с Спірне

с Таборище

с Хомівка

Ленінська сільська рада

с Леніне

с Мар'янівка

с Рудня-Городецька

Лутівська сільська рада

с Лутівка

с Березці

с Глухів Другий

Макалевицька сільська рада

с Макалевичі

с Садки

Межиріцька сільська рада

с Межирічка

Меньківська сільська рада

с Меньківка

с Городчин

с Ходори

Мірчанська сільська рада

с Мірча

с Меделівка

Новобудська сільська рада

с Новосілка

с Буглаки

с Будилівка

с Нова Буда

Облітківська сільська рада

с Облітки

с Вівче

с Дітинець

с Морогівка

с Стара Гребля

Осичківська сільська рада

с Осички

с Русанівка

Пилиповицька сільська рада

с Пилиповичі

с Журавлинка

с Кайтанівка

с Переміжжя

Потіївська сільська рада

с Потіївка

с Моделів

Раковицька сільська рада

с Раковичі

с Негребівка

с Раївка

с Товсте

Чайківська сільська рада

с Чайківка

Романівський район
(селище міського типу Романів)

Биківська селищна рада

смт Биківка

с Сарнівка

с Товща

Миропільська селищна рада

смт Миропіль

с Дертка

Романівська селищна рада

смт Романів

Булдичівська сільська рада

с Булдичів

с Шевченка

Великокозарська сільська рада

с Велика Козара

с Омильне

Вільшанська сільська рада

с Вільха

с Мала Токарівка

Врублівська сільська рада

с Врублівка

с Корчівка

Годиська сільська рада

с Годиха

с Межирічка

с Микільськ

Гордіївська сільська рада

с Гордіївка

Камінська сільська рада

с Камінь

с Химрич

Карвинівська сільська рада

с Карвинівка

с Бартуха

с Грем'яче

с Станіславівка

Колодяжненська сільська рада

с Колодяжне

Малокозарська сільська рада

с Мала Козара

с Олександрівка

с Пилипо-Кошара

Нивнинська сільська рада

с Нивна

с Голубин

с Яблунівка

Ольшанська сільська рада

с Ольшанка

с Бубни

с Улянівка

с Цеберка

Печанівська сільська рада

с Печанівка

с Паволочка

Прутівська сільська рада

с Прутівка

с Білки

с Жовтий Брід

с Костянтинівка

с Новопрутівка

с Новохатки

Романівська сільська рада

с Романівка

с Разіне

Садківська сільська рада

с Садки

с Гвіздярня

с Тевеліївка

Соболівська сільська рада

с Соболівка

с Вила

Старочуднівсько-Гутянська сільська рада

с Старочуднівська Гута

с Сульжинівка

Хижинецька сільська рада

с Хижинці

с Мані

Червонохатківська сільська рада

с Червоні Хатки

с Залужне

Ягодинська сільська рада

с Ягодинка

с Борятин

с Іванівщина

с Лісна Рудня

Ясногородська сільська рада

с Ясногород

с Монастирок

с Синява

Ружинський район
(селище міського типу Ружин)

Ружинська селищна рада

смт Ружин

с Заріччя

Березянська сільська рада

с Березянка

с Причепівка

с Чехова

Бистрицька сільська рада

с Бистрик

Бистріївська сільська рада

с Бистріївка

Білилівська сільська рада

с Білилівка

с Йосипівка

с Котелянка

Вербівська сільська рада

с Вербівка

с Трубіївка

Верхівнянська сільська рада

с Верхівня

с Мусіївка

Вишнівська сільська рада

с Вишневе

Вільнопільська сільська рада

с Вільнопілля

Вчорайшенська сільська рада

с Вчорайше

с Лісове

Голубівська сільська рада

с Голубівка

с Черемуха

Городоцька сільська рада

с Городок

Дерганівська сільська рада

с Дерганівка

с Кордонівка

с Мар'янівка

Жовтнева сільська рада

с Жовтневе

с-ще Звиняче

Зарудинецька сільська рада

с Зарудинці

с-ще Городоцьке

Зорянська сільська рада

с Зоряне

Карабчиївська сільська рада

с Карабчиїв

Княжиківська сільська рада

с Княжики

с Сахни

Крилівська сільська рада

с Крилівка

с Ярославка

Малонизгорецька сільська рада

с Малі Низгірці

Малочернявська сільська рада

с Мала Чернявка

с-ще Першотравневе

Мовчанівська сільська рада

с Мовчанівка

с-ще Мовчанівське

Немиринецька сільська рада

с Немиринці

с Зелене

Огіївська сільська рада

с Огіївка

Плосківська сільська рада

с Плоска

Прибережненська сільська рада

с Прибережне

Рогачівська сільська рада

с Рогачі

Роставицька сільська рада

с Роставиця

Топорівська сільська рада

с Топори

Чорнорудська сільська рада

с Чорнорудка

Шпичинецька сільська рада

с Шпичинці

Ягнятинська сільська рада

с Ягнятин

Червоноармійський район
(селище міського типу Червоноармійськ)

Червоноармійська селищна рада

смт Червоноармійськ

с Буряківка

с Веселе

с Ягодинка

Андріївська сільська рада

с Андріївка

с Рудокопи

с Улашанівка

Бабичівська сільська рада

с Бабичівка

с Будище

с Видумка

В'юнківська сільська рада

с В'юнки

с Олізарка

Великолугівська сільська рада

с Великий Луг

с Новини

с Червоносілка

Зеленополянська сільська рада

с Зелена Поляна

с Мирне

с Нарцизівка

Івановицька сільська рада

с Івановичі

Кошелівська сільська рада

с Кошелівка

с В'язовець

с Веснянка

с Радецька Болярка

с Радецьке Будище

с Сколобів

с Ужівка

Курненська сільська рада

с Курне

с Березова Гать

с-ще Курне

с-ще Молодіжне

с Цвітянка

Мартинівська сільська рада

с Мартинівка

с Корчівка

с-ще Липівка

с Неборівка

Новозаводська сільська рада

с Новий Завод

с Гута-Юстинівка

с Тартачок

с Трудове

с Чехівці

Очеретянська сільська рада

с Очеретянка

с Ясна Поляна

Павлівська сільська рада

с Павлівка

с Шереметів

Пулино-Гутянська сільська рада

с Пулино-Гута

с Чернявка

с Ясенівка

Соколівська сільська рада

с Соколів

Старомайданська сільська рада

с Старий Майдан

с Білка

Стрибізька сільська рада

с Стрибіж

с Грузливець

с Калиновий Гай

с Підлісне

с Слобідка

Теньківська сільська рада

с Теньківка

с Зелена Діброва

с Стара Рудня

Тетірська сільська рада

с Тетірка

с Муравня

с Ходорівка

Ялинівська сільська рада

с Ялинівка

с Колодіївка

с Поплавка

с Стара Олександрівка

с Юлянівка

с Ясногірка

Черняхівський район
(селище міського типу Черняхів)

Головинська селищна рада

смт Головине

Черняхівська селищна рада

смт Черняхів

с Новосілка

Андріївська сільська рада

с Андріївка

Бежівська сільська рада

с Бежів

Великогорбашівська сільська рада

с Велика Горбаша

с Мала Горбаша

Видиборська сільська рада

с Видибор

с Ганнопіль

с Коростелівка

с Свидя

Високівська сільська рада

с Високе

с Осники

Вільська сільська рада

с Вільськ

с Перемога

с Щербини

с Ялинівка

Горбулівська сільська рада

с Горбулів

с Науменка

Городищенська сільська рада

с Городище

Дівочківська сільська рада

с Дівочки

Жадьківська сільська рада

с Жадьки

с Карла Маркса

с Нераж

Забрідська сільська рада

с Забріддя

с Щеніїв

Зороківська сільська рада

с Зороків

с Вишпіль

с Іванків

Клітищенська сільська рада

с Клітище

с Плехів

Ксаверівська сільська рада

с Ксаверівка

с Крученець

Новопільська сільська рада

с Новопіль

с Івановичі

с Окілок

Очеретянська сільська рада

с Очеретянка

с Рудня

Пекарщинська сільська рада

с Пекарщина

с Мокренщина

Салівська сільська рада

с Сали

с Нові Сали

с Осівка

с Росівка

Селецька сільська рада

с Селець

с Браженка

Селянщинська сільська рада

с Селянщина

с Вишневе

с Славів

Сліпчицька сільська рада

с Сліпчиці

с Корчівка

Стиртівська сільська рада

с Стирти

с Малинівка

с Федорівка

Троковицька сільська рада

с Троковичі

с Некраші

Чуднівський район
(селище міського типу Чуднів)

Вакуленчуківська селищна рада

смт Вакуленчук

Великокоровинецька селищна рада

смт Великі Коровинці

с Михайленки

Іванопільська селищна рада

смт Іванопіль

с Медведиха

с Радісне

Чуднівська селищна рада

смт Чуднів

Бабушківська сільська рада

с Бабушки

с Дацьки

с М'ясківка

Безпечнянська сільська рада

с Безпечна

Бейзимівська сільська рада

с Бейзимівка

Будичанська сільська рада

с Будичани

Бурковецька сільська рада

с Бурківці

с Лихосілка

Вільшанська сільська рада

с Вільшанка

Галіївська сільська рада

с Галіївка

Дриглівська сільська рада

с Дриглів

с Кихті

с Рижів

Дубищенська сільська рада

с Дубище

с Дідківці

Жеребківська сільська рада

с Жеребки

с Певна

с Польова Слобідка

с-ще Поштове

с Степок

Карповецька сільська рада

с Карпівці

с-ще Шевченка

Кілківська сільська рада

с Кілки

с Волосівка

с Подолянці

Красногірська сільська рада

с Красноволиця

с Довбиші

с Йосипівка

с Красногірка

Краснопільська сільська рада

с Краснопіль

Красносільська сільська рада

с Красносілка

с Ясногірка

Маловолицька сільська рада

с Мала Волиця

с Дібрівка

Молочківська сільська рада

с Молочки

с Мотрунки

Носівська сільська рада

с Носівки

с-ще Суслівка

П'ятківська сільська рада

с П'ятка

с Пилипівка

Рачківська сільська рада

с Рачки

Стетковецька сільська рада

с Стетківці

Стовпівська сільська рада

с Стовпів

с Дреники

Трощанська сільська рада

с Троща

с-ще Ясопіль

Турчинівська сільська рада

с Турчинівка

с Княжин

Тютюнниківська сільська рада

с Тютюнники

с Городище

с Короченки

с Малі Коровинці

с Судачівка